See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Fourniture d'échelles pivotantes à mouvements combinés-.
Описание: Fourniture d'échelles pivotantes à mouvements combinés (24m minimum)
Вътрешен идентификатор: 26AOECHE27
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144211 Камиони с въртяща се подвижна стълба
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot unique
Описание: Fourniture d'échelles pivotantes à mouvements combinés
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26AOECHE27
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144211 Vozidla s otočným žebříkem
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Lot unique
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26AOECHE27
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144211 Lastbiler med drejestige
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lot unique
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26AOECHE27
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144211 Φορτηγά με περιστρεφόμενη κλίμακα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Lot unique
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 26AOECHE27
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144211 Turntable-ladder trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot unique
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26AOECHE27
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144211 Camiones con escalera giratoria
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot unique
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26AOECHE27
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144211 Redelautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Lot unique
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26AOECHE27
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144211 Tikasautot
Ilmoituksen nimi: Lot unique
Sisäinen tunniste: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26AOECHE27
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lot unique
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26AOECHE27
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144211 Kamioni s okretnim ljestvama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lot unique
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26AOECHE27
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144211 Forgólétrás tűzoltóautók
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lot unique
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26AOECHE27
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144211 Autoscale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lot unique
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 26AOECHE27
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144211 Kravas automobiļi ar grozāmām kāpnēm
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lot unique
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: 26AOECHE27
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144211 Autoladders
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144211 Veículos-escada com plataforma giratória
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26AOECHE27
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144211 Vozidlá s otočným rebríkom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lot unique
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26AOECHE27
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144211 Vozila z vrtljivo lestvijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26AOECHE27
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144211 Lastbilar med maskinstege
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1