See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy (woj. mazowieckie)
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy (woj. mazowieckie)
Вътрешен идентификатор: ZP/EM/271/III-95/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 70000000 Услуги, свързани с недвижими имоти
Допълнителна класификация (cpv): 70000000 Услуги, свързани с недвижими имоти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: część nr 1 – Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie) - zadanie I
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie) - zadanie I
Вътрешен идентификатор: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Варианти:
Описание на опциите: NIE DOTYCZY
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: część nr 2 – Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy - zadanie II
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy - zadanie II
Вътрешен идентификатор: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: część nr 3 – Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie dzielnicy Białołęka i Wawer m.st. Warszawy, w celu naliczenia opłaty adiacenckiej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie dzielnicy Białołęka i Wawer m.st. Warszawy, w celu naliczenia opłaty adiacenckiej
Вътрешен идентификатор: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: część nr 4 - Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie Miasta Stołecznego Warszawy z wyłączeniem dzielnicy Białołęka i Wawer.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie Miasta Stołecznego Warszawy z wyłączeniem dzielnicy Białołęka i Wawer.
Вътрешен идентификатор: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/EM/271/III-95/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 70000000 Realitní služby
Další klasifikace (cpv): 70000000 Realitní služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Možnosti:
Popis možností: NIE DOTYCZY
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP/EM/271/III-95/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 70000000 Virksomhed i forbindelse med fast ejendom
Supplerende klassifikation (cpv): 70000000 Virksomhed i forbindelse med fast ejendom
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: NIE DOTYCZY
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/EM/271/III-95/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 70000000 Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 70000000 Υπηρεσίες που αφορούν τα ακίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: NIE DOTYCZY
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
Internal identifier: ZP/EM/271/III-95/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 70000000 Real estate services
Additional classification (cpv): 70000000 Real estate services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/EM/271/III-95/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 70000000 Servicios inmobiliarios
Clasificación adicional (cpv): 70000000 Servicios inmobiliarios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Opciones:
Descripción de las opciones: NIE DOTYCZY
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/EM/271/III-95/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 70000000 Kinnisvarateenused
Täiendav liigitus (cpv): 70000000 Kinnisvarateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: NIE DOTYCZY
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/EM/271/III-95/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 70000000 Services immobiliers
Nomenclature complémentaire (cpv): 70000000 Services immobiliers
Description des options: NIE DOTYCZY
Identifiant interne: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/EM/271/III-95/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: NIE DOTYCZY
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/EM/271/III-95/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 70000000 Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 70000000 Ingatlannal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: NIE DOTYCZY
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/EM/271/III-95/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 70000000 Nekilnojamojo turto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: NIE DOTYCZY
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
Iekšējais identifikators: ZP/EM/271/III-95/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 70000000 Nekustamā īpašuma pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Iespējas:
Opciju apraksts: NIE DOTYCZY
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/EM/271/III-95/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 70000000 Servizzi ta' bini immobbli
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 70000000 Servizzi ta' bini immobbli
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: NIE DOTYCZY
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: ZP/EM/271/III-95/26 część 4
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 70000000 Serviços imobiliários
Classificação adicional (cpv): 70000000 Serviços imobiliários
Opções:
Descrição das opções: NIE DOTYCZY
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 70000000 Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 70000000 Realitné služby (služby s nehnuteľnosťami)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/EM/271/III-95/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZP/EM/271/III-95/26 część 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: NIE DOTYCZY
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ZP/EM/271/III-95/26 cz 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: ZP/EM/271/III-95/26 część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: ZP/EM/271/III-95/26 część 4