2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii - Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II, w Bielsku-Białej.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla obiektów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej, mieszczących się przy ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 i 26 oraz ul. E. Plater 17 oraz bilansowanie nadwyżki energii elektrycznej oddawanej do sieci energetycznej wyprodukowanej w jednostce kogeneracyjnej należącej do Zamawiającego. Warunki techniczne określa szczegółowo załącznik nr 6 do SWZ ( Kod CPV: 09310000).
Вътрешен идентификатор: DZP.271.33.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Описание: Dostawa energii elektrycznej dla obiektów BCO-SM przy ul. Wyzwolenia 18, Wyspiańskiego 21 i 26 oraz E. Plater 17 oraz bilansowanie nadwyżki energii elektrycznej oddawanej do sieci energetycznej wyprodukowanej w jednostce kogeneracyjnej Zamawiającego
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZP.271.33.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP.271.33.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Zadanie nr 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP.271.33.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP.271.33.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09310000 Ηλεκτρισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP.271.33.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09310000 Electricidad
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP.271.33.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09310000 Elekter
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zadanie nr 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP.271.33.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZP.271.33.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09310000 Electricity
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zadanie nr 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP.271.33.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZP.271.33.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09310000 Villamos energia
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zadanie nr 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP.271.33.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09310000 Elektra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP.271.33.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09310000 Elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZP.271.33.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09310000 Electricidade
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZP.271.33.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Zadanie nr 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP.271.33.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09310000 Elektrika
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie nr 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZP.271.33.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1