2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji odpadów balastowych luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów balastowych luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych, sklasyfikowanej zgodnie z katalogiem odpadów jako 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211 – odpad luzem. Zagospodarowanie odpadów powinno nastąpić w procesie odzysku lub unieszkodliwienia zgodnie z przepisami ustawy o odpadach, w instalacji posiadającej wymagane decyzje administracyjne. Szacunkowa maksymalna ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi do 9 000 Mg. Minimalna gwarantowana ilość odpadów, którą Zamawiający przekaże do zagospodarowania w ramach realizacji zamówienia wynosi 3 000 Mg. Zamawiający zastrzega, że rzeczywista ilość odpadów może być mniejsza od wartości szacunkowej, jednak nie mniejsza niż ilość minimalna wskazana powyżej. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikać będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. 2. Rodzaj Odpadu i zasady realizacji umowy. 2.1. Odpad – frakcja odpadów balastowych luzem o granulacji 80 - 600 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych, sklasyfikowanej zgodnie z katalogiem odpadów jako 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211. 2. 2. Odbiór odpadu: 2.2.1. Wykonawca będzie odbierał Odpady z terenu prowadzonego przez Zamawiającego Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie (83-110), ul. Rokicka 5A (dalej: Zakład).Odbiór odpadów realizowany będzie: 1) na podstawie zamówień jednostkowych przekazywanych przez Zamawiającego, albo 2) na podstawie harmonogramu odbiorów ustalanego przez Zamawiającego, obejmującego określone dni robocze w danym tygodniu. Zamawiający informuje Wykonawcę o trybie realizacji odbiorów (zamówienia jednostkowe albo harmonogram) najpóźniej na 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem odbioru odpadów. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia: - na podstawie zamówień jednostkowych – termin odbioru określany jest każdorazowo w zamówieniu jednostkowym, - na podstawie harmonogramu tygodniowego – odbiory realizowane są w dniach roboczych wskazanych w harmonogramie przekazanym przez Zamawiającego. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się uzgodnienie pomiędzy stronami innego terminu odbioru odpadów. 2.2.2. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie zamówień jednostkowych, Zamawiający przekazywać będzie Wykonawcy zamówienia obejmujące odbiór odpadów w określonym dniu roboczym (dalej: Zamówienia jednostkowe). Zamówienia jednostkowe przekazywane będą Wykonawcy pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail, najpóźniej na 2 dni robocze przed planowaną datą odbioru do godziny 15:00, ze wskazaniem ilości odpadów oraz terminu ich odbioru. 2.2.3. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie zamówień jednostkowych, Zamawiający będzie składał zamówienia jednostkowe, gdy zgromadzona ilość odpadów przeznaczonych do odbioru wynosić będzie minimum 14 Mg. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie harmonogramu tygodniowego, ilość odpadów przeznaczonych do odbioru w danym dniu może być mniejsza i wynikać będzie z bieżącej ilości odpadów magazynowanych przez Zamawiającego. Liczba transportów realizowanych w ciągu jednego dnia roboczego nie przekroczy 8 transportów niezależnie od trybu realizacji odbiorów. 2.2.4. Wykonawca dokona odbioru Odpadów z terenu Zakładu, zorganizowanym przez siebie i na swój koszt transportem w godzinach pracy Zakładu, tj. od poniedziałku do piątku [z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz sobót] w godzinach od 6:00 do 16:30. Odbiory realizowane będą w dniach roboczych wskazanych w harmonogramie lub w zamówieniu jednostkowym. Transport odpadów musi być realizowany przez podmiot posiadający wpis do rejestru BDO w zakresie transportu odpadów o kodzie 19 12 12. Odpowiedzialność za odpad przechodzi na Wykonawcę z chwilą załadunku odpadów na środek transportu Wykonawcy. Szczegółowe prawa i obowiązki Stron związane z realizacją przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności dotyczące odpowiedzialności, kar umownych, zasad rozliczeń, waloryzacji wynagrodzenia oraz zmian umowy, określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PN/10/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 90514000 Услуги по преработване на битови отпадъци, 90513000 Услуги по превозване на отпадъци
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji odpadów balastowych luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odebranych przez Wykonawcę od Zamawiającego odpadów balastowych luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych, sklasyfikowanej zgodnie z katalogiem odpadów jako 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211 – odpad luzem. Zagospodarowanie odpadów powinno nastąpić w procesie odzysku lub unieszkodliwienia zgodnie z przepisami ustawy o odpadach, w instalacji posiadającej wymagane decyzje administracyjne. Szacunkowa maksymalna ilość odpadów przewidziana do zagospodarowania w okresie obowiązywania umowy wynosi do 9 000 Mg. Minimalna gwarantowana ilość odpadów, którą Zamawiający przekaże do zagospodarowania w ramach realizacji zamówienia wynosi 3 000 Mg. Zamawiający zastrzega, że rzeczywista ilość odpadów może być mniejsza od wartości szacunkowej, jednak nie mniejsza niż ilość minimalna wskazana powyżej. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. Rzeczywista ilość przedmiotu umowy wynikać będzie z faktycznych potrzeb Zamawiającego. 2. Rodzaj Odpadu i zasady realizacji umowy. 2.1. Odpad – frakcja odpadów balastowych luzem o granulacji 80 - 600 mm o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych, sklasyfikowanej zgodnie z katalogiem odpadów jako 191212 inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211. 2. 2. Odbiór odpadu: 2.2.1. Wykonawca będzie odbierał Odpady z terenu prowadzonego przez Zamawiającego Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie (83-110), ul. Rokicka 5A (dalej: Zakład).Odbiór odpadów realizowany będzie: 1) na podstawie zamówień jednostkowych przekazywanych przez Zamawiającego, albo 2) na podstawie harmonogramu odbiorów ustalanego przez Zamawiającego, obejmującego określone dni robocze w danym tygodniu. Zamawiający informuje Wykonawcę o trybie realizacji odbiorów (zamówienia jednostkowe albo harmonogram) najpóźniej na 2 dni robocze przed planowanym rozpoczęciem odbioru odpadów. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia: - na podstawie zamówień jednostkowych – termin odbioru określany jest każdorazowo w zamówieniu jednostkowym, - na podstawie harmonogramu tygodniowego – odbiory realizowane są w dniach roboczych wskazanych w harmonogramie przekazanym przez Zamawiającego. W uzasadnionych przypadkach dopuszcza się uzgodnienie pomiędzy stronami innego terminu odbioru odpadów. 2.2.2. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie zamówień jednostkowych, Zamawiający przekazywać będzie Wykonawcy zamówienia obejmujące odbiór odpadów w określonym dniu roboczym (dalej: Zamówienia jednostkowe). Zamówienia jednostkowe przekazywane będą Wykonawcy pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail, najpóźniej na 2 dni robocze przed planowaną datą odbioru do godziny 15:00, ze wskazaniem ilości odpadów oraz terminu ich odbioru. 2.2.3. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie zamówień jednostkowych, Zamawiający będzie składał zamówienia jednostkowe, gdy zgromadzona ilość odpadów przeznaczonych do odbioru wynosić będzie minimum 14 Mg. W przypadku realizacji odbiorów na podstawie harmonogramu tygodniowego, ilość odpadów przeznaczonych do odbioru w danym dniu może być mniejsza i wynikać będzie z bieżącej ilości odpadów magazynowanych przez Zamawiającego. Liczba transportów realizowanych w ciągu jednego dnia roboczego nie przekroczy 8 transportów niezależnie od trybu realizacji odbiorów. 2.2.4. Wykonawca dokona odbioru Odpadów z terenu Zakładu, zorganizowanym przez siebie i na swój koszt transportem w godzinach pracy Zakładu, tj. od poniedziałku do piątku [z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz sobót] w godzinach od 6:00 do 16:30. Odbiory realizowane będą w dniach roboczych wskazanych w harmonogramie lub w zamówieniu jednostkowym. Transport odpadów musi być realizowany przez podmiot posiadający wpis do rejestru BDO w zakresie transportu odpadów o kodzie 19 12 12. Odpowiedzialność za odpad przechodzi na Wykonawcę z chwilą załadunku odpadów na środek transportu Wykonawcy.
Количество: 9 000 тона
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: PN/10/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90514000 Odstraňování odpadu recyklací, 90513000 Odstraňování a čištění odpadu neklasifikovaného jako nebezpečný
5. Část
Část: LOT-0001
Množství: 9 000 tuny
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PN/10/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
Supplerende klassifikation (cpv): 90514000 Affaldsgenvinding, 90513000 Affaldsbehandling og bortskaffelse af ufarligt affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Mængde: 9 000 ton
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PN/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 9 000 Tonnen
Internal identifier: PN/10/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90514000 Refuse recycling services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 9 000 tonnes
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN/10/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios, 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Cantidad: 9 000 toneladas
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: PN/10/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut, 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
5. Osa
Osa: LOT-0001
Määrä: 9 000 tonnia
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PN/10/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cainníocht: 9 000 tona
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PN/10/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90500000 Usluge u vezi s otpacima i otpadom
Dodatna klasifikacija (cpv): 90514000 Usluge recikliranja otpada, 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Količina: 9 000 tona
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PN/10/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90514000 Atliekų perdirbimo paslaugos, 90513000 Nepavojingų atliekų apdorojimo ir šalinimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiekis: 9 000 tonos
Iekšējais identifikators: PN/10/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi, 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daudzums: 9 000 tonnas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN/10/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart, 90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż
5. Lott
Lott: LOT-0001
Kwantità: 9 000 tunnellati
Interne identificatiecode: PN/10/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 9 000 ton
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos, 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
Quantidade: 9 000 toneladas
395800-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile – Usługa odbioru i zagospodarowania frakcji odpadów balastowych luzem o wartości ciepła spalania powyżej 6 MJ/kg suchej masy, pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych.
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internPN/10/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Clasificare suplimentară (cpv): 90514000 Servicii de reciclare a deşeurilor menajere, 90513000 Servicii de tratare şi eliminare de deşeuri menajere şi deşeuri nepericuloase
LotLOT-0001
Cantitate9 000 tone
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PN/10/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
Dodatna klasifikacija (cpv): 90514000 Storitve recikliranja odpadkov, 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 9 000 tone
395800-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierarePN/10/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Mängd9 000 ton