See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Описание: ACHZITIE DE MEDICAMENTE UTILIZATE IN TRATAMENTUL PACIENTILOR INTERNATI IN CADRUL SPITALULUI DE RECUPERARE BORSA MARAMURES SI MEDICAMENTE PENTRU CARE NU AU FOST DEPUSE OFERTE LA LICITATIA DESCHISA CN 1081905. Cantitatile minime si maxime - conform caietului de sarcini si a documentului excel "CANTITATI MINIME / MAXIME"; Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 15 zile.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 10 - a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 3488/05.05.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33690000 Разни медикаменти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 2000 - 3000 CS ; Cant min - max 4500 - 6000 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 1800 - 2400 CS ; Cant min - max 3000 - 6000 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 33661500 Психолептични средства
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Amoxicillinum + Acidum Clavulanicum Pulb. Pt. Sol. Inj. / Perf 1000mg / 200 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 6000 - 7500 CS ; Cant min - max 10000 - 20000 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 33651000 Общи противовъзпалителни средства за системна употреба и ваксини
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Amoxicillinum + Acidum Clavulanicum Pulb. Pt. Susp. Orala 600 mg/42,9 mg/5 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max 30 - 50 ( flacon ) CS ; Cant min - max 70 - 80 AC(flacon) ;
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Amoxicillinum + Acidum Clavulanicum Pulb. Pt. Susp. Orala 400mg/57mg/5 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 40 - 60 CS ; Cant min - max 70 - 100 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Ampicillinum + Sulbactam Pulb. Pt. Sol. Inj. / Perf 1000 mg/500 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 15000 - 18000 CS ; Cant min - max 27000 - 40000 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Diverse Apa Pt. Preparate injectabile - Solv. Pt . Prep. Parent. Flacon x 500 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 500 ml ) 1500 - 2500 CS ; Cant min - max 3000 - 6000 AC(flacon 500 ml)
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cps moi ) 60 - 120 CS ; Cant min - max 150 - 300 AC(cps moi )
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Methylprednisolonum Aceponat Emulsie cutanata 1 mg/g
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( tub) 10 - 15 CS ; Cant min - max 20 - 30 AC(tub)
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 10 - 15 CS ; Cant min - max 20 - 40 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 10
Основна класификация (cpv): 33661100 Упойващи средства
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Natrii Hydrogeni Carbonas 84 mg/ml Flacon x 100 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 100 ml ) 480 - 600 CS ; Cant min - max 800 - 1200 AC(flacon 100 ml )
Вътрешен идентификатор: 11
Основна класификация (cpv): 33692500 Разтвори за инжектиране
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Combinatii(Sorbitol + Clorhidrat de L-arginina )50 mg/ml + 100 mg/ml- Flacon 250 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 1680 - 2040 CS ; Cant min - max 3240 - 4920 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 12
Основна класификация (cpv): 33692400 Разтвори за перфузия
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Azithromycinum 200 mg / 5 ml Pulb. Pt. Susp. Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 50 - 100 CS ; Cant min - max 150 - 200 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Azithromycinum 100 mg/5 ml Pulb. Pt. Susp. Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 30 - 50 CS ; Cant min - max 100 - 150 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Povidonum Iodatinum 75 mg/ml Flacon x 1000ml Sol. Cut. Sapun Chirurgical
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 1000 ml ) 20 - 30 CS ; Cant min - max 60 - 80 AC(flacon 1000 ml )
Вътрешен идентификатор: 15
Основна класификация (cpv): 33631600 Антисептични средства и дезинфектанти
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 56 - 112 CS ; Cant min - max 168 - 224 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 120 - 200 CS ; Cant min - max 300 - 600 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Hidrolizat de proteina din creier de porcina 215,2 mg/ml Fiole x 20 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole 20 ml) 600 - 1200 CS ; Cant min - max 1500 - 3000 AC(fiole 20 ml)
Вътрешен идентификатор: 19
Основна класификация (cpv): 33661700 Други медикаменти за нервната система
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Natrii Chloridum 0,9% Flacon x 100 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 100 ml ) 10000 - 15000 CS ; Cant min - max 20000 - 30000 AC(flacon 100 ml )
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Natrii Chloridum 0,9% Flacon x 250 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 250 ml ) 35000 - 50000 CS ; Cant min - max 70000 - 90000 AC(flacon 250 ml )
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Natrii Chloridum 0,9% Flacon x 500 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 500 ml) 9000 - 12000 CS ; Cant min - max 18000 - 21000 AC(flacon 500 ml)
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Natrii Chloridum 0,9% Flacon x 1000ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 1000 ml ) 300 - 600 CS ; Cant min - max 800 - 2000 AC(flacon 1000 ml)
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Natrii chloridum 0,9% solutie de irigare sterila si fara endotoxina 0,90% Punga x 3000 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 3000 ml ) 40-60 CS ; Cant min - max 80 - 200 AC(flacon 3000 ml)
Вътрешен идентификатор: 24
Основна класификация (cpv): 44411000 Санитарни изделия
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 168 - 224 CS ; Cant min - max 448 - 560 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 25
Основна класификация (cpv): 33622100 Медикаменти, използвани в кардиологията
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Trimebutinum 24 mg/5 ml Gran. Pt. Susp. Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 20 - 40 CS ; Cant min - max 60 - 80 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Diphenhydraminum 30 mg/2 ml Fiole
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 600- 1000 CS ; Cant min - max 1200-1500 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 60 - 80 CS ; Cant min - max 120 - 160 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 28
Основна класификация (cpv): 33642200 Кортикостероиди за системна употреба
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Dexmetomidinum 100mcg/ml Fiole x 4 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 200 - 300 CS ; Cant min - max 400 - 700 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Solutie nutritiva orala speciala pentru pacientii cu diabet sau intoleranta la glucoza, hipercalorica (1,5 kcal/ml), bogata in MUFA, bogata in MCT, saraca in carbohidrati ( max 26,2 g/flacon) cu IG scazut si minim 15 g proteine/flacon). De tip Diben Drink Flacon 500 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 500 ml ) 100 - 150 CS ; Cant min - max 200 - 400 AC(flacon 500 ml)
Вътрешен идентификатор: 30
Основна класификация (cpv): 33692300 Ентерални храни
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Methyldopum Compr.250 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 50 - 90 CS ; Cant min - max 100 - 200 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 10 -20 CS ; Cant min - max 30 - 50 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Duloxetinum Caps. 30 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max (cps) 700 - 980 CS ; Cant min - max (cps) 1260 -1400 AC
Вътрешен идентификатор: 33
Основна класификация (cpv): 33661600 Психоаналептични средства
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Combinatii ( Sacubitrilum+Valsartanum) Compr. Film.24 mg/26 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 112 - 168 CS ; Cant min - max 224 - 280 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Combinatii ( Sacubitrilum+Valsartanum) Compr. Film.49 mg/51mg
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Combinatii ( Sacubitrilum+Valsartanum) Compr. Film. 97 mg/100 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 56 - 84 CS ; Cant min - max 112 -168 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Sulfametoxazolum + trimethoprimum 25 mg/ml+ 5 mg/ml - Susp. Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 20 - 30 CS ; Cant min - max 50 - 70 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Rivastigminum Plasturi termici 4,6 mg/24 h
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( plasturi termici ) 60 - 90 CS ; Cant min - max 120- 150 AC( plasturi termici )
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Phenylephrinum 100 mg/ml Pic. Oft.,Sol.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flaconx 10 ml ) 5 - 10 CS ; Cant min - max 15 -20 AC(flaconx 10 ml )
Вътрешен идентификатор: 39
Основна класификация (cpv): 33662100 Офталмологични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Fluticasonum Propionat 0,5 mg/2ml- Susp. De Inhal. Prin Nebulizator
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 200 - 300 CS ; Cant min - max 400 - 600 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 40
Основна класификация (cpv): 33673000 Медикаменти за заболявания, предизвикващи обструкции на дихателните пътища
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Fluticasonum Propionat 125 mcg Susp. De Inhalat Presurizata
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 15 - 20 CS ; Cant min - max 30 - 50 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Fluticasonum Propionat Sol. Orala 20 mg/ml
Вътрешен идентификатор: 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Acetylcysteinum Sol. Orala 20 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 150 - 200 CS ; Cant min - max 300 - 500 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Acetylcysteinum 300 mg/3 ml Sol. Inj./Sol. De Inhalat prin nebulizator
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 11000 - 13000 CS ; Cant min - max 21000 - 30000 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Dapagliflozinum 10 mg Compr. Film.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 90 - 120 CS ; Cant min - max 210 - 300 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Combinatii Beclometasonum+ Formoterolum 100/6 mcg Sol. De Inhalat Presurizata
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( spray) 10-15 CS ; Cant min - max 20-40 AC(spray )
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Fosfomycinum 3 g Granule pt. sol. Orala in plic
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( plic ) 240 - 400 CS ; Cant min - max 500 - 800 AC( plic )
Вътрешен идентификатор: 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Solutie nutritiva orala hipercalorica, completă din punct de vedere nutriţional, flacon de 200 ml, cu 300 calorii si minim 20 g proteine/flacon. Carbohidrati max 25g/flacon De tip: Fresubin protein energy drink
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon x 200 ml ) 200 - 300 CS ; Cant min - max 400 - 600 AC(flacon x 200 ml )
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Solutie nutritiva pe sonda, izocalorica, punga 500 ml, cu minim 19g proteine , 70g carbohidrati, max. 16,5g lipide-din care minim 0,15g EPA+DHA, 20µg vit. D osmolaritate max 220mosm/l De tip: Fresubin Original
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( Punga x 500 ml ) 200 - 300 CS ; Cant min - max 400 - 600 AC( Punga x 500 ml)
Вътрешен идентификатор: 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Solutie nutritiva orala speciala pentru nutritia pacientilor cu afectiuni hepatice, hipercalorica (1,3 kcal/ml), bogata in BCAA (44%), bogata in MCT (33% din lipide), saraca in sodiu, cu max 35 g carbohidrati/flaconDe tip: Fresubin Hepa
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( punga x 500 ml ) 200 -300 CS ; Cant min - max 400 - 600 AC( punga x 500 ml)
Вътрешен идентификатор: 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Combinatii(Natrii Alginas+Natrii Hydrogencarbonas) 500 mg+213mg+325 mg - Susp. Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 30- 50 CS ; Cant min - max 60-100 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 51
Основна класификация (cpv): 33610000 Медикаменти за храносмилателната система и метаболизма
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Natrii tetraboras, glycerolum, nystatinum de tip: Glicerina Boraxata cu nistatina - Solutie badijonaj bucal
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 30-40 CS ; Cant min - max 50-70 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Natrii tetraboras, glycerolum Glicerina Boraxata - Solutie badijonaj bucal
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 30 - 40 CS ; Cant min - max 50 - 70 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Glucosum Sol. Perf.20% -
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon x 500 ml ) 200 - 300 CS ; Cant min - max 500 - 800 AC(flacon x 500 ml )
Вътрешен идентификатор: 54
Основна класификация (cpv): 33621400 Заместители на кръвната плазма и разтвори за впръскване
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Granisetronum 1mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 2400 - 4000 CS ; Cant min - max 6000 - 9000 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Midodrinum cpr 2,5 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 40 - 60 CS ; Cant min - max 100 - 200 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 56
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: Combinatii Heparinum gel 500 UI/G
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( tub) 600 - 900 CS ; Cant min - max 1200 - 2000 AC(tub)
Вътрешен идентификатор: 57
Основна класификация (cpv): 33622400 Предпазващи кръвоносните съдове
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: Racecadotrilum 10 mg Pulbere Orala
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( plic ) 224 - 320 CS ; Cant min - max 400 - 608 AC( plic )
Вътрешен идентификатор: 58
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Racecadotrilum Pulbere Orala 30 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( plic ) 368 - 480 CS ; Cant min - max 640 - 768 AC( plic )
Вътрешен идентификатор: 59
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: Racecadotrilum Caps.100 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max (cps) 500 - 700 CS ; Cant min - max (cps) 1000- 1500 AC
Вътрешен идентификатор: 60
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: Insuline Umane Rapid 100 UI/ml Sol. Inj. In Cartus
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cartus ) 150 - 200 CS ; Cant min - max 300 - 600 AC( cartus )
Вътрешен идентификатор: 61
Основна класификация (cpv): 33615000 Медикаменти за диабетици
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: Trimebutinum 300 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( compr. elib. prelungita) 600 - 900 CS ; Cant min - max 1200 - 1800 AC(compr. elib. prelungita)
Вътрешен идентификатор: 62
Основна класификация (cpv): 33612000 Медикаменти за функционални стомашно-чревни смущения
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: Combinatii ( Ipratropii Bromidum + Salbutamolum) Sol. De Inhalat prin Nebulizator 0,5mg/2,5mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 360 - 480 CS ; Cant min - max 720 - 960 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 63
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: Ipratropii Bromidum Sol. De Inhalat Presurizata 20 mcg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 10 -15 CS ; Cant min - max 20 - 30 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 64
Основна класификация (cpv): 33670000 Медикаменти за дихателната система
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: Isoprenalinum 0,2mg/ml Conc. Pt. Sol. Perf.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 5 -8 CS ; Cant min - max 10 - 15 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 65
Основна класификация (cpv): 33622000 Медикаменти за сърдечносъдовата система
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: Verapamilum Sol. Inj./ Perf.2,5 mg/ml
Вътрешен идентификатор: 66
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 300 - 600 CS ; Cant min - max 900 - 1200 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 67
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: Lansoprazolum Caps. Gastrorez. 15 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. gastrorezistente) 70 - 140 CS ; Cant min - max 210 - 350 AC(cpr. gastrorezistente)
Вътрешен идентификатор: 68
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: Baclofenum Compr. 10 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 5800 - 7000 CS ; Cant min - max 12000 - 16000 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 69
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: Baclofenum Compr. 25 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 2000 - 3000 CS ; Cant min - max 5000 - 6000 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 70
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 120 - 200 CS ; Cant min - max 240 - 600 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 71
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 150 - 200 CS ; Cant min - max 350 - 500 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 72
Основна класификация (cpv): 33641200 Други гинекологични медикаменти
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: Combinatii ( Neomycinum + Dexamethasonum + Polimyxinum) 3500 Ui+1 mg+6000UI/1 ml - Pic. Oft., Susp.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 250-350 CS ; Cant min - max 500-700 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 73
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 70 -90 CS ; Cant min - max 150-250 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 74
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: Metronidazolum Sol. Perf.5 mg/ml - Flacon x 100 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 3300-4500 CS ; Cant min - max 6500 -8000 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 75
Основна класификация (cpv): 33692000 Медикаментозни разтвори
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: Desmopressinum Liof. Oral 120 mcg.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( Unitati dozate Liof. Oral ) 30-60 CS ; Cant min - max 100-150 AC( Unitati dozate Liof. Oral )
Вътрешен идентификатор: 76
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 14100 - 16500 CS ; Cant min - max 24000 - 30000 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 77
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. masticabile) 140 -196 CS ; Cant min - max 280 -476 AC(cpr. masticabile)
Вътрешен идентификатор: 78
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: Hydrochlorothiazidum Compr. 25 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 250-350 CS ; Cant min - max 500-700 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 79
Основна класификация (cpv): 33622300 Диуретици
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: Combinatii ( Netilmicinum + Dexamethasonum) Pic. Oft., Sol 3mg/1mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon unidoza ) 300-400 CS ; Cant min - max 500 -600 AC(flacon unidoza )
Вътрешен идентификатор: 80
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: Nitroglycerinum Compr cu Elib. Prel. 2,6 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( compr. elib. prelungita) 3900 -4500 CS ; Cant min - max 7500 -9000 AC(compr. elib. prelungita)
Вътрешен идентификатор: 81
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: Nitroglycerinum Spray Sublingual 0,4 mg/doza
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 50-70 CS ; Cant min - max 100-150 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 82
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: Nitroglycerinum Compr. Sublinguale 0,5 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. subling.) 200-240 CS ; Cant min - max 400-600 AC(cpr. subling. )
Вътрешен идентификатор: 83
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: Nitroglycerinum Sol. Perf. 1 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 150-200 CS ; Cant min - max 300-400 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 84
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 1200 -2000 CS ; Cant min - max 2400-5000 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 85
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 200-300 CS ; Cant min - max 500-700 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 86
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 3204-3600 CS ; Cant min - max 6372 - 7200 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 87
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: Noradrenalinum Conc. Pt. Sol. Perf, 1 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 1200-2000 CS ; Cant min - max 3000-6000 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 88
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole 2 ml ) 3000 - 4500 CS ; Cant min - max 7000 - 9000 AC(fiole 2 ml )
Вътрешен идентификатор: 89
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: Combinatii ( Chloramphenicolum + Fluocinolonum + Lidocainum ) Picaturi Auriculare, Sol. 5mg/ml+0,5 mg/ml+10 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 250 - 300 CS ; Cant min - max 500 - 600 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 90
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: Acidum Ibandronicum Sol. Inj. 3 mg/3ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( seringa preumpluta ) 50-60 CS ; Cant min - max 100 - 150 AC( seringa preumpluta)
Вътрешен идентификатор: 91
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr. film.) 200 - 300 CS ; Cant min - max 500 - 700 AC(cpr. film )
Вътрешен идентификатор: 92
Обособена позиция: LOT-0093
Заглавие: Vasopresinum( Argipresinum) Conc. Pt. Sol. Perf. 40 U.I./2ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 60 - 90 CS ; Cant min - max 100 - 200 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 93
Основна класификация (cpv): 33642100 Хормони от хипофизата, от хипоталамуса и подобни
Обособена позиция: LOT-0094
Заглавие: Famotidinum Pulb. + Solv. Pt. Sol. Inj. / Perf. 20 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 3000 - 5000 CS ; Cant min - max 6000 -8000 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 94
Основна класификация (cpv): 33611000 Медикаменти за повишена киселинност
Обособена позиция: LOT-0095
Заглавие: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 300 - 400 CS ; Cant min - max 600 - 800 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 95
Обособена позиция: LOT-0096
Заглавие: Magnesii Sulfas Conc. Pt. Sol. Perf. 2 g/10 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 700-900 CS ; Cant min - max 1500 -2500 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 96
Обособена позиция: LOT-0097
Заглавие: Combinatii Sterofundin ISO Sol. Perf.
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon x 500 ml ) 100 -150 CS ; Cant min - max 200 - 400 AC(flacon x 500 ml )
Вътрешен идентификатор: 97
Обособена позиция: LOT-0098
Заглавие: Silibinum Comprimate 35 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 1200 - 2000 CS ; Cant min - max 2400 - 6000 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 98
Обособена позиция: LOT-0099
Заглавие: Sol. ptr. nutritie parenterala in punga tricamerala de 1477ml, cu administrare centrala , cu 12g N, 75 g aminoacizi, max 187 g glucoza/ punga , max 56g lipide cu ulei de soia , peste , masline si cocos cu min. 8,4g ulei de peste , 1600kcal. Osmolaritate max 1500 mosm/l De tip: SmofKabiven central
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( punga tricamerala x 1477 ml ) 100 - 120 CS ; Cant min - max 150 - 300 AC( punga tricamerala x 1477 ml )
Вътрешен идентификатор: 99
Основна класификация (cpv): 33692210 Парентерални хранителни разтвори
Обособена позиция: LOT-0100
Заглавие: Sol. ptr. nutritie parenterala in punga tricamerala de 1206ml, cu adm. perif. sau centrala, cu min 6,2 g N, max 85 g glucoza, aminoacizi min 38g, lipide tot. max 34g, componenta lipidica care sa furnizeze min 800 kcal totale, osmolaritate max 850 mosm/l De tip Smogkabiven Peripheral 1206 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( punga tricamerala 1206 ml ) 100 - 120 CS ; Cant min - max 150 - 300 AC( punga tricamerala 1206 ml )
Вътрешен идентификатор: 100
Обособена позиция: LOT-0101
Заглавие: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 450 -600 CS ; Cant min - max 900-1500 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 101
Обособена позиция: LOT-0102
Заглавие: Tramadolum Compr. 50 mg
Описание: Cant min - max ( cpr) 900 - 1200 CS ; Cant min - max 1800 - 2700 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 102
Основна класификация (cpv): 33661200 Болкоуспокоителни
Обособена позиция: LOT-0103
Заглавие: Misoprostolum Compr. 400 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( cpr) 5-10 CS ; Cant min - max 15 - 20 AC(cpr )
Вътрешен идентификатор: 103
Обособена позиция: LOT-0104
Заглавие: Obidoximi Chloridum Sol. Inj. 250 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 5 -10 CS ; Cant min - max 15 -20 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 104
Обособена позиция: LOT-0105
Заглавие: Acidum Ursodexycholicum Susp. Orala 250 mg/5 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 5 - 10 CS ; Cant min - max 15 - 20 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 105
Обособена позиция: LOT-0106
Заглавие: Salbutamolum Susp. De Inhalat. Presurizata 100 mcg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) CS 200 -300 ; Cant min - max 400 -550 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 106
Обособена позиция: LOT-0107
Заглавие: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( fiole) 600-1200 CS ; Cant min - max 2000 -3000 AC(fiole)
Вътрешен идентификатор: 107
Обособена позиция: LOT-0108
Заглавие: Cetirizinum Pic. Orale, Sol. 10 mg/ml
Вътрешен идентификатор: 108
Обособена позиция: LOT-0109
Заглавие: Iopromidum sol. Inj 370 flacon 100 ml
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon 100 ml ) 200 - 300 CS ; Cant min - max 400 - 500 AC( flacon 100 ml )
Вътрешен идентификатор: 109
Обособена позиция: LOT-0110
Заглавие: Hydrocortisonum Pulb. + Solv. Pt. Sol. Inj./ Perf. 100 mg
Описание: CONFORM ANEXEI LA CAIETUL DE SARCINI Cant min - max ( flacon ) 7000 - 9000 CS ; Cant min - max 15000 - 20000 AC(flacon)
Вътрешен идентификатор: 110
2. Procedure
Procedure
Titel: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Intern ID: 3488/05.05.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Intern ID: 2
Primær klassifikation (cpv): 33661500 Psykofarmaka
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Primær klassifikation (cpv): 33651000 Antiinfektiva til systemisk brug
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Intern ID: 10
Primær klassifikation (cpv): 33661100 Anæstetika
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 11
Primær klassifikation (cpv): 33692500 Injektionsopløsninger
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 12
Primær klassifikation (cpv): 33692400 Perfusionsopløsninger
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: 15
Primær klassifikation (cpv): 33631600 Antiseptika og desinficerende midler
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: 19
Primær klassifikation (cpv): 33661700 Andre lægemidler med virkning på centralnervesystemet
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: 24
Primær klassifikation (cpv): 44411000 Sanitetsartikler
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Intern ID: 25
Primær klassifikation (cpv): 33622100 Lægemidler til hjerteterapi
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Intern ID: 28
Primær klassifikation (cpv): 33642200 Kortikosteroider til systemisk brug
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: 30
Primær klassifikation (cpv): 33692300 Enterale næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: Methyldopum Compr.250 mg
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: Duloxetinum Caps. 30 mg
Intern ID: 33
Primær klassifikation (cpv): 33661600 Psykoanaleptika
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Intern ID: 37
Delkontrakt: LOT-0038
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Intern ID: 39
Primær klassifikation (cpv): 33662100 Øjenmidler
Delkontrakt: LOT-0040
Intern ID: 40
Primær klassifikation (cpv): 33673000 Midler til obstruktive luftvejssygdomme
Delkontrakt: LOT-0041
Intern ID: 41
Delkontrakt: LOT-0042
Intern ID: 42
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: 43
Delkontrakt: LOT-0044
Intern ID: 44
Delkontrakt: LOT-0045
Intern ID: 45
Delkontrakt: LOT-0046
Intern ID: 46
Delkontrakt: LOT-0047
Intern ID: 47
Delkontrakt: LOT-0048
Intern ID: 48
Delkontrakt: LOT-0049
Intern ID: 49
Delkontrakt: LOT-0050
Intern ID: 50
Delkontrakt: LOT-0051
Intern ID: 51
Primær klassifikation (cpv): 33610000 Lægemidler til fordøjelsesorganer og stofskifte
Delkontrakt: LOT-0052
Intern ID: 52
Delkontrakt: LOT-0053
Intern ID: 53
Delkontrakt: LOT-0054
Titel: Glucosum Sol. Perf.20% -
Intern ID: 54
Primær klassifikation (cpv): 33621400 Blod- og plasmasubstitutter samt infusionsvæsker
Delkontrakt: LOT-0055
Titel: Granisetronum 1mg/ml
Intern ID: 55
Delkontrakt: LOT-0056
Titel: Midodrinum cpr 2,5 mg
Intern ID: 56
Delkontrakt: LOT-0057
Intern ID: 57
Primær klassifikation (cpv): 33622400 Varice- og hæmorroidemidler
Delkontrakt: LOT-0058
Intern ID: 58
Delkontrakt: LOT-0059
Intern ID: 59
Delkontrakt: LOT-0060
Titel: Racecadotrilum Caps.100 mg
Intern ID: 60
Delkontrakt: LOT-0061
Intern ID: 61
Primær klassifikation (cpv): 33615000 Lægemidler mod diabetes
Delkontrakt: LOT-0062
Titel: Trimebutinum 300 mg
Intern ID: 62
Primær klassifikation (cpv): 33612000 Lægemidler mod funktionelle forstyrrelser i mave-tarmkanalen
Delkontrakt: LOT-0063
Intern ID: 63
Delkontrakt: LOT-0064
Intern ID: 64
Primær klassifikation (cpv): 33670000 Lægemidler til respirationssystemet
Delkontrakt: LOT-0065
Intern ID: 65
Primær klassifikation (cpv): 33622000 Lægemidler til hjerte og kredsløb
Delkontrakt: LOT-0066
Intern ID: 66
Delkontrakt: LOT-0067
Titel: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Intern ID: 67
Delkontrakt: LOT-0068
Intern ID: 68
Delkontrakt: LOT-0069
Titel: Baclofenum Compr. 10 mg
Intern ID: 69
Delkontrakt: LOT-0070
Titel: Baclofenum Compr. 25 mg
Intern ID: 70
Delkontrakt: LOT-0071
Titel: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Intern ID: 71
Delkontrakt: LOT-0072
Titel: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Intern ID: 72
Primær klassifikation (cpv): 33641200 Andre gynækologiske midler
Delkontrakt: LOT-0073
Intern ID: 73
Delkontrakt: LOT-0074
Titel: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Intern ID: 74
Delkontrakt: LOT-0075
Intern ID: 75
Primær klassifikation (cpv): 33692000 Medicinske opløsninger
Delkontrakt: LOT-0076
Intern ID: 76
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Delkontrakt: LOT-0077
Titel: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Intern ID: 77
Delkontrakt: LOT-0078
Titel: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Intern ID: 78
Delkontrakt: LOT-0079
Intern ID: 79
Primær klassifikation (cpv): 33622300 Diuretika
Delkontrakt: LOT-0080
Intern ID: 80
Delkontrakt: LOT-0081
Intern ID: 81
Delkontrakt: LOT-0082
Intern ID: 82
Delkontrakt: LOT-0083
Intern ID: 83
Delkontrakt: LOT-0084
Intern ID: 84
Delkontrakt: LOT-0085
Titel: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Intern ID: 85
Delkontrakt: LOT-0086
Titel: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Intern ID: 86
Delkontrakt: LOT-0087
Titel: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Intern ID: 87
Delkontrakt: LOT-0088
Intern ID: 88
Delkontrakt: LOT-0089
Titel: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Intern ID: 89
Delkontrakt: LOT-0090
Intern ID: 90
Delkontrakt: LOT-0091
Intern ID: 91
Delkontrakt: LOT-0092
Titel: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Intern ID: 92
Delkontrakt: LOT-0093
Intern ID: 93
Primær klassifikation (cpv): 33642100 Hypofyse- og hypothalamushormoner og analoger
Delkontrakt: LOT-0094
Intern ID: 94
Primær klassifikation (cpv): 33611000 Lægemidler mod syrerelaterede forstyrrelser
Delkontrakt: LOT-0095
Titel: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Intern ID: 95
Delkontrakt: LOT-0096
Intern ID: 96
Delkontrakt: LOT-0097
Intern ID: 97
Delkontrakt: LOT-0098
Titel: Silibinum Comprimate 35 mg
Intern ID: 98
Delkontrakt: LOT-0099
Intern ID: 99
Primær klassifikation (cpv): 33692210 Parenterale næringsopløsninger
Delkontrakt: LOT-0100
Intern ID: 100
Delkontrakt: LOT-0101
Titel: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Intern ID: 101
Delkontrakt: LOT-0102
Titel: Tramadolum Compr. 50 mg
Intern ID: 102
Primær klassifikation (cpv): 33661200 Analgetika
Delkontrakt: LOT-0103
Titel: Misoprostolum Compr. 400 mg
Intern ID: 103
Delkontrakt: LOT-0104
Intern ID: 104
Delkontrakt: LOT-0105
Intern ID: 105
Delkontrakt: LOT-0106
Intern ID: 106
Delkontrakt: LOT-0107
Titel: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Intern ID: 107
Delkontrakt: LOT-0108
Intern ID: 108
Delkontrakt: LOT-0109
Intern ID: 109
Delkontrakt: LOT-0110
Intern ID: 110
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 3488/05.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33661700 Andere Mittel für das Nervensystem
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Haupteinstufung (cpv): 33661600 Psychoanaleptika
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0041
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Interne Kennung: 51
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0052
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Interne Kennung: 54
Haupteinstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0055
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Interne Kennung: 57
Haupteinstufung (cpv): 33622400 Vasoprotektoren
Los: LOT-0058
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Interne Kennung: 61
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
Los: LOT-0062
Interne Kennung: 62
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Interne Kennung: 64
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0065
Interne Kennung: 65
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0066
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Interne Kennung: 72
Haupteinstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
Los: LOT-0073
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Interne Kennung: 75
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0076
Interne Kennung: 76
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0077
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Interne Kennung: 79
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
Los: LOT-0080
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Interne Kennung: 93
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Los: LOT-0094
Interne Kennung: 94
Haupteinstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0095
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Interne Kennung: 99
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0100
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Interne Kennung: 102
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0103
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Interne Kennung: 110
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3488/05.05.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33690000 Διάφορα φάρμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661500 Ψυχοληπτικά
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33651000 Φάρμακα κατά των λοιξώξεων συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661100 Αναισθητικά
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692500 Ενέσιμα διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692400 Διαλύματα εγχύσεων
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33631600 Αντισηπτικά και απολυμαντικά
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661700 Άλλα φάρμακα παθήσεων του νευρικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44411000 Είδη εγκαταστάσεων υγιεινής
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622100 Φάρμακα θεραπείας των καρδιακών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33642200 Κορτικοστεροειδή συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692300 Εντερικές τροφές
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: Methyldopum Compr.250 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: Duloxetinum Caps. 30 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661600 Ψυχοαναληπτικά
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33662100 Φάρμακα οφθαλμικών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33673000 Φάρμακα αποφρακτικών παθήσεων των αναπνευστικών οδών
Παρτίδα: LOT-0041
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Παρτίδα: LOT-0048
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33610000 Φάρμακα για το πεπτικό σύστημα και το μεταβολισμό
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: Glucosum Sol. Perf.20% -
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33621400 Υποκατάστατα πλάσματος και παρεντερικά διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: Granisetronum 1mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Παρτίδα: LOT-0056
Τίτλος: Midodrinum cpr 2,5 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Παρτίδα: LOT-0057
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622400 Αγγειοπροστατευτικά
Παρτίδα: LOT-0058
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58
Παρτίδα: LOT-0059
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59
Παρτίδα: LOT-0060
Τίτλος: Racecadotrilum Caps.100 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 60
Παρτίδα: LOT-0061
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33615000 Φάρμακα θεραπείας του διαβήτη
Παρτίδα: LOT-0062
Τίτλος: Trimebutinum 300 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33612000 Φάρμακα για λειτουργικές γαστρεντερικές διαταραχές
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63
Παρτίδα: LOT-0064
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 64
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33670000 Φάρμακα παθήσεων αναπνευστικού συστήματος
Παρτίδα: LOT-0065
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 65
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622000 Φάρμακα για το καρδιαγγειακό σύστημα
Παρτίδα: LOT-0066
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66
Παρτίδα: LOT-0067
Τίτλος: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67
Παρτίδα: LOT-0068
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68
Παρτίδα: LOT-0069
Τίτλος: Baclofenum Compr. 10 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69
Παρτίδα: LOT-0070
Τίτλος: Baclofenum Compr. 25 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70
Παρτίδα: LOT-0071
Τίτλος: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71
Παρτίδα: LOT-0072
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33641200 Άλλα φάρμακα χρησιμοποιούμενα στη γυναικολογία
Παρτίδα: LOT-0073
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73
Παρτίδα: LOT-0074
Τίτλος: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74
Παρτίδα: LOT-0075
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692000 Ιατρικά διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0076
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 76
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0077
Τίτλος: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77
Παρτίδα: LOT-0078
Τίτλος: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 78
Παρτίδα: LOT-0079
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33622300 Διουρητικά
Παρτίδα: LOT-0080
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80
Παρτίδα: LOT-0081
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 81
Παρτίδα: LOT-0082
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 82
Παρτίδα: LOT-0083
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 83
Παρτίδα: LOT-0084
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 84
Παρτίδα: LOT-0085
Τίτλος: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 85
Παρτίδα: LOT-0086
Τίτλος: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 86
Παρτίδα: LOT-0087
Τίτλος: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 87
Παρτίδα: LOT-0088
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 88
Παρτίδα: LOT-0089
Τίτλος: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 89
Παρτίδα: LOT-0090
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 90
Παρτίδα: LOT-0091
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 91
Παρτίδα: LOT-0092
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 92
Παρτίδα: LOT-0093
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 93
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33642100 Φάρμακα υποφύσεως, υποθαλάμου και συναφείς ουσίες
Παρτίδα: LOT-0094
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 94
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33611000 Φάρμακα για διαταραχές της γαστρικής έκκρισης
Παρτίδα: LOT-0095
Τίτλος: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 95
Παρτίδα: LOT-0096
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 96
Παρτίδα: LOT-0097
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 97
Παρτίδα: LOT-0098
Τίτλος: Silibinum Comprimate 35 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 98
Παρτίδα: LOT-0099
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 99
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692210 Διαλύματα παρεντερικής διατροφής
Παρτίδα: LOT-0100
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 100
Παρτίδα: LOT-0101
Τίτλος: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 101
Παρτίδα: LOT-0102
Τίτλος: Tramadolum Compr. 50 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 102
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33661200 Αναλγητικά
Παρτίδα: LOT-0103
Τίτλος: Misoprostolum Compr. 400 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 103
Παρτίδα: LOT-0104
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 104
Παρτίδα: LOT-0105
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 105
Παρτίδα: LOT-0106
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 106
Παρτίδα: LOT-0107
Τίτλος: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 107
Παρτίδα: LOT-0108
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 108
Παρτίδα: LOT-0109
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 109
Παρτίδα: LOT-0110
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 110
Title: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Internal identifier: 3488/05.05.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 33661500 Psycholeptics
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 33651000 General anti-infectives for systemic use and vaccines
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Internal identifier: 10
Main classification (cpv): 33661100 Anaesthetics
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Main classification (cpv): 33692400 Perfusion solutions
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0016
Title: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 19
Main classification (cpv): 33661700 Other nervous system medicinal products
Lot: LOT-0020
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Internal identifier: 24
Main classification (cpv): 44411000 Sanitary ware
Lot: LOT-0025
Title: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Internal identifier: 25
Main classification (cpv): 33622100 Cardiac therapy medicinal products
Lot: LOT-0026
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Internal identifier: 28
Main classification (cpv): 33642200 Corticosteroids for systemic use
Lot: LOT-0029
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Internal identifier: 30
Main classification (cpv): 33692300 Enteral feeds
Lot: LOT-0031
Title: Methyldopum Compr.250 mg
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Duloxetinum Caps. 30 mg
Internal identifier: 33
Main classification (cpv): 33661600 Psychoanaleptics
Lot: LOT-0034
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Internal identifier: 39
Main classification (cpv): 33662100 Ophthalmologicals
Lot: LOT-0040
Internal identifier: 40
Main classification (cpv): 33673000 Medicinal products for obstructive airway diseases
Lot: LOT-0041
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Internal identifier: 51
Main classification (cpv): 33610000 Medicinal products for the alimentary tract and metabolism
Lot: LOT-0052
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: Glucosum Sol. Perf.20% -
Internal identifier: 54
Main classification (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
Lot: LOT-0055
Title: Granisetronum 1mg/ml
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: Midodrinum cpr 2,5 mg
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Internal identifier: 57
Main classification (cpv): 33622400 Vasoprotectives
Lot: LOT-0058
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: Racecadotrilum Caps.100 mg
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Internal identifier: 61
Main classification (cpv): 33615000 Medicinal products used in diabetes
Lot: LOT-0062
Title: Trimebutinum 300 mg
Internal identifier: 62
Main classification (cpv): 33612000 Medicinal products for functional gastrointestinal disorders
Lot: LOT-0063
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Internal identifier: 64
Main classification (cpv): 33670000 Medicinal products for the respiratory system
Lot: LOT-0065
Internal identifier: 65
Main classification (cpv): 33622000 Medicinal products for the cardiovascular system
Lot: LOT-0066
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: Baclofenum Compr. 10 mg
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: Baclofenum Compr. 25 mg
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Internal identifier: 72
Main classification (cpv): 33641200 Other gynaecologicals
Lot: LOT-0073
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Internal identifier: 75
Main classification (cpv): 33692000 Medical solutions
Lot: LOT-0076
Internal identifier: 76
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Lot: LOT-0077
Title: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Internal identifier: 79
Main classification (cpv): 33622300 Diuretics
Lot: LOT-0080
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Internal identifier: 93
Main classification (cpv): 33642100 Pituitary, hypothalamic hormones and analogues
Lot: LOT-0094
Internal identifier: 94
Main classification (cpv): 33611000 Medicinal products for acid related disorders
Lot: LOT-0095
Title: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: Silibinum Comprimate 35 mg
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Internal identifier: 99
Main classification (cpv): 33692210 Parenteral feeding solutions
Lot: LOT-0100
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Title: Tramadolum Compr. 50 mg
Internal identifier: 102
Main classification (cpv): 33661200 Analgesics
Lot: LOT-0103
Title: Misoprostolum Compr. 400 mg
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Internal identifier: 110
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 3488/05.05.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 33661500 Psicolépticos
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 33651000 Antiinfecciosos generales para uso sistémico, vacunas
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Clasificación principal (cpv): 33661100 Anestésicos
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Clasificación principal (cpv): 33692500 Soluciones inyectables
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Clasificación principal (cpv): 33692400 Soluciones para perfusiones
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Clasificación principal (cpv): 33631600 Antisépticos y desinfectantes
Lote: LOT-0016
Título: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 19
Clasificación principal (cpv): 33661700 Otros medicamentos del sistema nervioso
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 24
Clasificación principal (cpv): 44411000 Aparatos sanitarios
Lote: LOT-0025
Título: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Identificador interno: 25
Clasificación principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados en cardioterapia
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Identificador interno: 28
Clasificación principal (cpv): 33642200 Corticoesteroides para uso sistémico
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 30
Clasificación principal (cpv): 33692300 Productos de nutrición enteral
Lote: LOT-0031
Título: Methyldopum Compr.250 mg
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: Duloxetinum Caps. 30 mg
Identificador interno: 33
Clasificación principal (cpv): 33661600 Psicoanalépticos
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: 39
Clasificación principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados en oftalmología
Lote: LOT-0040
Identificador interno: 40
Clasificación principal (cpv): 33673000 Medicamentos para enfermedades obstructivas de las vías respiratorias
Lote: LOT-0041
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Clasificación principal (cpv): 33610000 Medicamentos para el aparato digestivo y el metabolismo
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Título: Glucosum Sol. Perf.20% -
Identificador interno: 54
Clasificación principal (cpv): 33621400 Sustitutos del plasma y soluciones para infusión
Lote: LOT-0055
Título: Granisetronum 1mg/ml
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Título: Midodrinum cpr 2,5 mg
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 57
Clasificación principal (cpv): 33622400 Vasoprotectores
Lote: LOT-0058
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Título: Racecadotrilum Caps.100 mg
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Identificador interno: 61
Clasificación principal (cpv): 33615000 Antidiabéticos
Lote: LOT-0062
Título: Trimebutinum 300 mg
Identificador interno: 62
Clasificación principal (cpv): 33612000 Medicamentos contra los trastornos gastrointestinales funcionales
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Clasificación principal (cpv): 33670000 Medicamentos para el aparato respiratorio
Lote: LOT-0065
Identificador interno: 65
Clasificación principal (cpv): 33622000 Medicamentos para el aparato cardiovascular
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Título: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Título: Baclofenum Compr. 10 mg
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Título: Baclofenum Compr. 25 mg
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Título: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Clasificación principal (cpv): 33641200 Otros medicamentos ginecológicos
Lote: LOT-0073
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Título: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 75
Clasificación principal (cpv): 33692000 Soluciones medicinales
Lote: LOT-0076
Identificador interno: 76
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Lote: LOT-0077
Título: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Título: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Clasificación principal (cpv): 33622300 Diuréticos
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Título: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Título: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Título: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Título: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Identificador interno: 89
Lote: LOT-0090
Identificador interno: 90
Lote: LOT-0091
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Identificador interno: 92
Lote: LOT-0093
Identificador interno: 93
Clasificación principal (cpv): 33642100 Hormonas hiposifiarias, hipotalámicas y análogas
Lote: LOT-0094
Identificador interno: 94
Clasificación principal (cpv): 33611000 Medicamentos contra los trastornos producidos por la hiperacidez
Lote: LOT-0095
Título: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Identificador interno: 95
Lote: LOT-0096
Identificador interno: 96
Lote: LOT-0097
Identificador interno: 97
Lote: LOT-0098
Título: Silibinum Comprimate 35 mg
Identificador interno: 98
Lote: LOT-0099
Identificador interno: 99
Clasificación principal (cpv): 33692210 Soluciones de nutrición parenteral
Lote: LOT-0100
Identificador interno: 100
Lote: LOT-0101
Título: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Identificador interno: 101
Lote: LOT-0102
Título: Tramadolum Compr. 50 mg
Identificador interno: 102
Clasificación principal (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0103
Título: Misoprostolum Compr. 400 mg
Identificador interno: 103
Lote: LOT-0104
Identificador interno: 104
Lote: LOT-0105
Identificador interno: 105
Lote: LOT-0106
Identificador interno: 106
Lote: LOT-0107
Título: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Identificador interno: 107
Lote: LOT-0108
Identificador interno: 108
Lote: LOT-0109
Identificador interno: 109
Lote: LOT-0110
Identificador interno: 110
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 3488/05.05.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33690000 Mitmesugused ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Sisemine tunnus: 2
Peamine liigitus (cpv): 33661500 Psühholeptilised ained
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Peamine liigitus (cpv): 33651000 Üldised infektsioonivastased ained süsteemseks kasutamiseks ja vaktsiinid
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Peamine liigitus (cpv): 33661100 Anesteetikumid
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Peamine liigitus (cpv): 33692500 Süstimislahused
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Peamine liigitus (cpv): 33692400 Perfusioonlahused
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Peamine liigitus (cpv): 33631600 Antiseptikumid ja desinfektandid
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Sisemine tunnus: 19
Peamine liigitus (cpv): 33661700 Muud närvisüsteemi ravimid
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Sisemine tunnus: 24
Peamine liigitus (cpv): 44411000 Sanitaartehnikatooted
Osa: LOT-0025
Pealkiri: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Sisemine tunnus: 25
Peamine liigitus (cpv): 33622100 Südameraviained
Osa: LOT-0026
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Sisemine tunnus: 28
Peamine liigitus (cpv): 33642200 Kortikosteroidid süsteemseks kasutuseks
Osa: LOT-0029
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Sisemine tunnus: 30
Peamine liigitus (cpv): 33692300 Enteraalsed toitevedelikud
Osa: LOT-0031
Pealkiri: Methyldopum Compr.250 mg
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: Duloxetinum Caps. 30 mg
Sisemine tunnus: 33
Peamine liigitus (cpv): 33661600 Psühhoanaleptilised ained
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Sisemine tunnus: 39
Peamine liigitus (cpv): 33662100 Oftalmoloogias kasutatavad ained
Osa: LOT-0040
Sisemine tunnus: 40
Peamine liigitus (cpv): 33673000 Hingamisteede obstruktiivsete haiguste ravimid
Osa: LOT-0041
Sisemine tunnus: 41
Osa: LOT-0042
Sisemine tunnus: 42
Osa: LOT-0043
Sisemine tunnus: 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 44
Osa: LOT-0045
Sisemine tunnus: 45
Osa: LOT-0046
Sisemine tunnus: 46
Osa: LOT-0047
Sisemine tunnus: 47
Osa: LOT-0048
Sisemine tunnus: 48
Osa: LOT-0049
Sisemine tunnus: 49
Osa: LOT-0050
Sisemine tunnus: 50
Osa: LOT-0051
Sisemine tunnus: 51
Peamine liigitus (cpv): 33610000 Seedetrakti ja ainevahetust puudutavad ravimid
Osa: LOT-0052
Sisemine tunnus: 52
Osa: LOT-0053
Sisemine tunnus: 53
Osa: LOT-0054
Pealkiri: Glucosum Sol. Perf.20% -
Sisemine tunnus: 54
Peamine liigitus (cpv): 33621400 Vereasendajad ja perfusioonilahused
Osa: LOT-0055
Pealkiri: Granisetronum 1mg/ml
Sisemine tunnus: 55
Osa: LOT-0056
Pealkiri: Midodrinum cpr 2,5 mg
Sisemine tunnus: 56
Osa: LOT-0057
Sisemine tunnus: 57
Peamine liigitus (cpv): 33622400 Veresoonte kaitsepreparaadid
Osa: LOT-0058
Sisemine tunnus: 58
Osa: LOT-0059
Sisemine tunnus: 59
Osa: LOT-0060
Pealkiri: Racecadotrilum Caps.100 mg
Sisemine tunnus: 60
Osa: LOT-0061
Sisemine tunnus: 61
Peamine liigitus (cpv): 33615000 Diabeedi puhul kasutatavad ravimid
Osa: LOT-0062
Pealkiri: Trimebutinum 300 mg
Sisemine tunnus: 62
Peamine liigitus (cpv): 33612000 Funktsionaalsete gastrointestinaalhäirete ravimid
Osa: LOT-0063
Sisemine tunnus: 63
Osa: LOT-0064
Sisemine tunnus: 64
Peamine liigitus (cpv): 33670000 Hingamissüsteemi ravimid
Osa: LOT-0065
Sisemine tunnus: 65
Peamine liigitus (cpv): 33622000 Kardiovaskulaarsüsteemi ravimid
Osa: LOT-0066
Sisemine tunnus: 66
Osa: LOT-0067
Sisemine tunnus: 67
Osa: LOT-0068
Sisemine tunnus: 68
Osa: LOT-0069
Pealkiri: Baclofenum Compr. 10 mg
Sisemine tunnus: 69
Osa: LOT-0070
Pealkiri: Baclofenum Compr. 25 mg
Sisemine tunnus: 70
Osa: LOT-0071
Sisemine tunnus: 71
Osa: LOT-0072
Sisemine tunnus: 72
Peamine liigitus (cpv): 33641200 Teised günekoloogilised ained
Osa: LOT-0073
Sisemine tunnus: 73
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: 74
Osa: LOT-0075
Sisemine tunnus: 75
Peamine liigitus (cpv): 33692000 Meditsiinilised lahused
Osa: LOT-0076
Sisemine tunnus: 76
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
Osa: LOT-0077
Sisemine tunnus: 77
Osa: LOT-0078
Sisemine tunnus: 78
Osa: LOT-0079
Sisemine tunnus: 79
Peamine liigitus (cpv): 33622300 Diureetikumid
Osa: LOT-0080
Sisemine tunnus: 80
Osa: LOT-0081
Sisemine tunnus: 81
Osa: LOT-0082
Sisemine tunnus: 82
Osa: LOT-0083
Sisemine tunnus: 83
Osa: LOT-0084
Sisemine tunnus: 84
Osa: LOT-0085
Pealkiri: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Sisemine tunnus: 85
Osa: LOT-0086
Sisemine tunnus: 86
Osa: LOT-0087
Sisemine tunnus: 87
Osa: LOT-0088
Sisemine tunnus: 88
Osa: LOT-0089
Pealkiri: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Sisemine tunnus: 89
Osa: LOT-0090
Sisemine tunnus: 90
Osa: LOT-0091
Sisemine tunnus: 91
Osa: LOT-0092
Sisemine tunnus: 92
Osa: LOT-0093
Sisemine tunnus: 93
Peamine liigitus (cpv): 33642100 Hüpofüüsi, hüpotalamuse hormoonid ja nende analoogid
Osa: LOT-0094
Sisemine tunnus: 94
Peamine liigitus (cpv): 33611000 Happesusega seotud häirete ravimid
Osa: LOT-0095
Pealkiri: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Sisemine tunnus: 95
Osa: LOT-0096
Sisemine tunnus: 96
Osa: LOT-0097
Sisemine tunnus: 97
Osa: LOT-0098
Pealkiri: Silibinum Comprimate 35 mg
Sisemine tunnus: 98
Osa: LOT-0099
Sisemine tunnus: 99
Peamine liigitus (cpv): 33692210 Parenteraalsed toitelahused
Osa: LOT-0100
Sisemine tunnus: 100
Osa: LOT-0101
Pealkiri: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Sisemine tunnus: 101
Osa: LOT-0102
Pealkiri: Tramadolum Compr. 50 mg
Sisemine tunnus: 102
Peamine liigitus (cpv): 33661200 Analgeetikumid
Osa: LOT-0103
Pealkiri: Misoprostolum Compr. 400 mg
Sisemine tunnus: 103
Osa: LOT-0104
Sisemine tunnus: 104
Osa: LOT-0105
Sisemine tunnus: 105
Osa: LOT-0106
Sisemine tunnus: 106
Osa: LOT-0107
Pealkiri: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Sisemine tunnus: 107
Osa: LOT-0108
Sisemine tunnus: 108
Osa: LOT-0109
Sisemine tunnus: 109
Osa: LOT-0110
Sisemine tunnus: 110
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 3488/05.05.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Sisäinen tunniste: 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661500 Psykoosilääkkeet
Sisäinen tunniste: 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33651000 Systeemisesti vaikuttavat infektiolääkkeet
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661100 Anestesia-aineet
Sisäinen tunniste: 11
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692500 Injektioliuokset
Sisäinen tunniste: 12
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692400 Perfuusioliuokset
Sisäinen tunniste: 13
Sisäinen tunniste: 14
Sisäinen tunniste: 15
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33631600 Antiseptit ja desinfektioaineet
Ilmoituksen nimi: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Sisäinen tunniste: 16
Ilmoituksen nimi: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Sisäinen tunniste: 17
Ilmoituksen nimi: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Sisäinen tunniste: 18
Sisäinen tunniste: 19
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661700 Muut hermostoon vaikuttavat lääkkeet
Sisäinen tunniste: 20
Sisäinen tunniste: 21
Sisäinen tunniste: 22
Sisäinen tunniste: 23
Sisäinen tunniste: 24
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44411000 Saniteettituotteet
Ilmoituksen nimi: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Sisäinen tunniste: 25
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622100 Sydänlääkkeet
Sisäinen tunniste: 26
Sisäinen tunniste: 27
Ilmoituksen nimi: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Sisäinen tunniste: 28
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33642200 Systeemisesti käytettävät kortikosteroidit
Sisäinen tunniste: 29
Sisäinen tunniste: 30
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692300 Enteraaliset ravinteet
Ilmoituksen nimi: Methyldopum Compr.250 mg
Sisäinen tunniste: 31
Ilmoituksen nimi: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Sisäinen tunniste: 32
Ilmoituksen nimi: Duloxetinum Caps. 30 mg
Sisäinen tunniste: 33
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661600 Depressiolääkkeet
Sisäinen tunniste: 34
Sisäinen tunniste: 35
Sisäinen tunniste: 36
Sisäinen tunniste: 37
Sisäinen tunniste: 38
Sisäinen tunniste: 39
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33662100 Silmätautien lääkkeet
Sisäinen tunniste: 40
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33673000 Obstruktiivisten hengitystiesairauksien lääkkeet
Sisäinen tunniste: 41
Sisäinen tunniste: 42
Sisäinen tunniste: 43
Sisäinen tunniste: 44
Sisäinen tunniste: 45
Sisäinen tunniste: 46
Sisäinen tunniste: 47
Sisäinen tunniste: 48
Sisäinen tunniste: 49
Sisäinen tunniste: 50
Sisäinen tunniste: 51
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33610000 Ruoansulatuselinten sairauksien ja aineenvaihduntasairauksien lääkkeet
Sisäinen tunniste: 52
Sisäinen tunniste: 53
Ilmoituksen nimi: Glucosum Sol. Perf.20% -
Sisäinen tunniste: 54
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33621400 Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset
Ilmoituksen nimi: Granisetronum 1mg/ml
Sisäinen tunniste: 55
Ilmoituksen nimi: Midodrinum cpr 2,5 mg
Sisäinen tunniste: 56
Sisäinen tunniste: 57
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622400 Suonikohjujen ja peräpukamien hoitoon tarkoitetut valmisteet
Sisäinen tunniste: 58
Sisäinen tunniste: 59
Ilmoituksen nimi: Racecadotrilum Caps.100 mg
Sisäinen tunniste: 60
Sisäinen tunniste: 61
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33615000 Diabeteslääkkeet
Ilmoituksen nimi: Trimebutinum 300 mg
Sisäinen tunniste: 62
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33612000 Ruoansulatuskanavan toiminnallisten häiriöiden lääkkeet
Sisäinen tunniste: 63
Sisäinen tunniste: 64
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33670000 Hengityselinten sairauksien lääkkeet
Sisäinen tunniste: 65
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622000 Sydän- ja verisuonitautien lääkkeet
Sisäinen tunniste: 66
Sisäinen tunniste: 67
Sisäinen tunniste: 68
Ilmoituksen nimi: Baclofenum Compr. 10 mg
Sisäinen tunniste: 69
Ilmoituksen nimi: Baclofenum Compr. 25 mg
Sisäinen tunniste: 70
Sisäinen tunniste: 71
Sisäinen tunniste: 72
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33641200 Muut gynekologiset valmisteet
Sisäinen tunniste: 73
Sisäinen tunniste: 74
Sisäinen tunniste: 75
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692000 Lääkintäliuokset
Sisäinen tunniste: 76
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sisäinen tunniste: 77
Sisäinen tunniste: 78
Sisäinen tunniste: 79
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33622300 Diureetit
Sisäinen tunniste: 80
Sisäinen tunniste: 81
Sisäinen tunniste: 82
Sisäinen tunniste: 83
Sisäinen tunniste: 84
Ilmoituksen nimi: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Sisäinen tunniste: 85
Sisäinen tunniste: 86
Sisäinen tunniste: 87
Sisäinen tunniste: 88
Ilmoituksen nimi: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Sisäinen tunniste: 89
Sisäinen tunniste: 90
Sisäinen tunniste: 91
Sisäinen tunniste: 92
Sisäinen tunniste: 93
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33642100 Aivolisäkkeen ja hypotalamuksen hormonit sekä analogit
Sisäinen tunniste: 94
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33611000 Liikahappoisuuden hoitoon tarkoitetut valmisteet
Ilmoituksen nimi: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Sisäinen tunniste: 95
Sisäinen tunniste: 96
Sisäinen tunniste: 97
Ilmoituksen nimi: Silibinum Comprimate 35 mg
Sisäinen tunniste: 98
Sisäinen tunniste: 99
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692210 Parenteraaliset ravintoliuokset
Sisäinen tunniste: 100
Ilmoituksen nimi: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Sisäinen tunniste: 101
Ilmoituksen nimi: Tramadolum Compr. 50 mg
Sisäinen tunniste: 102
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33661200 Analgeetit
Ilmoituksen nimi: Misoprostolum Compr. 400 mg
Sisäinen tunniste: 103
Sisäinen tunniste: 104
Sisäinen tunniste: 105
Sisäinen tunniste: 106
Ilmoituksen nimi: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Sisäinen tunniste: 107
Sisäinen tunniste: 108
Sisäinen tunniste: 109
Sisäinen tunniste: 110
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 3488/05.05.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 33661500 Psiholeptici
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 33651000 Opća protuupalna sredstva za sustavno liječenje i cjepiva
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Interna identifikacijska oznaka: 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 10
Glavna klasifikacija (cpv): 33661100 Anestetici
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 11
Glavna klasifikacija (cpv): 33692500 Injekcijske otopine
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 12
Glavna klasifikacija (cpv): 33692400 Perfuzijske otopine
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: 15
Glavna klasifikacija (cpv): 33631600 Antiseptici i dezinficijensi
Grupa: LOT-0016
Naslov: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Interna identifikacijska oznaka: 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Interna identifikacijska oznaka: 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Interna identifikacijska oznaka: 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: 19
Glavna klasifikacija (cpv): 33661700 Ostali lijekovi za živčani sustav
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: 24
Glavna klasifikacija (cpv): 44411000 Sanitarni proizvodi
Grupa: LOT-0025
Naslov: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Interna identifikacijska oznaka: 25
Glavna klasifikacija (cpv): 33622100 Lijekovi u kardiološkoj terapiji
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: 27
Grupa: LOT-0028
Naslov: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Interna identifikacijska oznaka: 28
Glavna klasifikacija (cpv): 33642200 Kortikosteroidi za sustavno liječenje
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: 29
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: 30
Glavna klasifikacija (cpv): 33692300 Enteralna hrana
Grupa: LOT-0031
Naslov: Methyldopum Compr.250 mg
Interna identifikacijska oznaka: 31
Grupa: LOT-0032
Naslov: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Interna identifikacijska oznaka: 32
Grupa: LOT-0033
Naslov: Duloxetinum Caps. 30 mg
Interna identifikacijska oznaka: 33
Glavna klasifikacija (cpv): 33661600 Psihoanaleptici
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: 34
Grupa: LOT-0035
Interna identifikacijska oznaka: 35
Grupa: LOT-0036
Interna identifikacijska oznaka: 36
Grupa: LOT-0037
Interna identifikacijska oznaka: 37
Grupa: LOT-0038
Interna identifikacijska oznaka: 38
Grupa: LOT-0039
Interna identifikacijska oznaka: 39
Glavna klasifikacija (cpv): 33662100 Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji
Grupa: LOT-0040
Interna identifikacijska oznaka: 40
Glavna klasifikacija (cpv): 33673000 Lijekovi za opstruktivne bolesti dišnih putova
Grupa: LOT-0041
Interna identifikacijska oznaka: 41
Grupa: LOT-0042
Interna identifikacijska oznaka: 42
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: 44
Grupa: LOT-0045
Interna identifikacijska oznaka: 45
Grupa: LOT-0046
Interna identifikacijska oznaka: 46
Grupa: LOT-0047
Interna identifikacijska oznaka: 47
Grupa: LOT-0048
Interna identifikacijska oznaka: 48
Grupa: LOT-0049
Interna identifikacijska oznaka: 49
Grupa: LOT-0050
Interna identifikacijska oznaka: 50
Grupa: LOT-0051
Interna identifikacijska oznaka: 51
Glavna klasifikacija (cpv): 33610000 Lijekovi za probavni trakt i metabolizam
Grupa: LOT-0052
Interna identifikacijska oznaka: 52
Grupa: LOT-0053
Interna identifikacijska oznaka: 53
Grupa: LOT-0054
Naslov: Glucosum Sol. Perf.20% -
Interna identifikacijska oznaka: 54
Glavna klasifikacija (cpv): 33621400 Nadomjesci krvi i perfuzijske otopine
Grupa: LOT-0055
Naslov: Granisetronum 1mg/ml
Interna identifikacijska oznaka: 55
Grupa: LOT-0056
Naslov: Midodrinum cpr 2,5 mg
Interna identifikacijska oznaka: 56
Grupa: LOT-0057
Interna identifikacijska oznaka: 57
Glavna klasifikacija (cpv): 33622400 Vazoprotektivi
Grupa: LOT-0058
Interna identifikacijska oznaka: 58
Grupa: LOT-0059
Interna identifikacijska oznaka: 59
Grupa: LOT-0060
Naslov: Racecadotrilum Caps.100 mg
Interna identifikacijska oznaka: 60
Grupa: LOT-0061
Interna identifikacijska oznaka: 61
Glavna klasifikacija (cpv): 33615000 Lijekovi koji se upotrebljavaju u liječenju dijabetesa
Grupa: LOT-0062
Naslov: Trimebutinum 300 mg
Interna identifikacijska oznaka: 62
Glavna klasifikacija (cpv): 33612000 Lijekovi za funkcionalne gastrointestinalne poremećaje
Grupa: LOT-0063
Interna identifikacijska oznaka: 63
Grupa: LOT-0064
Interna identifikacijska oznaka: 64
Glavna klasifikacija (cpv): 33670000 Lijekovi za dišni sustav
Grupa: LOT-0065
Interna identifikacijska oznaka: 65
Glavna klasifikacija (cpv): 33622000 Lijekovi za kardiovaskularni sustav
Grupa: LOT-0066
Interna identifikacijska oznaka: 66
Grupa: LOT-0067
Naslov: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Interna identifikacijska oznaka: 67
Grupa: LOT-0068
Interna identifikacijska oznaka: 68
Grupa: LOT-0069
Naslov: Baclofenum Compr. 10 mg
Interna identifikacijska oznaka: 69
Grupa: LOT-0070
Naslov: Baclofenum Compr. 25 mg
Interna identifikacijska oznaka: 70
Grupa: LOT-0071
Naslov: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Interna identifikacijska oznaka: 71
Grupa: LOT-0072
Interna identifikacijska oznaka: 72
Glavna klasifikacija (cpv): 33641200 Ostali ginekološki lijekovi
Grupa: LOT-0073
Interna identifikacijska oznaka: 73
Grupa: LOT-0074
Naslov: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Interna identifikacijska oznaka: 74
Grupa: LOT-0075
Interna identifikacijska oznaka: 75
Glavna klasifikacija (cpv): 33692000 Medicinske otopine
Grupa: LOT-0076
Interna identifikacijska oznaka: 76
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Grupa: LOT-0077
Naslov: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Interna identifikacijska oznaka: 77
Grupa: LOT-0078
Naslov: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Interna identifikacijska oznaka: 78
Grupa: LOT-0079
Interna identifikacijska oznaka: 79
Glavna klasifikacija (cpv): 33622300 Diuretici
Grupa: LOT-0080
Interna identifikacijska oznaka: 80
Grupa: LOT-0081
Interna identifikacijska oznaka: 81
Grupa: LOT-0082
Interna identifikacijska oznaka: 82
Grupa: LOT-0083
Interna identifikacijska oznaka: 83
Grupa: LOT-0084
Interna identifikacijska oznaka: 84
Grupa: LOT-0085
Naslov: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Interna identifikacijska oznaka: 85
Grupa: LOT-0086
Naslov: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Interna identifikacijska oznaka: 86
Grupa: LOT-0087
Naslov: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Interna identifikacijska oznaka: 87
Grupa: LOT-0088
Interna identifikacijska oznaka: 88
Grupa: LOT-0089
Naslov: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Interna identifikacijska oznaka: 89
Grupa: LOT-0090
Interna identifikacijska oznaka: 90
Grupa: LOT-0091
Interna identifikacijska oznaka: 91
Grupa: LOT-0092
Interna identifikacijska oznaka: 92
Grupa: LOT-0093
Interna identifikacijska oznaka: 93
Glavna klasifikacija (cpv): 33642100 Hormoni hipofize, hipotalamusa i analozi
Grupa: LOT-0094
Interna identifikacijska oznaka: 94
Glavna klasifikacija (cpv): 33611000 Lijekovi za poremećaje uvjetovane kiselinom
Grupa: LOT-0095
Naslov: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Interna identifikacijska oznaka: 95
Grupa: LOT-0096
Interna identifikacijska oznaka: 96
Grupa: LOT-0097
Interna identifikacijska oznaka: 97
Grupa: LOT-0098
Naslov: Silibinum Comprimate 35 mg
Interna identifikacijska oznaka: 98
Grupa: LOT-0099
Interna identifikacijska oznaka: 99
Glavna klasifikacija (cpv): 33692210 Otopine za parenteralno hranjenje
Grupa: LOT-0100
Interna identifikacijska oznaka: 100
Grupa: LOT-0101
Naslov: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Interna identifikacijska oznaka: 101
Grupa: LOT-0102
Naslov: Tramadolum Compr. 50 mg
Interna identifikacijska oznaka: 102
Glavna klasifikacija (cpv): 33661200 Analgetici
Grupa: LOT-0103
Naslov: Misoprostolum Compr. 400 mg
Interna identifikacijska oznaka: 103
Grupa: LOT-0104
Interna identifikacijska oznaka: 104
Grupa: LOT-0105
Interna identifikacijska oznaka: 105
Grupa: LOT-0106
Interna identifikacijska oznaka: 106
Grupa: LOT-0107
Naslov: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Interna identifikacijska oznaka: 107
Grupa: LOT-0108
Interna identifikacijska oznaka: 108
Grupa: LOT-0109
Interna identifikacijska oznaka: 109
Grupa: LOT-0110
Interna identifikacijska oznaka: 110
2. Eljárás
Eljárás
Cím: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Belső azonosító: 3488/05.05.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 33661500 Nyugtatók
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Fő osztályozás (cpv): 33651000 Általános fertőzésellenes szerek szisztémás használatra és vakcinák
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Belső azonosító: 10
Fő osztályozás (cpv): 33661100 Érzéstelenítők
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Fő osztályozás (cpv): 33692500 Injekciós oldatok
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Fő osztályozás (cpv): 33692400 Perfúziós oldatok
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Fő osztályozás (cpv): 33631600 Antiszeptikumok és fertőtlenítő szerek
Rész: LOT-0016
Cím: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: 19
Fő osztályozás (cpv): 33661700 Az idegrendszer egyéb gyógyszerei
Rész: LOT-0020
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Belső azonosító: 24
Fő osztályozás (cpv): 44411000 Szaniteráruk
Rész: LOT-0025
Cím: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Belső azonosító: 25
Fő osztályozás (cpv): 33622100 Szív kezelésére szolgáló gyógyszerek
Rész: LOT-0026
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: Diphenhydraminum 30 mg/2 ml Fiole
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Cím: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Belső azonosító: 28
Fő osztályozás (cpv): 33642200 Corticosteroidok szisztémás használatra
Rész: LOT-0029
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Belső azonosító: 30
Fő osztályozás (cpv): 33692300 Enterális tápszerek
Rész: LOT-0031
Cím: Methyldopum Compr.250 mg
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Cím: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: Duloxetinum Caps. 30 mg
Belső azonosító: 33
Fő osztályozás (cpv): 33661600 Pszichoanaleptikumok
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Belső azonosító: 39
Fő osztályozás (cpv): 33662100 Szemészeti gyógyszerek
Rész: LOT-0040
Belső azonosító: 40
Fő osztályozás (cpv): 33673000 A légút obstruktív betegségeinek gyógyszerei
Rész: LOT-0041
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Belső azonosító: 42
Rész: LOT-0043
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: Dapagliflozinum 10 mg Compr. Film.
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Belső azonosító: 47
Rész: LOT-0048
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Belső azonosító: 51
Fő osztályozás (cpv): 33610000 A tápcsatorna és az anyagcsere gyógyszerei
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Cím: Glucosum Sol. Perf.20% -
Belső azonosító: 54
Fő osztályozás (cpv): 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok
Rész: LOT-0055
Cím: Granisetronum 1mg/ml
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Cím: Midodrinum cpr 2,5 mg
Belső azonosító: 56
Rész: LOT-0057
Cím: Combinatii Heparinum gel 500 UI/G
Belső azonosító: 57
Fő osztályozás (cpv): 33622400 Érvédők
Rész: LOT-0058
Cím: Racecadotrilum 10 mg Pulbere Orala
Belső azonosító: 58
Rész: LOT-0059
Cím: Racecadotrilum Pulbere Orala 30 mg
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Cím: Racecadotrilum Caps.100 mg
Belső azonosító: 60
Rész: LOT-0061
Belső azonosító: 61
Fő osztályozás (cpv): 33615000 Cukorbetegség elleni gyógyszerek
Rész: LOT-0062
Cím: Trimebutinum 300 mg
Belső azonosító: 62
Fő osztályozás (cpv): 33612000 Funkcionális gasztrointesztinális zavarok
Rész: LOT-0063
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Belső azonosító: 64
Fő osztályozás (cpv): 33670000 A légzőrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0065
Belső azonosító: 65
Fő osztályozás (cpv): 33622000 A szív és az érrendszer gyógyszerei
Rész: LOT-0066
Belső azonosító: 66
Rész: LOT-0067
Cím: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Belső azonosító: 68
Rész: LOT-0069
Cím: Baclofenum Compr. 10 mg
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Cím: Baclofenum Compr. 25 mg
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Cím: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Cím: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Belső azonosító: 72
Fő osztályozás (cpv): 33641200 Egyéb nőgyógyászati gyógyszerek
Rész: LOT-0073
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Cím: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Belső azonosító: 74
Rész: LOT-0075
Belső azonosító: 75
Fő osztályozás (cpv): 33692000 Gyógyászati felhasználású oldatok
Rész: LOT-0076
Cím: Desmopressinum Liof. Oral 120 mcg.
Belső azonosító: 76
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
Rész: LOT-0077
Cím: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Belső azonosító: 77
Rész: LOT-0078
Cím: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Cím: Hydrochlorothiazidum Compr. 25 mg
Belső azonosító: 79
Fő osztályozás (cpv): 33622300 Vizelethajtó szerek
Rész: LOT-0080
Belső azonosító: 80
Rész: LOT-0081
Belső azonosító: 81
Rész: LOT-0082
Belső azonosító: 82
Rész: LOT-0083
Belső azonosító: 83
Rész: LOT-0084
Cím: Nitroglycerinum Sol. Perf. 1 mg/ml
Belső azonosító: 84
Rész: LOT-0085
Cím: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Belső azonosító: 85
Rész: LOT-0086
Cím: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Belső azonosító: 86
Rész: LOT-0087
Cím: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Belső azonosító: 87
Rész: LOT-0088
Belső azonosító: 88
Rész: LOT-0089
Cím: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Belső azonosító: 89
Rész: LOT-0090
Belső azonosító: 90
Rész: LOT-0091
Belső azonosító: 91
Rész: LOT-0092
Cím: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Belső azonosító: 92
Rész: LOT-0093
Belső azonosító: 93
Fő osztályozás (cpv): 33642100 Hipofízis és hipotalamuszhormonok és hasonlók
Rész: LOT-0094
Belső azonosító: 94
Fő osztályozás (cpv): 33611000 Savtúltengéses zavarok gyógyszerei
Rész: LOT-0095
Cím: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Belső azonosító: 95
Rész: LOT-0096
Belső azonosító: 96
Rész: LOT-0097
Belső azonosító: 97
Rész: LOT-0098
Cím: Silibinum Comprimate 35 mg
Belső azonosító: 98
Rész: LOT-0099
Belső azonosító: 99
Fő osztályozás (cpv): 33692210 Parenterális tápoldatok
Rész: LOT-0100
Belső azonosító: 100
Rész: LOT-0101
Cím: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Belső azonosító: 101
Rész: LOT-0102
Cím: Tramadolum Compr. 50 mg
Belső azonosító: 102
Fő osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0103
Cím: Misoprostolum Compr. 400 mg
Belső azonosító: 103
Rész: LOT-0104
Belső azonosító: 104
Rész: LOT-0105
Belső azonosító: 105
Rész: LOT-0106
Belső azonosító: 106
Rész: LOT-0107
Cím: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Belső azonosító: 107
Rész: LOT-0108
Belső azonosító: 108
Rész: LOT-0109
Belső azonosító: 109
Rész: LOT-0110
Belső azonosító: 110
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 3488/05.05.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33690000 Dažādas zāles
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661500 Psiholeptiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33651000 Vispārēji pretinfekcijas līdzekļi sistēmiskai lietošanai un vakcīnas
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661100 Anestēzijas līdzekļi
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 12
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692400 Perfūzijas šķīdumi
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15
Galvenā klasifikācija (cpv): 33631600 Antiseptiskie un dezinfekcijas līdzekļi
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: 19
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661700 Citas nervu sistēmas zāles
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: 24
Galvenā klasifikācija (cpv): 44411000 Santehnika
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Iekšējais identifikators: 25
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622100 Kardioterapijas zāles
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Iekšējais identifikators: 28
Galvenā klasifikācija (cpv): 33642200 Kortikosterioīdi sistēmiskai lietošanai
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: 30
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692300 Enterālā barība
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Methyldopum Compr.250 mg
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Duloxetinum Caps. 30 mg
Iekšējais identifikators: 33
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661600 Psihoanaleptiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: 39
Galvenā klasifikācija (cpv): 33662100 Oftalmoloģiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: 40
Galvenā klasifikācija (cpv): 33673000 Medikamenti pret obstruktīvām elpošanas ceļu slimībām
Daļa: LOT-0041
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Iekšējais identifikators: 51
Galvenā klasifikācija (cpv): 33610000 Zāles gremošanas traktam un metabolismam
Daļa: LOT-0052
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Glucosum Sol. Perf.20% -
Iekšējais identifikators: 54
Galvenā klasifikācija (cpv): 33621400 Asins aizstājēji un perfūzijas šķīdumi
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Granisetronum 1mg/ml
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: Midodrinum cpr 2,5 mg
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Iekšējais identifikators: 57
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622400 Vazoprotektīvie līdzekļi
Daļa: LOT-0058
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Nosaukums: Racecadotrilum Caps.100 mg
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Iekšējais identifikators: 61
Galvenā klasifikācija (cpv): 33615000 Zāles, ko izmanto diabēta ārstēšanā
Daļa: LOT-0062
Nosaukums: Trimebutinum 300 mg
Iekšējais identifikators: 62
Galvenā klasifikācija (cpv): 33612000 Zāles kuņģa un zarnu trakta funkcionālajiem traucējumiem
Daļa: LOT-0063
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Iekšējais identifikators: 64
Galvenā klasifikācija (cpv): 33670000 Zāles elpošanas sistēmai
Daļa: LOT-0065
Iekšējais identifikators: 65
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622000 Zāles sirds un asinsvadu sistēmai
Daļa: LOT-0066
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: Baclofenum Compr. 10 mg
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: Baclofenum Compr. 25 mg
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Iekšējais identifikators: 72
Galvenā klasifikācija (cpv): 33641200 Citi ginekoloģiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0073
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Iekšējais identifikators: 75
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692000 Medicīniskie šķīdumi
Daļa: LOT-0076
Iekšējais identifikators: 76
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Daļa: LOT-0077
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Iekšējais identifikators: 79
Galvenā klasifikācija (cpv): 33622300 Diurētiskie līdzekļi
Daļa: LOT-0080
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Nosaukums: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Nosaukums: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Iekšējais identifikators: 93
Galvenā klasifikācija (cpv): 33642100 Hipofīzes un hipotalāma hormoni un to analogi
Daļa: LOT-0094
Iekšējais identifikators: 94
Galvenā klasifikācija (cpv): 33611000 Zāles traucējumiem, kas saistīti ar kuņģa skābēm
Daļa: LOT-0095
Nosaukums: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Nosaukums: Silibinum Comprimate 35 mg
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Iekšējais identifikators: 99
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692210 Parenterālās barošanas šķīdumi
Daļa: LOT-0100
Iekšējais identifikators: 100
Daļa: LOT-0101
Nosaukums: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Iekšējais identifikators: 101
Daļa: LOT-0102
Nosaukums: Tramadolum Compr. 50 mg
Iekšējais identifikators: 102
Galvenā klasifikācija (cpv): 33661200 Pretsāpju līdzekļi
Daļa: LOT-0103
Nosaukums: Misoprostolum Compr. 400 mg
Iekšējais identifikators: 103
Daļa: LOT-0104
Iekšējais identifikators: 104
Daļa: LOT-0105
Iekšējais identifikators: 105
Daļa: LOT-0106
Iekšējais identifikators: 106
Daļa: LOT-0107
Nosaukums: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Iekšējais identifikators: 107
Daļa: LOT-0108
Iekšējais identifikators: 108
Daļa: LOT-0109
Iekšējais identifikators: 109
Daļa: LOT-0110
Iekšējais identifikators: 110
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Identifikatur intern: 3488/05.05.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661500 Psikoleptiċi
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33651000 Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Identifikatur intern: 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661100 Anestetiċi
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: 11
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692400 Soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 15
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33631600 Antisettiċi u disinfettanti
Lott: LOT-0016
Titlu: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: 19
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661700 Prodotti mediċinali oħrajn għas-sistema nervuża
Lott: LOT-0020
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Identifikatur intern: 24
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44411000 Oġġetti sanitarji
Lott: LOT-0025
Titlu: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Identifikatur intern: 25
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622100 Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka
Lott: LOT-0026
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Titlu: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Identifikatur intern: 28
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33642200 Kortikosterojdi għal użu sistematiku
Lott: LOT-0029
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Identifikatur intern: 30
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692300 Ikel enterali
Lott: LOT-0031
Titlu: Methyldopum Compr.250 mg
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Titlu: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Titlu: Duloxetinum Caps. 30 mg
Identifikatur intern: 33
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661600 Psikolaneptiċi
Lott: LOT-0034
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Identifikatur intern: 39
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33662100 Optalmoloġikali
Lott: LOT-0040
Identifikatur intern: 40
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33673000 Prodotti mediċinali għall-mard ta' l-ostakolu tal-passaġġ tan-nifs
Lott: LOT-0041
Identifikatur intern: 41
Lott: LOT-0042
Identifikatur intern: 42
Lott: LOT-0043
Identifikatur intern: 43
Lott: LOT-0044
Identifikatur intern: 44
Lott: LOT-0045
Identifikatur intern: 45
Lott: LOT-0046
Identifikatur intern: 46
Lott: LOT-0047
Identifikatur intern: 47
Lott: LOT-0048
Identifikatur intern: 48
Lott: LOT-0049
Identifikatur intern: 49
Lott: LOT-0050
Identifikatur intern: 50
Lott: LOT-0051
Identifikatur intern: 51
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33610000 Prodotti mediċinali għall-passaġġ alimentari tan-nifs u tal-metaboliżmu
Lott: LOT-0052
Identifikatur intern: 52
Lott: LOT-0053
Identifikatur intern: 53
Lott: LOT-0054
Titlu: Glucosum Sol. Perf.20% -
Identifikatur intern: 54
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33621400 Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Lott: LOT-0055
Titlu: Granisetronum 1mg/ml
Identifikatur intern: 55
Lott: LOT-0056
Titlu: Midodrinum cpr 2,5 mg
Identifikatur intern: 56
Lott: LOT-0057
Identifikatur intern: 57
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622400 Vasoprotettivi
Lott: LOT-0058
Identifikatur intern: 58
Lott: LOT-0059
Identifikatur intern: 59
Lott: LOT-0060
Titlu: Racecadotrilum Caps.100 mg
Identifikatur intern: 60
Lott: LOT-0061
Identifikatur intern: 61
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33615000 Prodotti mediċinali użati għad-diabete
Lott: LOT-0062
Titlu: Trimebutinum 300 mg
Identifikatur intern: 62
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33612000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali
Lott: LOT-0063
Identifikatur intern: 63
Lott: LOT-0064
Identifikatur intern: 64
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33670000 Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja
Lott: LOT-0065
Identifikatur intern: 65
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622000 Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari
Lott: LOT-0066
Identifikatur intern: 66
Lott: LOT-0067
Titlu: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Identifikatur intern: 67
Lott: LOT-0068
Identifikatur intern: 68
Lott: LOT-0069
Titlu: Baclofenum Compr. 10 mg
Identifikatur intern: 69
Lott: LOT-0070
Titlu: Baclofenum Compr. 25 mg
Identifikatur intern: 70
Lott: LOT-0071
Titlu: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Identifikatur intern: 71
Lott: LOT-0072
Titlu: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Identifikatur intern: 72
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33641200 Ginekaloġiċi oħrajn
Lott: LOT-0073
Identifikatur intern: 73
Lott: LOT-0074
Titlu: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Identifikatur intern: 74
Lott: LOT-0075
Identifikatur intern: 75
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692000 Soluzzjoni mediċinali
Lott: LOT-0076
Identifikatur intern: 76
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Lott: LOT-0077
Titlu: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Identifikatur intern: 77
Lott: LOT-0078
Titlu: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Identifikatur intern: 78
Lott: LOT-0079
Identifikatur intern: 79
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33622300 Djuretiċi
Lott: LOT-0080
Identifikatur intern: 80
Lott: LOT-0081
Identifikatur intern: 81
Lott: LOT-0082
Identifikatur intern: 82
Lott: LOT-0083
Identifikatur intern: 83
Lott: LOT-0084
Identifikatur intern: 84
Lott: LOT-0085
Titlu: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Identifikatur intern: 85
Lott: LOT-0086
Titlu: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Identifikatur intern: 86
Lott: LOT-0087
Titlu: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Identifikatur intern: 87
Lott: LOT-0088
Identifikatur intern: 88
Lott: LOT-0089
Titlu: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Identifikatur intern: 89
Lott: LOT-0090
Identifikatur intern: 90
Lott: LOT-0091
Identifikatur intern: 91
Lott: LOT-0092
Titlu: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Identifikatur intern: 92
Lott: LOT-0093
Identifikatur intern: 93
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33642100 Pitzwarji, ipotalamiċi, ormoni u analogi
Lott: LOT-0094
Identifikatur intern: 94
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33611000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu
Lott: LOT-0095
Titlu: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Identifikatur intern: 95
Lott: LOT-0096
Identifikatur intern: 96
Lott: LOT-0097
Identifikatur intern: 97
Lott: LOT-0098
Titlu: Silibinum Comprimate 35 mg
Identifikatur intern: 98
Lott: LOT-0099
Identifikatur intern: 99
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692210 Soluzzjonijiet għall-irdiegħ paternali
Lott: LOT-0100
Identifikatur intern: 100
Lott: LOT-0101
Titlu: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Identifikatur intern: 101
Lott: LOT-0102
Titlu: Tramadolum Compr. 50 mg
Identifikatur intern: 102
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33661200 Analġesiċi
Lott: LOT-0103
Titlu: Misoprostolum Compr. 400 mg
Identifikatur intern: 103
Lott: LOT-0104
Identifikatur intern: 104
Lott: LOT-0105
Identifikatur intern: 105
Lott: LOT-0106
Identifikatur intern: 106
Lott: LOT-0107
Titlu: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Identifikatur intern: 107
Lott: LOT-0108
Identifikatur intern: 108
Lott: LOT-0109
Identifikatur intern: 109
Lott: LOT-0110
Identifikatur intern: 110
Interne identificatiecode: 3488/05.05.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661500 Psycholeptica
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 33651000 Algemene infectiewerende middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661100 Anesthetica
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692500 Injecteerbare oplossingen
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692400 Perfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Belangrijkste classificatie (cpv): 33631600 Antiseptica en desinfecteermiddelen
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661700 Overige geneesmiddelen voor het zenuwstelsel
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411000 Sanitair
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622100 Geneesmiddelen voor harttherapie
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Belangrijkste classificatie (cpv): 33642200 Corticosteroïden voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692300 Enterale voeding
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661600 Psychoanaleptica
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Belangrijkste classificatie (cpv): 33662100 Geneesmiddelen voor oogheelkunde
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Belangrijkste classificatie (cpv): 33673000 Geneesmiddelen voor obstructieve aandoeningen van de luchtwegen
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Belangrijkste classificatie (cpv): 33610000 Geneesmiddelen voor maagdarmkanaal en metabolisme
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 54
Belangrijkste classificatie (cpv): 33621400 Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: 55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 57
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622400 Beschermende middelen voor bloedvaten
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: 60
Perceel: LOT-0061
Interne identificatiecode: 61
Belangrijkste classificatie (cpv): 33615000 Geneesmiddelen voor diabetes
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: 62
Belangrijkste classificatie (cpv): 33612000 Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: 63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: 64
Belangrijkste classificatie (cpv): 33670000 Geneesmiddelen voor het ademhalingssysteem
Perceel: LOT-0065
Interne identificatiecode: 65
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622000 Geneesmiddelen voor het hartvaatstelsel
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: 66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: 67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: 68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: 69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 72
Belangrijkste classificatie (cpv): 33641200 Overige middelen voor gynecologisch gebruik
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: 75
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692000 Medische oplossingen
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: 76
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: 77
Perceel: LOT-0078
Interne identificatiecode: 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: 79
Belangrijkste classificatie (cpv): 33622300 Diuretica
Perceel: LOT-0080
Interne identificatiecode: 80
Perceel: LOT-0081
Interne identificatiecode: 81
Perceel: LOT-0082
Interne identificatiecode: 82
Perceel: LOT-0083
Interne identificatiecode: 83
Perceel: LOT-0084
Interne identificatiecode: 84
Perceel: LOT-0085
Interne identificatiecode: 85
Perceel: LOT-0086
Interne identificatiecode: 86
Perceel: LOT-0087
Interne identificatiecode: 87
Perceel: LOT-0088
Interne identificatiecode: 88
Perceel: LOT-0089
Interne identificatiecode: 89
Perceel: LOT-0090
Interne identificatiecode: 90
Perceel: LOT-0091
Interne identificatiecode: 91
Perceel: LOT-0092
Interne identificatiecode: 92
Perceel: LOT-0093
Interne identificatiecode: 93
Belangrijkste classificatie (cpv): 33642100 Pituitaire hypothalamushormonen e.d.
Perceel: LOT-0094
Interne identificatiecode: 94
Belangrijkste classificatie (cpv): 33611000 Geneesmiddelen voor storingen i.v.m. zuur
Perceel: LOT-0095
Interne identificatiecode: 95
Perceel: LOT-0096
Interne identificatiecode: 96
Perceel: LOT-0097
Interne identificatiecode: 97
Perceel: LOT-0098
Interne identificatiecode: 98
Perceel: LOT-0099
Interne identificatiecode: 99
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692210 Oplossingen voor parenterale voeding
Perceel: LOT-0100
Interne identificatiecode: 100
Perceel: LOT-0101
Interne identificatiecode: 101
Perceel: LOT-0102
Interne identificatiecode: 102
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
Perceel: LOT-0103
Interne identificatiecode: 103
Perceel: LOT-0104
Interne identificatiecode: 104
Perceel: LOT-0105
Interne identificatiecode: 105
Perceel: LOT-0106
Interne identificatiecode: 106
Perceel: LOT-0107
Interne identificatiecode: 107
Perceel: LOT-0108
Interne identificatiecode: 108
Perceel: LOT-0109
Interne identificatiecode: 109
Perceel: LOT-0110
Interne identificatiecode: 110
2. Procedura
Procedura
Tytuł: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Wewnętrzny identyfikator: 3488/05.05.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33690000 Różne produkty lecznicze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 33661500 Neuroleptyki
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33651000 Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionki
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Wewnętrzny identyfikator: 10
Główna klasyfikacja (cpv): 33661100 Środki znieczulające
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Główna klasyfikacja (cpv): 33692500 Płyny dożylne
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Główna klasyfikacja (cpv): 33692400 Roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: 19
Główna klasyfikacja (cpv): 33661700 Pozostałe produkty lecznicze dla układu nerwowego
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: 24
Główna klasyfikacja (cpv): 44411000 Wyroby sanitarne
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Wewnętrzny identyfikator: 25
Główna klasyfikacja (cpv): 33622100 Produkty lecznicze do terapii serca
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Wewnętrzny identyfikator: 28
Główna klasyfikacja (cpv): 33642200 Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: 30
Główna klasyfikacja (cpv): 33692300 Roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Methyldopum Compr.250 mg
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Duloxetinum Caps. 30 mg
Wewnętrzny identyfikator: 33
Główna klasyfikacja (cpv): 33661600 Neuroanaleptyki
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: 39
Główna klasyfikacja (cpv): 33662100 Środki oftalmologiczne
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: 40
Główna klasyfikacja (cpv): 33673000 Produkty lecznicze przeciwko przewlekłym chorobom przenoszonym drogą kropelkową
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: 41
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: 42
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0046
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0047
Wewnętrzny identyfikator: 47
Część zamówienia: LOT-0048
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0049
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Wewnętrzny identyfikator: 51
Główna klasyfikacja (cpv): 33610000 Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Glucosum Sol. Perf.20% -
Wewnętrzny identyfikator: 54
Główna klasyfikacja (cpv): 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Granisetronum 1mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 55
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Midodrinum cpr 2,5 mg
Wewnętrzny identyfikator: 56
Część zamówienia: LOT-0057
Wewnętrzny identyfikator: 57
Główna klasyfikacja (cpv): 33622400 Środki chroniące naczynia krwionośne
Część zamówienia: LOT-0058
Wewnętrzny identyfikator: 58
Część zamówienia: LOT-0059
Wewnętrzny identyfikator: 59
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: Racecadotrilum Caps.100 mg
Wewnętrzny identyfikator: 60
Część zamówienia: LOT-0061
Wewnętrzny identyfikator: 61
Główna klasyfikacja (cpv): 33615000 Produkty lecznicze używane przy cukrzycy
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: Trimebutinum 300 mg
Wewnętrzny identyfikator: 62
Główna klasyfikacja (cpv): 33612000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: 63
Część zamówienia: LOT-0064
Wewnętrzny identyfikator: 64
Główna klasyfikacja (cpv): 33670000 Środki lecznicze dla układu oddechowego
Część zamówienia: LOT-0065
Wewnętrzny identyfikator: 65
Główna klasyfikacja (cpv): 33622000 Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego
Część zamówienia: LOT-0066
Wewnętrzny identyfikator: 66
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Wewnętrzny identyfikator: 67
Część zamówienia: LOT-0068
Wewnętrzny identyfikator: 68
Część zamówienia: LOT-0069
Tytuł: Baclofenum Compr. 10 mg
Wewnętrzny identyfikator: 69
Część zamówienia: LOT-0070
Tytuł: Baclofenum Compr. 25 mg
Wewnętrzny identyfikator: 70
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 71
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 72
Główna klasyfikacja (cpv): 33641200 Pozostałe środki ginekologiczne
Część zamówienia: LOT-0073
Wewnętrzny identyfikator: 73
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Wewnętrzny identyfikator: 74
Część zamówienia: LOT-0075
Wewnętrzny identyfikator: 75
Główna klasyfikacja (cpv): 33692000 Roztwory lecznicze
Część zamówienia: LOT-0076
Wewnętrzny identyfikator: 76
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Wewnętrzny identyfikator: 77
Część zamówienia: LOT-0078
Tytuł: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Wewnętrzny identyfikator: 78
Część zamówienia: LOT-0079
Wewnętrzny identyfikator: 79
Główna klasyfikacja (cpv): 33622300 Środki moczopędne
Część zamówienia: LOT-0080
Wewnętrzny identyfikator: 80
Część zamówienia: LOT-0081
Wewnętrzny identyfikator: 81
Część zamówienia: LOT-0082
Wewnętrzny identyfikator: 82
Część zamówienia: LOT-0083
Wewnętrzny identyfikator: 83
Część zamówienia: LOT-0084
Wewnętrzny identyfikator: 84
Część zamówienia: LOT-0085
Tytuł: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Wewnętrzny identyfikator: 85
Część zamówienia: LOT-0086
Tytuł: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Wewnętrzny identyfikator: 86
Część zamówienia: LOT-0087
Tytuł: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Wewnętrzny identyfikator: 87
Część zamówienia: LOT-0088
Wewnętrzny identyfikator: 88
Część zamówienia: LOT-0089
Tytuł: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Wewnętrzny identyfikator: 89
Część zamówienia: LOT-0090
Wewnętrzny identyfikator: 90
Część zamówienia: LOT-0091
Wewnętrzny identyfikator: 91
Część zamówienia: LOT-0092
Tytuł: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Wewnętrzny identyfikator: 92
Część zamówienia: LOT-0093
Wewnętrzny identyfikator: 93
Główna klasyfikacja (cpv): 33642100 Hormony przysadki, podwzgórza i analogiczne
Część zamówienia: LOT-0094
Wewnętrzny identyfikator: 94
Główna klasyfikacja (cpv): 33611000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą
Część zamówienia: LOT-0095
Tytuł: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Wewnętrzny identyfikator: 95
Część zamówienia: LOT-0096
Wewnętrzny identyfikator: 96
Część zamówienia: LOT-0097
Wewnętrzny identyfikator: 97
Część zamówienia: LOT-0098
Tytuł: Silibinum Comprimate 35 mg
Wewnętrzny identyfikator: 98
Część zamówienia: LOT-0099
Wewnętrzny identyfikator: 99
Główna klasyfikacja (cpv): 33692210 Preparaty odżywiania pozajelitowego
Część zamówienia: LOT-0100
Wewnętrzny identyfikator: 100
Część zamówienia: LOT-0101
Tytuł: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Wewnętrzny identyfikator: 101
Część zamówienia: LOT-0102
Tytuł: Tramadolum Compr. 50 mg
Wewnętrzny identyfikator: 102
Główna klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówienia: LOT-0103
Tytuł: Misoprostolum Compr. 400 mg
Wewnętrzny identyfikator: 103
Część zamówienia: LOT-0104
Wewnętrzny identyfikator: 104
Część zamówienia: LOT-0105
Wewnętrzny identyfikator: 105
Część zamówienia: LOT-0106
Wewnętrzny identyfikator: 106
Część zamówienia: LOT-0107
Tytuł: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 107
Część zamówienia: LOT-0108
Wewnętrzny identyfikator: 108
Część zamówienia: LOT-0109
Wewnętrzny identyfikator: 109
Część zamówienia: LOT-0110
Wewnętrzny identyfikator: 110
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Classificação principal (cpv): 33651000 Anti-infecciosos gerais de uso sistémico
Classificação principal (cpv): 33692500 Soluções injectáveis
Classificação principal (cpv): 33692400 Soluções para perfusão
Classificação principal (cpv): 33631600 Anti-sépticos e desinfectantes
Classificação principal (cpv): 33661700 Outros medicamentos para o sistema nervoso
Classificação principal (cpv): 44411000 Louça sanitária
Classificação principal (cpv): 33622100 Medicamentos usados na terapêutica cardíaca
Classificação principal (cpv): 33642200 Corticosteroides de uso sistémico
Classificação principal (cpv): 33692300 Alimentos enterais
Classificação principal (cpv): 33661600 Psicanalépticos
Classificação principal (cpv): 33662100 Medicamentos usados em oftalmologia
Classificação principal (cpv): 33673000 Medicamentos para doenças obstrutivas das vias respiratórias
Classificação principal (cpv): 33610000 Medicamentos para o tracto digestivo e o metabolismo
Classificação principal (cpv): 33621400 Substitutos do plasma e soluções para perfusão
Classificação principal (cpv): 33615000 Medicamentos utilizados na diabetes
Classificação principal (cpv): 33612000 Medicamentos usados nas disfunções gastrintestinais
Classificação principal (cpv): 33670000 Medicamentos para o aparelho respiratório
Classificação principal (cpv): 33622000 Medicamentos para o aparelho cardiovascular
Classificação principal (cpv): 33641200 Outros medicamentos ginecológicos
Classificação principal (cpv): 33692000 Soluções medicinais
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Classificação principal (cpv): 33642100 Hormonas hipofisárias, hipotalâmicas e semelhantes
Classificação principal (cpv): 33611000 Medicamentos usados nas disfunções relacionadas com a acidez
Classificação principal (cpv): 33692210 Soluções para alimentação parenteral
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 3488/05.05.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Clasificarea principală (cpv): 33661500 Psiholeptice
Identificator intern: 3
Clasificarea principală (cpv): 33651000 Antiinfecţioase generale pentru uz sistemic
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Clasificarea principală (cpv): 33661100 Anestezice
Identificator intern: 11
Clasificarea principală (cpv): 33692500 Soluţii injectabile
Identificator intern: 12
Clasificarea principală (cpv): 33692400 Soluţii pentru perfuzii
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Clasificarea principală (cpv): 33631600 Antiseptice şi dezinfectante
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
Clasificarea principală (cpv): 33661700 Alte medicamente pentru sistemul nervos
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Identificator intern: 22
Identificator intern: 23
Identificator intern: 24
Clasificarea principală (cpv): 44411000 Articole sanitare
Identificator intern: 25
Clasificarea principală (cpv): 33622100 Medicamente utilizate în cardiologie
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Identificator intern: 28
Clasificarea principală (cpv): 33642200 Corticosteroizi pentru uz sistemic
Identificator intern: 29
Identificator intern: 30
Clasificarea principală (cpv): 33692300 Produse pentru nutriţie enterală
Identificator intern: 31
Identificator intern: 32
Identificator intern: 33
Clasificarea principală (cpv): 33661600 Psihoanaleptice
Identificator intern: 34
Identificator intern: 35
Identificator intern: 36
Identificator intern: 37
Identificator intern: 38
Identificator intern: 39
Clasificarea principală (cpv): 33662100 Medicamente pentru oftalmologie
Identificator intern: 40
Clasificarea principală (cpv): 33673000 Medicamente împotriva maladiilor obstructive ale căilor respiratorii
Identificator intern: 41
Identificator intern: 42
Identificator intern: 43
Identificator intern: 44
Identificator intern: 45
Identificator intern: 46
Identificator intern: 47
Identificator intern: 48
Identificator intern: 49
Identificator intern: 50
Identificator intern: 51
Clasificarea principală (cpv): 33610000 Medicamente pentru tractul digestiv şi metabolism
Identificator intern: 52
Identificator intern: 53
Identificator intern: 54
Clasificarea principală (cpv): 33621400 Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii
Identificator intern: 55
Identificator intern: 56
Identificator intern: 57
Clasificarea principală (cpv): 33622400 Vasoprotectoare
Identificator intern: 58
Identificator intern: 59
Identificator intern: 60
Identificator intern: 61
Clasificarea principală (cpv): 33615000 Medicamente pentru diabet
Identificator intern: 62
Clasificarea principală (cpv): 33612000 Medicamente împotriva tulburărilor gastrointestinale funcţionale
Identificator intern: 63
Identificator intern: 64
Clasificarea principală (cpv): 33670000 Medicamente pentru sistemul respirator
Identificator intern: 65
Clasificarea principală (cpv): 33622000 Medicamente pentru sistemul cardiovascular
Identificator intern: 66
Identificator intern: 67
Identificator intern: 68
Identificator intern: 69
Identificator intern: 70
Identificator intern: 71
Identificator intern: 72
Clasificarea principală (cpv): 33641200 Alte medicamente pentru ginecologie
Identificator intern: 73
Identificator intern: 74
Identificator intern: 75
Clasificarea principală (cpv): 33692000 Soluţii medicamentoase
Identificator intern: 76
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator intern: 77
Identificator intern: 78
Identificator intern: 79
Clasificarea principală (cpv): 33622300 Diuretice
Identificator intern: 80
Identificator intern: 81
Identificator intern: 82
Identificator intern: 83
Identificator intern: 84
Identificator intern: 85
Identificator intern: 86
Identificator intern: 87
Identificator intern: 88
Identificator intern: 89
Identificator intern: 90
Identificator intern: 91
Identificator intern: 92
Identificator intern: 93
Clasificarea principală (cpv): 33642100 Hormoni hipofizari, hipotalamici şi analogi
Identificator intern: 94
Clasificarea principală (cpv): 33611000 Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate
Identificator intern: 95
Identificator intern: 96
Identificator intern: 97
Identificator intern: 98
Identificator intern: 99
Clasificarea principală (cpv): 33692210 Soluţii pentru nutriţie parenterală
Identificator intern: 100
Identificator intern: 101
Identificator intern: 102
Clasificarea principală (cpv): 33661200 Analgezice
Identificator intern: 103
Identificator intern: 104
Identificator intern: 105
Identificator intern: 106
Identificator intern: 107
Identificator intern: 108
Identificator intern: 109
Identificator intern: 110
2. Postup
Postup
Názov: ACHIZITIE DIVERSE MEDICAMENTE II
Interný identifikátor: 3488/05.05.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33690000 Rôzne liečivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Desloratadinum Compr. Film 5 mg
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Alprazolamum Compr. 0,5 mg
Interný identifikátor: 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661500 Psycholeptiká
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 33651000 Všeobecné antiinfekčné látky na systémové použitie a očkovacie látky
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: Progesteronum Caps. Moi 200 mg
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: Flumazenilum 0,1 mg/ml Sol. Inj.
Interný identifikátor: 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661100 Anestetiká
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 11
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692500 Injektovateľné roztoky
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 12
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692400 Perfúzne roztoky
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: 15
Hlavná klasifikácia (cpv): 33631600 Antiseptiká a dezinfekčné prostriedky
Časť: LOT-0016
Názov: Ticagrelor Compr. Film. 60 mg
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: Ticagrelor 90 mg Compr. Film.
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Názov: Cetirizinum Comprimate 10 mg
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: 19
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661700 Ostatné liečivá pre nervový systém
Časť: LOT-0020
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Interný identifikátor: 24
Hlavná klasifikácia (cpv): 44411000 Sanitárne výrobky
Časť: LOT-0025
Názov: Ivabradinum Compr. Film.5 mg
Interný identifikátor: 25
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622100 Liečivá pre srdcovú terapiu
Časť: LOT-0026
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Názov: Dexamethasonum 4 mg Compr.
Interný identifikátor: 28
Hlavná klasifikácia (cpv): 33642200 Kortikosteroidy na systémové použitie
Časť: LOT-0029
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Interný identifikátor: 30
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692300 Enterálna výživa
Časť: LOT-0031
Názov: Methyldopum Compr.250 mg
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Názov: Droperidolum fiole 2,5 mg/ml
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Názov: Duloxetinum Caps. 30 mg
Interný identifikátor: 33
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661600 Psychoanaleptiká
Časť: LOT-0034
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Interný identifikátor: 39
Hlavná klasifikácia (cpv): 33662100 Oftalmologiká
Časť: LOT-0040
Interný identifikátor: 40
Hlavná klasifikácia (cpv): 33673000 Liečivá pre obštrukčné ochorenie dýchacích ciest
Časť: LOT-0041
Interný identifikátor: 41
Časť: LOT-0042
Interný identifikátor: 42
Časť: LOT-0043
Interný identifikátor: 43
Časť: LOT-0044
Interný identifikátor: 44
Časť: LOT-0045
Interný identifikátor: 45
Časť: LOT-0046
Interný identifikátor: 46
Časť: LOT-0047
Interný identifikátor: 47
Časť: LOT-0048
Interný identifikátor: 48
Časť: LOT-0049
Interný identifikátor: 49
Časť: LOT-0050
Interný identifikátor: 50
Časť: LOT-0051
Interný identifikátor: 51
Hlavná klasifikácia (cpv): 33610000 Liečivá pre výživovú sústavu a látkovú premenu
Časť: LOT-0052
Interný identifikátor: 52
Časť: LOT-0053
Interný identifikátor: 53
Časť: LOT-0054
Názov: Glucosum Sol. Perf.20% -
Interný identifikátor: 54
Hlavná klasifikácia (cpv): 33621400 Krvné náhrady a prečisťovacie roztoky
Časť: LOT-0055
Názov: Granisetronum 1mg/ml
Interný identifikátor: 55
Časť: LOT-0056
Názov: Midodrinum cpr 2,5 mg
Interný identifikátor: 56
Časť: LOT-0057
Interný identifikátor: 57
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622400 Vazoprotektory
Časť: LOT-0058
Interný identifikátor: 58
Časť: LOT-0059
Interný identifikátor: 59
Časť: LOT-0060
Názov: Racecadotrilum Caps.100 mg
Interný identifikátor: 60
Časť: LOT-0061
Interný identifikátor: 61
Hlavná klasifikácia (cpv): 33615000 Liečivá používané pri cukrovke
Časť: LOT-0062
Názov: Trimebutinum 300 mg
Interný identifikátor: 62
Hlavná klasifikácia (cpv): 33612000 Liečivá pre funkčné gastrointestinálne poruchy
Časť: LOT-0063
Interný identifikátor: 63
Časť: LOT-0064
Interný identifikátor: 64
Hlavná klasifikácia (cpv): 33670000 Liečivá pre dýchací systém
Časť: LOT-0065
Interný identifikátor: 65
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622000 Liečivá pre srdcovocievny systém
Časť: LOT-0066
Interný identifikátor: 66
Časť: LOT-0067
Názov: Lercadipinum Compr. Film.10 mg
Interný identifikátor: 67
Časť: LOT-0068
Interný identifikátor: 68
Časť: LOT-0069
Názov: Baclofenum Compr. 10 mg
Interný identifikátor: 69
Časť: LOT-0070
Názov: Baclofenum Compr. 25 mg
Interný identifikátor: 70
Časť: LOT-0071
Názov: Linezolidum Sol. Perf. 2 mg/ml
Interný identifikátor: 71
Časť: LOT-0072
Názov: Ergometrinum Sol. Inj. 0,2 mg/ml
Interný identifikátor: 72
Hlavná klasifikácia (cpv): 33641200 Ostatné gynekologiká
Časť: LOT-0073
Interný identifikátor: 73
Časť: LOT-0074
Názov: Metoclopramidum Sirop 1 mg/5 ml
Interný identifikátor: 74
Časť: LOT-0075
Interný identifikátor: 75
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692000 Lekárske roztoky
Časť: LOT-0076
Interný identifikátor: 76
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
Časť: LOT-0077
Názov: Tolperisonum Compr. Film.150 mg
Interný identifikátor: 77
Časť: LOT-0078
Názov: Montelukastum Compr. Mast.4 mg
Interný identifikátor: 78
Časť: LOT-0079
Interný identifikátor: 79
Hlavná klasifikácia (cpv): 33622300 Diuretiká
Časť: LOT-0080
Interný identifikátor: 80
Časť: LOT-0081
Interný identifikátor: 81
Časť: LOT-0082
Interný identifikátor: 82
Časť: LOT-0083
Interný identifikátor: 83
Časť: LOT-0084
Interný identifikátor: 84
Časť: LOT-0085
Názov: Nitrofurantoinum Cpr. 100 mg
Interný identifikátor: 85
Časť: LOT-0086
Názov: Nimodipinum Compr. Film. 30 mg
Interný identifikátor: 86
Časť: LOT-0087
Názov: Rifaximinum Compr. Film. 400 mg
Interný identifikátor: 87
Časť: LOT-0088
Interný identifikátor: 88
Časť: LOT-0089
Názov: Ondasetronum Sol. Inj. 4 mg
Interný identifikátor: 89
Časť: LOT-0090
Interný identifikátor: 90
Časť: LOT-0091
Interný identifikátor: 91
Časť: LOT-0092
Názov: Propafenonum Compr. Film. 150 mg
Interný identifikátor: 92
Časť: LOT-0093
Interný identifikátor: 93
Hlavná klasifikácia (cpv): 33642100 Hypofýzové, hypotalamické hormóny a analogické zlúčeniny
Časť: LOT-0094
Interný identifikátor: 94
Hlavná klasifikácia (cpv): 33611000 Liečivá pre poruchy súvisiace s kyselinou
Časť: LOT-0095
Názov: Acenocumarolum Compr. 4 mg
Interný identifikátor: 95
Časť: LOT-0096
Interný identifikátor: 96
Časť: LOT-0097
Interný identifikátor: 97
Časť: LOT-0098
Názov: Silibinum Comprimate 35 mg
Interný identifikátor: 98
Časť: LOT-0099
Interný identifikátor: 99
Hlavná klasifikácia (cpv): 33692210 Roztoky pre parenterálnu výživu
Časť: LOT-0100
Interný identifikátor: 100
Časť: LOT-0101
Názov: Rilmenidinum Compr. 1 mg
Interný identifikátor: 101
Časť: LOT-0102
Názov: Tramadolum Compr. 50 mg
Interný identifikátor: 102
Hlavná klasifikácia (cpv): 33661200 Analgetiká
Časť: LOT-0103
Názov: Misoprostolum Compr. 400 mg
Interný identifikátor: 103
Časť: LOT-0104
Interný identifikátor: 104
Časť: LOT-0105
Interný identifikátor: 105
Časť: LOT-0106
Interný identifikátor: 106
Časť: LOT-0107
Názov: Lidocaina Sol. Inj. 20 mg/ml
Interný identifikátor: 107
Časť: LOT-0108
Interný identifikátor: 108
Časť: LOT-0109
Interný identifikátor: 109
Časť: LOT-0110
Interný identifikátor: 110
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 3488/05.05.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661500 Psiholeptiki
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33651000 Splošna zdravila za sistemsko zdravljenje infekcij in cepiva
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 10
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661100 Anestetiki
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 11
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692500 Raztopine za injiciranje
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692400 Perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33631600 Antiseptiki in dezinficiensi
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 19
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661700 Druga zdravila z delovanjem na živčevje
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 24
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44411000 Sanitarni izdelki
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 25
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622100 Zdravila za bolezni srca
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 28
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33642200 Kortikosteroidi za sistemsko zdravljenje
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 30
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692300 Enteralna hranila
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 33
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661600 Psihoanaleptiki
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 39
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33662100 Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 40
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33673000 Zdravila za obstruktivne pljučne bolezni
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33610000 Zdravila za zdravljene bolezni prebavil in presnove
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 54
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33621400 Nadomestki krvi in perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 56
Sklop: LOT-0057
Notranji identifikator: 57
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622400 Vazoprotektivi
Sklop: LOT-0058
Notranji identifikator: 58
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Notranji identifikator: 60
Sklop: LOT-0061
Notranji identifikator: 61
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33615000 Zdravila za zdravljenje diabetesa
Sklop: LOT-0062
Notranji identifikator: 62
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33612000 Zdravila za zdravljenje gastrointestinalnih funkcionalnih motenj
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 64
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33670000 Zdravila za bolezni dihal
Sklop: LOT-0065
Notranji identifikator: 65
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622000 Zdravila za bolezni srca in ožilja
Sklop: LOT-0066
Notranji identifikator: 66
Sklop: LOT-0067
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Notranji identifikator: 72
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33641200 Druga ginekološka zdravila
Sklop: LOT-0073
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 74
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 75
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692000 Medicinske raztopine
Sklop: LOT-0076
Notranji identifikator: 76
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Sklop: LOT-0077
Notranji identifikator: 77
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 79
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33622300 Diuretiki
Sklop: LOT-0080
Notranji identifikator: 80
Sklop: LOT-0081
Notranji identifikator: 81
Sklop: LOT-0082
Notranji identifikator: 82
Sklop: LOT-0083
Notranji identifikator: 83
Sklop: LOT-0084
Notranji identifikator: 84
Sklop: LOT-0085
Notranji identifikator: 85
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 86
Sklop: LOT-0087
Notranji identifikator: 87
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 88
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 89
Sklop: LOT-0090
Notranji identifikator: 90
Sklop: LOT-0091
Notranji identifikator: 91
Sklop: LOT-0092
Notranji identifikator: 92
Sklop: LOT-0093
Notranji identifikator: 93
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33642100 Hipofizni in hipotalamični hormoni ter sorodne učinkovine
Sklop: LOT-0094
Notranji identifikator: 94
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33611000 Zdravila za kislinsko pogojene bolezni
Sklop: LOT-0095
Notranji identifikator: 95
Sklop: LOT-0096
Notranji identifikator: 96
Sklop: LOT-0097
Notranji identifikator: 97
Sklop: LOT-0098
Notranji identifikator: 98
Sklop: LOT-0099
Notranji identifikator: 99
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33692210 Hranilne raztopine za parenteralno prehranjevanje
Sklop: LOT-0100
Notranji identifikator: 100
Sklop: LOT-0101
Notranji identifikator: 101
Sklop: LOT-0102
Notranji identifikator: 102
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33661200 Analgetiki
Sklop: LOT-0103
Notranji identifikator: 103
Sklop: LOT-0104
Notranji identifikator: 104
Sklop: LOT-0105
Notranji identifikator: 105
Sklop: LOT-0106
Notranji identifikator: 106
Sklop: LOT-0107
Notranji identifikator: 107
Sklop: LOT-0108
Notranji identifikator: 108
Sklop: LOT-0109
Notranji identifikator: 109
Sklop: LOT-0110
Notranji identifikator: 110