See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup akcesoriów i wyposażenia do sprzętu medycznego
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów i wyposażenia do sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: 30/ZP/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: W zakresie nieuregulowanym ustawą Pzp lub SWZ do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 3.08.2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Zamawiający oczekuje, że Wykonawcy zapoznają się dokładnie z treścią SWZ. Wykonawca ponosi ryzyko niedostarczenia wszystkich wymaganych informacji i dokumentów oraz złożenia oferty nieodpowiadającej wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Klauzula informacyjna RODO, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1) znajduje się w rozdziale XII SWZ. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ww. platformy zakupowej.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Akcesoria do defibrylatorów Lifepak 15
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów do defibrylatorów Lifepak 15. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Akcesoria do defibrylatorów Zoll
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów do defibrylatorów Zoll. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Akcesoria do noworodkowego zestawu transportowego
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów do noworodkowego zestawu transportowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów do urządzeń Corpuls. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Akcesoria do urządzenia Lucas
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup akcesoriów do urządzenia Lucas. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Baterie i akumulatorki do sprzętu medycznego
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup baterii i akumulatorków do sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Ciśnieniomierze elektroniczne i mankiety z manometrem
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup ciśnieniomierzy elektronicznych i mankietów z manometrem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Kable przedłużające i czujniki SpO2
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup kabli przedłużających i czujników SpO2 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Przenośne pulsoksymetry wraz z czujnikami
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup przenośnych pulsoksymetrów wraz z czujnikami. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Stetoskopy
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup stetoskopów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Układy oddechowe i maski do respiratorów Weinmann
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup układów oddechowych i masek do respiratorów Weinmann. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia wolny od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowy, nieużywany wcześniej przez osoby trzecie, w szczególności nie służył jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych oraz jest dobrej jakości. Nie był również wcześniej rekondycjonowany. Oferowane wyroby medyczne objęte przedmiotem zamówienia muszą spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Oznakowanie dostarczonych materiałów, instrukcje użytkowania, opisy wyrobu, etykiety (oryginalne) muszą być sporządzone w języku polskim. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
Вътрешен идентификатор: Część 11
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 30/ZP/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Akcesoria do defibrylatorów Zoll
Intern ID: Część 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Intern ID: Część 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Akcesoria do urządzenia Lucas
Intern ID: Część 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Część 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: Część 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: Część 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Stetoskopy
Intern ID: Część 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: Część 11
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30/ZP/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Akcesoria do urządzenia Lucas
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Stetoskopy
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 30/ZP/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Lote: LOT-0004
Título: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Título: Akcesoria do urządzenia Lucas
Identificador interno: Część 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Część 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: Część 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Część 9
Lote: LOT-0010
Título: Stetoskopy
Identificador interno: Część 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Część 11
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 30/ZP/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Akcesoria do urządzenia Lucas
Sisemine tunnus: Część 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Część 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: Część 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: Część 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Stetoskopy
Sisemine tunnus: Część 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: Część 11
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 30/ZP/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Sisäinen tunniste: Część 1
Sisäinen tunniste: Część 2
Sisäinen tunniste: Część 3
Ilmoituksen nimi: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Sisäinen tunniste: Część 4
Ilmoituksen nimi: Akcesoria do urządzenia Lucas
Sisäinen tunniste: Część 5
Sisäinen tunniste: Część 6
Sisäinen tunniste: Część 7
Sisäinen tunniste: Część 8
Sisäinen tunniste: Część 9
Ilmoituksen nimi: Stetoskopy
Sisäinen tunniste: Część 10
Sisäinen tunniste: Część 11
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 30/ZP/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Aitheantóir inmheánach: Część 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Akcesoria do urządzenia Lucas
Aitheantóir inmheánach: Część 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Część 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Część 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: Część 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: Część 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Stetoskopy
Aitheantóir inmheánach: Część 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: Część 11
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 30/ZP/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Interna identifikacijska oznaka: Część 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Akcesoria do urządzenia Lucas
Interna identifikacijska oznaka: Część 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Część 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Część 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: Część 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: Część 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Stetoskopy
Interna identifikacijska oznaka: Część 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: Część 11
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 30/ZP/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Cím: Akcesoria do defibrylatorów Zoll
Belső azonosító: Część 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część 3
Rész: LOT-0004
Cím: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Cím: Akcesoria do urządzenia Lucas
Belső azonosító: Część 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Część 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: Część 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: Część 9
Rész: LOT-0010
Cím: Stetoskopy
Belső azonosító: Część 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Część 11
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 30/ZP/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Akcesoria do urządzenia Lucas
Identificativo interno: Część 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Część 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: Część 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Część 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Stetoskopy
Identificativo interno: Część 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: Część 11
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 30/ZP/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Część 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Część 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Część 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Stetoskopy
Vidaus identifikatorius: Część 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Część 11
Iekšējais identifikators: 30/ZP/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Część 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Część 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Część 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Stetoskopy
Iekšējais identifikators: Część 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Część 11
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 30/ZP/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Akcesoria do defibrylatorów Zoll
Identifikatur intern: Część 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Akcesoria do urządzenia Lucas
Identifikatur intern: Część 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: Część 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: Część 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: Część 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Stetoskopy
Identifikatur intern: Część 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: Część 11
395981-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Różne urządzenia i produkty medyczne – Zakup akcesoriów i wyposażenia do sprzętu medycznego
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator30/ZP/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
Część zamówieniaLOT-0002
TytułAkcesoria do defibrylatorów Zoll
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułAkcesoria do urządzeń Corpuls
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułAkcesoria do urządzenia Lucas
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 7
Część zamówieniaLOT-0008
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 8
Część zamówieniaLOT-0009
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 9
Część zamówieniaLOT-0010
TytułStetoskopy
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 10
Część zamówieniaLOT-0011
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 11
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 30/ZP/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: Część 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: Część 2
Lot: LOT-0003
Identificator intern: Część 3
Lot: LOT-0004
Identificator intern: Część 4
Lot: LOT-0005
Identificator intern: Część 5
Lot: LOT-0006
Identificator intern: Część 6
Lot: LOT-0007
Identificator intern: Część 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: Część 8
Lot: LOT-0009
Identificator intern: Część 9
Lot: LOT-0010
Identificator intern: Część 10
Lot: LOT-0011
Identificator intern: Część 11
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 30/ZP/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Názov: Akcesoria do defibrylatorów Zoll
Interný identifikátor: Część 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część 3
Časť: LOT-0004
Názov: Akcesoria do urządzeń Corpuls
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Názov: Akcesoria do urządzenia Lucas
Interný identifikátor: Część 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: Część 7
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: Część 8
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: Część 9
Časť: LOT-0010
Názov: Stetoskopy
Interný identifikátor: Część 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: Część 11
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 30/ZP/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Część 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Część 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Część 9
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Część 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Część 11
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 30/ZP/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Część 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Część 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Część 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Część 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Część 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Część 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Część 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Część 11