395401-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Антисептични средства и дезинфектанти – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеFURNIZARE DEZINFECTANTI
ОписаниеSe va incheia Acord Cadru de FURNIZARE DEZINFECTANTI, pentru o perioada de 36 luni, pentru 8 loturi, conform cerintelor prezentate in Caietul de Sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare pana in a 15 zi inainte de la termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicitata clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile.
Вътрешен идентификатор17191/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN SPALARE ( solutie gata de utilizat )
ОписаниеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECTIA IGIENICA A MAINILOR PRIN SPALARE ( solutie gata de utilizat ) ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 8316 L, CANTITATEA MINIMA 2772 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 2772 L, CANTITATEA MINIMA 211 L
Вътрешен идентификатор1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECȚIA IGIENICĂ A MÂINILOR PRIN FRECARE – SOLUȚIE HIDROALCOOLICĂ (minim 70%)
ОписаниеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU DEZINFECȚIA IGIENICĂ A MÂINILOR PRIN FRECARE – SOLUȚIE HIDROALCOOLICĂ (minim 70%); ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 9408 L, CANTITATEA MINIMA 3136 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 3136 L, CANTITATEA MINIMA 219 L
Вътрешен идентификатор2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPRODUS DETERGENT - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI PAVIMENTE - SOLUȚIE CONCENTRATĂ
ОписаниеPRODUS DETERGENT - DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI PAVIMENTE - SOLUȚIE CONCENTRATĂACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 15771 L, CANTITATEA MINIMA 5257 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 5257 L, CANTITATEA MINIMA 378 L
Вътрешен идентификатор3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеDEZINFECTANT RAPID TIP SPRAY PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DIPOZITIVE MEDICALE, GATA DE UTILIZARE
ОписаниеDEZINFECTANT RAPID TIP SPRAY PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DIPOZITIVE MEDICALE, GATA DE UTILIZARE ; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 9534 L, CANTITATEA MINIMA 3178 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 3178 L, CANTITATEA MINIMA 227 L
Вътрешен идентификатор4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеPRODUS DEZINFECTANT CLORIGEN TP II - TP IV - TP V
ОписаниеPRODUS DEZINFECTANT CLORIGEN TP II - TP IV - TP V; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 1314600 TABLETE, CANTITATEA MINIMA 438200 TABLETE; CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 438200 TABLETE, CANTITATEA MINIMA 31300 TABLETE
Вътрешен идентификатор5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU TEGUMENTE INTACTE PE BAZĂ DE ETANOL minimum 70% (ALCOOL SANITAR TP I, TP II)
ОписаниеPRODUS ANTISEPTIC PENTRU TEGUMENTE INTACTE PE BAZĂ DE ETANOL minimum 70% (ALCOOL SANITAR TP I, TP II) ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 8946 L, CANTITATEA MINIMA 2982 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 2982 L, CANTITATEA MINIMA 213 L
Вътрешен идентификатор6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеSERVEȚELE DEZINFECTANTE DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DISPOZITIVE MEDICALE (estimat 200 buc/cutie)
ОписаниеSERVEȚELE DEZINFECTANTE DE NIVEL ÎNALT PENTRU SUPRAFEȚE ȘI DISPOZITIVE MEDICALE ; ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 3339 CUTII, CANTITATEA MINIMA 1113 CUTII ; CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 1113 CUTII, CANTITATEA MINIMA 81 CUTII
Вътрешен идентификатор7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеPRODUS DEZINFECTANT PENTRU TEXTILE ALBE ȘI COLORATE
ОписаниеPRODUS DEZINFECTANT PENTRU TEXTILE ALBE SI COLORATE ACORD CADRU : CANTITATEA MAXIMA 5460 L, CANTITATEA MINIMA 1820 L CONTRACT SUBSECVENT : CANTITATEA MAXIMA 1820 L, CANTITATEA MINIMA 130 L
Вътрешен идентификатор8
395401-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Antiseptika und Desinfektionsmittel – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFURNIZARE DEZINFECTANTI
Interne Kennung17191/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Interne Kennung8
395401-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Αντισηπτικά και απολυμαντικά – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςFURNIZARE DEZINFECTANTI
Εσωτερικό αναγνωριστικό17191/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό4
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό5
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό6
ΠαρτίδαLOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό7
ΠαρτίδαLOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό8
395401-2026 - Competition
Romania – Antiseptics and disinfectants – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFURNIZARE DEZINFECTANTI
Internal identifier17191/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
LotLOT-0002
Internal identifier2
LotLOT-0003
Internal identifier3
LotLOT-0004
Internal identifier4
LotLOT-0005
Internal identifier5
LotLOT-0006
Internal identifier6
LotLOT-0007
Internal identifier7
LotLOT-0008
Internal identifier8
395401-2026 - Hange
Rumeenia – Antiseptikumid ja desinfektandid – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriFURNIZARE DEZINFECTANTI
Sisemine tunnus17191/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
Sisemine tunnus3
OsaLOT-0004
Sisemine tunnus4
OsaLOT-0005
Sisemine tunnus5
OsaLOT-0006
Sisemine tunnus6
OsaLOT-0007
Sisemine tunnus7
OsaLOT-0008
Sisemine tunnus8
395401-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Antiseptiques et désinfectants – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreFURNIZARE DEZINFECTANTI
Identifiant interne17191/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33631600 Antiseptiques et désinfectants
Identifiant interne1
Identifiant interne2
Identifiant interne3
Identifiant interne4
Identifiant interne5
Identifiant interne6
Identifiant interne7
Identifiant interne8
395401-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealFURNIZARE DEZINFECTANTI
Aitheantóir inmheánach17191/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach3
LuchtógLOT-0004
Aitheantóir inmheánach4
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánach5
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánach6
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánach7
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánach8
395401-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Antiseptici i dezinficijensi – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovFURNIZARE DEZINFECTANTI
Interna identifikacijska oznaka17191/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka8
395401-2026 - Konkursas
Rumunija – Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasFURNIZARE DEZINFECTANTI
Vidaus identifikatorius17191/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33631600 Antiseptikai ir dezinfekuojančiosios medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatorius3
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatorius4
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatorius5
Pirkimo dalisLOT-0006
Vidaus identifikatorius6
Pirkimo dalisLOT-0007
Vidaus identifikatorius7
Pirkimo dalisLOT-0008
Vidaus identifikatorius8
395401-2026 - Konkurss
Rumānija – Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
NosaukumsFURNIZARE DEZINFECTANTI
Iekšējais identifikators17191/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Iekšējais identifikators5
DaļaLOT-0006
Iekšējais identifikators6
DaļaLOT-0007
Iekšējais identifikators7
DaļaLOT-0008
Iekšējais identifikators8
395401-2026 - Mededinging
Roemenië – Antiseptica en desinfecteermiddelen – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode17191/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode8
395401-2026 - Procedura konkurencyjna
Rumunia – Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułFURNIZARE DEZINFECTANTI
Wewnętrzny identyfikator17191/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikator7
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikator8
395401-2026 - Procedură concurențială
România – Antiseptice şi dezinfectante – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluFURNIZARE DEZINFECTANTI
Identificator intern17191/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Identificator intern1
Identificator intern2
Identificator intern3
Identificator intern4
Identificator intern5
Identificator intern6
Identificator intern7
Identificator intern8
395401-2026 - Javni razpis
Romunija – Antiseptiki in dezinficiensi – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator17191/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3
SklopLOT-0004
Notranji identifikator4
SklopLOT-0005
Notranji identifikator5
SklopLOT-0006
Notranji identifikator6
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
395401-2026 - Konkurrensutsättning
Rumänien – Antiseptika och desinfektionsmedel – FURNIZARE DEZINFECTANTI
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare17191/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33631600 Antiseptika och desinfektionsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierare5
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierare6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierare7
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierare8