Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Ilfov (RO322)
Държава: Pyмъния
Допълнителна информация: Sediul unitatilor penitenciare beneficiare conform Anexei 2 atașate la caietul de sarcini.
Стойност
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Ilfov (RO322)
Χώρα: Ρουμανία
Αξία
395565-2026 - Competition
Romania – Miscellaneous medical devices and products – Camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleCamere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
DescriptionObiectul prezentei proceduri de achiziție publică vizează achizitionarea de camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier23
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleGeantă pentru dezinsecție utilizând căldură uscată
DescriptionCantitate minimă si maximă la nivel de acord cadru - conform anexei C - Nota de calcul, atasata la caietului de sarcini; Cantitate minimă si maximă la nivel de contract subsecvent - conform anexei C - Nota de calcul atasata la caietului de sarcini; Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 48.711,80 lei.
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleCameră pentru dezinsecție utilizând căldură uscată
DescriptionCantitate minimă si maximă la nivel de acord cadru - conform anexei C - Nota de calcul, atasata la caietului de sarcini; Cantitate minimă si maximă la nivel de contract subsecvent - conform anexei C - Nota de calcul atasata la caietului de sarcini; Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 62.127,42 lei.
Internal identifier2
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Ilfov (RO322)
País: Rumanía
Valor
395565-2026 - Hange
Rumeenia – Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted – Camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus23
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus2
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Lieu d’exécution
Subdivision pays (NUTS): Ilfov (RO322)
Pays: Roumanie
Valeur
395565-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Razne medicinske naprave i proizvodi – Camere si genți pentru dezinsecție utilizând căldură uscată pentru 24 luni
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka23
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Ilfov (RO322)
Paese: Romania
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Ilfov (RO322)
Šalis: Rumunija
Vertė
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Ilfov (RO322)
Valsts: Rumānija
Vērtība
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Ilfov (RO322)
Pajjiż: Ir-Rumanija
Valur
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Ilfov (RO322)
Kraj: Rumunia
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
Local de execução
País: Roménia