2. Процедура
Процедура
Заглавие: Drukwerk verkiezingen
Описание: Het contracteren van een opdrachtnemer voor het verzorgen van het drukwerk ten behoeve van alle verkiezingen in de periode 2027 t/m 2031 incl. een optie voor een extra verkiezing ingeval de Tweede Kamer tussentijds wordt ontbonden. De looptijd van de overeenkomst bedraagt maximaal 5 jaar en omvat alle verkiezingen in de periode 2027 t/m 2031 inclusief een optie om een extra tussentijdse verkiezing toe te voegen ingeval de Tweede Kamer tussentijds wordt ontbonden.
Вътрешен идентификатор: dCI-000536
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 22000000 Печатни материали и свързани с тях продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Het toevoegen van een extra verkiezing ingeval de Tweede Kamer tussentijds wordt ontbonden. Wijzigingen die noodzakelijk zijn ten gevolge van wijzigingen vanuit de Kieswet en/of het Kiesbesluit en/of de Kiesregeling. Wijzigingen naar aanleiding van deelname van de gemeente Bergen op Zoom aan het landelijk experiment met betrekking tot een kleiner formaat stembiljet.
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukwerk verkiezingen
Intern ID: dCI-000536
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 22000000 Tryksager og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: dCI-000536
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Drukwerk verkiezingen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: dCI-000536
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 22000000 Έντυπο υλικό και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Drukwerk verkiezingen
Identificador interno: dCI-000536
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 22000000 Impresos y productos relacionados
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Drukwerk verkiezingen
Sisemine tunnus: dCI-000536
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 22000000 Trükised ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Drukwerk verkiezingen
Belső azonosító: dCI-000536
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 22000000 Nyomtatott anyagok és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Titolo: Drukwerk verkiezingen
Identificativo interno: dCI-000536
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 22000000 Stampati e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Drukwerk verkiezingen
Vidaus identifikatorius: dCI-000536
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 22000000 Spaudiniai ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Interne identificatiecode: dCI-000536
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 22000000 Material impresso e afins
Opções:
2. Postup
Postup
Názov: Drukwerk verkiezingen
Interný identifikátor: dCI-000536
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 22000000 Tlačené výrobky a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Naslov: Drukwerk verkiezingen
Notranji identifikator: dCI-000536
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 22000000 Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: dCI-000536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: