Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50421200 Услуги по ремонт и поддържане на апарати с Х (рентгенови) лъчи
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Valladolid (ES418)
Държава: Иcпaния
Обща информация
Запазено участие:
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50421200 Opravy a údržba rentgenových přístrojů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Valladolid (ES418)
Země: Španělsko
Obecné informace
Vyhrazená účast:
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Valladolid (ES418)
Land: Spanien
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50421200 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εξοπλισμού ακτινογραφίας
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ισπανία
Γενικές πληροφορίες
Κατ’ αποκλειστικότητα συμμετοχή:
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50421200 Röntgenlaitteiden korjaus ja huolto
Suorituspaikka
Maa: Espanja
Yleistä tietoa
Varattu osallistuminen:
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50421200 Repair and maintenance services of X-ray equipment
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Valladolid (ES418)
Tír: An Spáinn
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50421200 Usluge popravaka i održavanja rendgenske opreme
Mjesto izvršenja
Zemlja: Španjolska
Opće informacije
Rezervirano sudjelovanje:
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50421200 Servizi di riparazione e manutenzione di apparecchi per raggi X
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Valladolid (ES418)
Paese: Spagna
Informazioni generali
Partecipazione riservata:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50421200 Rentgeno įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Valladolid (ES418)
Šalis: Ispanija
Bendra informacija
Rezervuota dalyvavimo teisė:
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50421200 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tar-raġġi X
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Valladolid (ES418)
Pajjiż: Spanja
Informazzjoni ġenerali
Parteċipazzjoni riżervata:
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50421200 Reparatie en onderhoud van röntgenuitrusting
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Valladolid (ES418)
Land: Spanje
Algemene informatie
Voorbehouden deelname:
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50421200 Opravy a údržba röntgenových zariadení
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Valladolid (ES418)
Krajina: Španielsko
Všeobecné informácie
Vyhradená účasť:
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50421200 Storitve popravila in vzdrževanja rentgenske opreme
Kraj izvajanja
Država: Španija
Splošne informacije
Pridržana udeležba:
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50421200 Reparation och underhåll av röntgenutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Valladolid (ES418)
Allmänna upplysningar
Reserverad upphandling: