See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Описание: Detalierea medicamentelor este prezentata in caietul de sarcini Achizitia are ca obiect Furnizare MEDICAMENTE 14_2026 prin incheierea de acorduri cadru. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 19 zile. Termenul limita in care se va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare este in a 11-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 4192960_2026_PAAPD1599750
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Описание: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML CONC. PT. SOL. PERF.200MG/ML*100 ML
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Описание: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ACICLOVIRUM 200MG
Описание: ACICLOVIRUM 200MG COMPR. ./CPS 200MG
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Описание: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG CPR.500 MG
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Описание: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG COMPR.FILM.GASTROREZ 75 MG
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Описание: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML SOL.INJ. 750 MG*5 ML
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Описание: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML CONC.PT.SOL.PERF.0.5G/ML*10 ML
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Описание: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg CPR. FILM .500 mg
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Описание: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG , CPR.FILM.GASTROREZ. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Описание: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Описание: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML, SOL.PERF. 200 G/ML*100 ML
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Описание: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML, SOL.PERF.20%*50 ML
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: ALLOPURINOLUM 100 MG
Описание: ALLOPURINOLUM 100 MG, COMPR. 100 MG
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: ALLOPURINOLUM 300 MG
Описание: ALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Описание: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG, CPR *0.25 MG
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Описание: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Описание: CPS/CPR *100 MG
Вътрешен идентификатор: 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: AMIODARONUM 200 MG
Описание: COMPR. 200MG
Вътрешен идентификатор: 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM 1G
Описание: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Вътрешен идентификатор: 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: AMOXICILLINUM 500 MG
Описание: CPS /CPR FILM *500 MG
Вътрешен идентификатор: 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Описание: SOL.INJ IN SERINGA PREUMPLUTA 150 MG/ML*0.67 ML
Вътрешен идентификатор: 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Описание: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Вътрешен идентификатор: 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: APIXABANUM 2.5 MG
Описание: CPR.FILM 2.5 MG
Вътрешен идентификатор: 23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: APIXABANUM 5 MG
Описание: CPR.FILM.5 MG
Вътрешен идентификатор: 24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Описание: CAPS 125 MG+80 MG
Вътрешен идентификатор: 25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: ATORVASTATINUM 40 MG
Описание: CPR FILM 40 MG
Вътрешен идентификатор: 26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Описание: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Вътрешен идентификатор: 27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: AZATHIOPRINUM 50 MG
Описание: CPR FILM 50 MG
Вътрешен идентификатор: 28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: AZITHROMYCINUM 500MG
Описание: COMPR. FILM. 500MG
Вътрешен идентификатор: 29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: AZTREONAM 1 G
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Вътрешен идентификатор: 30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: AZTREONAM 2G
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Вътрешен идентификатор: 31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Описание: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Вътрешен идентификатор: 32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: BETAHISTINUM 24 MG
Описание: COMPR. 24 MG
Вътрешен идентификатор: 33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: BETHAMETASONUM+CLORAMPHENICOLUM 2MG/5MG/ML*5ML
Описание: PIC.OFT.BETAMETAZONA 0.2%,CLORAMFENICOL 0.5%*5ML
Вътрешен идентификатор: 34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Описание: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Вътрешен идентификатор: 35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: BILASTINUM 20 MG
Описание: CPR 20 MG
Вътрешен идентификатор: 36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: BISACODYLUM 5 MG
Описание: DRJ/CPR 5 MG
Вътрешен идентификатор: 37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Описание: CPR.FILM 120 MG
Вътрешен идентификатор: 38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: BISOPROLOLUM 5 MG
Описание: COMPR. FILM CPR *5 MG
Вътрешен идентификатор: 39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Описание: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Вътрешен идентификатор: 40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: BROMHEXIMUM 8 MG
Описание: CPR 8 MG
Вътрешен идентификатор: 41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Описание: PULB. INHAL. 200MCG/DOZA*100-DOZE PULBERE INHALATORIE
Вътрешен идентификатор: 42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: BUDESONIDUM 3 mg
Описание: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Вътрешен идентификатор: 43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: BURETE HEMOSTATIC ABSORBABIL 80*50*10MM
Описание: BURETE HEMOSTATIC DIN GELATINA 80*50*10MM
Вътрешен идентификатор: 44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: CALCII CARBONAS
Вътрешен идентификатор: 45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Описание: CPR 16 MG
Вътрешен идентификатор: 46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: CANGRELORUM 50 MG
Описание: PULB. PT. CONC. PT. SOL. INJ./PERF. 50 MG*10 ML
Вътрешен идентификатор: 47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: CAPTOPRILUM 25 MG
Описание: CPR.25 MG.
Вътрешен идентификатор: 48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: CARBAMAZEPINUM 200MG
Описание: COMPR /CPR FILM200MG
Вътрешен идентификатор: 49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: CEFOPERAZONUM 2 G
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Вътрешен идентификатор: 50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: CEFTAZIDIMUM 2 G
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Вътрешен идентификатор: 51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: CILOSTAZOLUM 100 MG
Описание: CPR 100 MG
Вътрешен идентификатор: 52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: CIPROFLOXACINUM 500MG
Вътрешен идентификатор: 53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Описание: COMPR. FILM./COMPR.ELIB.PREL. 500 MG
Вътрешен идентификатор: 54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: CLINDAMYCINUM 600 MG
Описание: CPR FILM 600 MG
Вътрешен идентификатор: 55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: CLONIDINUM 0.15 MG
Описание: CPR 0.15 MG
Вътрешен идентификатор: 56
Обособена позиция: LOT-0057
Заглавие: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Описание: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Вътрешен идентификатор: 57
Обособена позиция: LOT-0058
Заглавие: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Описание: CPR. FILMATE 75 MG
Вътрешен идентификатор: 58
Обособена позиция: LOT-0059
Заглавие: Clorhidrat de xilometazolină 1 mg/ml*10 ml
Описание: 1 mg/ml spray nazal( clorhidrat de xilometazolină 1 mg,apă de mare purificată, dihidrogenofosfat de potasiu, hialuronat de sodiu, apă purificata)*10 ml
Вътрешен идентификатор: 59
Обособена позиция: LOT-0060
Заглавие: COMBINATII (dioxid de siliciu finctionat cu ioni de argint si clorhexidina 0.2%,caolin) -125 ML
Описание: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Вътрешен идентификатор: 60
Обособена позиция: LOT-0061
Заглавие: COMBINATII (dioxid de siliciu finctionat cu ioni de argint si clorhexidina 0.2%,dimeticona apa) -50 ML
Описание: CREMA *50 ML
Вътрешен идентификатор: 61
Обособена позиция: LOT-0062
Заглавие: COMBINATII ( Acid hipocloros 0,016%, Apa ionizata, clorura de sodiu) *250 ML
Описание: SPRAY *250 ML
Вътрешен идентификатор: 62
Обособена позиция: LOT-0063
Заглавие: COMBINATII ( Acid hipocloros 0,016%, Apa ionizata, clorura de sodiu) *1000 ML
Описание: SPRAY *1000 ML
Вътрешен идентификатор: 63
Обособена позиция: LOT-0064
Заглавие: COMBINATII (CLORHIDRAT DE EFEDRINA 5MG,HIDROCORTIZON 0.2 MG,CLORHIDRAT DE NAFAZOLINA 1MG
Описание: PICATURI NAZALE 5MG+0.2 MG+1MG*10 ML
Вътрешен идентификатор: 64
Обособена позиция: LOT-0065
Заглавие: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Описание: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Вътрешен идентификатор: 65
Обособена позиция: LOT-0066
Заглавие: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Описание: CREMA -15 GR
Вътрешен идентификатор: 66
Обособена позиция: LOT-0067
Заглавие: COLCHICINUM 1 mg
Описание: CPR 1 MG
Вътрешен идентификатор: 67
Обособена позиция: LOT-0068
Заглавие: COMBINATII - 10 ML (clorura de cupru,de fier,de crom,de mangan,zinc,molibdat de sodiu,selenit de sodiu,iodura de potasiu,fluorura de sodiu)
Описание: CONCENTRAT DE SOLUTIE PERFUZABILA OLIGOELEMENTE 10ML
Вътрешен идентификатор: 68
Обособена позиция: LOT-0069
Заглавие: COMBINATII - CEFTOLOZANUM+TAZOBACTAMUM 1G/0.5G
Описание: PULP.PT.CONC.PT.SOL.PERF 1G/0.5 G*20 ML
Вътрешен идентификатор: 69
Обособена позиция: LOT-0070
Заглавие: COMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
Описание: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Вътрешен идентификатор: 70
Обособена позиция: LOT-0071
Заглавие: COMBINATII ( NAPROXEN+ ESOMEPRAZOL) 500 MG/20 MG
Описание: COMPR.ELIB.MODIF.
Вътрешен идентификатор: 71
Обособена позиция: LOT-0072
Заглавие: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) 160mcg/4,5mcg
Описание: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Вътрешен идентификатор: 72
Обособена позиция: LOT-0073
Заглавие: COMBINATII (BUDESONIDUM + FORMOTEROLUM) 320 mcg / 9 mcg
Описание: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Вътрешен идентификатор: 73
Обособена позиция: LOT-0074
Заглавие: COMBINATII (CEFTAZIDIMUM + AVIBACTAMUM) 2 G/0.5 G
Описание: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 2G/05 G
Вътрешен идентификатор: 74
Обособена позиция: LOT-0075
Заглавие: COMBINATII (clorură de benzalconiu 5 mg sub formă de clorură de benzalconiu soluţie 50% 9,85 mg și digluconat de clorhexidină 2 mg ) *300 ML
Описание: SOLUTIE CUTANATA 5 mg/2 mg/ml- 300 ml,
Вътрешен идентификатор: 75
Обособена позиция: LOT-0076
Заглавие: COMBINAŢII (CINARIZINUM + DIMENHIDRINATUM) 20MG/40 MG
Описание: CPR 20 MG/40MG
Вътрешен идентификатор: 76
Обособена позиция: LOT-0077
Заглавие: COMBINATII (DICLOFENAC SODIC 10MG+ HEPARINA SODICA 500 UI)*100 GR
Описание: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Вътрешен идентификатор: 77
Обособена позиция: LOT-0078
Заглавие: COMBINATII (EZETIMIBUM + ATORVASTATINUM) 10mg/80 mg
Описание: CPR 10 /80 mg
Вътрешен идентификатор: 78
Обособена позиция: LOT-0079
Заглавие: COMBINATII (Fibrinogen uman/Trombina umana) 9.5cm*4.8cm
Описание: 5,5 mg/2,0 U.I.Matrice pt hemostaza locala*9,5*4,8 (burete)
Вътрешен идентификатор: 79
Обособена позиция: LOT-0080
Заглавие: COMBINATII (FEROSI SULFAS 80mg + ACID FOLIC 0.350mg )
Описание: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Вътрешен идентификатор: 80
Обособена позиция: LOT-0081
Заглавие: COMBINATII (PERINDOPRILUM + AMLODIPINUM) 5MG/ 5MG
Описание: COMPR. 5 MG/5 MG
Вътрешен идентификатор: 81
Обособена позиция: LOT-0082
Заглавие: COMBINATII (SPIRONOLACTONUM + FUROSEMIDUM) 50 MG/20 MG
Описание: CAPS 50 MG/20 MG
Вътрешен идентификатор: 82
Обособена позиция: LOT-0083
Заглавие: COMBINATII -CATHEJELL cu LIDOCAINA (20MG +0.5MG / GR,GEL URETRAL
Описание: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Вътрешен идентификатор: 83
Обособена позиция: LOT-0084
Заглавие: COMBINATII DICARBOCALM
Описание: COMPR.MASTICABILE
Вътрешен идентификатор: 84
Обособена позиция: LOT-0085
Заглавие: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Описание: CPR.FILM 500 MG
Вътрешен идентификатор: 85
Обособена позиция: LOT-0086
Заглавие: COMBINATII DIPROGENTA 0.5 MG/1MG *15 G
Описание: UNG/CREMA *15 G DE UZ DERMATOLOGIC
Вътрешен идентификатор: 86
Обособена позиция: LOT-0087
Заглавие: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Описание: SUSPENSIE *125 ML
Вътрешен идентификатор: 87
Обособена позиция: LOT-0088
Заглавие: COMBINATII- MACROGOL+NACL+KCL 73.69 G
Описание: PULB.PT.SOL.ORALA 73.69 G (macrogol 4000 64 gr,sulfat de sodiu anhidru 5.7g,hidrogenocarbonat de sodiu 1.68 g ,clorura de potasiu 0.75 g )
Вътрешен идентификатор: 88
Обособена позиция: LOT-0089
Заглавие: COMBINATII (SULFAT DE NA+SULFAT DE MG+SULFAT DE K) *176 ML
Описание: CONC. PT. SOL. ORALA( sulfat de sodiu anhidru 17.510g+sulfat de magneziu heptahidrat 3,276g,sulfat de potasiu 3,130g) *176 ML
Вътрешен идентификатор: 89
Обособена позиция: LOT-0090
Заглавие: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Описание: SOL.PERF.0,30MG+0.12MG/ML.*250 ML
Вътрешен идентификатор: 90
Обособена позиция: LOT-0091
Заглавие: COMBINATII (NETUPITANTUM+ PALONOSETRONUM) 300 MG/0.5 MG
Описание: CPS 300 MG/0.5 MG
Вътрешен идентификатор: 91
Обособена позиция: LOT-0092
Заглавие: COMBINATII -PROCTOLOG (TRIMEBUTIN 58 MG/G+RUSCOGENINA 5 MG/G)*20 G
Описание: CREMA *20 G
Вътрешен идентификатор: 92
Обособена позиция: LOT-0093
Заглавие: COMBINATII- SOLUTIE CASTELLANI 25 ML
Описание: Fucsina, acid boric, rezorcina, fenol, acetona, apa distilata, alcool etilic 96 % de uz extern.
Вътрешен идентификатор: 93
Обособена позиция: LOT-0094
Заглавие: COMBINATII SOLUTIE RINGER *500 ML (flac)
Описание: SOL.PERF.*500 ML
Вътрешен идентификатор: 94
Обособена позиция: LOT-0095
Заглавие: COMBINATII SOLUTIE RINGER *500 ML (pungi)
Вътрешен идентификатор: 95
Обособена позиция: LOT-0096
Заглавие: COMBINATII -SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ML (flac)
Описание: SOL.PERF. x 500ml
Вътрешен идентификатор: 96
Обособена позиция: LOT-0097
Заглавие: COMBINATII -SOLUTIE RINGER LACTAT 500 ML (pungi)
Описание: SOL.PERF x 500ml
Вътрешен идентификатор: 97
Обособена позиция: LOT-0098
Заглавие: COMBINATII VITAMINE
Описание: PULB. PT. SOL. PERF. (2.5 MG VIT B1,3.6 MG VIT B2, 40 MG NICOTINAMIDA ,4 MG VIT B6,15 MG ACID PANTOTENIC ,100 MG VIT C 0.4 MG ACID FOLIC ,60 MCG BIOTINA, 5 MCG VIT B12)
Вътрешен идентификатор: 98
Обособена позиция: LOT-0099
Заглавие: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Описание: CONC.PT EMULSIE PERF.10 ML (VITAMINE LIPOSOLUBILE A, D2, E, K1)
Вътрешен идентификатор: 99
Обособена позиция: LOT-0100
Заглавие: COMBINATII(FORMOTEROLUM + GLICOPIRONIUM + BUDESONIDUM) 5μg/7,2μg/160μg *120 DOZE
Описание: SUSP. DE INHALAT PRESURIZATA 5μg/7,2μg/160μg
Вътрешен идентификатор: 100
Обособена позиция: LOT-0101
Заглавие: COMPLEX COMBINAT DE PROTROMBINA FACTORI DE COAGULARE II,VII,IX,X,PROTEINA C SI S- 500 UI*
Описание: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Вътрешен идентификатор: 101
Обособена позиция: LOT-0102
Заглавие: COMPLEX DE FER (III) IZOMALTOZAT 100 mg/ ml- 1 ml
Описание: SOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Вътрешен идентификатор: 102
Обособена позиция: LOT-0103
Заглавие: COMPLEX DE HIDROXID DE FER 20MG/ML/5ML(III) SUCROZA
Описание: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Вътрешен идентификатор: 103
Обособена позиция: LOT-0104
Заглавие: CORNEREGEL UNG
Описание: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Вътрешен идентификатор: 104
Обособена позиция: LOT-0105
Заглавие: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Описание: DRAJEURI *1000 MCG
Вътрешен идентификатор: 105
Обособена позиция: LOT-0106
Заглавие: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Описание: CPS 150 MG
Вътрешен идентификатор: 106
Обособена позиция: LOT-0107
Заглавие: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Описание: LIOF. ORAL 120 MCG, UNITATI DOZATE LIOF
Вътрешен идентификатор: 107
Обособена позиция: LOT-0108
Заглавие: DEXAMETAZONUM SI ANTIINFECTIOASE 0.3%+0.1%*5 ML
Описание: PICT. OFT .-TOBRAMICINA 0,3%;DEXAMETAZONA 0,1% * 5 ML
Вътрешен идентификатор: 108
Обособена позиция: LOT-0109
Заглавие: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Описание: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Вътрешен идентификатор: 109
Обособена позиция: LOT-0110
Заглавие: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Описание: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Вътрешен идентификатор: 110
Обособена позиция: LOT-0111
Заглавие: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Описание: SOL. INJ. / CONC. PT. SOL. PERF. 50 MG/2 ML
Вътрешен идентификатор: 111
Обособена позиция: LOT-0112
Заглавие: DEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 100 MCG/ML-2 ML
Вътрешен идентификатор: 112
Обособена позиция: LOT-0113
Заглавие: DIAZEPAMUM 10 MG
Описание: CPR 10
Вътрешен идентификатор: 113
Обособена позиция: LOT-0114
Заглавие: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Описание: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Вътрешен идентификатор: 114
Обособена позиция: LOT-0115
Заглавие: DICLOFENACUM 100 MG
Описание: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Вътрешен идентификатор: 115
Обособена позиция: LOT-0116
Заглавие: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Описание: SOL.INJ 30 MG/2ML
Вътрешен идентификатор: 116
Обособена позиция: LOT-0117
Заглавие: DIGOXINUM 0.250 MG
Описание: CPR * 0.250 MG
Вътрешен идентификатор: 117
Обособена позиция: LOT-0118
Заглавие: DIOSMECTITA 3G
Описание: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Вътрешен идентификатор: 118
Обособена позиция: LOT-0119
Заглавие: DOMPERIDONUM 10 MG
Описание: COMPR.FILM 10 MG
Вътрешен идентификатор: 119
Обособена позиция: LOT-0120
Заглавие: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Описание: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Вътрешен идентификатор: 120
Обособена позиция: LOT-0121
Заглавие: DROTAVERINUM 40mg
Описание: CPR 40 MG
Вътрешен идентификатор: 121
Обособена позиция: LOT-0122
Заглавие: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Описание: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Вътрешен идентификатор: 122
Обособена позиция: LOT-0123
Заглавие: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Описание: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Вътрешен идентификатор: 123
Обособена позиция: LOT-0124
Заглавие: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Описание: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Вътрешен идентификатор: 124
Обособена позиция: LOT-0125
Заглавие: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Описание: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Вътрешен идентификатор: 125
Обособена позиция: LOT-0126
Заглавие: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Описание: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Вътрешен идентификатор: 126
Обособена позиция: LOT-0127
Заглавие: ERDOSTEINUM 300 MG
Описание: CPS 300 MG
Вътрешен идентификатор: 127
Обособена позиция: LOT-0128
Заглавие: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Описание: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Вътрешен идентификатор: 128
Обособена позиция: LOT-0129
Заглавие: ETORICOXIBUM 60 MG
Описание: COMPR.FILM 60 MG
Вътрешен идентификатор: 129
Обособена позиция: LOT-0130
Заглавие: FAMOTIDINUM 20 MG
Описание: PULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Вътрешен идентификатор: 130
Обособена позиция: LOT-0131
Заглавие: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Описание: COMPR FILM 200 MG
Вътрешен идентификатор: 131
Обособена позиция: LOT-0132
Заглавие: FENTANYLUM 200 MCG
Описание: CPR SUBLING 200 MCG
Вътрешен идентификатор: 132
Обособена позиция: LOT-0133
Заглавие: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Описание: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Вътрешен идентификатор: 133
Обособена позиция: LOT-0134
Заглавие: FERRI CARBOXYMALTOSUM 50 MG/ML*10 ML
Описание: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Вътрешен идентификатор: 134
Обособена позиция: LOT-0135
Заглавие: FIBRINOGEN UMAN 1G
Описание: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Вътрешен идентификатор: 135
Обособена позиция: LOT-0136
Заглавие: FLECAINIDUM 50 MG
Описание: CPS .CU.ELIB.PREL
Вътрешен идентификатор: 136
Обособена позиция: LOT-0137
Заглавие: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Описание: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Вътрешен идентификатор: 137
Обособена позиция: LOT-0138
Заглавие: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Описание: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Вътрешен идентификатор: 138
Обособена позиция: LOT-0139
Заглавие: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Описание: SOL. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA 2.5mg/0.5ml
Вътрешен идентификатор: 139
Обособена позиция: LOT-0140
Заглавие: FOSFOMYCINUM 3 G
Описание: GRANULE PT. SOL. ORALA IN PLIC 3 G
Вътрешен идентификатор: 140
Обособена позиция: LOT-0141
Заглавие: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Описание: PULB.PT. SOL. PERF. 40 MG / ML*4 GR
Вътрешен идентификатор: 141
Обособена позиция: LOT-0142
Заглавие: FURAZOLIDONUM 100 MG
Вътрешен идентификатор: 142
Обособена позиция: LOT-0143
Заглавие: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Описание: SOL.INJ.20 MG/2ML
Вътрешен идентификатор: 143
Обособена позиция: LOT-0144
Заглавие: GABAPENTINUM 300 MG
Вътрешен идентификатор: 144
Обособена позиция: LOT-0145
Заглавие: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Описание: Substituent sintetic macromolecular de plasma Gelatina succinilata 4%
Вътрешен идентификатор: 145
Обособена позиция: LOT-0146
Заглавие: GLICERINA BORAXATA 10%*25 g/20 g/25 ml/50ml
Описание: SOLUTIE UZ EXTERN *25 g/20 g/25 ml/ 50 ml
Вътрешен идентификатор: 146
Обособена позиция: LOT-0147
Заглавие: GLICOPIRONIUM BROMIDUM 320 microgram e/ml -250 ML
Описание: SOL. ORALA 320 microgram e/ml -250 ML
Вътрешен идентификатор: 147
Обособена позиция: LOT-0148
Заглавие: GLUCOSUM
Вътрешен идентификатор: 148
Обособена позиция: LOT-0149
Заглавие: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Описание: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Вътрешен идентификатор: 149
Обособена позиция: LOT-0150
Заглавие: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Описание: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Вътрешен идентификатор: 150
Обособена позиция: LOT-0151
Заглавие: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Описание: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Вътрешен идентификатор: 151
Обособена позиция: LOT-0152
Заглавие: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Описание: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Вътрешен идентификатор: 152
Обособена позиция: LOT-0153
Заглавие: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Описание: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Вътрешен идентификатор: 153
Обособена позиция: LOT-0154
Заглавие: GLUCOSUM 5% 500,ML
Описание: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Вътрешен идентификатор: 154
Обособена позиция: LOT-0155
Заглавие: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF.216 MG/ML*20 ML
Вътрешен идентификатор: 155
Обособена позиция: LOT-0156
Заглавие: GLYCEROLUM 2100 MG
Описание: SUPOZITOARE 2100 MG
Вътрешен идентификатор: 156
Обособена позиция: LOT-0157
Заглавие: GRANISETRONUM 1 MG
Описание: COMPR. FILM. 1 MG
Вътрешен идентификатор: 157
Обособена позиция: LOT-0158
Заглавие: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Описание: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Вътрешен идентификатор: 158
Обособена позиция: LOT-0159
Заглавие: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Описание: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Вътрешен идентификатор: 159
Обособена позиция: LOT-0160
Заглавие: HEPARINUM 100000 UI *50G
Описание: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*50 G
Вътрешен идентификатор: 160
Обособена позиция: LOT-0161
Заглавие: HEPARINUM 100000 UI *100G
Описание: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*100 G
Вътрешен идентификатор: 161
Обособена позиция: LOT-0162
Заглавие: HIDROLIZAT DE PROTEINA DIN CREIER DE PORCINA 215.2 MG/ML - 10 ML
Описание: SOL. INJ./CONC. PT. SOL. PERF. 215,2 MG/ML-10 ML
Вътрешен идентификатор: 162
Обособена позиция: LOT-0163
Заглавие: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Описание: PULB. +SOLV. PT. SOL. INJ./ PERF.- /PULB.PT.SOL.INJ/PERF* 100 MG-2ML
Вътрешен идентификатор: 163
Обособена позиция: LOT-0164
Заглавие: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Описание: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Вътрешен идентификатор: 164
Обособена позиция: LOT-0165
Заглавие: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Описание: SOL. PERF. 500ML
Вътрешен идентификатор: 165
Обособена позиция: LOT-0166
Заглавие: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Описание: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Вътрешен идентификатор: 166
Обособена позиция: LOT-0167
Заглавие: IMIPENEMUM+CILASTATINUM +RELEBACTAMUM 500 MG/500 MG/250 MG
Описание: PULB. PT. SOL. PERF.
Вътрешен идентификатор: 167
Обособена позиция: LOT-0168
Заглавие: IMUNOGL OBULINA ANTI - LIMFOCITE (DE IEPURE)CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Описание: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Вътрешен идентификатор: 168
Обособена позиция: LOT-0169
Заглавие: IMUNOGLOBULINĂ ANTILIMFOCITE (DE CAL)50 MG/ML*5ML
Описание: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Вътрешен идентификатор: 169
Обособена позиция: LOT-0170
Заглавие: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 100 mg/ml /25 ml
Описание: SOL. PERF. 100 mg/ml /25 ml (2.5g /25ml)
Вътрешен идентификатор: 170
Обособена позиция: LOT-0171
Заглавие: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 100 mg/ml /50 ml
Описание: SOL. PERF. 100 mg/ml /50 ml (5g /50 ml)
Вътрешен идентификатор: 171
Обособена позиция: LOT-0172
Заглавие: IMUNOGLOBULINA NORMALA PT. ADM. INTRAVASCULARA 5g/100 ml
Описание: SOL. PERF. 5g/100 ml
Вътрешен идентификатор: 172
Обособена позиция: LOT-0173
Заглавие: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Описание: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Вътрешен идентификатор: 173
Обособена позиция: LOT-0174
Заглавие: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Описание: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Вътрешен идентификатор: 174
Обособена позиция: LOT-0175
Заглавие: IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA PT ADM.SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Описание: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Вътрешен идентификатор: 175
Обособена позиция: LOT-0176
Заглавие: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Описание: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Вътрешен идентификатор: 176
Обособена позиция: LOT-0177
Заглавие: INSULINUM ASPART ( R) 100UI/ML-3ML
Описание: SOL. INJ. /SUSP.INJ. 100 UI / ML - 3 ML
Вътрешен идентификатор: 177
Обособена позиция: LOT-0178
Заглавие: IODOFORMIUM
Описание: SUBSTANTA FARMACEUTICA CONF.PREV.FRX
Вътрешен идентификатор: 178
Обособена позиция: LOT-0179
Заглавие: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Описание: AEROSOL SUSP. INHAL. PRESURIZATA 20 MCG/DOZA
Вътрешен идентификатор: 179
Обособена позиция: LOT-0180
Заглавие: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Описание: PULB. PT CONC. PT SOL. PERF. 200 MG
Вътрешен идентификатор: 180
Обособена позиция: LOT-0181
Заглавие: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Описание: CPS 100 MG
Вътрешен идентификатор: 181
Обособена позиция: LOT-0182
Заглавие: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 0.2 MG/ML*5 ML
Вътрешен идентификатор: 182
Обособена позиция: LOT-0183
Заглавие: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Описание: CONC.PT.SOL.PERF.150 MG/ML - 10ML
Вътрешен идентификатор: 183
Обособена позиция: LOT-0184
Заглавие: KANAMICINUM 1% *6 G
Описание: UNG.OFT 1%*6 G
Вътрешен идентификатор: 184
Обособена позиция: LOT-0185
Заглавие: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Описание: SOL.INJ./CONC.PT. SOL.PERF.100MG/2ML
Вътрешен идентификатор: 185
Обособена позиция: LOT-0186
Заглавие: KETOROLACUM TROMETHAMIN 30 MG/ML*1 ML
Описание: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Вътрешен идентификатор: 186
Обособена позиция: LOT-0187
Заглавие: LANOLINUM
Вътрешен идентификатор: 187
Обособена позиция: LOT-0188
Заглавие: LETERVOMIRUM 240 MG
Описание: COMPR. FILM. 240 MG
Вътрешен идентификатор: 188
Обособена позиция: LOT-0189
Заглавие: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 100 MG/ML*5 ML
Вътрешен идентификатор: 189
Обособена позиция: LOT-0190
Заглавие: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Описание: CPR.FILM 250 MG
Вътрешен идентификатор: 190
Обособена позиция: LOT-0191
Заглавие: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Описание: CPR FILM 5 MG
Вътрешен идентификатор: 191
Обособена позиция: LOT-0192
Заглавие: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Описание: COMPR. FILM 500 MG
Вътрешен идентификатор: 192
Обособена позиция: LOT-0193
Заглавие: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Описание: CPR 100 MCG
Вътрешен идентификатор: 193
Обособена позиция: LOT-0194
Заглавие: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Описание: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Вътрешен идентификатор: 194
Обособена позиция: LOT-0195
Заглавие: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Описание: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Вътрешен идентификатор: 195
Обособена позиция: LOT-0196
Заглавие: LIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Описание: SPRAY - SOL. 10%-4.6 MG / DOZA 38 GR
Вътрешен идентификатор: 196
Обособена позиция: LOT-0197
Заглавие: LORATADINUM 10 MG
Описание: COMPR. 10 MG
Вътрешен идентификатор: 197
Обособена позиция: LOT-0198
Заглавие: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Описание: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Вътрешен идентификатор: 198
Обособена позиция: LOT-0199
Заглавие: LORAZEPAMUM 1 MG
Вътрешен идентификатор: 199
Обособена позиция: LOT-0200
Заглавие: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Описание: PULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.8 MG/2ML
Вътрешен идентификатор: 200
Обособена позиция: LOT-0201
Заглавие: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Описание: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Вътрешен идентификатор: 201
Обособена позиция: LOT-0202
Заглавие: MEBEVERINUM 200 MG
Описание: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Вътрешен идентификатор: 202
Обособена позиция: LOT-0203
Заглавие: MELOXICAMUM 15 MG
Описание: COMPR.15 MG
Вътрешен идентификатор: 203
Обособена позиция: LOT-0204
Заглавие: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Описание: SOL.INJ.1G/2ML
Вътрешен идентификатор: 204
Обособена позиция: LOT-0205
Заглавие: METHYLDOPUM 250 MG
Описание: CPR 250 MG
Вътрешен идентификатор: 205
Обособена позиция: LOT-0206
Заглавие: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Описание: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Вътрешен идентификатор: 206
Обособена позиция: LOT-0207
Заглавие: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Описание: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Вътрешен идентификатор: 207
Обособена позиция: LOT-0208
Заглавие: METOPROLOLUM 25 MG
Описание: CPR 25 MG
Вътрешен идентификатор: 208
Обособена позиция: LOT-0209
Заглавие: MICAFUNGINUM 50 MG
Описание: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Вътрешен идентификатор: 209
Обособена позиция: LOT-0210
Заглавие: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Описание: CPS/CPR.FILM 250 MG
Вътрешен идентификатор: 210
Обособена позиция: LOT-0211
Заглавие: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Описание: CPR,.FILM 500 MG
Вътрешен идентификатор: 211
Обособена позиция: LOT-0212
Заглавие: MIDODRINUM 2.5 MG
Описание: CPR 2.5 MG
Вътрешен идентификатор: 212
Обособена позиция: LOT-0213
Заглавие: MORPHYNUM R 30 mg
Описание: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Вътрешен идентификатор: 213
Обособена позиция: LOT-0214
Заглавие: MORPHYNUM 10 MG
Описание: COMPR FILM 10 MG
Вътрешен идентификатор: 214
Обособена позиция: LOT-0215
Заглавие: NATRII CHLORIDUM 0,9% -250 ML (flac)
Описание: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Вътрешен идентификатор: 215
Обособена позиция: LOT-0216
Заглавие: NATRII CHLORIDUM 0,9% -250 ML (punga)
Описание: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Вътрешен идентификатор: 216
Обособена позиция: LOT-0217
Заглавие: NATRII CHLORIDUM 0,9% -500 ML (punga)
Описание: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Вътрешен идентификатор: 217
Обособена позиция: LOT-0218
Заглавие: NATRII CHLORIDUM 0,9% -500 ML (flac)
Описание: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Вътрешен идентификатор: 218
Обособена позиция: LOT-0219
Заглавие: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Описание: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Вътрешен идентификатор: 219
Обособена позиция: LOT-0220
Заглавие: NATRII HYDROGENI CARBONAS 8,4 %*100 ml
Описание: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Вътрешен идентификатор: 220
Обособена позиция: LOT-0221
Заглавие: NATRII HYDROGENI CARBONAS 8,4 %*80 ml
Описание: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Вътрешен идентификатор: 221
Обособена позиция: LOT-0222
Заглавие: NIFEDIPINUM 20 MG
Описание: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Вътрешен идентификатор: 222
Обособена позиция: LOT-0223
Заглавие: NITRAZEPAMUM 5 MG
Описание: CPR 5 MG
Вътрешен идентификатор: 223
Обособена позиция: LOT-0224
Заглавие: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Описание: COMPR. SUBLING.0.5mg
Вътрешен идентификатор: 224
Обособена позиция: LOT-0225
Заглавие: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Описание: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Вътрешен идентификатор: 225
Обособена позиция: LOT-0226
Заглавие: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Описание: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Вътрешен идентификатор: 226
Обособена позиция: LOT-0227
Заглавие: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Описание: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Вътрешен идентификатор: 227
Обособена позиция: LOT-0228
Заглавие: OLMESARTANUM MEDOXOMILUM + AMLODIPINUM 20MG / 5MG
Описание: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Вътрешен идентификатор: 228
Обособена позиция: LOT-0229
Заглавие: OLMESARTANUM MEDOXOMILUM + AMLODIPINUM 40MG / 5MG
Описание: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Вътрешен идентификатор: 229
Обособена позиция: LOT-0230
Заглавие: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Описание: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Вътрешен идентификатор: 230
Обособена позиция: LOT-0231
Заглавие: OMEPRAZOLUM 20 MG
Описание: CAPS GASTROREZ.20MG
Вътрешен идентификатор: 231
Обособена позиция: LOT-0232
Заглавие: OMEPRAZOLUM 40 MG
Описание: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Вътрешен идентификатор: 232
Обособена позиция: LOT-0233
Заглавие: ONDANSETRONUM 8 MG
Описание: COMPR. FILM. 8 MG
Вътрешен идентификатор: 233
Обособена позиция: LOT-0234
Заглавие: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Описание: CPS 75 MG
Вътрешен идентификатор: 234
Обособена позиция: LOT-0235
Заглавие: OXACILLINUM 1 G
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Вътрешен идентификатор: 235
Обособена позиция: LOT-0236
Заглавие: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. I.M./I.V. 500 MG
Вътрешен идентификатор: 236
Обособена позиция: LOT-0237
Заглавие: OXYCODONUM 20MG
Описание: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Вътрешен идентификатор: 237
Обособена позиция: LOT-0238
Заглавие: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Описание: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Вътрешен идентификатор: 238
Обособена позиция: LOT-0239
Заглавие: PANCREATINUM 420 MG
Описание: CPS GASTROREZIST 420 MG
Вътрешен идентификатор: 239
Обособена позиция: LOT-0240
Заглавие: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Описание: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Вътрешен идентификатор: 240
Обособена позиция: LOT-0241
Заглавие: PARAFINUM LIQUIDUM
Вътрешен идентификатор: 241
Обособена позиция: LOT-0242
Заглавие: PENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
Описание: COMPR. 20MG
Вътрешен идентификатор: 242
Обособена позиция: LOT-0243
Заглавие: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Описание: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Вътрешен идентификатор: 243
Обособена позиция: LOT-0244
Заглавие: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Описание: COMP.ELIB.PREL.
Вътрешен идентификатор: 244
Обособена позиция: LOT-0245
Заглавие: PERINDOPRILUM 5 MG
Описание: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Вътрешен идентификатор: 245
Обособена позиция: LOT-0246
Заглавие: PERINDOPRILUM 10 MG
Описание: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Вътрешен идентификатор: 246
Обособена позиция: LOT-0247
Заглавие: PHENYLEPHRUNUM 10%
Описание: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Вътрешен идентификатор: 247
Обособена позиция: LOT-0248
Заглавие: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Описание: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Вътрешен идентификатор: 248
Обособена позиция: LOT-0249
Заглавие: PIPERACILLINUM + TAZOBACTAMUM 4GR/0.5GR
Описание: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.4GR/0.5GR
Вътрешен идентификатор: 249
Обособена позиция: LOT-0250
Заглавие: POSACONAZOLUM 100 MG
Описание: CPR. GASTROREZ.100 MG
Вътрешен идентификатор: 250
Обособена позиция: LOT-0251
Заглавие: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Описание: SUSPENSIE ORALA 40 MG./ML *105 ML
Вътрешен идентификатор: 251
Обособена позиция: LOT-0252
Заглавие: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Описание: SOL.CUTANATA ANTISEPTICA SI DEZINFECTANTA FL.CU PICURATOR *120 ML
Вътрешен идентификатор: 252
Обособена позиция: LOT-0253
Заглавие: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Описание: SOL.CUTANATA ANTISEPTICA SI DEZINFECTANTA FL.CU PICURATOR *100 ml
Вътрешен идентификатор: 253
Обособена позиция: LOT-0254
Заглавие: PROPRANOLOLUM 40 MG
Описание: CPR*40 MG
Вътрешен идентификатор: 254
Обособена позиция: LOT-0255
Заглавие: PROTAMINII SULFAS 1400 UI.ML(10mg/ml)*5 ML
Описание: SOL.INJ.SI PERF. 1400 UI.ML(10mg/ml)*5 ML
Вътрешен идентификатор: 255
Обособена позиция: LOT-0256
Заглавие: REMIFENTANILUM 1MG
Описание: PULB.PT.CONC.PT.SOL.INJ./PERF 1 MG
Вътрешен идентификатор: 256
Обособена позиция: LOT-0257
Заглавие: RETINOLUM - 10ML
Описание: PICATURI ORALE - SOL.- 20MG/ML-10 ML
Вътрешен идентификатор: 257
Обособена позиция: LOT-0258
Заглавие: RIFAMPICINUM 150 MG
Описание: CAPS. 150 MG
Вътрешен идентификатор: 258
Обособена позиция: LOT-0259
Заглавие: RILMENIDINUM 1MG
Описание: COMPR. 1MG
Вътрешен идентификатор: 259
Обособена позиция: LOT-0260
Заглавие: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Описание: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Вътрешен идентификатор: 260
Обособена позиция: LOT-0261
Заглавие: RIVANOL 0.1% *200 ML
Вътрешен идентификатор: 261
Обособена позиция: LOT-0262
Заглавие: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Описание: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Вътрешен идентификатор: 262
Обособена позиция: LOT-0263
Заглавие: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Описание: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Вътрешен идентификатор: 263
Обособена позиция: LOT-0264
Заглавие: ROSUVASTATIN 10 MG
Описание: CPR FILM 10 MG
Вътрешен идентификатор: 264
Обособена позиция: LOT-0265
Заглавие: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Описание: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Вътрешен идентификатор: 265
Обособена позиция: LOT-0266
Заглавие: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Описание: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Вътрешен идентификатор: 266
Обособена позиция: LOT-0267
Заглавие: SALMETEROLUM + FLUTICASONUM 50 MG/100 MG
Описание: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Вътрешен идентификатор: 267
Обособена позиция: LOT-0268
Заглавие: SOLUTIE DE NUTRITIE PARENTERALA * 1440 ML-
Описание: Emulsie perfuzabila cu glucoza 11%, aminoacizi si electroliti, emulsie lipidica; * 1440 ml,
Вътрешен идентификатор: 268
Обособена позиция: LOT-0269
Заглавие: Solutie de nutritie enterala orala *125 ml -echivalent
Описание: Formula hipercalorica (245 kcal/100ml), hiperproteica (14.6g proteine/100ml), imbogatita cu acizi grasi omega-3, gata de utilizare. Fara gluten.Cu arome *125 ML
Вътрешен идентификатор: 269
Обособена позиция: LOT-0270
Заглавие: SUCRALFATUM 1 G
Описание: CPR 1 GR
Вътрешен идентификатор: 270
Обособена позиция: LOT-0271
Заглавие: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Описание: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Вътрешен идентификатор: 271
Обособена позиция: LOT-0272
Заглавие: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Описание: TUB CREMA * 100 G
Вътрешен идентификатор: 272
Обособена позиция: LOT-0273
Заглавие: SULFAMETHOXAZOLUM + TRIMETHOPRIMUM 480 MG
Описание: COMPR.400MG+80MG
Вътрешен идентификатор: 273
Обособена позиция: LOT-0274
Заглавие: SUFENTANILUM CITRATUM 5MCG/ML*10 ML
Описание: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Вътрешен идентификатор: 274
Обособена позиция: LOT-0275
Заглавие: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Описание: COMPR. CU ELIB. PREL./CPS CU ELIB. PREL/MODIF. 0.4 MG
Вътрешен идентификатор: 275
Обособена позиция: LOT-0276
Заглавие: TELMISARTANUM 80MG
Описание: COMPR. 80MG
Вътрешен идентификатор: 276
Обособена позиция: LOT-0277
Заглавие: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Описание: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Вътрешен идентификатор: 277
Обособена позиция: LOT-0278
Заглавие: THIAMAZOLUM 10 MG
Вътрешен идентификатор: 278
Обособена позиция: LOT-0279
Заглавие: TIANEPTINUM 12.5 MG
Описание: CPR. FILM/DRJ
Вътрешен идентификатор: 279
Обособена позиция: LOT-0280
Заглавие: TICAGRELOR 90 MG
Описание: CPR FILM 90 MG
Вътрешен идентификатор: 280
Обособена позиция: LOT-0281
Заглавие: TIOTROPIUM 18 micrograme
Описание: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Вътрешен идентификатор: 281
Обособена позиция: LOT-0282
Заглавие: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG /ML-10 ML
Вътрешен идентификатор: 282
Обособена позиция: LOT-0283
Заглавие: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-20 ML
Вътрешен идентификатор: 283
Обособена позиция: LOT-0284
Заглавие: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Описание: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-4ML
Вътрешен идентификатор: 284
Обособена позиция: LOT-0285
Заглавие: TOLPERISONUM 150MG
Описание: COMPR. FILM. 150MG
Вътрешен идентификатор: 285
Обособена позиция: LOT-0286
Заглавие: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Описание: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Вътрешен идентификатор: 286
Обособена позиция: LOT-0287
Заглавие: TRAMADOLUM 50MG
Описание: CAPS. /CPR 50MG
Вътрешен идентификатор: 287
Обособена позиция: LOT-0288
Заглавие: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Описание: CPR 2 MG
Вътрешен идентификатор: 288
Обособена позиция: LOT-0289
Заглавие: TRIMEBUTINUM 300 MG
Описание: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Вътрешен идентификатор: 289
Обособена позиция: LOT-0290
Заглавие: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Описание: SOL.INJ.25 MG/5ML
Вътрешен идентификатор: 290
Обособена позиция: LOT-0291
Заглавие: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Описание: SUSP. INJ. IN SERINGA PREUMPLUTA SAU FIOLA 0.5ml
Вътрешен идентификатор: 291
Обособена позиция: LOT-0292
Заглавие: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Вътрешен идентификатор: 292
Обособена позиция: LOT-0293
Заглавие: VANCOMYCINUM 1g
Описание: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G
Вътрешен идентификатор: 293
Обособена позиция: LOT-0294
Заглавие: VANCOMYCINUM 500 MG
Описание: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 500 MG
Вътрешен идентификатор: 294
Обособена позиция: LOT-0295
Заглавие: VASELINUM ALBUM
Вътрешен идентификатор: 295
Обособена позиция: LOT-0296
Заглавие: VERAPAMILUM 80 MG
Описание: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Вътрешен идентификатор: 296
Обособена позиция: LOT-0297
Заглавие: VORICONAZOLUM 200 mg
Описание: PULB.PT.SOL.PERF./ PULB.PT.CONC.PT.SOL.PERF/200 MG
Вътрешен идентификатор: 297
Обособена позиция: LOT-0298
Заглавие: VORICONAZOLUM 200 MG
Описание: COMP.FILM 200 mg
Вътрешен идентификатор: 298
396159-2026 - Competition
Romania – Pharmaceutical products – Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleFurnizare MEDICAMENTE 14_2026
Internal identifier4192960_2026_PAAPD1599750
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitleACENOCUMAROLUM 4 MG
DescriptionACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitleACICLOVIRUM 200MG
Internal identifier3
LotLOT-0004
TitleACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Internal identifier4
LotLOT-0005
TitleACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Internal identifier5
LotLOT-0006
TitleACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Internal identifier6
LotLOT-0007
TitleACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Internal identifier7
LotLOT-0008
TitleACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Internal identifier8
LotLOT-0009
TitleACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Internal identifier9
LotLOT-0010
TitleALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Internal identifier10
LotLOT-0011
TitleALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Internal identifier11
LotLOT-0012
TitleALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Internal identifier12
LotLOT-0013
TitleALLOPURINOLUM 100 MG
Internal identifier13
LotLOT-0014
TitleALLOPURINOLUM 300 MG
Internal identifier14
LotLOT-0015
TitleALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Internal identifier15
LotLOT-0016
TitleAMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
DescriptionSIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Internal identifier16
LotLOT-0017
TitleAMINOPHYLLINUM 100 MG
DescriptionCPS/CPR *100 MG
Internal identifier17
LotLOT-0018
TitleAMIODARONUM 200 MG
DescriptionCOMPR. 200MG
Internal identifier18
LotLOT-0019
DescriptionCOMPR. FILM. 875MG+125MG
Internal identifier19
LotLOT-0020
TitleAMOXICILLINUM 500 MG
DescriptionCPS /CPR FILM *500 MG
Internal identifier20
LotLOT-0021
TitleANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Internal identifier21
LotLOT-0022
TitleAPA OXIGENATA 3% *1000 ML
DescriptionSUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Internal identifier22
LotLOT-0023
TitleAPIXABANUM 2.5 MG
DescriptionCPR.FILM 2.5 MG
Internal identifier23
LotLOT-0024
TitleAPIXABANUM 5 MG
DescriptionCPR.FILM.5 MG
Internal identifier24
LotLOT-0025
TitleAPREPITANTUM 125 MG+80 MG
DescriptionCAPS 125 MG+80 MG
Internal identifier25
LotLOT-0026
TitleATORVASTATINUM 40 MG
DescriptionCPR FILM 40 MG
Internal identifier26
LotLOT-0027
TitleATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Internal identifier27
LotLOT-0028
TitleAZATHIOPRINUM 50 MG
DescriptionCPR FILM 50 MG
Internal identifier28
LotLOT-0029
TitleAZITHROMYCINUM 500MG
DescriptionCOMPR. FILM. 500MG
Internal identifier29
LotLOT-0030
TitleAZTREONAM 1 G
DescriptionPULB. PT. SOL. INJ. 1G
Internal identifier30
LotLOT-0031
TitleAZTREONAM 2G
DescriptionPULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Internal identifier31
LotLOT-0032
TitleBENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Internal identifier32
LotLOT-0033
TitleBETAHISTINUM 24 MG
DescriptionCOMPR. 24 MG
Internal identifier33
LotLOT-0034
Internal identifier34
LotLOT-0035
TitleBETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
DescriptionSUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Internal identifier35
LotLOT-0036
TitleBILASTINUM 20 MG
DescriptionCPR 20 MG
Internal identifier36
LotLOT-0037
TitleBISACODYLUM 5 MG
DescriptionDRJ/CPR 5 MG
Internal identifier37
LotLOT-0038
TitleBISMUTHIOXIDE 120 MG
DescriptionCPR.FILM 120 MG
Internal identifier38
LotLOT-0039
TitleBISOPROLOLUM 5 MG
DescriptionCOMPR. FILM CPR *5 MG
Internal identifier39
LotLOT-0040
TitleBISOPROLOLUM 2.5 MG
DescriptionCOMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Internal identifier40
LotLOT-0041
TitleBROMHEXIMUM 8 MG
DescriptionCPR 8 MG
Internal identifier41
LotLOT-0042
TitleBUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Internal identifier42
LotLOT-0043
TitleBUDESONIDUM 3 mg
Internal identifier43
LotLOT-0044
Internal identifier44
LotLOT-0045
TitleCALCII CARBONAS
Internal identifier45
LotLOT-0046
TitleCANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
DescriptionCPR 16 MG
Internal identifier46
LotLOT-0047
TitleCANGRELORUM 50 MG
Internal identifier47
LotLOT-0048
TitleCAPTOPRILUM 25 MG
DescriptionCPR.25 MG.
Internal identifier48
LotLOT-0049
TitleCARBAMAZEPINUM 200MG
DescriptionCOMPR /CPR FILM200MG
Internal identifier49
LotLOT-0050
TitleCEFOPERAZONUM 2 G
Internal identifier50
LotLOT-0051
TitleCEFTAZIDIMUM 2 G
Internal identifier51
LotLOT-0052
TitleCILOSTAZOLUM 100 MG
DescriptionCPR 100 MG
Internal identifier52
LotLOT-0053
TitleCIPROFLOXACINUM 500MG
Internal identifier53
LotLOT-0054
TitleCLARITHROMYCINUM 500 MG
Internal identifier54
LotLOT-0055
TitleCLINDAMYCINUM 600 MG
DescriptionCPR FILM 600 MG
Internal identifier55
LotLOT-0056
TitleCLONIDINUM 0.15 MG
DescriptionCPR 0.15 MG
Internal identifier56
LotLOT-0057
TitleCLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
DescriptionSOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Internal identifier57
LotLOT-0058
TitleCLOPIDOGRELUM 75 MG
DescriptionCPR. FILMATE 75 MG
Internal identifier58
LotLOT-0059
Internal identifier59
LotLOT-0060
DescriptionSPRAY CU PULBERE -125 ML
Internal identifier60
LotLOT-0061
DescriptionCREMA *50 ML
Internal identifier61
LotLOT-0062
DescriptionSPRAY *250 ML
Internal identifier62
LotLOT-0063
DescriptionSPRAY *1000 ML
Internal identifier63
LotLOT-0064
Internal identifier64
LotLOT-0065
TitleCOMBINATII -EMOFIX 30 G
DescriptionUNG.HEMOSTATIC 30 G
Internal identifier65
LotLOT-0066
TitleCLOTRIMAZOLUM 15 G
DescriptionCREMA -15 GR
Internal identifier66
LotLOT-0067
TitleCOLCHICINUM 1 mg
DescriptionCPR 1 MG
Internal identifier67
LotLOT-0068
Internal identifier68
LotLOT-0069
Internal identifier69
LotLOT-0070
TitleCOMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
DescriptionEMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Internal identifier70
LotLOT-0071
DescriptionCOMPR.ELIB.MODIF.
Internal identifier71
LotLOT-0072
Internal identifier72
LotLOT-0073
DescriptionPULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Internal identifier73
LotLOT-0074
Internal identifier74
LotLOT-0075
Internal identifier75
LotLOT-0076
DescriptionCPR 20 MG/40MG
Internal identifier76
LotLOT-0077
DescriptionTUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Internal identifier77
LotLOT-0078
DescriptionCPR 10 /80 mg
Internal identifier78
LotLOT-0079
Internal identifier79
LotLOT-0080
Internal identifier80
LotLOT-0081
DescriptionCOMPR. 5 MG/5 MG
Internal identifier81
LotLOT-0082
DescriptionCAPS 50 MG/20 MG
Internal identifier82
LotLOT-0083
DescriptionSERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Internal identifier83
LotLOT-0084
TitleCOMBINATII DICARBOCALM
DescriptionCOMPR.MASTICABILE
Internal identifier84
LotLOT-0085
TitleCOMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
DescriptionCPR.FILM 500 MG
Internal identifier85
LotLOT-0086
Internal identifier86
LotLOT-0087
TitleCOMBINATII - EPICOGEL 125 ML
DescriptionSUSPENSIE *125 ML
Internal identifier87
LotLOT-0088
Internal identifier88
LotLOT-0089
Internal identifier89
LotLOT-0090
TitleCOMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Internal identifier90
LotLOT-0091
DescriptionCPS 300 MG/0.5 MG
Internal identifier91
LotLOT-0092
DescriptionCREMA *20 G
Internal identifier92
LotLOT-0093
Internal identifier93
LotLOT-0094
DescriptionSOL.PERF.*500 ML
Internal identifier94
LotLOT-0095
Internal identifier95
LotLOT-0096
DescriptionSOL.PERF. x 500ml
Internal identifier96
LotLOT-0097
DescriptionSOL.PERF x 500ml
Internal identifier97
LotLOT-0098
TitleCOMBINATII VITAMINE
Internal identifier98
LotLOT-0099
TitleCOMBINATII VITAMINE *10 ML
Internal identifier99
LotLOT-0100
Internal identifier100
LotLOT-0101
DescriptionPULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Internal identifier101
LotLOT-0102
Internal identifier102
LotLOT-0103
DescriptionSOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Internal identifier103
LotLOT-0104
TitleCORNEREGEL UNG
DescriptionGEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Internal identifier104
LotLOT-0105
TitleCYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
DescriptionDRAJEURI *1000 MCG
Internal identifier105
LotLOT-0106
TitleDABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
DescriptionCPS 150 MG
Internal identifier106
LotLOT-0107
TitleDESMOPRESSINUM 120 MCG
Internal identifier107
LotLOT-0108
Internal identifier108
LotLOT-0109
TitleDEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
DescriptionSOL. INJ. 8 MG/2 ML
Internal identifier109
LotLOT-0110
TitleDEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
DescriptionPIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Internal identifier110
LotLOT-0111
TitleDEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Internal identifier111
LotLOT-0112
TitleDEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Internal identifier112
LotLOT-0113
TitleDIAZEPAMUM 10 MG
DescriptionCPR 10
Internal identifier113
LotLOT-0114
TitleDIAZEPAMUM 10 MG/2ML
DescriptionSOL. INJ. 10 MG/2ML
Internal identifier114
LotLOT-0115
TitleDICLOFENACUM 100 MG
DescriptionCPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Internal identifier115
LotLOT-0116
TitleDIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
DescriptionSOL.INJ 30 MG/2ML
Internal identifier116
LotLOT-0117
TitleDIGOXINUM 0.250 MG
DescriptionCPR * 0.250 MG
Internal identifier117
LotLOT-0118
TitleDIOSMECTITA 3G
DescriptionPULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Internal identifier118
LotLOT-0119
TitleDOMPERIDONUM 10 MG
DescriptionCOMPR.FILM 10 MG
Internal identifier119
LotLOT-0120
TitleDROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
DescriptionSOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Internal identifier120
LotLOT-0121
TitleDROTAVERINUM 40mg
DescriptionCPR 40 MG
Internal identifier121
LotLOT-0122
TitleENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
DescriptionSOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Internal identifier122
LotLOT-0123
TitleENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
DescriptionSOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Internal identifier123
LotLOT-0124
TitleENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
DescriptionSOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Internal identifier124
LotLOT-0125
TitleENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
DescriptionSOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Internal identifier125
LotLOT-0126
TitleEPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
DescriptionSOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Internal identifier126
LotLOT-0127
TitleERDOSTEINUM 300 MG
DescriptionCPS 300 MG
Internal identifier127
LotLOT-0128
TitleESOMEPRAZOLUM 40 MG
DescriptionPULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Internal identifier128
LotLOT-0129
TitleETORICOXIBUM 60 MG
DescriptionCOMPR.FILM 60 MG
Internal identifier129
LotLOT-0130
TitleFAMOTIDINUM 20 MG
Internal identifier130
LotLOT-0131
TitleFAVIPIRAVIRUM 200 MG
DescriptionCOMPR FILM 200 MG
Internal identifier131
LotLOT-0132
TitleFENTANYLUM 200 MCG
DescriptionCPR SUBLING 200 MCG
Internal identifier132
LotLOT-0133
TitleFENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
DescriptionSOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Internal identifier133
LotLOT-0134
Internal identifier134
LotLOT-0135
TitleFIBRINOGEN UMAN 1G
DescriptionPULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Internal identifier135
LotLOT-0136
TitleFLECAINIDUM 50 MG
DescriptionCPS .CU.ELIB.PREL
Internal identifier136
LotLOT-0137
TitleFLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
DescriptionSOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Internal identifier137
LotLOT-0138
TitleFLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
DescriptionSOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Internal identifier138
LotLOT-0139
TitleFONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Internal identifier139
LotLOT-0140
TitleFOSFOMYCINUM 3 G
Internal identifier140
LotLOT-0141
TitleFOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Internal identifier141
LotLOT-0142
TitleFURAZOLIDONUM 100 MG
Internal identifier142
LotLOT-0143
TitleFUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
DescriptionSOL.INJ.20 MG/2ML
Internal identifier143
LotLOT-0144
TitleGABAPENTINUM 300 MG
Internal identifier144
LotLOT-0145
TitleGELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Internal identifier145
LotLOT-0146
Internal identifier146
LotLOT-0147
Internal identifier147
LotLOT-0148
TitleGLUCOSUM
Internal identifier148
LotLOT-0149
TitleGLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
DescriptionSOL.PERF 10% 500ML pungi
Internal identifier149
LotLOT-0150
TitleGLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
DescriptionSOL.PERF 10% FLC *500ML
Internal identifier150
LotLOT-0151
TitleGLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
DescriptionSOL. PERF. 5% 250ML pungi
Internal identifier151
LotLOT-0152
TitleGLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
DescriptionSOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Internal identifier152
LotLOT-0153
TitleGLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
DescriptionSOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Internal identifier153
LotLOT-0154
TitleGLUCOSUM 5% 500,ML
DescriptionSOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Internal identifier154
LotLOT-0155
TitleGLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Internal identifier155
LotLOT-0156
TitleGLYCEROLUM 2100 MG
DescriptionSUPOZITOARE 2100 MG
Internal identifier156
LotLOT-0157
TitleGRANISETRONUM 1 MG
DescriptionCOMPR. FILM. 1 MG
Internal identifier157
LotLOT-0158
TitleGRANISETRONUM 3 MG/3 ML
DescriptionSOL. INJ. 3 MG/3ML
Internal identifier158
LotLOT-0159
TitleHALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
DescriptionSOL.INJ 5mg/ml-1ml
Internal identifier159
LotLOT-0160
TitleHEPARINUM 100000 UI *50G
Internal identifier160
LotLOT-0161
TitleHEPARINUM 100000 UI *100G
Internal identifier161
LotLOT-0162
Internal identifier162
LotLOT-0163
TitleHYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Internal identifier163
LotLOT-0164
TitleHYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
DescriptionSOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Internal identifier164
LotLOT-0165
TitleHYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
DescriptionSOL. PERF. 500ML
Internal identifier165
LotLOT-0166
TitleIDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
DescriptionSOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Internal identifier166
LotLOT-0167
DescriptionPULB. PT. SOL. PERF.
Internal identifier167
LotLOT-0168
DescriptionCONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Internal identifier168
LotLOT-0169
DescriptionCONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Internal identifier169
LotLOT-0170
Internal identifier170
LotLOT-0171
Internal identifier171
LotLOT-0172
DescriptionSOL. PERF. 5g/100 ml
Internal identifier172
LotLOT-0173
Internal identifier173
LotLOT-0174
Internal identifier174
LotLOT-0175
Internal identifier175
LotLOT-0176
TitleINDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
DescriptionPICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Internal identifier176
LotLOT-0177
TitleINSULINUM ASPART ( R) 100UI/ML-3ML
Internal identifier177
LotLOT-0178
TitleIODOFORMIUM
Internal identifier178
LotLOT-0179
TitleIPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Internal identifier179
LotLOT-0180
TitleISAVUCONAZOLUM 200 MG
Internal identifier180
LotLOT-0181
TitleISAVUCONAZOLUM 100 MG
DescriptionCPS 100 MG
Internal identifier181
LotLOT-0182
TitleISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Internal identifier182
LotLOT-0183
TitleKALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Internal identifier183
LotLOT-0184
TitleKANAMICINUM 1% *6 G
DescriptionUNG.OFT 1%*6 G
Internal identifier184
LotLOT-0185
TitleKETOPROFENUM 100MG/2ML
Internal identifier185
LotLOT-0186
DescriptionSOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Internal identifier186
LotLOT-0187
TitleLANOLINUM
Internal identifier187
LotLOT-0188
TitleLETERVOMIRUM 240 MG
DescriptionCOMPR. FILM. 240 MG
Internal identifier188
LotLOT-0189
TitleLEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Internal identifier189
LotLOT-0190
TitleLEVETIRACETAMUM 250 MG
DescriptionCPR.FILM 250 MG
Internal identifier190
LotLOT-0191
TitleLEVOCETIRIZINUM 5 MG
DescriptionCPR FILM 5 MG
Internal identifier191
LotLOT-0192
TitleLEVOFLOXACINUM 500 MG
DescriptionCOMPR. FILM 500 MG
Internal identifier192
LotLOT-0193
TitleLEVOTHYROXINUM 100 MCG
DescriptionCPR 100 MCG
Internal identifier193
LotLOT-0194
TitleLEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
DescriptionSOL. ORALA100 MCG/5ML
Internal identifier194
LotLOT-0195
TitleLIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
DescriptionSOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Internal identifier195
LotLOT-0196
TitleLIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Internal identifier196
LotLOT-0197
TitleLORATADINUM 10 MG
DescriptionCOMPR. 10 MG
Internal identifier197
LotLOT-0198
TitleLORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
DescriptionSOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Internal identifier198
LotLOT-0199
TitleLORAZEPAMUM 1 MG
Internal identifier199
LotLOT-0200
TitleLORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Internal identifier200
LotLOT-0201
TitleMAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
DescriptionSOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Internal identifier201
LotLOT-0202
TitleMEBEVERINUM 200 MG
DescriptionCAPS.ELIB.PREL.200 MG
Internal identifier202
LotLOT-0203
TitleMELOXICAMUM 15 MG
DescriptionCOMPR.15 MG
Internal identifier203
LotLOT-0204
TitleMETAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
DescriptionSOL.INJ.1G/2ML
Internal identifier204
LotLOT-0205
TitleMETHYLDOPUM 250 MG
DescriptionCPR 250 MG
Internal identifier205
LotLOT-0206
TitleMETOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
DescriptionSOL.INJ.5MG/ML-2ML
Internal identifier206
LotLOT-0207
TitleMETOPROLOLUM 5 MG/5ML
DescriptionSOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Internal identifier207
LotLOT-0208
TitleMETOPROLOLUM 25 MG
DescriptionCPR 25 MG
Internal identifier208
LotLOT-0209
TitleMICAFUNGINUM 50 MG
DescriptionPULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Internal identifier209
LotLOT-0210
TitleMICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
DescriptionCPS/CPR.FILM 250 MG
Internal identifier210
LotLOT-0211
TitleMICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
DescriptionCPR,.FILM 500 MG
Internal identifier211
LotLOT-0212
TitleMIDODRINUM 2.5 MG
DescriptionCPR 2.5 MG
Internal identifier212
LotLOT-0213
TitleMORPHYNUM R 30 mg
DescriptionCOMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Internal identifier213
LotLOT-0214
TitleMORPHYNUM 10 MG
DescriptionCOMPR FILM 10 MG
Internal identifier214
LotLOT-0215
DescriptionSOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Internal identifier215
LotLOT-0216
DescriptionSOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Internal identifier216
LotLOT-0217
DescriptionSOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Internal identifier217
LotLOT-0218
DescriptionSOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Internal identifier218
LotLOT-0219
TitleNATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Internal identifier219
LotLOT-0220
DescriptionSOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Internal identifier220
LotLOT-0221
DescriptionSOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Internal identifier221
LotLOT-0222
TitleNIFEDIPINUM 20 MG
DescriptionCOMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Internal identifier222
LotLOT-0223
TitleNITRAZEPAMUM 5 MG
DescriptionCPR 5 MG
Internal identifier223
LotLOT-0224
TitleNITROGLYCERINUM 0,5 MG
DescriptionCOMPR. SUBLING.0.5mg
Internal identifier224
LotLOT-0225
TitleNITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
DescriptionSOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Internal identifier225
LotLOT-0226
TitleNORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
DescriptionCONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Internal identifier226
LotLOT-0227
TitleOCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
DescriptionSOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Internal identifier227
LotLOT-0228
DescriptionCOMPR.FILM 20MG / 5MG
Internal identifier228
LotLOT-0229
DescriptionCOMPR.FILM 40MG / 5MG
Internal identifier229
LotLOT-0230
TitleOLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
DescriptionPICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Internal identifier230
LotLOT-0231
TitleOMEPRAZOLUM 20 MG
DescriptionCAPS GASTROREZ.20MG
Internal identifier231
LotLOT-0232
TitleOMEPRAZOLUM 40 MG
DescriptionPULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Internal identifier232
LotLOT-0233
TitleONDANSETRONUM 8 MG
DescriptionCOMPR. FILM. 8 MG
Internal identifier233
LotLOT-0234
TitleOSELTAMIVIRUM 75 MG
DescriptionCPS 75 MG
Internal identifier234
LotLOT-0235
TitleOXACILLINUM 1 G
DescriptionPULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Internal identifier235
LotLOT-0236
TitleOXACILLINUM 500 MG INJ.
Internal identifier236
LotLOT-0237
TitleOXYCODONUM 20MG
DescriptionCOMPR. ELIB PREL. 20MG
Internal identifier237
LotLOT-0238
TitlePALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
DescriptionSOL.INJ.250 MCG/5ML
Internal identifier238
LotLOT-0239
TitlePANCREATINUM 420 MG
DescriptionCPS GASTROREZIST 420 MG
Internal identifier239
LotLOT-0240
TitlePANTOPRAZOLUM 40 MG
DescriptionPULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Internal identifier240
LotLOT-0241
TitlePARAFINUM LIQUIDUM
Internal identifier241
LotLOT-0242
TitlePENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
DescriptionCOMPR. 20MG
Internal identifier242
LotLOT-0243
TitlePENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Internal identifier243
LotLOT-0244
TitlePENTOXIFYLLINUM 400 MG
DescriptionCOMP.ELIB.PREL.
Internal identifier244
LotLOT-0245
TitlePERINDOPRILUM 5 MG
DescriptionCOMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Internal identifier245
LotLOT-0246
TitlePERINDOPRILUM 10 MG
DescriptionCOMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Internal identifier246
LotLOT-0247
TitlePHENYLEPHRUNUM 10%
DescriptionPIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Internal identifier247
LotLOT-0248
TitlePHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
DescriptionSOL.INJ.10MG/ML-1ML
Internal identifier248
LotLOT-0249
Internal identifier249
LotLOT-0250
TitlePOSACONAZOLUM 100 MG
DescriptionCPR. GASTROREZ.100 MG
Internal identifier250
LotLOT-0251
TitlePOSACONAZOLUM 40 MG/ML
Internal identifier251
LotLOT-0252
TitlePOVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Internal identifier252
LotLOT-0253
TitlePOVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Internal identifier253
LotLOT-0254
TitlePROPRANOLOLUM 40 MG
DescriptionCPR*40 MG
Internal identifier254
LotLOT-0255
Internal identifier255
LotLOT-0256
TitleREMIFENTANILUM 1MG
Internal identifier256
LotLOT-0257
TitleRETINOLUM - 10ML
Internal identifier257
LotLOT-0258
TitleRIFAMPICINUM 150 MG
DescriptionCAPS. 150 MG
Internal identifier258
LotLOT-0259
TitleRILMENIDINUM 1MG
DescriptionCOMPR. 1MG
Internal identifier259
LotLOT-0260
TitleRISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
DescriptionSOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Internal identifier260
LotLOT-0261
TitleRIVANOL 0.1% *200 ML
Internal identifier261
LotLOT-0262
TitleROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
DescriptionSOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Internal identifier262
LotLOT-0263
TitleROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
DescriptionSOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Internal identifier263
LotLOT-0264
TitleROSUVASTATIN 10 MG
DescriptionCPR FILM 10 MG
Internal identifier264
LotLOT-0265
TitleSALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
DescriptionSOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Internal identifier265
LotLOT-0266
TitleSALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
DescriptionSOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Internal identifier266
LotLOT-0267
DescriptionPULB. INHAL. 50MG/100MG
Internal identifier267
LotLOT-0268
Internal identifier268
LotLOT-0269
Internal identifier269
LotLOT-0270
TitleSUCRALFATUM 1 G
DescriptionCPR 1 GR
Internal identifier270
LotLOT-0271
TitleSUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
DescriptionSOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Internal identifier271
LotLOT-0272
TitleSULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
DescriptionTUB CREMA * 100 G
Internal identifier272
LotLOT-0273
DescriptionCOMPR.400MG+80MG
Internal identifier273
LotLOT-0274
DescriptionSOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Internal identifier274
LotLOT-0275
TitleTAMSULOSINUM 0.4 MG
Internal identifier275
LotLOT-0276
TitleTELMISARTANUM 80MG
DescriptionCOMPR. 80MG
Internal identifier276
LotLOT-0277
TitleTETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
DescriptionPICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Internal identifier277
LotLOT-0278
TitleTHIAMAZOLUM 10 MG
Internal identifier278
LotLOT-0279
TitleTIANEPTINUM 12.5 MG
DescriptionCPR. FILM/DRJ
Internal identifier279
LotLOT-0280
TitleTICAGRELOR 90 MG
DescriptionCPR FILM 90 MG
Internal identifier280
LotLOT-0281
TitleTIOTROPIUM 18 micrograme
Internal identifier281
LotLOT-0282
TitleTOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Internal identifier282
LotLOT-0283
TitleTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Internal identifier283
LotLOT-0284
TitleTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Internal identifier284
LotLOT-0285
TitleTOLPERISONUM 150MG
DescriptionCOMPR. FILM. 150MG
Internal identifier285
LotLOT-0286
TitleTRAMADOLUM 100 MG/2 ML
DescriptionSOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Internal identifier286
LotLOT-0287
TitleTRAMADOLUM 50MG
DescriptionCAPS. /CPR 50MG
Internal identifier287
LotLOT-0288
TitleTRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
DescriptionCPR 2 MG
Internal identifier288
LotLOT-0289
TitleTRIMEBUTINUM 300 MG
DescriptionCOMPR. ELIB.PREL 300 MG
Internal identifier289
LotLOT-0290
TitleURAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
DescriptionSOL.INJ.25 MG/5ML
Internal identifier290
LotLOT-0291
TitleVACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Internal identifier291
LotLOT-0292
TitleVALACYCLOVIRUM 500 MG
Internal identifier292
LotLOT-0293
TitleVANCOMYCINUM 1g
Internal identifier293
LotLOT-0294
TitleVANCOMYCINUM 500 MG
Internal identifier294
LotLOT-0295
TitleVASELINUM ALBUM
Internal identifier295
LotLOT-0296
TitleVERAPAMILUM 80 MG
DescriptionCOMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Internal identifier296
LotLOT-0297
TitleVORICONAZOLUM 200 mg
Internal identifier297
LotLOT-0298
TitleVORICONAZOLUM 200 MG
DescriptionCOMP.FILM 200 mg
Internal identifier298
396159-2026 - Licitación
Rumanía – Productos farmacéuticos – Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloFurnizare MEDICAMENTE 14_2026
Identificador interno4192960_2026_PAAPD1599750
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Identificador interno1
LoteLOT-0002
TítuloACENOCUMAROLUM 4 MG
DescripciónACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloACICLOVIRUM 200MG
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Identificador interno4
LoteLOT-0005
TítuloACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Identificador interno5
LoteLOT-0006
TítuloACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Identificador interno6
LoteLOT-0007
TítuloACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Identificador interno7
LoteLOT-0008
TítuloACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Identificador interno8
LoteLOT-0009
TítuloACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Identificador interno9
LoteLOT-0010
TítuloALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Identificador interno10
LoteLOT-0011
TítuloALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Identificador interno11
LoteLOT-0012
TítuloALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Identificador interno12
LoteLOT-0013
TítuloALLOPURINOLUM 100 MG
Identificador interno13
LoteLOT-0014
TítuloALLOPURINOLUM 300 MG
Identificador interno14
LoteLOT-0015
TítuloALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Identificador interno15
LoteLOT-0016
TítuloAMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
DescripciónSIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identificador interno16
LoteLOT-0017
TítuloAMINOPHYLLINUM 100 MG
DescripciónCPS/CPR *100 MG
Identificador interno17
LoteLOT-0018
TítuloAMIODARONUM 200 MG
DescripciónCOMPR. 200MG
Identificador interno18
LoteLOT-0019
DescripciónCOMPR. FILM. 875MG+125MG
Identificador interno19
LoteLOT-0020
TítuloAMOXICILLINUM 500 MG
DescripciónCPS /CPR FILM *500 MG
Identificador interno20
LoteLOT-0021
TítuloANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Identificador interno21
LoteLOT-0022
TítuloAPA OXIGENATA 3% *1000 ML
DescripciónSUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Identificador interno22
LoteLOT-0023
TítuloAPIXABANUM 2.5 MG
DescripciónCPR.FILM 2.5 MG
Identificador interno23
LoteLOT-0024
TítuloAPIXABANUM 5 MG
DescripciónCPR.FILM.5 MG
Identificador interno24
LoteLOT-0025
TítuloAPREPITANTUM 125 MG+80 MG
DescripciónCAPS 125 MG+80 MG
Identificador interno25
LoteLOT-0026
TítuloATORVASTATINUM 40 MG
DescripciónCPR FILM 40 MG
Identificador interno26
LoteLOT-0027
TítuloATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Identificador interno27
LoteLOT-0028
TítuloAZATHIOPRINUM 50 MG
DescripciónCPR FILM 50 MG
Identificador interno28
LoteLOT-0029
TítuloAZITHROMYCINUM 500MG
DescripciónCOMPR. FILM. 500MG
Identificador interno29
LoteLOT-0030
TítuloAZTREONAM 1 G
DescripciónPULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identificador interno30
LoteLOT-0031
TítuloAZTREONAM 2G
DescripciónPULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identificador interno31
LoteLOT-0032
TítuloBENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Identificador interno32
LoteLOT-0033
TítuloBETAHISTINUM 24 MG
DescripciónCOMPR. 24 MG
Identificador interno33
LoteLOT-0034
Identificador interno34
LoteLOT-0035
TítuloBETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
DescripciónSUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identificador interno35
LoteLOT-0036
TítuloBILASTINUM 20 MG
DescripciónCPR 20 MG
Identificador interno36
LoteLOT-0037
TítuloBISACODYLUM 5 MG
DescripciónDRJ/CPR 5 MG
Identificador interno37
LoteLOT-0038
TítuloBISMUTHIOXIDE 120 MG
DescripciónCPR.FILM 120 MG
Identificador interno38
LoteLOT-0039
TítuloBISOPROLOLUM 5 MG
DescripciónCOMPR. FILM CPR *5 MG
Identificador interno39
LoteLOT-0040
TítuloBISOPROLOLUM 2.5 MG
DescripciónCOMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identificador interno40
LoteLOT-0041
TítuloBROMHEXIMUM 8 MG
DescripciónCPR 8 MG
Identificador interno41
LoteLOT-0042
TítuloBUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Identificador interno42
LoteLOT-0043
TítuloBUDESONIDUM 3 mg
Identificador interno43
LoteLOT-0044
Identificador interno44
LoteLOT-0045
TítuloCALCII CARBONAS
Identificador interno45
LoteLOT-0046
TítuloCANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
DescripciónCPR 16 MG
Identificador interno46
LoteLOT-0047
TítuloCANGRELORUM 50 MG
Identificador interno47
LoteLOT-0048
TítuloCAPTOPRILUM 25 MG
DescripciónCPR.25 MG.
Identificador interno48
LoteLOT-0049
TítuloCARBAMAZEPINUM 200MG
DescripciónCOMPR /CPR FILM200MG
Identificador interno49
LoteLOT-0050
TítuloCEFOPERAZONUM 2 G
Identificador interno50
LoteLOT-0051
TítuloCEFTAZIDIMUM 2 G
Identificador interno51
LoteLOT-0052
TítuloCILOSTAZOLUM 100 MG
DescripciónCPR 100 MG
Identificador interno52
LoteLOT-0053
TítuloCIPROFLOXACINUM 500MG
Identificador interno53
LoteLOT-0054
TítuloCLARITHROMYCINUM 500 MG
Identificador interno54
LoteLOT-0055
TítuloCLINDAMYCINUM 600 MG
DescripciónCPR FILM 600 MG
Identificador interno55
LoteLOT-0056
TítuloCLONIDINUM 0.15 MG
DescripciónCPR 0.15 MG
Identificador interno56
LoteLOT-0057
TítuloCLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
DescripciónSOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Identificador interno57
LoteLOT-0058
TítuloCLOPIDOGRELUM 75 MG
DescripciónCPR. FILMATE 75 MG
Identificador interno58
LoteLOT-0059
Identificador interno59
LoteLOT-0060
DescripciónSPRAY CU PULBERE -125 ML
Identificador interno60
LoteLOT-0061
DescripciónCREMA *50 ML
Identificador interno61
LoteLOT-0062
DescripciónSPRAY *250 ML
Identificador interno62
LoteLOT-0063
DescripciónSPRAY *1000 ML
Identificador interno63
LoteLOT-0064
Identificador interno64
LoteLOT-0065
TítuloCOMBINATII -EMOFIX 30 G
DescripciónUNG.HEMOSTATIC 30 G
Identificador interno65
LoteLOT-0066
TítuloCLOTRIMAZOLUM 15 G
DescripciónCREMA -15 GR
Identificador interno66
LoteLOT-0067
TítuloCOLCHICINUM 1 mg
DescripciónCPR 1 MG
Identificador interno67
LoteLOT-0068
Identificador interno68
LoteLOT-0069
Identificador interno69
LoteLOT-0070
TítuloCOMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
DescripciónEMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Identificador interno70
LoteLOT-0071
DescripciónCOMPR.ELIB.MODIF.
Identificador interno71
LoteLOT-0072
Identificador interno72
LoteLOT-0073
DescripciónPULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Identificador interno73
LoteLOT-0074
Identificador interno74
LoteLOT-0075
Identificador interno75
LoteLOT-0076
DescripciónCPR 20 MG/40MG
Identificador interno76
LoteLOT-0077
DescripciónTUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Identificador interno77
LoteLOT-0078
DescripciónCPR 10 /80 mg
Identificador interno78
LoteLOT-0079
Identificador interno79
LoteLOT-0080
Identificador interno80
LoteLOT-0081
DescripciónCOMPR. 5 MG/5 MG
Identificador interno81
LoteLOT-0082
DescripciónCAPS 50 MG/20 MG
Identificador interno82
LoteLOT-0083
DescripciónSERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Identificador interno83
LoteLOT-0084
TítuloCOMBINATII DICARBOCALM
DescripciónCOMPR.MASTICABILE
Identificador interno84
LoteLOT-0085
TítuloCOMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
DescripciónCPR.FILM 500 MG
Identificador interno85
LoteLOT-0086
Identificador interno86
LoteLOT-0087
TítuloCOMBINATII - EPICOGEL 125 ML
DescripciónSUSPENSIE *125 ML
Identificador interno87
LoteLOT-0088
Identificador interno88
LoteLOT-0089
Identificador interno89
LoteLOT-0090
TítuloCOMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Identificador interno90
LoteLOT-0091
DescripciónCPS 300 MG/0.5 MG
Identificador interno91
LoteLOT-0092
DescripciónCREMA *20 G
Identificador interno92
LoteLOT-0093
Identificador interno93
LoteLOT-0094
DescripciónSOL.PERF.*500 ML
Identificador interno94
LoteLOT-0095
Identificador interno95
LoteLOT-0096
DescripciónSOL.PERF. x 500ml
Identificador interno96
LoteLOT-0097
DescripciónSOL.PERF x 500ml
Identificador interno97
LoteLOT-0098
TítuloCOMBINATII VITAMINE
Identificador interno98
LoteLOT-0099
TítuloCOMBINATII VITAMINE *10 ML
Identificador interno99
LoteLOT-0100
Identificador interno100
LoteLOT-0101
Identificador interno101
LoteLOT-0102
Identificador interno102
LoteLOT-0103
DescripciónSOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identificador interno103
LoteLOT-0104
TítuloCORNEREGEL UNG
DescripciónGEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identificador interno104
LoteLOT-0105
TítuloCYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
DescripciónDRAJEURI *1000 MCG
Identificador interno105
LoteLOT-0106
TítuloDABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
DescripciónCPS 150 MG
Identificador interno106
LoteLOT-0107
TítuloDESMOPRESSINUM 120 MCG
Identificador interno107
LoteLOT-0108
Identificador interno108
LoteLOT-0109
TítuloDEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
DescripciónSOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identificador interno109
LoteLOT-0110
TítuloDEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
DescripciónPIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Identificador interno110
LoteLOT-0111
TítuloDEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Identificador interno111
LoteLOT-0112
TítuloDEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Identificador interno112
LoteLOT-0113
TítuloDIAZEPAMUM 10 MG
DescripciónCPR 10
Identificador interno113
LoteLOT-0114
TítuloDIAZEPAMUM 10 MG/2ML
DescripciónSOL. INJ. 10 MG/2ML
Identificador interno114
LoteLOT-0115
TítuloDICLOFENACUM 100 MG
DescripciónCPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Identificador interno115
LoteLOT-0116
TítuloDIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
DescripciónSOL.INJ 30 MG/2ML
Identificador interno116
LoteLOT-0117
TítuloDIGOXINUM 0.250 MG
DescripciónCPR * 0.250 MG
Identificador interno117
LoteLOT-0118
TítuloDIOSMECTITA 3G
DescripciónPULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identificador interno118
LoteLOT-0119
TítuloDOMPERIDONUM 10 MG
DescripciónCOMPR.FILM 10 MG
Identificador interno119
LoteLOT-0120
TítuloDROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
DescripciónSOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identificador interno120
LoteLOT-0121
TítuloDROTAVERINUM 40mg
DescripciónCPR 40 MG
Identificador interno121
LoteLOT-0122
TítuloENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
DescripciónSOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Identificador interno122
LoteLOT-0123
TítuloENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
DescripciónSOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Identificador interno123
LoteLOT-0124
TítuloENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
DescripciónSOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Identificador interno124
LoteLOT-0125
TítuloENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
DescripciónSOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Identificador interno125
LoteLOT-0126
TítuloEPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
DescripciónSOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identificador interno126
LoteLOT-0127
TítuloERDOSTEINUM 300 MG
DescripciónCPS 300 MG
Identificador interno127
LoteLOT-0128
TítuloESOMEPRAZOLUM 40 MG
DescripciónPULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Identificador interno128
LoteLOT-0129
TítuloETORICOXIBUM 60 MG
DescripciónCOMPR.FILM 60 MG
Identificador interno129
LoteLOT-0130
TítuloFAMOTIDINUM 20 MG
Identificador interno130
LoteLOT-0131
TítuloFAVIPIRAVIRUM 200 MG
DescripciónCOMPR FILM 200 MG
Identificador interno131
LoteLOT-0132
TítuloFENTANYLUM 200 MCG
DescripciónCPR SUBLING 200 MCG
Identificador interno132
LoteLOT-0133
TítuloFENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
DescripciónSOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identificador interno133
LoteLOT-0134
Identificador interno134
LoteLOT-0135
TítuloFIBRINOGEN UMAN 1G
DescripciónPULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Identificador interno135
LoteLOT-0136
TítuloFLECAINIDUM 50 MG
DescripciónCPS .CU.ELIB.PREL
Identificador interno136
LoteLOT-0137
TítuloFLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
DescripciónSOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Identificador interno137
LoteLOT-0138
TítuloFLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
DescripciónSOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identificador interno138
LoteLOT-0139
TítuloFONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Identificador interno139
LoteLOT-0140
TítuloFOSFOMYCINUM 3 G
Identificador interno140
LoteLOT-0141
TítuloFOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Identificador interno141
LoteLOT-0142
TítuloFURAZOLIDONUM 100 MG
Identificador interno142
LoteLOT-0143
TítuloFUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
DescripciónSOL.INJ.20 MG/2ML
Identificador interno143
LoteLOT-0144
TítuloGABAPENTINUM 300 MG
Identificador interno144
LoteLOT-0145
TítuloGELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Identificador interno145
LoteLOT-0146
Identificador interno146
LoteLOT-0147
Identificador interno147
LoteLOT-0148
TítuloGLUCOSUM
Identificador interno148
LoteLOT-0149
TítuloGLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
DescripciónSOL.PERF 10% 500ML pungi
Identificador interno149
LoteLOT-0150
TítuloGLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
DescripciónSOL.PERF 10% FLC *500ML
Identificador interno150
LoteLOT-0151
TítuloGLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
DescripciónSOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identificador interno151
LoteLOT-0152
TítuloGLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
DescripciónSOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identificador interno152
LoteLOT-0153
TítuloGLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
DescripciónSOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identificador interno153
LoteLOT-0154
TítuloGLUCOSUM 5% 500,ML
DescripciónSOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Identificador interno154
LoteLOT-0155
TítuloGLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Identificador interno155
LoteLOT-0156
TítuloGLYCEROLUM 2100 MG
DescripciónSUPOZITOARE 2100 MG
Identificador interno156
LoteLOT-0157
TítuloGRANISETRONUM 1 MG
DescripciónCOMPR. FILM. 1 MG
Identificador interno157
LoteLOT-0158
TítuloGRANISETRONUM 3 MG/3 ML
DescripciónSOL. INJ. 3 MG/3ML
Identificador interno158
LoteLOT-0159
TítuloHALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
DescripciónSOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identificador interno159
LoteLOT-0160
TítuloHEPARINUM 100000 UI *50G
Identificador interno160
LoteLOT-0161
TítuloHEPARINUM 100000 UI *100G
Identificador interno161
LoteLOT-0162
Identificador interno162
LoteLOT-0163
TítuloHYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Identificador interno163
LoteLOT-0164
TítuloHYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
DescripciónSOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identificador interno164
LoteLOT-0165
TítuloHYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
DescripciónSOL. PERF. 500ML
Identificador interno165
LoteLOT-0166
TítuloIDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
DescripciónSOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Identificador interno166
LoteLOT-0167
DescripciónPULB. PT. SOL. PERF.
Identificador interno167
LoteLOT-0168
Identificador interno168
LoteLOT-0169
Identificador interno169
LoteLOT-0170
Identificador interno170
LoteLOT-0171
Identificador interno171
LoteLOT-0172
DescripciónSOL. PERF. 5g/100 ml
Identificador interno172
LoteLOT-0173
Identificador interno173
LoteLOT-0174
Identificador interno174
LoteLOT-0175
Identificador interno175
LoteLOT-0176
TítuloINDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
DescripciónPICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identificador interno176
LoteLOT-0177
Identificador interno177
LoteLOT-0178
TítuloIODOFORMIUM
Identificador interno178
LoteLOT-0179
TítuloIPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Identificador interno179
LoteLOT-0180
TítuloISAVUCONAZOLUM 200 MG
Identificador interno180
LoteLOT-0181
TítuloISAVUCONAZOLUM 100 MG
DescripciónCPS 100 MG
Identificador interno181
LoteLOT-0182
TítuloISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Identificador interno182
LoteLOT-0183
TítuloKALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Identificador interno183
LoteLOT-0184
TítuloKANAMICINUM 1% *6 G
DescripciónUNG.OFT 1%*6 G
Identificador interno184
LoteLOT-0185
TítuloKETOPROFENUM 100MG/2ML
Identificador interno185
LoteLOT-0186
DescripciónSOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identificador interno186
LoteLOT-0187
TítuloLANOLINUM
Identificador interno187
LoteLOT-0188
TítuloLETERVOMIRUM 240 MG
DescripciónCOMPR. FILM. 240 MG
Identificador interno188
LoteLOT-0189
TítuloLEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Identificador interno189
LoteLOT-0190
TítuloLEVETIRACETAMUM 250 MG
DescripciónCPR.FILM 250 MG
Identificador interno190
LoteLOT-0191
TítuloLEVOCETIRIZINUM 5 MG
DescripciónCPR FILM 5 MG
Identificador interno191
LoteLOT-0192
TítuloLEVOFLOXACINUM 500 MG
DescripciónCOMPR. FILM 500 MG
Identificador interno192
LoteLOT-0193
TítuloLEVOTHYROXINUM 100 MCG
DescripciónCPR 100 MCG
Identificador interno193
LoteLOT-0194
TítuloLEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
DescripciónSOL. ORALA100 MCG/5ML
Identificador interno194
LoteLOT-0195
TítuloLIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
DescripciónSOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identificador interno195
LoteLOT-0196
TítuloLIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Identificador interno196
LoteLOT-0197
TítuloLORATADINUM 10 MG
DescripciónCOMPR. 10 MG
Identificador interno197
LoteLOT-0198
TítuloLORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
DescripciónSOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identificador interno198
LoteLOT-0199
TítuloLORAZEPAMUM 1 MG
Identificador interno199
LoteLOT-0200
TítuloLORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Identificador interno200
LoteLOT-0201
TítuloMAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
DescripciónSOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Identificador interno201
LoteLOT-0202
TítuloMEBEVERINUM 200 MG
DescripciónCAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identificador interno202
LoteLOT-0203
TítuloMELOXICAMUM 15 MG
DescripciónCOMPR.15 MG
Identificador interno203
LoteLOT-0204
TítuloMETAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
DescripciónSOL.INJ.1G/2ML
Identificador interno204
LoteLOT-0205
TítuloMETHYLDOPUM 250 MG
DescripciónCPR 250 MG
Identificador interno205
LoteLOT-0206
TítuloMETOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
DescripciónSOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identificador interno206
LoteLOT-0207
TítuloMETOPROLOLUM 5 MG/5ML
DescripciónSOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Identificador interno207
LoteLOT-0208
TítuloMETOPROLOLUM 25 MG
DescripciónCPR 25 MG
Identificador interno208
LoteLOT-0209
TítuloMICAFUNGINUM 50 MG
DescripciónPULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Identificador interno209
LoteLOT-0210
TítuloMICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
DescripciónCPS/CPR.FILM 250 MG
Identificador interno210
LoteLOT-0211
TítuloMICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
DescripciónCPR,.FILM 500 MG
Identificador interno211
LoteLOT-0212
TítuloMIDODRINUM 2.5 MG
DescripciónCPR 2.5 MG
Identificador interno212
LoteLOT-0213
TítuloMORPHYNUM R 30 mg
DescripciónCOMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Identificador interno213
LoteLOT-0214
TítuloMORPHYNUM 10 MG
DescripciónCOMPR FILM 10 MG
Identificador interno214
LoteLOT-0215
DescripciónSOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identificador interno215
LoteLOT-0216
DescripciónSOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Identificador interno216
LoteLOT-0217
DescripciónSOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Identificador interno217
LoteLOT-0218
DescripciónSOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identificador interno218
LoteLOT-0219
TítuloNATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Identificador interno219
LoteLOT-0220
Identificador interno220
LoteLOT-0221
DescripciónSOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Identificador interno221
LoteLOT-0222
TítuloNIFEDIPINUM 20 MG
DescripciónCOMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identificador interno222
LoteLOT-0223
TítuloNITRAZEPAMUM 5 MG
DescripciónCPR 5 MG
Identificador interno223
LoteLOT-0224
TítuloNITROGLYCERINUM 0,5 MG
DescripciónCOMPR. SUBLING.0.5mg
Identificador interno224
LoteLOT-0225
TítuloNITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
DescripciónSOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identificador interno225
LoteLOT-0226
TítuloNORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Identificador interno226
LoteLOT-0227
TítuloOCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
DescripciónSOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identificador interno227
LoteLOT-0228
DescripciónCOMPR.FILM 20MG / 5MG
Identificador interno228
LoteLOT-0229
DescripciónCOMPR.FILM 40MG / 5MG
Identificador interno229
LoteLOT-0230
TítuloOLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
DescripciónPICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identificador interno230
LoteLOT-0231
TítuloOMEPRAZOLUM 20 MG
DescripciónCAPS GASTROREZ.20MG
Identificador interno231
LoteLOT-0232
TítuloOMEPRAZOLUM 40 MG
DescripciónPULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identificador interno232
LoteLOT-0233
TítuloONDANSETRONUM 8 MG
DescripciónCOMPR. FILM. 8 MG
Identificador interno233
LoteLOT-0234
TítuloOSELTAMIVIRUM 75 MG
DescripciónCPS 75 MG
Identificador interno234
LoteLOT-0235
TítuloOXACILLINUM 1 G
Identificador interno235
LoteLOT-0236
TítuloOXACILLINUM 500 MG INJ.
Identificador interno236
LoteLOT-0237
TítuloOXYCODONUM 20MG
DescripciónCOMPR. ELIB PREL. 20MG
Identificador interno237
LoteLOT-0238
TítuloPALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
DescripciónSOL.INJ.250 MCG/5ML
Identificador interno238
LoteLOT-0239
TítuloPANCREATINUM 420 MG
DescripciónCPS GASTROREZIST 420 MG
Identificador interno239
LoteLOT-0240
TítuloPANTOPRAZOLUM 40 MG
DescripciónPULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identificador interno240
LoteLOT-0241
TítuloPARAFINUM LIQUIDUM
Identificador interno241
LoteLOT-0242
DescripciónCOMPR. 20MG
Identificador interno242
LoteLOT-0243
TítuloPENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Identificador interno243
LoteLOT-0244
TítuloPENTOXIFYLLINUM 400 MG
DescripciónCOMP.ELIB.PREL.
Identificador interno244
LoteLOT-0245
TítuloPERINDOPRILUM 5 MG
DescripciónCOMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Identificador interno245
LoteLOT-0246
TítuloPERINDOPRILUM 10 MG
DescripciónCOMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Identificador interno246
LoteLOT-0247
TítuloPHENYLEPHRUNUM 10%
DescripciónPIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Identificador interno247
LoteLOT-0248
TítuloPHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
DescripciónSOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identificador interno248
LoteLOT-0249
Identificador interno249
LoteLOT-0250
TítuloPOSACONAZOLUM 100 MG
DescripciónCPR. GASTROREZ.100 MG
Identificador interno250
LoteLOT-0251
TítuloPOSACONAZOLUM 40 MG/ML
Identificador interno251
LoteLOT-0252
TítuloPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Identificador interno252
LoteLOT-0253
TítuloPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Identificador interno253
LoteLOT-0254
TítuloPROPRANOLOLUM 40 MG
DescripciónCPR*40 MG
Identificador interno254
LoteLOT-0255
Identificador interno255
LoteLOT-0256
TítuloREMIFENTANILUM 1MG
Identificador interno256
LoteLOT-0257
TítuloRETINOLUM - 10ML
Identificador interno257
LoteLOT-0258
TítuloRIFAMPICINUM 150 MG
DescripciónCAPS. 150 MG
Identificador interno258
LoteLOT-0259
TítuloRILMENIDINUM 1MG
DescripciónCOMPR. 1MG
Identificador interno259
LoteLOT-0260
TítuloRISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
DescripciónSOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identificador interno260
LoteLOT-0261
TítuloRIVANOL 0.1% *200 ML
Identificador interno261
LoteLOT-0262
TítuloROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
DescripciónSOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identificador interno262
LoteLOT-0263
TítuloROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
DescripciónSOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identificador interno263
LoteLOT-0264
TítuloROSUVASTATIN 10 MG
DescripciónCPR FILM 10 MG
Identificador interno264
LoteLOT-0265
TítuloSALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
DescripciónSOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identificador interno265
LoteLOT-0266
TítuloSALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
DescripciónSOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identificador interno266
LoteLOT-0267
DescripciónPULB. INHAL. 50MG/100MG
Identificador interno267
LoteLOT-0268
Identificador interno268
LoteLOT-0269
Identificador interno269
LoteLOT-0270
TítuloSUCRALFATUM 1 G
DescripciónCPR 1 GR
Identificador interno270
LoteLOT-0271
TítuloSUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
DescripciónSOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Identificador interno271
LoteLOT-0272
TítuloSULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
DescripciónTUB CREMA * 100 G
Identificador interno272
LoteLOT-0273
DescripciónCOMPR.400MG+80MG
Identificador interno273
LoteLOT-0274
DescripciónSOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Identificador interno274
LoteLOT-0275
TítuloTAMSULOSINUM 0.4 MG
Identificador interno275
LoteLOT-0276
TítuloTELMISARTANUM 80MG
DescripciónCOMPR. 80MG
Identificador interno276
LoteLOT-0277
TítuloTETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
DescripciónPICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identificador interno277
LoteLOT-0278
TítuloTHIAMAZOLUM 10 MG
Identificador interno278
LoteLOT-0279
TítuloTIANEPTINUM 12.5 MG
DescripciónCPR. FILM/DRJ
Identificador interno279
LoteLOT-0280
TítuloTICAGRELOR 90 MG
DescripciónCPR FILM 90 MG
Identificador interno280
LoteLOT-0281
TítuloTIOTROPIUM 18 micrograme
Identificador interno281
LoteLOT-0282
TítuloTOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Identificador interno282
LoteLOT-0283
TítuloTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Identificador interno283
LoteLOT-0284
TítuloTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Identificador interno284
LoteLOT-0285
TítuloTOLPERISONUM 150MG
DescripciónCOMPR. FILM. 150MG
Identificador interno285
LoteLOT-0286
TítuloTRAMADOLUM 100 MG/2 ML
DescripciónSOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identificador interno286
LoteLOT-0287
TítuloTRAMADOLUM 50MG
DescripciónCAPS. /CPR 50MG
Identificador interno287
LoteLOT-0288
TítuloTRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
DescripciónCPR 2 MG
Identificador interno288
LoteLOT-0289
TítuloTRIMEBUTINUM 300 MG
DescripciónCOMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identificador interno289
LoteLOT-0290
TítuloURAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
DescripciónSOL.INJ.25 MG/5ML
Identificador interno290
LoteLOT-0291
TítuloVACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Identificador interno291
LoteLOT-0292
TítuloVALACYCLOVIRUM 500 MG
Identificador interno292
LoteLOT-0293
TítuloVANCOMYCINUM 1g
Identificador interno293
LoteLOT-0294
TítuloVANCOMYCINUM 500 MG
Identificador interno294
LoteLOT-0295
TítuloVASELINUM ALBUM
Identificador interno295
LoteLOT-0296
TítuloVERAPAMILUM 80 MG
DescripciónCOMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identificador interno296
LoteLOT-0297
TítuloVORICONAZOLUM 200 mg
Identificador interno297
LoteLOT-0298
TítuloVORICONAZOLUM 200 MG
DescripciónCOMP.FILM 200 mg
Identificador interno298
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Sisemine tunnus: 4192960_2026_PAAPD1599750
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Kirjeldus: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: ACICLOVIRUM 200MG
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: ALLOPURINOLUM 100 MG
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: ALLOPURINOLUM 300 MG
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Kirjeldus: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Kirjeldus: CPS/CPR *100 MG
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: AMIODARONUM 200 MG
Kirjeldus: COMPR. 200MG
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Kirjeldus: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: AMOXICILLINUM 500 MG
Kirjeldus: CPS /CPR FILM *500 MG
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Kirjeldus: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: APIXABANUM 2.5 MG
Kirjeldus: CPR.FILM 2.5 MG
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: APIXABANUM 5 MG
Kirjeldus: CPR.FILM.5 MG
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Kirjeldus: CAPS 125 MG+80 MG
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: ATORVASTATINUM 40 MG
Kirjeldus: CPR FILM 40 MG
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: AZATHIOPRINUM 50 MG
Kirjeldus: CPR FILM 50 MG
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Pealkiri: AZITHROMYCINUM 500MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 500MG
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: AZTREONAM 1 G
Kirjeldus: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: AZTREONAM 2G
Kirjeldus: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: BETAHISTINUM 24 MG
Kirjeldus: COMPR. 24 MG
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Kirjeldus: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Pealkiri: BILASTINUM 20 MG
Kirjeldus: CPR 20 MG
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Pealkiri: BISACODYLUM 5 MG
Kirjeldus: DRJ/CPR 5 MG
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Kirjeldus: CPR.FILM 120 MG
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Pealkiri: BISOPROLOLUM 5 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM CPR *5 MG
Sisemine tunnus: 39
Osa: LOT-0040
Pealkiri: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Sisemine tunnus: 40
Osa: LOT-0041
Pealkiri: BROMHEXIMUM 8 MG
Kirjeldus: CPR 8 MG
Sisemine tunnus: 41
Osa: LOT-0042
Pealkiri: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Sisemine tunnus: 42
Osa: LOT-0043
Pealkiri: BUDESONIDUM 3 mg
Sisemine tunnus: 43
Osa: LOT-0044
Sisemine tunnus: 44
Osa: LOT-0045
Pealkiri: CALCII CARBONAS
Sisemine tunnus: 45
Osa: LOT-0046
Pealkiri: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Kirjeldus: CPR 16 MG
Sisemine tunnus: 46
Osa: LOT-0047
Pealkiri: CANGRELORUM 50 MG
Sisemine tunnus: 47
Osa: LOT-0048
Pealkiri: CAPTOPRILUM 25 MG
Kirjeldus: CPR.25 MG.
Sisemine tunnus: 48
Osa: LOT-0049
Pealkiri: CARBAMAZEPINUM 200MG
Kirjeldus: COMPR /CPR FILM200MG
Sisemine tunnus: 49
Osa: LOT-0050
Pealkiri: CEFOPERAZONUM 2 G
Sisemine tunnus: 50
Osa: LOT-0051
Pealkiri: CEFTAZIDIMUM 2 G
Sisemine tunnus: 51
Osa: LOT-0052
Pealkiri: CILOSTAZOLUM 100 MG
Kirjeldus: CPR 100 MG
Sisemine tunnus: 52
Osa: LOT-0053
Pealkiri: CIPROFLOXACINUM 500MG
Sisemine tunnus: 53
Osa: LOT-0054
Pealkiri: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Sisemine tunnus: 54
Osa: LOT-0055
Pealkiri: CLINDAMYCINUM 600 MG
Kirjeldus: CPR FILM 600 MG
Sisemine tunnus: 55
Osa: LOT-0056
Pealkiri: CLONIDINUM 0.15 MG
Kirjeldus: CPR 0.15 MG
Sisemine tunnus: 56
Osa: LOT-0057
Pealkiri: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Kirjeldus: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Sisemine tunnus: 57
Osa: LOT-0058
Pealkiri: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Kirjeldus: CPR. FILMATE 75 MG
Sisemine tunnus: 58
Osa: LOT-0059
Sisemine tunnus: 59
Osa: LOT-0060
Kirjeldus: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Sisemine tunnus: 60
Osa: LOT-0061
Kirjeldus: CREMA *50 ML
Sisemine tunnus: 61
Osa: LOT-0062
Kirjeldus: SPRAY *250 ML
Sisemine tunnus: 62
Osa: LOT-0063
Kirjeldus: SPRAY *1000 ML
Sisemine tunnus: 63
Osa: LOT-0064
Sisemine tunnus: 64
Osa: LOT-0065
Pealkiri: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Kirjeldus: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Sisemine tunnus: 65
Osa: LOT-0066
Pealkiri: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Kirjeldus: CREMA -15 GR
Sisemine tunnus: 66
Osa: LOT-0067
Pealkiri: COLCHICINUM 1 mg
Kirjeldus: CPR 1 MG
Sisemine tunnus: 67
Osa: LOT-0068
Sisemine tunnus: 68
Osa: LOT-0069
Sisemine tunnus: 69
Osa: LOT-0070
Kirjeldus: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Sisemine tunnus: 70
Osa: LOT-0071
Kirjeldus: COMPR.ELIB.MODIF.
Sisemine tunnus: 71
Osa: LOT-0072
Sisemine tunnus: 72
Osa: LOT-0073
Kirjeldus: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Sisemine tunnus: 73
Osa: LOT-0074
Sisemine tunnus: 74
Osa: LOT-0075
Sisemine tunnus: 75
Osa: LOT-0076
Kirjeldus: CPR 20 MG/40MG
Sisemine tunnus: 76
Osa: LOT-0077
Kirjeldus: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Sisemine tunnus: 77
Osa: LOT-0078
Kirjeldus: CPR 10 /80 mg
Sisemine tunnus: 78
Osa: LOT-0079
Sisemine tunnus: 79
Osa: LOT-0080
Sisemine tunnus: 80
Osa: LOT-0081
Kirjeldus: COMPR. 5 MG/5 MG
Sisemine tunnus: 81
Osa: LOT-0082
Kirjeldus: CAPS 50 MG/20 MG
Sisemine tunnus: 82
Osa: LOT-0083
Kirjeldus: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Sisemine tunnus: 83
Osa: LOT-0084
Pealkiri: COMBINATII DICARBOCALM
Kirjeldus: COMPR.MASTICABILE
Sisemine tunnus: 84
Osa: LOT-0085
Pealkiri: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Kirjeldus: CPR.FILM 500 MG
Sisemine tunnus: 85
Osa: LOT-0086
Sisemine tunnus: 86
Osa: LOT-0087
Pealkiri: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Kirjeldus: SUSPENSIE *125 ML
Sisemine tunnus: 87
Osa: LOT-0088
Sisemine tunnus: 88
Osa: LOT-0089
Sisemine tunnus: 89
Osa: LOT-0090
Sisemine tunnus: 90
Osa: LOT-0091
Kirjeldus: CPS 300 MG/0.5 MG
Sisemine tunnus: 91
Osa: LOT-0092
Kirjeldus: CREMA *20 G
Sisemine tunnus: 92
Osa: LOT-0093
Sisemine tunnus: 93
Osa: LOT-0094
Kirjeldus: SOL.PERF.*500 ML
Sisemine tunnus: 94
Osa: LOT-0095
Sisemine tunnus: 95
Osa: LOT-0096
Kirjeldus: SOL.PERF. x 500ml
Sisemine tunnus: 96
Osa: LOT-0097
Kirjeldus: SOL.PERF x 500ml
Sisemine tunnus: 97
Osa: LOT-0098
Pealkiri: COMBINATII VITAMINE
Sisemine tunnus: 98
Osa: LOT-0099
Pealkiri: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Sisemine tunnus: 99
Osa: LOT-0100
Sisemine tunnus: 100
Osa: LOT-0101
Sisemine tunnus: 101
Osa: LOT-0102
Sisemine tunnus: 102
Osa: LOT-0103
Kirjeldus: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Sisemine tunnus: 103
Osa: LOT-0104
Pealkiri: CORNEREGEL UNG
Kirjeldus: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Sisemine tunnus: 104
Osa: LOT-0105
Pealkiri: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Kirjeldus: DRAJEURI *1000 MCG
Sisemine tunnus: 105
Osa: LOT-0106
Kirjeldus: CPS 150 MG
Sisemine tunnus: 106
Osa: LOT-0107
Pealkiri: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Sisemine tunnus: 107
Osa: LOT-0108
Sisemine tunnus: 108
Osa: LOT-0109
Pealkiri: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Kirjeldus: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Sisemine tunnus: 109
Osa: LOT-0110
Pealkiri: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Kirjeldus: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Sisemine tunnus: 110
Osa: LOT-0111
Pealkiri: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Sisemine tunnus: 111
Osa: LOT-0112
Sisemine tunnus: 112
Osa: LOT-0113
Pealkiri: DIAZEPAMUM 10 MG
Kirjeldus: CPR 10
Sisemine tunnus: 113
Osa: LOT-0114
Pealkiri: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Kirjeldus: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Sisemine tunnus: 114
Osa: LOT-0115
Pealkiri: DICLOFENACUM 100 MG
Kirjeldus: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Sisemine tunnus: 115
Osa: LOT-0116
Pealkiri: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Kirjeldus: SOL.INJ 30 MG/2ML
Sisemine tunnus: 116
Osa: LOT-0117
Pealkiri: DIGOXINUM 0.250 MG
Kirjeldus: CPR * 0.250 MG
Sisemine tunnus: 117
Osa: LOT-0118
Pealkiri: DIOSMECTITA 3G
Kirjeldus: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Sisemine tunnus: 118
Osa: LOT-0119
Pealkiri: DOMPERIDONUM 10 MG
Kirjeldus: COMPR.FILM 10 MG
Sisemine tunnus: 119
Osa: LOT-0120
Pealkiri: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Kirjeldus: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Sisemine tunnus: 120
Osa: LOT-0121
Pealkiri: DROTAVERINUM 40mg
Kirjeldus: CPR 40 MG
Sisemine tunnus: 121
Osa: LOT-0122
Pealkiri: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Kirjeldus: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Sisemine tunnus: 122
Osa: LOT-0123
Kirjeldus: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Sisemine tunnus: 123
Osa: LOT-0124
Kirjeldus: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Sisemine tunnus: 124
Osa: LOT-0125
Pealkiri: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Kirjeldus: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Sisemine tunnus: 125
Osa: LOT-0126
Pealkiri: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Kirjeldus: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Sisemine tunnus: 126
Osa: LOT-0127
Pealkiri: ERDOSTEINUM 300 MG
Kirjeldus: CPS 300 MG
Sisemine tunnus: 127
Osa: LOT-0128
Pealkiri: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Kirjeldus: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Sisemine tunnus: 128
Osa: LOT-0129
Pealkiri: ETORICOXIBUM 60 MG
Kirjeldus: COMPR.FILM 60 MG
Sisemine tunnus: 129
Osa: LOT-0130
Pealkiri: FAMOTIDINUM 20 MG
Sisemine tunnus: 130
Osa: LOT-0131
Pealkiri: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Kirjeldus: COMPR FILM 200 MG
Sisemine tunnus: 131
Osa: LOT-0132
Pealkiri: FENTANYLUM 200 MCG
Kirjeldus: CPR SUBLING 200 MCG
Sisemine tunnus: 132
Osa: LOT-0133
Pealkiri: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Kirjeldus: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Sisemine tunnus: 133
Osa: LOT-0134
Sisemine tunnus: 134
Osa: LOT-0135
Pealkiri: FIBRINOGEN UMAN 1G
Kirjeldus: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Sisemine tunnus: 135
Osa: LOT-0136
Pealkiri: FLECAINIDUM 50 MG
Kirjeldus: CPS .CU.ELIB.PREL
Sisemine tunnus: 136
Osa: LOT-0137
Pealkiri: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Kirjeldus: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Sisemine tunnus: 137
Osa: LOT-0138
Pealkiri: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Kirjeldus: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Sisemine tunnus: 138
Osa: LOT-0139
Sisemine tunnus: 139
Osa: LOT-0140
Pealkiri: FOSFOMYCINUM 3 G
Sisemine tunnus: 140
Osa: LOT-0141
Pealkiri: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Sisemine tunnus: 141
Osa: LOT-0142
Pealkiri: FURAZOLIDONUM 100 MG
Sisemine tunnus: 142
Osa: LOT-0143
Pealkiri: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Kirjeldus: SOL.INJ.20 MG/2ML
Sisemine tunnus: 143
Osa: LOT-0144
Pealkiri: GABAPENTINUM 300 MG
Sisemine tunnus: 144
Osa: LOT-0145
Sisemine tunnus: 145
Osa: LOT-0146
Sisemine tunnus: 146
Osa: LOT-0147
Sisemine tunnus: 147
Osa: LOT-0148
Pealkiri: GLUCOSUM
Sisemine tunnus: 148
Osa: LOT-0149
Pealkiri: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Kirjeldus: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Sisemine tunnus: 149
Osa: LOT-0150
Pealkiri: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Kirjeldus: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Sisemine tunnus: 150
Osa: LOT-0151
Pealkiri: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Kirjeldus: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Sisemine tunnus: 151
Osa: LOT-0152
Pealkiri: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Kirjeldus: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Sisemine tunnus: 152
Osa: LOT-0153
Pealkiri: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Kirjeldus: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Sisemine tunnus: 153
Osa: LOT-0154
Pealkiri: GLUCOSUM 5% 500,ML
Kirjeldus: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Sisemine tunnus: 154
Osa: LOT-0155
Sisemine tunnus: 155
Osa: LOT-0156
Pealkiri: GLYCEROLUM 2100 MG
Kirjeldus: SUPOZITOARE 2100 MG
Sisemine tunnus: 156
Osa: LOT-0157
Pealkiri: GRANISETRONUM 1 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 1 MG
Sisemine tunnus: 157
Osa: LOT-0158
Pealkiri: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Kirjeldus: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Sisemine tunnus: 158
Osa: LOT-0159
Pealkiri: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Kirjeldus: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Sisemine tunnus: 159
Osa: LOT-0160
Pealkiri: HEPARINUM 100000 UI *50G
Sisemine tunnus: 160
Osa: LOT-0161
Pealkiri: HEPARINUM 100000 UI *100G
Sisemine tunnus: 161
Osa: LOT-0162
Sisemine tunnus: 162
Osa: LOT-0163
Pealkiri: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Sisemine tunnus: 163
Osa: LOT-0164
Pealkiri: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Kirjeldus: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Sisemine tunnus: 164
Osa: LOT-0165
Kirjeldus: SOL. PERF. 500ML
Sisemine tunnus: 165
Osa: LOT-0166
Pealkiri: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Kirjeldus: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Sisemine tunnus: 166
Osa: LOT-0167
Kirjeldus: PULB. PT. SOL. PERF.
Sisemine tunnus: 167
Osa: LOT-0168
Sisemine tunnus: 168
Osa: LOT-0169
Sisemine tunnus: 169
Osa: LOT-0170
Sisemine tunnus: 170
Osa: LOT-0171
Sisemine tunnus: 171
Osa: LOT-0172
Kirjeldus: SOL. PERF. 5g/100 ml
Sisemine tunnus: 172
Osa: LOT-0173
Sisemine tunnus: 173
Osa: LOT-0174
Sisemine tunnus: 174
Osa: LOT-0175
Sisemine tunnus: 175
Osa: LOT-0176
Pealkiri: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Kirjeldus: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Sisemine tunnus: 176
Osa: LOT-0177
Sisemine tunnus: 177
Osa: LOT-0178
Pealkiri: IODOFORMIUM
Sisemine tunnus: 178
Osa: LOT-0179
Sisemine tunnus: 179
Osa: LOT-0180
Pealkiri: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Sisemine tunnus: 180
Osa: LOT-0181
Pealkiri: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Kirjeldus: CPS 100 MG
Sisemine tunnus: 181
Osa: LOT-0182
Pealkiri: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Sisemine tunnus: 182
Osa: LOT-0183
Sisemine tunnus: 183
Osa: LOT-0184
Pealkiri: KANAMICINUM 1% *6 G
Kirjeldus: UNG.OFT 1%*6 G
Sisemine tunnus: 184
Osa: LOT-0185
Pealkiri: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Sisemine tunnus: 185
Osa: LOT-0186
Kirjeldus: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Sisemine tunnus: 186
Osa: LOT-0187
Pealkiri: LANOLINUM
Sisemine tunnus: 187
Osa: LOT-0188
Pealkiri: LETERVOMIRUM 240 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 240 MG
Sisemine tunnus: 188
Osa: LOT-0189
Sisemine tunnus: 189
Osa: LOT-0190
Pealkiri: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Kirjeldus: CPR.FILM 250 MG
Sisemine tunnus: 190
Osa: LOT-0191
Pealkiri: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Kirjeldus: CPR FILM 5 MG
Sisemine tunnus: 191
Osa: LOT-0192
Pealkiri: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM 500 MG
Sisemine tunnus: 192
Osa: LOT-0193
Pealkiri: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Kirjeldus: CPR 100 MCG
Sisemine tunnus: 193
Osa: LOT-0194
Pealkiri: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Kirjeldus: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Sisemine tunnus: 194
Osa: LOT-0195
Kirjeldus: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Sisemine tunnus: 195
Osa: LOT-0196
Sisemine tunnus: 196
Osa: LOT-0197
Pealkiri: LORATADINUM 10 MG
Kirjeldus: COMPR. 10 MG
Sisemine tunnus: 197
Osa: LOT-0198
Pealkiri: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Kirjeldus: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Sisemine tunnus: 198
Osa: LOT-0199
Pealkiri: LORAZEPAMUM 1 MG
Sisemine tunnus: 199
Osa: LOT-0200
Pealkiri: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Sisemine tunnus: 200
Osa: LOT-0201
Pealkiri: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Kirjeldus: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Sisemine tunnus: 201
Osa: LOT-0202
Pealkiri: MEBEVERINUM 200 MG
Kirjeldus: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Sisemine tunnus: 202
Osa: LOT-0203
Pealkiri: MELOXICAMUM 15 MG
Kirjeldus: COMPR.15 MG
Sisemine tunnus: 203
Osa: LOT-0204
Pealkiri: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Kirjeldus: SOL.INJ.1G/2ML
Sisemine tunnus: 204
Osa: LOT-0205
Pealkiri: METHYLDOPUM 250 MG
Kirjeldus: CPR 250 MG
Sisemine tunnus: 205
Osa: LOT-0206
Pealkiri: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Kirjeldus: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Sisemine tunnus: 206
Osa: LOT-0207
Pealkiri: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Kirjeldus: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Sisemine tunnus: 207
Osa: LOT-0208
Pealkiri: METOPROLOLUM 25 MG
Kirjeldus: CPR 25 MG
Sisemine tunnus: 208
Osa: LOT-0209
Pealkiri: MICAFUNGINUM 50 MG
Kirjeldus: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Sisemine tunnus: 209
Osa: LOT-0210
Kirjeldus: CPS/CPR.FILM 250 MG
Sisemine tunnus: 210
Osa: LOT-0211
Kirjeldus: CPR,.FILM 500 MG
Sisemine tunnus: 211
Osa: LOT-0212
Pealkiri: MIDODRINUM 2.5 MG
Kirjeldus: CPR 2.5 MG
Sisemine tunnus: 212
Osa: LOT-0213
Pealkiri: MORPHYNUM R 30 mg
Kirjeldus: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Sisemine tunnus: 213
Osa: LOT-0214
Pealkiri: MORPHYNUM 10 MG
Kirjeldus: COMPR FILM 10 MG
Sisemine tunnus: 214
Osa: LOT-0215
Kirjeldus: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Sisemine tunnus: 215
Osa: LOT-0216
Kirjeldus: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Sisemine tunnus: 216
Osa: LOT-0217
Kirjeldus: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Sisemine tunnus: 217
Osa: LOT-0218
Kirjeldus: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Sisemine tunnus: 218
Osa: LOT-0219
Pealkiri: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Sisemine tunnus: 219
Osa: LOT-0220
Sisemine tunnus: 220
Osa: LOT-0221
Kirjeldus: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Sisemine tunnus: 221
Osa: LOT-0222
Pealkiri: NIFEDIPINUM 20 MG
Kirjeldus: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Sisemine tunnus: 222
Osa: LOT-0223
Pealkiri: NITRAZEPAMUM 5 MG
Kirjeldus: CPR 5 MG
Sisemine tunnus: 223
Osa: LOT-0224
Pealkiri: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Kirjeldus: COMPR. SUBLING.0.5mg
Sisemine tunnus: 224
Osa: LOT-0225
Kirjeldus: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Sisemine tunnus: 225
Osa: LOT-0226
Pealkiri: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Sisemine tunnus: 226
Osa: LOT-0227
Pealkiri: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Kirjeldus: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Sisemine tunnus: 227
Osa: LOT-0228
Kirjeldus: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Sisemine tunnus: 228
Osa: LOT-0229
Kirjeldus: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Sisemine tunnus: 229
Osa: LOT-0230
Pealkiri: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Kirjeldus: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Sisemine tunnus: 230
Osa: LOT-0231
Pealkiri: OMEPRAZOLUM 20 MG
Kirjeldus: CAPS GASTROREZ.20MG
Sisemine tunnus: 231
Osa: LOT-0232
Pealkiri: OMEPRAZOLUM 40 MG
Kirjeldus: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Sisemine tunnus: 232
Osa: LOT-0233
Pealkiri: ONDANSETRONUM 8 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 8 MG
Sisemine tunnus: 233
Osa: LOT-0234
Pealkiri: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Kirjeldus: CPS 75 MG
Sisemine tunnus: 234
Osa: LOT-0235
Pealkiri: OXACILLINUM 1 G
Sisemine tunnus: 235
Osa: LOT-0236
Pealkiri: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Sisemine tunnus: 236
Osa: LOT-0237
Pealkiri: OXYCODONUM 20MG
Kirjeldus: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Sisemine tunnus: 237
Osa: LOT-0238
Pealkiri: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Kirjeldus: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Sisemine tunnus: 238
Osa: LOT-0239
Pealkiri: PANCREATINUM 420 MG
Kirjeldus: CPS GASTROREZIST 420 MG
Sisemine tunnus: 239
Osa: LOT-0240
Pealkiri: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Kirjeldus: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Sisemine tunnus: 240
Osa: LOT-0241
Pealkiri: PARAFINUM LIQUIDUM
Sisemine tunnus: 241
Osa: LOT-0242
Kirjeldus: COMPR. 20MG
Sisemine tunnus: 242
Osa: LOT-0243
Pealkiri: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Sisemine tunnus: 243
Osa: LOT-0244
Pealkiri: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Kirjeldus: COMP.ELIB.PREL.
Sisemine tunnus: 244
Osa: LOT-0245
Pealkiri: PERINDOPRILUM 5 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Sisemine tunnus: 245
Osa: LOT-0246
Pealkiri: PERINDOPRILUM 10 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Sisemine tunnus: 246
Osa: LOT-0247
Pealkiri: PHENYLEPHRUNUM 10%
Kirjeldus: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Sisemine tunnus: 247
Osa: LOT-0248
Pealkiri: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Kirjeldus: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Sisemine tunnus: 248
Osa: LOT-0249
Sisemine tunnus: 249
Osa: LOT-0250
Pealkiri: POSACONAZOLUM 100 MG
Kirjeldus: CPR. GASTROREZ.100 MG
Sisemine tunnus: 250
Osa: LOT-0251
Pealkiri: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Sisemine tunnus: 251
Osa: LOT-0252
Sisemine tunnus: 252
Osa: LOT-0253
Sisemine tunnus: 253
Osa: LOT-0254
Pealkiri: PROPRANOLOLUM 40 MG
Kirjeldus: CPR*40 MG
Sisemine tunnus: 254
Osa: LOT-0255
Sisemine tunnus: 255
Osa: LOT-0256
Pealkiri: REMIFENTANILUM 1MG
Sisemine tunnus: 256
Osa: LOT-0257
Pealkiri: RETINOLUM - 10ML
Sisemine tunnus: 257
Osa: LOT-0258
Pealkiri: RIFAMPICINUM 150 MG
Kirjeldus: CAPS. 150 MG
Sisemine tunnus: 258
Osa: LOT-0259
Pealkiri: RILMENIDINUM 1MG
Kirjeldus: COMPR. 1MG
Sisemine tunnus: 259
Osa: LOT-0260
Pealkiri: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Kirjeldus: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Sisemine tunnus: 260
Osa: LOT-0261
Pealkiri: RIVANOL 0.1% *200 ML
Sisemine tunnus: 261
Osa: LOT-0262
Kirjeldus: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Sisemine tunnus: 262
Osa: LOT-0263
Pealkiri: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Kirjeldus: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Sisemine tunnus: 263
Osa: LOT-0264
Pealkiri: ROSUVASTATIN 10 MG
Kirjeldus: CPR FILM 10 MG
Sisemine tunnus: 264
Osa: LOT-0265
Pealkiri: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Kirjeldus: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Sisemine tunnus: 265
Osa: LOT-0266
Pealkiri: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Kirjeldus: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Sisemine tunnus: 266
Osa: LOT-0267
Kirjeldus: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Sisemine tunnus: 267
Osa: LOT-0268
Sisemine tunnus: 268
Osa: LOT-0269
Sisemine tunnus: 269
Osa: LOT-0270
Pealkiri: SUCRALFATUM 1 G
Kirjeldus: CPR 1 GR
Sisemine tunnus: 270
Osa: LOT-0271
Pealkiri: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Kirjeldus: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Sisemine tunnus: 271
Osa: LOT-0272
Pealkiri: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Kirjeldus: TUB CREMA * 100 G
Sisemine tunnus: 272
Osa: LOT-0273
Kirjeldus: COMPR.400MG+80MG
Sisemine tunnus: 273
Osa: LOT-0274
Kirjeldus: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Sisemine tunnus: 274
Osa: LOT-0275
Pealkiri: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Sisemine tunnus: 275
Osa: LOT-0276
Pealkiri: TELMISARTANUM 80MG
Kirjeldus: COMPR. 80MG
Sisemine tunnus: 276
Osa: LOT-0277
Pealkiri: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Kirjeldus: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Sisemine tunnus: 277
Osa: LOT-0278
Pealkiri: THIAMAZOLUM 10 MG
Sisemine tunnus: 278
Osa: LOT-0279
Pealkiri: TIANEPTINUM 12.5 MG
Kirjeldus: CPR. FILM/DRJ
Sisemine tunnus: 279
Osa: LOT-0280
Pealkiri: TICAGRELOR 90 MG
Kirjeldus: CPR FILM 90 MG
Sisemine tunnus: 280
Osa: LOT-0281
Pealkiri: TIOTROPIUM 18 micrograme
Sisemine tunnus: 281
Osa: LOT-0282
Pealkiri: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Sisemine tunnus: 282
Osa: LOT-0283
Pealkiri: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Sisemine tunnus: 283
Osa: LOT-0284
Pealkiri: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Sisemine tunnus: 284
Osa: LOT-0285
Pealkiri: TOLPERISONUM 150MG
Kirjeldus: COMPR. FILM. 150MG
Sisemine tunnus: 285
Osa: LOT-0286
Pealkiri: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Kirjeldus: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Sisemine tunnus: 286
Osa: LOT-0287
Pealkiri: TRAMADOLUM 50MG
Kirjeldus: CAPS. /CPR 50MG
Sisemine tunnus: 287
Osa: LOT-0288
Pealkiri: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Kirjeldus: CPR 2 MG
Sisemine tunnus: 288
Osa: LOT-0289
Pealkiri: TRIMEBUTINUM 300 MG
Kirjeldus: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Sisemine tunnus: 289
Osa: LOT-0290
Pealkiri: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Kirjeldus: SOL.INJ.25 MG/5ML
Sisemine tunnus: 290
Osa: LOT-0291
Pealkiri: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Sisemine tunnus: 291
Osa: LOT-0292
Pealkiri: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Sisemine tunnus: 292
Osa: LOT-0293
Pealkiri: VANCOMYCINUM 1g
Sisemine tunnus: 293
Osa: LOT-0294
Pealkiri: VANCOMYCINUM 500 MG
Sisemine tunnus: 294
Osa: LOT-0295
Pealkiri: VASELINUM ALBUM
Sisemine tunnus: 295
Osa: LOT-0296
Pealkiri: VERAPAMILUM 80 MG
Kirjeldus: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Sisemine tunnus: 296
Osa: LOT-0297
Pealkiri: VORICONAZOLUM 200 mg
Sisemine tunnus: 297
Osa: LOT-0298
Pealkiri: VORICONAZOLUM 200 MG
Kirjeldus: COMP.FILM 200 mg
Sisemine tunnus: 298
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Aitheantóir inmheánach: 4192960_2026_PAAPD1599750
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Cur síos: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: ACICLOVIRUM 200MG
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: ALLOPURINOLUM 100 MG
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: ALLOPURINOLUM 300 MG
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Cur síos: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Cur síos: CPS/CPR *100 MG
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: AMIODARONUM 200 MG
Cur síos: COMPR. 200MG
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Cur síos: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: AMOXICILLINUM 500 MG
Cur síos: CPS /CPR FILM *500 MG
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Cur síos: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: APIXABANUM 2.5 MG
Cur síos: CPR.FILM 2.5 MG
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: APIXABANUM 5 MG
Cur síos: CPR.FILM.5 MG
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Cur síos: CAPS 125 MG+80 MG
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: ATORVASTATINUM 40 MG
Cur síos: CPR FILM 40 MG
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: AZATHIOPRINUM 50 MG
Cur síos: CPR FILM 50 MG
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: AZITHROMYCINUM 500MG
Cur síos: COMPR. FILM. 500MG
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: AZTREONAM 1 G
Cur síos: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: AZTREONAM 2G
Cur síos: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: BETAHISTINUM 24 MG
Cur síos: COMPR. 24 MG
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Cur síos: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: BILASTINUM 20 MG
Cur síos: CPR 20 MG
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: BISACODYLUM 5 MG
Cur síos: DRJ/CPR 5 MG
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Cur síos: CPR.FILM 120 MG
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: BISOPROLOLUM 5 MG
Cur síos: COMPR. FILM CPR *5 MG
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Cur síos: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: BROMHEXIMUM 8 MG
Cur síos: CPR 8 MG
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Aitheantóir inmheánach: 42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: BUDESONIDUM 3 mg
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: CALCII CARBONAS
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Cur síos: CPR 16 MG
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: CANGRELORUM 50 MG
Aitheantóir inmheánach: 47
Luchtóg: LOT-0048
Teideal: CAPTOPRILUM 25 MG
Cur síos: CPR.25 MG.
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Teideal: CARBAMAZEPINUM 200MG
Cur síos: COMPR /CPR FILM200MG
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Teideal: CEFOPERAZONUM 2 G
Aitheantóir inmheánach: 50
Luchtóg: LOT-0051
Teideal: CEFTAZIDIMUM 2 G
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Teideal: CILOSTAZOLUM 100 MG
Cur síos: CPR 100 MG
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: CIPROFLOXACINUM 500MG
Aitheantóir inmheánach: 53
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Teideal: CLINDAMYCINUM 600 MG
Cur síos: CPR FILM 600 MG
Aitheantóir inmheánach: 55
Luchtóg: LOT-0056
Teideal: CLONIDINUM 0.15 MG
Cur síos: CPR 0.15 MG
Aitheantóir inmheánach: 56
Luchtóg: LOT-0057
Teideal: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Cur síos: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Aitheantóir inmheánach: 57
Luchtóg: LOT-0058
Teideal: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Cur síos: CPR. FILMATE 75 MG
Aitheantóir inmheánach: 58
Luchtóg: LOT-0059
Aitheantóir inmheánach: 59
Luchtóg: LOT-0060
Cur síos: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Aitheantóir inmheánach: 60
Luchtóg: LOT-0061
Cur síos: CREMA *50 ML
Aitheantóir inmheánach: 61
Luchtóg: LOT-0062
Cur síos: SPRAY *250 ML
Aitheantóir inmheánach: 62
Luchtóg: LOT-0063
Cur síos: SPRAY *1000 ML
Aitheantóir inmheánach: 63
Luchtóg: LOT-0064
Aitheantóir inmheánach: 64
Luchtóg: LOT-0065
Teideal: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Cur síos: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Aitheantóir inmheánach: 65
Luchtóg: LOT-0066
Teideal: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Cur síos: CREMA -15 GR
Aitheantóir inmheánach: 66
Luchtóg: LOT-0067
Teideal: COLCHICINUM 1 mg
Cur síos: CPR 1 MG
Aitheantóir inmheánach: 67
Luchtóg: LOT-0068
Aitheantóir inmheánach: 68
Luchtóg: LOT-0069
Aitheantóir inmheánach: 69
Luchtóg: LOT-0070
Cur síos: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Aitheantóir inmheánach: 70
Luchtóg: LOT-0071
Cur síos: COMPR.ELIB.MODIF.
Aitheantóir inmheánach: 71
Luchtóg: LOT-0072
Aitheantóir inmheánach: 72
Luchtóg: LOT-0073
Cur síos: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Aitheantóir inmheánach: 73
Luchtóg: LOT-0074
Aitheantóir inmheánach: 74
Luchtóg: LOT-0075
Aitheantóir inmheánach: 75
Luchtóg: LOT-0076
Cur síos: CPR 20 MG/40MG
Aitheantóir inmheánach: 76
Luchtóg: LOT-0077
Cur síos: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Aitheantóir inmheánach: 77
Luchtóg: LOT-0078
Cur síos: CPR 10 /80 mg
Aitheantóir inmheánach: 78
Luchtóg: LOT-0079
Aitheantóir inmheánach: 79
Luchtóg: LOT-0080
Aitheantóir inmheánach: 80
Luchtóg: LOT-0081
Cur síos: COMPR. 5 MG/5 MG
Aitheantóir inmheánach: 81
Luchtóg: LOT-0082
Cur síos: CAPS 50 MG/20 MG
Aitheantóir inmheánach: 82
Luchtóg: LOT-0083
Cur síos: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Aitheantóir inmheánach: 83
Luchtóg: LOT-0084
Teideal: COMBINATII DICARBOCALM
Cur síos: COMPR.MASTICABILE
Aitheantóir inmheánach: 84
Luchtóg: LOT-0085
Teideal: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Cur síos: CPR.FILM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 85
Luchtóg: LOT-0086
Aitheantóir inmheánach: 86
Luchtóg: LOT-0087
Teideal: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Cur síos: SUSPENSIE *125 ML
Aitheantóir inmheánach: 87
Luchtóg: LOT-0088
Aitheantóir inmheánach: 88
Luchtóg: LOT-0089
Aitheantóir inmheánach: 89
Luchtóg: LOT-0090
Aitheantóir inmheánach: 90
Luchtóg: LOT-0091
Cur síos: CPS 300 MG/0.5 MG
Aitheantóir inmheánach: 91
Luchtóg: LOT-0092
Cur síos: CREMA *20 G
Aitheantóir inmheánach: 92
Luchtóg: LOT-0093
Aitheantóir inmheánach: 93
Luchtóg: LOT-0094
Cur síos: SOL.PERF.*500 ML
Aitheantóir inmheánach: 94
Luchtóg: LOT-0095
Aitheantóir inmheánach: 95
Luchtóg: LOT-0096
Cur síos: SOL.PERF. x 500ml
Aitheantóir inmheánach: 96
Luchtóg: LOT-0097
Cur síos: SOL.PERF x 500ml
Aitheantóir inmheánach: 97
Luchtóg: LOT-0098
Teideal: COMBINATII VITAMINE
Aitheantóir inmheánach: 98
Luchtóg: LOT-0099
Teideal: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Aitheantóir inmheánach: 99
Luchtóg: LOT-0100
Aitheantóir inmheánach: 100
Luchtóg: LOT-0101
Cur síos: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Aitheantóir inmheánach: 101
Luchtóg: LOT-0102
Aitheantóir inmheánach: 102
Luchtóg: LOT-0103
Cur síos: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Aitheantóir inmheánach: 103
Luchtóg: LOT-0104
Teideal: CORNEREGEL UNG
Cur síos: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Aitheantóir inmheánach: 104
Luchtóg: LOT-0105
Teideal: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Cur síos: DRAJEURI *1000 MCG
Aitheantóir inmheánach: 105
Luchtóg: LOT-0106
Teideal: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Cur síos: CPS 150 MG
Aitheantóir inmheánach: 106
Luchtóg: LOT-0107
Teideal: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Aitheantóir inmheánach: 107
Luchtóg: LOT-0108
Aitheantóir inmheánach: 108
Luchtóg: LOT-0109
Teideal: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Cur síos: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Aitheantóir inmheánach: 109
Luchtóg: LOT-0110
Teideal: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Cur síos: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Aitheantóir inmheánach: 110
Luchtóg: LOT-0111
Teideal: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Aitheantóir inmheánach: 111
Luchtóg: LOT-0112
Aitheantóir inmheánach: 112
Luchtóg: LOT-0113
Teideal: DIAZEPAMUM 10 MG
Cur síos: CPR 10
Aitheantóir inmheánach: 113
Luchtóg: LOT-0114
Teideal: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Cur síos: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Aitheantóir inmheánach: 114
Luchtóg: LOT-0115
Teideal: DICLOFENACUM 100 MG
Cur síos: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Aitheantóir inmheánach: 115
Luchtóg: LOT-0116
Teideal: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Cur síos: SOL.INJ 30 MG/2ML
Aitheantóir inmheánach: 116
Luchtóg: LOT-0117
Teideal: DIGOXINUM 0.250 MG
Cur síos: CPR * 0.250 MG
Aitheantóir inmheánach: 117
Luchtóg: LOT-0118
Teideal: DIOSMECTITA 3G
Cur síos: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Aitheantóir inmheánach: 118
Luchtóg: LOT-0119
Teideal: DOMPERIDONUM 10 MG
Cur síos: COMPR.FILM 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 119
Luchtóg: LOT-0120
Teideal: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Cur síos: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Aitheantóir inmheánach: 120
Luchtóg: LOT-0121
Teideal: DROTAVERINUM 40mg
Cur síos: CPR 40 MG
Aitheantóir inmheánach: 121
Luchtóg: LOT-0122
Teideal: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Cur síos: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Aitheantóir inmheánach: 122
Luchtóg: LOT-0123
Cur síos: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Aitheantóir inmheánach: 123
Luchtóg: LOT-0124
Cur síos: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Aitheantóir inmheánach: 124
Luchtóg: LOT-0125
Teideal: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Cur síos: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Aitheantóir inmheánach: 125
Luchtóg: LOT-0126
Teideal: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Cur síos: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Aitheantóir inmheánach: 126
Luchtóg: LOT-0127
Teideal: ERDOSTEINUM 300 MG
Cur síos: CPS 300 MG
Aitheantóir inmheánach: 127
Luchtóg: LOT-0128
Teideal: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Cur síos: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Aitheantóir inmheánach: 128
Luchtóg: LOT-0129
Teideal: ETORICOXIBUM 60 MG
Cur síos: COMPR.FILM 60 MG
Aitheantóir inmheánach: 129
Luchtóg: LOT-0130
Teideal: FAMOTIDINUM 20 MG
Aitheantóir inmheánach: 130
Luchtóg: LOT-0131
Teideal: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Cur síos: COMPR FILM 200 MG
Aitheantóir inmheánach: 131
Luchtóg: LOT-0132
Teideal: FENTANYLUM 200 MCG
Cur síos: CPR SUBLING 200 MCG
Aitheantóir inmheánach: 132
Luchtóg: LOT-0133
Teideal: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Cur síos: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Aitheantóir inmheánach: 133
Luchtóg: LOT-0134
Aitheantóir inmheánach: 134
Luchtóg: LOT-0135
Teideal: FIBRINOGEN UMAN 1G
Cur síos: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Aitheantóir inmheánach: 135
Luchtóg: LOT-0136
Teideal: FLECAINIDUM 50 MG
Cur síos: CPS .CU.ELIB.PREL
Aitheantóir inmheánach: 136
Luchtóg: LOT-0137
Teideal: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Cur síos: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Aitheantóir inmheánach: 137
Luchtóg: LOT-0138
Teideal: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Cur síos: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Aitheantóir inmheánach: 138
Luchtóg: LOT-0139
Aitheantóir inmheánach: 139
Luchtóg: LOT-0140
Teideal: FOSFOMYCINUM 3 G
Aitheantóir inmheánach: 140
Luchtóg: LOT-0141
Teideal: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Aitheantóir inmheánach: 141
Luchtóg: LOT-0142
Teideal: FURAZOLIDONUM 100 MG
Aitheantóir inmheánach: 142
Luchtóg: LOT-0143
Teideal: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Cur síos: SOL.INJ.20 MG/2ML
Aitheantóir inmheánach: 143
Luchtóg: LOT-0144
Teideal: GABAPENTINUM 300 MG
Aitheantóir inmheánach: 144
Luchtóg: LOT-0145
Aitheantóir inmheánach: 145
Luchtóg: LOT-0146
Aitheantóir inmheánach: 146
Luchtóg: LOT-0147
Aitheantóir inmheánach: 147
Luchtóg: LOT-0148
Teideal: GLUCOSUM
Aitheantóir inmheánach: 148
Luchtóg: LOT-0149
Teideal: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Cur síos: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Aitheantóir inmheánach: 149
Luchtóg: LOT-0150
Teideal: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Cur síos: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Aitheantóir inmheánach: 150
Luchtóg: LOT-0151
Teideal: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Cur síos: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Aitheantóir inmheánach: 151
Luchtóg: LOT-0152
Teideal: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Cur síos: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Aitheantóir inmheánach: 152
Luchtóg: LOT-0153
Teideal: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Cur síos: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Aitheantóir inmheánach: 153
Luchtóg: LOT-0154
Teideal: GLUCOSUM 5% 500,ML
Cur síos: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Aitheantóir inmheánach: 154
Luchtóg: LOT-0155
Aitheantóir inmheánach: 155
Luchtóg: LOT-0156
Teideal: GLYCEROLUM 2100 MG
Cur síos: SUPOZITOARE 2100 MG
Aitheantóir inmheánach: 156
Luchtóg: LOT-0157
Teideal: GRANISETRONUM 1 MG
Cur síos: COMPR. FILM. 1 MG
Aitheantóir inmheánach: 157
Luchtóg: LOT-0158
Teideal: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Cur síos: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Aitheantóir inmheánach: 158
Luchtóg: LOT-0159
Teideal: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Cur síos: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Aitheantóir inmheánach: 159
Luchtóg: LOT-0160
Teideal: HEPARINUM 100000 UI *50G
Aitheantóir inmheánach: 160
Luchtóg: LOT-0161
Teideal: HEPARINUM 100000 UI *100G
Aitheantóir inmheánach: 161
Luchtóg: LOT-0162
Aitheantóir inmheánach: 162
Luchtóg: LOT-0163
Teideal: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Aitheantóir inmheánach: 163
Luchtóg: LOT-0164
Teideal: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Cur síos: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Aitheantóir inmheánach: 164
Luchtóg: LOT-0165
Cur síos: SOL. PERF. 500ML
Aitheantóir inmheánach: 165
Luchtóg: LOT-0166
Teideal: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Cur síos: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Aitheantóir inmheánach: 166
Luchtóg: LOT-0167
Cur síos: PULB. PT. SOL. PERF.
Aitheantóir inmheánach: 167
Luchtóg: LOT-0168
Cur síos: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Aitheantóir inmheánach: 168
Luchtóg: LOT-0169
Cur síos: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Aitheantóir inmheánach: 169
Luchtóg: LOT-0170
Aitheantóir inmheánach: 170
Luchtóg: LOT-0171
Aitheantóir inmheánach: 171
Luchtóg: LOT-0172
Cur síos: SOL. PERF. 5g/100 ml
Aitheantóir inmheánach: 172
Luchtóg: LOT-0173
Aitheantóir inmheánach: 173
Luchtóg: LOT-0174
Aitheantóir inmheánach: 174
Luchtóg: LOT-0175
Aitheantóir inmheánach: 175
Luchtóg: LOT-0176
Teideal: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Cur síos: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Aitheantóir inmheánach: 176
Luchtóg: LOT-0177
Aitheantóir inmheánach: 177
Luchtóg: LOT-0178
Teideal: IODOFORMIUM
Aitheantóir inmheánach: 178
Luchtóg: LOT-0179
Aitheantóir inmheánach: 179
Luchtóg: LOT-0180
Teideal: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Aitheantóir inmheánach: 180
Luchtóg: LOT-0181
Teideal: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Cur síos: CPS 100 MG
Aitheantóir inmheánach: 181
Luchtóg: LOT-0182
Teideal: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Aitheantóir inmheánach: 182
Luchtóg: LOT-0183
Aitheantóir inmheánach: 183
Luchtóg: LOT-0184
Teideal: KANAMICINUM 1% *6 G
Cur síos: UNG.OFT 1%*6 G
Aitheantóir inmheánach: 184
Luchtóg: LOT-0185
Teideal: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Aitheantóir inmheánach: 185
Luchtóg: LOT-0186
Cur síos: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Aitheantóir inmheánach: 186
Luchtóg: LOT-0187
Teideal: LANOLINUM
Aitheantóir inmheánach: 187
Luchtóg: LOT-0188
Teideal: LETERVOMIRUM 240 MG
Cur síos: COMPR. FILM. 240 MG
Aitheantóir inmheánach: 188
Luchtóg: LOT-0189
Teideal: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Aitheantóir inmheánach: 189
Luchtóg: LOT-0190
Teideal: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Cur síos: CPR.FILM 250 MG
Aitheantóir inmheánach: 190
Luchtóg: LOT-0191
Teideal: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Cur síos: CPR FILM 5 MG
Aitheantóir inmheánach: 191
Luchtóg: LOT-0192
Teideal: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Cur síos: COMPR. FILM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 192
Luchtóg: LOT-0193
Teideal: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Cur síos: CPR 100 MCG
Aitheantóir inmheánach: 193
Luchtóg: LOT-0194
Teideal: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Cur síos: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Aitheantóir inmheánach: 194
Luchtóg: LOT-0195
Cur síos: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Aitheantóir inmheánach: 195
Luchtóg: LOT-0196
Aitheantóir inmheánach: 196
Luchtóg: LOT-0197
Teideal: LORATADINUM 10 MG
Cur síos: COMPR. 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 197
Luchtóg: LOT-0198
Teideal: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Cur síos: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Aitheantóir inmheánach: 198
Luchtóg: LOT-0199
Teideal: LORAZEPAMUM 1 MG
Aitheantóir inmheánach: 199
Luchtóg: LOT-0200
Teideal: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Aitheantóir inmheánach: 200
Luchtóg: LOT-0201
Teideal: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Cur síos: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Aitheantóir inmheánach: 201
Luchtóg: LOT-0202
Teideal: MEBEVERINUM 200 MG
Cur síos: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Aitheantóir inmheánach: 202
Luchtóg: LOT-0203
Teideal: MELOXICAMUM 15 MG
Cur síos: COMPR.15 MG
Aitheantóir inmheánach: 203
Luchtóg: LOT-0204
Teideal: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Cur síos: SOL.INJ.1G/2ML
Aitheantóir inmheánach: 204
Luchtóg: LOT-0205
Teideal: METHYLDOPUM 250 MG
Cur síos: CPR 250 MG
Aitheantóir inmheánach: 205
Luchtóg: LOT-0206
Teideal: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Cur síos: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Aitheantóir inmheánach: 206
Luchtóg: LOT-0207
Teideal: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Cur síos: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Aitheantóir inmheánach: 207
Luchtóg: LOT-0208
Teideal: METOPROLOLUM 25 MG
Cur síos: CPR 25 MG
Aitheantóir inmheánach: 208
Luchtóg: LOT-0209
Teideal: MICAFUNGINUM 50 MG
Cur síos: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Aitheantóir inmheánach: 209
Luchtóg: LOT-0210
Cur síos: CPS/CPR.FILM 250 MG
Aitheantóir inmheánach: 210
Luchtóg: LOT-0211
Teideal: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Cur síos: CPR,.FILM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 211
Luchtóg: LOT-0212
Teideal: MIDODRINUM 2.5 MG
Cur síos: CPR 2.5 MG
Aitheantóir inmheánach: 212
Luchtóg: LOT-0213
Teideal: MORPHYNUM R 30 mg
Cur síos: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Aitheantóir inmheánach: 213
Luchtóg: LOT-0214
Teideal: MORPHYNUM 10 MG
Cur síos: COMPR FILM 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 214
Luchtóg: LOT-0215
Cur síos: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Aitheantóir inmheánach: 215
Luchtóg: LOT-0216
Cur síos: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Aitheantóir inmheánach: 216
Luchtóg: LOT-0217
Cur síos: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Aitheantóir inmheánach: 217
Luchtóg: LOT-0218
Cur síos: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Aitheantóir inmheánach: 218
Luchtóg: LOT-0219
Teideal: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Aitheantóir inmheánach: 219
Luchtóg: LOT-0220
Cur síos: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Aitheantóir inmheánach: 220
Luchtóg: LOT-0221
Cur síos: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Aitheantóir inmheánach: 221
Luchtóg: LOT-0222
Teideal: NIFEDIPINUM 20 MG
Cur síos: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Aitheantóir inmheánach: 222
Luchtóg: LOT-0223
Teideal: NITRAZEPAMUM 5 MG
Cur síos: CPR 5 MG
Aitheantóir inmheánach: 223
Luchtóg: LOT-0224
Teideal: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Cur síos: COMPR. SUBLING.0.5mg
Aitheantóir inmheánach: 224
Luchtóg: LOT-0225
Cur síos: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Aitheantóir inmheánach: 225
Luchtóg: LOT-0226
Teideal: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Cur síos: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Aitheantóir inmheánach: 226
Luchtóg: LOT-0227
Teideal: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Cur síos: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Aitheantóir inmheánach: 227
Luchtóg: LOT-0228
Cur síos: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Aitheantóir inmheánach: 228
Luchtóg: LOT-0229
Cur síos: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Aitheantóir inmheánach: 229
Luchtóg: LOT-0230
Teideal: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Cur síos: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Aitheantóir inmheánach: 230
Luchtóg: LOT-0231
Teideal: OMEPRAZOLUM 20 MG
Cur síos: CAPS GASTROREZ.20MG
Aitheantóir inmheánach: 231
Luchtóg: LOT-0232
Teideal: OMEPRAZOLUM 40 MG
Cur síos: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Aitheantóir inmheánach: 232
Luchtóg: LOT-0233
Teideal: ONDANSETRONUM 8 MG
Cur síos: COMPR. FILM. 8 MG
Aitheantóir inmheánach: 233
Luchtóg: LOT-0234
Teideal: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Cur síos: CPS 75 MG
Aitheantóir inmheánach: 234
Luchtóg: LOT-0235
Teideal: OXACILLINUM 1 G
Cur síos: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Aitheantóir inmheánach: 235
Luchtóg: LOT-0236
Teideal: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Aitheantóir inmheánach: 236
Luchtóg: LOT-0237
Teideal: OXYCODONUM 20MG
Cur síos: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Aitheantóir inmheánach: 237
Luchtóg: LOT-0238
Teideal: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Cur síos: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Aitheantóir inmheánach: 238
Luchtóg: LOT-0239
Teideal: PANCREATINUM 420 MG
Cur síos: CPS GASTROREZIST 420 MG
Aitheantóir inmheánach: 239
Luchtóg: LOT-0240
Teideal: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Cur síos: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Aitheantóir inmheánach: 240
Luchtóg: LOT-0241
Teideal: PARAFINUM LIQUIDUM
Aitheantóir inmheánach: 241
Luchtóg: LOT-0242
Cur síos: COMPR. 20MG
Aitheantóir inmheánach: 242
Luchtóg: LOT-0243
Teideal: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Aitheantóir inmheánach: 243
Luchtóg: LOT-0244
Teideal: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Cur síos: COMP.ELIB.PREL.
Aitheantóir inmheánach: 244
Luchtóg: LOT-0245
Teideal: PERINDOPRILUM 5 MG
Cur síos: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Aitheantóir inmheánach: 245
Luchtóg: LOT-0246
Teideal: PERINDOPRILUM 10 MG
Cur síos: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Aitheantóir inmheánach: 246
Luchtóg: LOT-0247
Teideal: PHENYLEPHRUNUM 10%
Cur síos: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Aitheantóir inmheánach: 247
Luchtóg: LOT-0248
Teideal: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Cur síos: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Aitheantóir inmheánach: 248
Luchtóg: LOT-0249
Aitheantóir inmheánach: 249
Luchtóg: LOT-0250
Teideal: POSACONAZOLUM 100 MG
Cur síos: CPR. GASTROREZ.100 MG
Aitheantóir inmheánach: 250
Luchtóg: LOT-0251
Teideal: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Aitheantóir inmheánach: 251
Luchtóg: LOT-0252
Aitheantóir inmheánach: 252
Luchtóg: LOT-0253
Aitheantóir inmheánach: 253
Luchtóg: LOT-0254
Teideal: PROPRANOLOLUM 40 MG
Cur síos: CPR*40 MG
Aitheantóir inmheánach: 254
Luchtóg: LOT-0255
Aitheantóir inmheánach: 255
Luchtóg: LOT-0256
Teideal: REMIFENTANILUM 1MG
Aitheantóir inmheánach: 256
Luchtóg: LOT-0257
Teideal: RETINOLUM - 10ML
Aitheantóir inmheánach: 257
Luchtóg: LOT-0258
Teideal: RIFAMPICINUM 150 MG
Cur síos: CAPS. 150 MG
Aitheantóir inmheánach: 258
Luchtóg: LOT-0259
Teideal: RILMENIDINUM 1MG
Cur síos: COMPR. 1MG
Aitheantóir inmheánach: 259
Luchtóg: LOT-0260
Teideal: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Cur síos: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Aitheantóir inmheánach: 260
Luchtóg: LOT-0261
Teideal: RIVANOL 0.1% *200 ML
Aitheantóir inmheánach: 261
Luchtóg: LOT-0262
Cur síos: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Aitheantóir inmheánach: 262
Luchtóg: LOT-0263
Teideal: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Cur síos: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Aitheantóir inmheánach: 263
Luchtóg: LOT-0264
Teideal: ROSUVASTATIN 10 MG
Cur síos: CPR FILM 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 264
Luchtóg: LOT-0265
Teideal: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Cur síos: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Aitheantóir inmheánach: 265
Luchtóg: LOT-0266
Teideal: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Cur síos: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Aitheantóir inmheánach: 266
Luchtóg: LOT-0267
Cur síos: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Aitheantóir inmheánach: 267
Luchtóg: LOT-0268
Aitheantóir inmheánach: 268
Luchtóg: LOT-0269
Aitheantóir inmheánach: 269
Luchtóg: LOT-0270
Teideal: SUCRALFATUM 1 G
Cur síos: CPR 1 GR
Aitheantóir inmheánach: 270
Luchtóg: LOT-0271
Teideal: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Cur síos: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Aitheantóir inmheánach: 271
Luchtóg: LOT-0272
Teideal: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Cur síos: TUB CREMA * 100 G
Aitheantóir inmheánach: 272
Luchtóg: LOT-0273
Cur síos: COMPR.400MG+80MG
Aitheantóir inmheánach: 273
Luchtóg: LOT-0274
Cur síos: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Aitheantóir inmheánach: 274
Luchtóg: LOT-0275
Teideal: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Aitheantóir inmheánach: 275
Luchtóg: LOT-0276
Teideal: TELMISARTANUM 80MG
Cur síos: COMPR. 80MG
Aitheantóir inmheánach: 276
Luchtóg: LOT-0277
Teideal: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Cur síos: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Aitheantóir inmheánach: 277
Luchtóg: LOT-0278
Teideal: THIAMAZOLUM 10 MG
Aitheantóir inmheánach: 278
Luchtóg: LOT-0279
Teideal: TIANEPTINUM 12.5 MG
Cur síos: CPR. FILM/DRJ
Aitheantóir inmheánach: 279
Luchtóg: LOT-0280
Teideal: TICAGRELOR 90 MG
Cur síos: CPR FILM 90 MG
Aitheantóir inmheánach: 280
Luchtóg: LOT-0281
Teideal: TIOTROPIUM 18 micrograme
Aitheantóir inmheánach: 281
Luchtóg: LOT-0282
Teideal: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Aitheantóir inmheánach: 282
Luchtóg: LOT-0283
Teideal: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Aitheantóir inmheánach: 283
Luchtóg: LOT-0284
Teideal: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Aitheantóir inmheánach: 284
Luchtóg: LOT-0285
Teideal: TOLPERISONUM 150MG
Cur síos: COMPR. FILM. 150MG
Aitheantóir inmheánach: 285
Luchtóg: LOT-0286
Teideal: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Cur síos: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Aitheantóir inmheánach: 286
Luchtóg: LOT-0287
Teideal: TRAMADOLUM 50MG
Cur síos: CAPS. /CPR 50MG
Aitheantóir inmheánach: 287
Luchtóg: LOT-0288
Teideal: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Cur síos: CPR 2 MG
Aitheantóir inmheánach: 288
Luchtóg: LOT-0289
Teideal: TRIMEBUTINUM 300 MG
Cur síos: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Aitheantóir inmheánach: 289
Luchtóg: LOT-0290
Teideal: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Cur síos: SOL.INJ.25 MG/5ML
Aitheantóir inmheánach: 290
Luchtóg: LOT-0291
Teideal: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Aitheantóir inmheánach: 291
Luchtóg: LOT-0292
Teideal: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 292
Luchtóg: LOT-0293
Teideal: VANCOMYCINUM 1g
Aitheantóir inmheánach: 293
Luchtóg: LOT-0294
Teideal: VANCOMYCINUM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 294
Luchtóg: LOT-0295
Teideal: VASELINUM ALBUM
Aitheantóir inmheánach: 295
Luchtóg: LOT-0296
Teideal: VERAPAMILUM 80 MG
Cur síos: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Aitheantóir inmheánach: 296
Luchtóg: LOT-0297
Teideal: VORICONAZOLUM 200 mg
Aitheantóir inmheánach: 297
Luchtóg: LOT-0298
Teideal: VORICONAZOLUM 200 MG
Cur síos: COMP.FILM 200 mg
Aitheantóir inmheánach: 298
396159-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Farmaceutski proizvodi – Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovFurnizare MEDICAMENTE 14_2026
Interna identifikacijska oznaka4192960_2026_PAAPD1599750
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
NaslovACENOCUMAROLUM 4 MG
OpisACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
NaslovACICLOVIRUM 200MG
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0004
NaslovACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0005
NaslovACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0006
NaslovACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0007
NaslovACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
NaslovACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Interna identifikacijska oznaka8
GrupaLOT-0009
NaslovACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Interna identifikacijska oznaka9
GrupaLOT-0010
NaslovALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Interna identifikacijska oznaka10
GrupaLOT-0011
NaslovALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Interna identifikacijska oznaka11
GrupaLOT-0012
NaslovALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Interna identifikacijska oznaka12
GrupaLOT-0013
NaslovALLOPURINOLUM 100 MG
OpisALLOPURINOLUM 100 MG, COMPR. 100 MG
Interna identifikacijska oznaka13
GrupaLOT-0014
NaslovALLOPURINOLUM 300 MG
OpisALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Interna identifikacijska oznaka14
GrupaLOT-0015
NaslovALPRAZOLAMUM 0.25 MG
OpisALPRAZOLAMUM 0.25 MG, CPR *0.25 MG
Interna identifikacijska oznaka15
GrupaLOT-0016
NaslovAMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
OpisSIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interna identifikacijska oznaka16
GrupaLOT-0017
NaslovAMINOPHYLLINUM 100 MG
OpisCPS/CPR *100 MG
Interna identifikacijska oznaka17
GrupaLOT-0018
NaslovAMIODARONUM 200 MG
OpisCOMPR. 200MG
Interna identifikacijska oznaka18
GrupaLOT-0019
OpisCOMPR. FILM. 875MG+125MG
Interna identifikacijska oznaka19
GrupaLOT-0020
NaslovAMOXICILLINUM 500 MG
OpisCPS /CPR FILM *500 MG
Interna identifikacijska oznaka20
GrupaLOT-0021
NaslovANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Interna identifikacijska oznaka21
GrupaLOT-0022
NaslovAPA OXIGENATA 3% *1000 ML
OpisSUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Interna identifikacijska oznaka22
GrupaLOT-0023
NaslovAPIXABANUM 2.5 MG
OpisCPR.FILM 2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka23
GrupaLOT-0024
NaslovAPIXABANUM 5 MG
OpisCPR.FILM.5 MG
Interna identifikacijska oznaka24
GrupaLOT-0025
NaslovAPREPITANTUM 125 MG+80 MG
OpisCAPS 125 MG+80 MG
Interna identifikacijska oznaka25
GrupaLOT-0026
NaslovATORVASTATINUM 40 MG
OpisCPR FILM 40 MG
Interna identifikacijska oznaka26
GrupaLOT-0027
NaslovATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
OpisSOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka27
GrupaLOT-0028
NaslovAZATHIOPRINUM 50 MG
OpisCPR FILM 50 MG
Interna identifikacijska oznaka28
GrupaLOT-0029
NaslovAZITHROMYCINUM 500MG
OpisCOMPR. FILM. 500MG
Interna identifikacijska oznaka29
GrupaLOT-0030
NaslovAZTREONAM 1 G
OpisPULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interna identifikacijska oznaka30
GrupaLOT-0031
NaslovAZTREONAM 2G
OpisPULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interna identifikacijska oznaka31
GrupaLOT-0032
NaslovBENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
OpisSPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Interna identifikacijska oznaka32
GrupaLOT-0033
NaslovBETAHISTINUM 24 MG
OpisCOMPR. 24 MG
Interna identifikacijska oznaka33
GrupaLOT-0034
Interna identifikacijska oznaka34
GrupaLOT-0035
NaslovBETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
OpisSUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interna identifikacijska oznaka35
GrupaLOT-0036
NaslovBILASTINUM 20 MG
OpisCPR 20 MG
Interna identifikacijska oznaka36
GrupaLOT-0037
NaslovBISACODYLUM 5 MG
OpisDRJ/CPR 5 MG
Interna identifikacijska oznaka37
GrupaLOT-0038
NaslovBISMUTHIOXIDE 120 MG
OpisCPR.FILM 120 MG
Interna identifikacijska oznaka38
GrupaLOT-0039
NaslovBISOPROLOLUM 5 MG
OpisCOMPR. FILM CPR *5 MG
Interna identifikacijska oznaka39
GrupaLOT-0040
NaslovBISOPROLOLUM 2.5 MG
OpisCOMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka40
GrupaLOT-0041
NaslovBROMHEXIMUM 8 MG
OpisCPR 8 MG
Interna identifikacijska oznaka41
GrupaLOT-0042
NaslovBUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Interna identifikacijska oznaka42
GrupaLOT-0043
NaslovBUDESONIDUM 3 mg
OpisCAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Interna identifikacijska oznaka43
GrupaLOT-0044
Interna identifikacijska oznaka44
GrupaLOT-0045
NaslovCALCII CARBONAS
Interna identifikacijska oznaka45
GrupaLOT-0046
NaslovCANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
OpisCPR 16 MG
Interna identifikacijska oznaka46
GrupaLOT-0047
NaslovCANGRELORUM 50 MG
Interna identifikacijska oznaka47
GrupaLOT-0048
NaslovCAPTOPRILUM 25 MG
OpisCPR.25 MG.
Interna identifikacijska oznaka48
GrupaLOT-0049
NaslovCARBAMAZEPINUM 200MG
OpisCOMPR /CPR FILM200MG
Interna identifikacijska oznaka49
GrupaLOT-0050
NaslovCEFOPERAZONUM 2 G
OpisPULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Interna identifikacijska oznaka50
GrupaLOT-0051
NaslovCEFTAZIDIMUM 2 G
OpisPULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Interna identifikacijska oznaka51
GrupaLOT-0052
NaslovCILOSTAZOLUM 100 MG
OpisCPR 100 MG
Interna identifikacijska oznaka52
GrupaLOT-0053
NaslovCIPROFLOXACINUM 500MG
Interna identifikacijska oznaka53
GrupaLOT-0054
NaslovCLARITHROMYCINUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka54
GrupaLOT-0055
NaslovCLINDAMYCINUM 600 MG
OpisCPR FILM 600 MG
Interna identifikacijska oznaka55
GrupaLOT-0056
NaslovCLONIDINUM 0.15 MG
OpisCPR 0.15 MG
Interna identifikacijska oznaka56
GrupaLOT-0057
NaslovCLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
OpisSOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Interna identifikacijska oznaka57
GrupaLOT-0058
NaslovCLOPIDOGRELUM 75 MG
OpisCPR. FILMATE 75 MG
Interna identifikacijska oznaka58
GrupaLOT-0059
Interna identifikacijska oznaka59
GrupaLOT-0060
OpisSPRAY CU PULBERE -125 ML
Interna identifikacijska oznaka60
GrupaLOT-0061
OpisCREMA *50 ML
Interna identifikacijska oznaka61
GrupaLOT-0062
OpisSPRAY *250 ML
Interna identifikacijska oznaka62
GrupaLOT-0063
OpisSPRAY *1000 ML
Interna identifikacijska oznaka63
GrupaLOT-0064
Interna identifikacijska oznaka64
GrupaLOT-0065
NaslovCOMBINATII -EMOFIX 30 G
OpisUNG.HEMOSTATIC 30 G
Interna identifikacijska oznaka65
GrupaLOT-0066
NaslovCLOTRIMAZOLUM 15 G
OpisCREMA -15 GR
Interna identifikacijska oznaka66
GrupaLOT-0067
NaslovCOLCHICINUM 1 mg
OpisCPR 1 MG
Interna identifikacijska oznaka67
GrupaLOT-0068
Interna identifikacijska oznaka68
GrupaLOT-0069
Interna identifikacijska oznaka69
GrupaLOT-0070
NaslovCOMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
OpisEMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Interna identifikacijska oznaka70
GrupaLOT-0071
OpisCOMPR.ELIB.MODIF.
Interna identifikacijska oznaka71
GrupaLOT-0072
OpisPULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Interna identifikacijska oznaka72
GrupaLOT-0073
OpisPULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Interna identifikacijska oznaka73
GrupaLOT-0074
Interna identifikacijska oznaka74
GrupaLOT-0075
Interna identifikacijska oznaka75
GrupaLOT-0076
OpisCPR 20 MG/40MG
Interna identifikacijska oznaka76
GrupaLOT-0077
OpisTUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Interna identifikacijska oznaka77
GrupaLOT-0078
OpisCPR 10 /80 mg
Interna identifikacijska oznaka78
GrupaLOT-0079
Interna identifikacijska oznaka79
GrupaLOT-0080
OpisCPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Interna identifikacijska oznaka80
GrupaLOT-0081
OpisCOMPR. 5 MG/5 MG
Interna identifikacijska oznaka81
GrupaLOT-0082
OpisCAPS 50 MG/20 MG
Interna identifikacijska oznaka82
GrupaLOT-0083
OpisSERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Interna identifikacijska oznaka83
GrupaLOT-0084
NaslovCOMBINATII DICARBOCALM
OpisCOMPR.MASTICABILE
Interna identifikacijska oznaka84
GrupaLOT-0085
NaslovCOMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
OpisCPR.FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka85
GrupaLOT-0086
OpisUNG/CREMA *15 G DE UZ DERMATOLOGIC
Interna identifikacijska oznaka86
GrupaLOT-0087
NaslovCOMBINATII - EPICOGEL 125 ML
OpisSUSPENSIE *125 ML
Interna identifikacijska oznaka87
GrupaLOT-0088
Interna identifikacijska oznaka88
GrupaLOT-0089
Interna identifikacijska oznaka89
GrupaLOT-0090
NaslovCOMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
OpisSOL.PERF.0,30MG+0.12MG/ML.*250 ML
Interna identifikacijska oznaka90
GrupaLOT-0091
OpisCPS 300 MG/0.5 MG
Interna identifikacijska oznaka91
GrupaLOT-0092
OpisCREMA *20 G
Interna identifikacijska oznaka92
GrupaLOT-0093
Interna identifikacijska oznaka93
GrupaLOT-0094
OpisSOL.PERF.*500 ML
Interna identifikacijska oznaka94
GrupaLOT-0095
Interna identifikacijska oznaka95
GrupaLOT-0096
OpisSOL.PERF. x 500ml
Interna identifikacijska oznaka96
GrupaLOT-0097
OpisSOL.PERF x 500ml
Interna identifikacijska oznaka97
GrupaLOT-0098
NaslovCOMBINATII VITAMINE
Interna identifikacijska oznaka98
GrupaLOT-0099
NaslovCOMBINATII VITAMINE *10 ML
Interna identifikacijska oznaka99
GrupaLOT-0100
Interna identifikacijska oznaka100
GrupaLOT-0101
OpisPULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Interna identifikacijska oznaka101
GrupaLOT-0102
OpisSOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Interna identifikacijska oznaka102
GrupaLOT-0103
OpisSOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka103
GrupaLOT-0104
NaslovCORNEREGEL UNG
OpisGEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interna identifikacijska oznaka104
GrupaLOT-0105
NaslovCYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
OpisDRAJEURI *1000 MCG
Interna identifikacijska oznaka105
GrupaLOT-0106
NaslovDABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
OpisCPS 150 MG
Interna identifikacijska oznaka106
GrupaLOT-0107
NaslovDESMOPRESSINUM 120 MCG
Interna identifikacijska oznaka107
GrupaLOT-0108
Interna identifikacijska oznaka108
GrupaLOT-0109
NaslovDEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
OpisSOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interna identifikacijska oznaka109
GrupaLOT-0110
NaslovDEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
OpisPIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Interna identifikacijska oznaka110
GrupaLOT-0111
NaslovDEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Interna identifikacijska oznaka111
GrupaLOT-0112
NaslovDEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Interna identifikacijska oznaka112
GrupaLOT-0113
NaslovDIAZEPAMUM 10 MG
OpisCPR 10
Interna identifikacijska oznaka113
GrupaLOT-0114
NaslovDIAZEPAMUM 10 MG/2ML
OpisSOL. INJ. 10 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka114
GrupaLOT-0115
NaslovDICLOFENACUM 100 MG
OpisCPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Interna identifikacijska oznaka115
GrupaLOT-0116
NaslovDIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
OpisSOL.INJ 30 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka116
GrupaLOT-0117
NaslovDIGOXINUM 0.250 MG
OpisCPR * 0.250 MG
Interna identifikacijska oznaka117
GrupaLOT-0118
NaslovDIOSMECTITA 3G
OpisPULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interna identifikacijska oznaka118
GrupaLOT-0119
NaslovDOMPERIDONUM 10 MG
OpisCOMPR.FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka119
GrupaLOT-0120
NaslovDROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
OpisSOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka120
GrupaLOT-0121
NaslovDROTAVERINUM 40mg
OpisCPR 40 MG
Interna identifikacijska oznaka121
GrupaLOT-0122
NaslovENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
OpisSOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka122
GrupaLOT-0123
NaslovENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
OpisSOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Interna identifikacijska oznaka123
GrupaLOT-0124
NaslovENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
OpisSOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Interna identifikacijska oznaka124
GrupaLOT-0125
NaslovENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
OpisSOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Interna identifikacijska oznaka125
GrupaLOT-0126
NaslovEPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
OpisSOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interna identifikacijska oznaka126
GrupaLOT-0127
NaslovERDOSTEINUM 300 MG
OpisCPS 300 MG
Interna identifikacijska oznaka127
GrupaLOT-0128
NaslovESOMEPRAZOLUM 40 MG
OpisPULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Interna identifikacijska oznaka128
GrupaLOT-0129
NaslovETORICOXIBUM 60 MG
OpisCOMPR.FILM 60 MG
Interna identifikacijska oznaka129
GrupaLOT-0130
NaslovFAMOTIDINUM 20 MG
OpisPULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Interna identifikacijska oznaka130
GrupaLOT-0131
NaslovFAVIPIRAVIRUM 200 MG
OpisCOMPR FILM 200 MG
Interna identifikacijska oznaka131
GrupaLOT-0132
NaslovFENTANYLUM 200 MCG
OpisCPR SUBLING 200 MCG
Interna identifikacijska oznaka132
GrupaLOT-0133
NaslovFENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
OpisSOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interna identifikacijska oznaka133
GrupaLOT-0134
OpisSOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka134
GrupaLOT-0135
NaslovFIBRINOGEN UMAN 1G
OpisPULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Interna identifikacijska oznaka135
GrupaLOT-0136
NaslovFLECAINIDUM 50 MG
OpisCPS .CU.ELIB.PREL
Interna identifikacijska oznaka136
GrupaLOT-0137
NaslovFLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
OpisSOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Interna identifikacijska oznaka137
GrupaLOT-0138
NaslovFLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
OpisSOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interna identifikacijska oznaka138
GrupaLOT-0139
NaslovFONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Interna identifikacijska oznaka139
GrupaLOT-0140
NaslovFOSFOMYCINUM 3 G
OpisGRANULE PT. SOL. ORALA IN PLIC 3 G
Interna identifikacijska oznaka140
GrupaLOT-0141
NaslovFOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
OpisPULB.PT. SOL. PERF. 40 MG / ML*4 GR
Interna identifikacijska oznaka141
GrupaLOT-0142
NaslovFURAZOLIDONUM 100 MG
Interna identifikacijska oznaka142
GrupaLOT-0143
NaslovFUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
OpisSOL.INJ.20 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka143
GrupaLOT-0144
NaslovGABAPENTINUM 300 MG
Interna identifikacijska oznaka144
GrupaLOT-0145
NaslovGELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Interna identifikacijska oznaka145
GrupaLOT-0146
Interna identifikacijska oznaka146
GrupaLOT-0147
Interna identifikacijska oznaka147
GrupaLOT-0148
NaslovGLUCOSUM
Interna identifikacijska oznaka148
GrupaLOT-0149
NaslovGLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
OpisSOL.PERF 10% 500ML pungi
Interna identifikacijska oznaka149
GrupaLOT-0150
NaslovGLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
OpisSOL.PERF 10% FLC *500ML
Interna identifikacijska oznaka150
GrupaLOT-0151
NaslovGLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
OpisSOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interna identifikacijska oznaka151
GrupaLOT-0152
NaslovGLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
OpisSOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interna identifikacijska oznaka152
GrupaLOT-0153
NaslovGLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
OpisSOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interna identifikacijska oznaka153
GrupaLOT-0154
NaslovGLUCOSUM 5% 500,ML
OpisSOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Interna identifikacijska oznaka154
GrupaLOT-0155
NaslovGLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
OpisCONC. PT. SOL. PERF.216 MG/ML*20 ML
Interna identifikacijska oznaka155
GrupaLOT-0156
NaslovGLYCEROLUM 2100 MG
OpisSUPOZITOARE 2100 MG
Interna identifikacijska oznaka156
GrupaLOT-0157
NaslovGRANISETRONUM 1 MG
OpisCOMPR. FILM. 1 MG
Interna identifikacijska oznaka157
GrupaLOT-0158
NaslovGRANISETRONUM 3 MG/3 ML
OpisSOL. INJ. 3 MG/3ML
Interna identifikacijska oznaka158
GrupaLOT-0159
NaslovHALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
OpisSOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interna identifikacijska oznaka159
GrupaLOT-0160
NaslovHEPARINUM 100000 UI *50G
OpisUNGUENT GEL /crema 100000 ui*50 G
Interna identifikacijska oznaka160
GrupaLOT-0161
NaslovHEPARINUM 100000 UI *100G
OpisUNGUENT GEL /crema 100000 ui*100 G
Interna identifikacijska oznaka161
GrupaLOT-0162
Interna identifikacijska oznaka162
GrupaLOT-0163
NaslovHYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Interna identifikacijska oznaka163
GrupaLOT-0164
NaslovHYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
OpisSOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka164
GrupaLOT-0165
NaslovHYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
OpisSOL. PERF. 500ML
Interna identifikacijska oznaka165
GrupaLOT-0166
NaslovIDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
OpisSOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Interna identifikacijska oznaka166
GrupaLOT-0167
OpisPULB. PT. SOL. PERF.
Interna identifikacijska oznaka167
GrupaLOT-0168
OpisCONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Interna identifikacijska oznaka168
GrupaLOT-0169
OpisCONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Interna identifikacijska oznaka169
GrupaLOT-0170
Interna identifikacijska oznaka170
GrupaLOT-0171
Interna identifikacijska oznaka171
GrupaLOT-0172
OpisSOL. PERF. 5g/100 ml
Interna identifikacijska oznaka172
GrupaLOT-0173
OpisSOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Interna identifikacijska oznaka173
GrupaLOT-0174
OpisSOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Interna identifikacijska oznaka174
GrupaLOT-0175
OpisSOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Interna identifikacijska oznaka175
GrupaLOT-0176
NaslovINDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
OpisPICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interna identifikacijska oznaka176
GrupaLOT-0177
Interna identifikacijska oznaka177
GrupaLOT-0178
NaslovIODOFORMIUM
Interna identifikacijska oznaka178
GrupaLOT-0179
NaslovIPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Interna identifikacijska oznaka179
GrupaLOT-0180
NaslovISAVUCONAZOLUM 200 MG
OpisPULB. PT CONC. PT SOL. PERF. 200 MG
Interna identifikacijska oznaka180
GrupaLOT-0181
NaslovISAVUCONAZOLUM 100 MG
OpisCPS 100 MG
Interna identifikacijska oznaka181
GrupaLOT-0182
NaslovISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
OpisCONC. PT. SOL. PERF. 0.2 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka182
GrupaLOT-0183
NaslovKALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
OpisCONC.PT.SOL.PERF.150 MG/ML - 10ML
Interna identifikacijska oznaka183
GrupaLOT-0184
NaslovKANAMICINUM 1% *6 G
OpisUNG.OFT 1%*6 G
Interna identifikacijska oznaka184
GrupaLOT-0185
NaslovKETOPROFENUM 100MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka185
GrupaLOT-0186
OpisSOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interna identifikacijska oznaka186
GrupaLOT-0187
NaslovLANOLINUM
Interna identifikacijska oznaka187
GrupaLOT-0188
NaslovLETERVOMIRUM 240 MG
OpisCOMPR. FILM. 240 MG
Interna identifikacijska oznaka188
GrupaLOT-0189
NaslovLEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
OpisCONC. PT. SOL. PERF. 100 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka189
GrupaLOT-0190
NaslovLEVETIRACETAMUM 250 MG
OpisCPR.FILM 250 MG
Interna identifikacijska oznaka190
GrupaLOT-0191
NaslovLEVOCETIRIZINUM 5 MG
OpisCPR FILM 5 MG
Interna identifikacijska oznaka191
GrupaLOT-0192
NaslovLEVOFLOXACINUM 500 MG
OpisCOMPR. FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka192
GrupaLOT-0193
NaslovLEVOTHYROXINUM 100 MCG
OpisCPR 100 MCG
Interna identifikacijska oznaka193
GrupaLOT-0194
NaslovLEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
OpisSOL. ORALA100 MCG/5ML
Interna identifikacijska oznaka194
GrupaLOT-0195
NaslovLIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
OpisSOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interna identifikacijska oznaka195
GrupaLOT-0196
NaslovLIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Interna identifikacijska oznaka196
GrupaLOT-0197
NaslovLORATADINUM 10 MG
OpisCOMPR. 10 MG
Interna identifikacijska oznaka197
GrupaLOT-0198
NaslovLORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
OpisSOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interna identifikacijska oznaka198
GrupaLOT-0199
NaslovLORAZEPAMUM 1 MG
Interna identifikacijska oznaka199
GrupaLOT-0200
NaslovLORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
OpisPULB. + SOLV. PT. SOL. INJ.8 MG/2ML
Interna identifikacijska oznaka200
GrupaLOT-0201
NaslovMAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
OpisSOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Interna identifikacijska oznaka201
GrupaLOT-0202
NaslovMEBEVERINUM 200 MG
OpisCAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interna identifikacijska oznaka202
GrupaLOT-0203
NaslovMELOXICAMUM 15 MG
OpisCOMPR.15 MG
Interna identifikacijska oznaka203
GrupaLOT-0204
NaslovMETAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
OpisSOL.INJ.1G/2ML
Interna identifikacijska oznaka204
GrupaLOT-0205
NaslovMETHYLDOPUM 250 MG
OpisCPR 250 MG
Interna identifikacijska oznaka205
GrupaLOT-0206
NaslovMETOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
OpisSOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interna identifikacijska oznaka206
GrupaLOT-0207
NaslovMETOPROLOLUM 5 MG/5ML
OpisSOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka207
GrupaLOT-0208
NaslovMETOPROLOLUM 25 MG
OpisCPR 25 MG
Interna identifikacijska oznaka208
GrupaLOT-0209
NaslovMICAFUNGINUM 50 MG
OpisPULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interna identifikacijska oznaka209
GrupaLOT-0210
NaslovMICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
OpisCPS/CPR.FILM 250 MG
Interna identifikacijska oznaka210
GrupaLOT-0211
NaslovMICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
OpisCPR,.FILM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka211
GrupaLOT-0212
NaslovMIDODRINUM 2.5 MG
OpisCPR 2.5 MG
Interna identifikacijska oznaka212
GrupaLOT-0213
NaslovMORPHYNUM R 30 mg
OpisCOMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Interna identifikacijska oznaka213
GrupaLOT-0214
NaslovMORPHYNUM 10 MG
OpisCOMPR FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka214
GrupaLOT-0215
OpisSOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interna identifikacijska oznaka215
GrupaLOT-0216
OpisSOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Interna identifikacijska oznaka216
GrupaLOT-0217
OpisSOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Interna identifikacijska oznaka217
GrupaLOT-0218
OpisSOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interna identifikacijska oznaka218
GrupaLOT-0219
NaslovNATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
OpisSOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Interna identifikacijska oznaka219
GrupaLOT-0220
OpisSOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Interna identifikacijska oznaka220
GrupaLOT-0221
OpisSOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Interna identifikacijska oznaka221
GrupaLOT-0222
NaslovNIFEDIPINUM 20 MG
OpisCOMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interna identifikacijska oznaka222
GrupaLOT-0223
NaslovNITRAZEPAMUM 5 MG
OpisCPR 5 MG
Interna identifikacijska oznaka223
GrupaLOT-0224
NaslovNITROGLYCERINUM 0,5 MG
OpisCOMPR. SUBLING.0.5mg
Interna identifikacijska oznaka224
GrupaLOT-0225
NaslovNITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
OpisSOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interna identifikacijska oznaka225
GrupaLOT-0226
NaslovNORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
OpisCONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Interna identifikacijska oznaka226
GrupaLOT-0227
NaslovOCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
OpisSOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interna identifikacijska oznaka227
GrupaLOT-0228
OpisCOMPR.FILM 20MG / 5MG
Interna identifikacijska oznaka228
GrupaLOT-0229
OpisCOMPR.FILM 40MG / 5MG
Interna identifikacijska oznaka229
GrupaLOT-0230
NaslovOLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
OpisPICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interna identifikacijska oznaka230
GrupaLOT-0231
NaslovOMEPRAZOLUM 20 MG
OpisCAPS GASTROREZ.20MG
Interna identifikacijska oznaka231
GrupaLOT-0232
NaslovOMEPRAZOLUM 40 MG
OpisPULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interna identifikacijska oznaka232
GrupaLOT-0233
NaslovONDANSETRONUM 8 MG
OpisCOMPR. FILM. 8 MG
Interna identifikacijska oznaka233
GrupaLOT-0234
NaslovOSELTAMIVIRUM 75 MG
OpisCPS 75 MG
Interna identifikacijska oznaka234
GrupaLOT-0235
NaslovOXACILLINUM 1 G
OpisPULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Interna identifikacijska oznaka235
GrupaLOT-0236
NaslovOXACILLINUM 500 MG INJ.
Interna identifikacijska oznaka236
GrupaLOT-0237
NaslovOXYCODONUM 20MG
OpisCOMPR. ELIB PREL. 20MG
Interna identifikacijska oznaka237
GrupaLOT-0238
NaslovPALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
OpisSOL.INJ.250 MCG/5ML
Interna identifikacijska oznaka238
GrupaLOT-0239
NaslovPANCREATINUM 420 MG
OpisCPS GASTROREZIST 420 MG
Interna identifikacijska oznaka239
GrupaLOT-0240
NaslovPANTOPRAZOLUM 40 MG
OpisPULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interna identifikacijska oznaka240
GrupaLOT-0241
NaslovPARAFINUM LIQUIDUM
Interna identifikacijska oznaka241
GrupaLOT-0242
OpisCOMPR. 20MG
Interna identifikacijska oznaka242
GrupaLOT-0243
NaslovPENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
OpisCONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Interna identifikacijska oznaka243
GrupaLOT-0244
NaslovPENTOXIFYLLINUM 400 MG
OpisCOMP.ELIB.PREL.
Interna identifikacijska oznaka244
GrupaLOT-0245
NaslovPERINDOPRILUM 5 MG
OpisCOMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Interna identifikacijska oznaka245
GrupaLOT-0246
NaslovPERINDOPRILUM 10 MG
OpisCOMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Interna identifikacijska oznaka246
GrupaLOT-0247
NaslovPHENYLEPHRUNUM 10%
OpisPIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka247
GrupaLOT-0248
NaslovPHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
OpisSOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interna identifikacijska oznaka248
GrupaLOT-0249
Interna identifikacijska oznaka249
GrupaLOT-0250
NaslovPOSACONAZOLUM 100 MG
OpisCPR. GASTROREZ.100 MG
Interna identifikacijska oznaka250
GrupaLOT-0251
NaslovPOSACONAZOLUM 40 MG/ML
OpisSUSPENSIE ORALA 40 MG./ML *105 ML
Interna identifikacijska oznaka251
GrupaLOT-0252
NaslovPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Interna identifikacijska oznaka252
GrupaLOT-0253
NaslovPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Interna identifikacijska oznaka253
GrupaLOT-0254
NaslovPROPRANOLOLUM 40 MG
OpisCPR*40 MG
Interna identifikacijska oznaka254
GrupaLOT-0255
Interna identifikacijska oznaka255
GrupaLOT-0256
NaslovREMIFENTANILUM 1MG
OpisPULB.PT.CONC.PT.SOL.INJ./PERF 1 MG
Interna identifikacijska oznaka256
GrupaLOT-0257
NaslovRETINOLUM - 10ML
Interna identifikacijska oznaka257
GrupaLOT-0258
NaslovRIFAMPICINUM 150 MG
OpisCAPS. 150 MG
Interna identifikacijska oznaka258
GrupaLOT-0259
NaslovRILMENIDINUM 1MG
OpisCOMPR. 1MG
Interna identifikacijska oznaka259
GrupaLOT-0260
NaslovRISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
OpisSOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interna identifikacijska oznaka260
GrupaLOT-0261
NaslovRIVANOL 0.1% *200 ML
Interna identifikacijska oznaka261
GrupaLOT-0262
NaslovROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
OpisSOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interna identifikacijska oznaka262
GrupaLOT-0263
NaslovROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
OpisSOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interna identifikacijska oznaka263
GrupaLOT-0264
NaslovROSUVASTATIN 10 MG
OpisCPR FILM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka264
GrupaLOT-0265
NaslovSALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
OpisSOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interna identifikacijska oznaka265
GrupaLOT-0266
NaslovSALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
OpisSOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka266
GrupaLOT-0267
OpisPULB. INHAL. 50MG/100MG
Interna identifikacijska oznaka267
GrupaLOT-0268
Interna identifikacijska oznaka268
GrupaLOT-0269
Interna identifikacijska oznaka269
GrupaLOT-0270
NaslovSUCRALFATUM 1 G
OpisCPR 1 GR
Interna identifikacijska oznaka270
GrupaLOT-0271
NaslovSUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
OpisSOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Interna identifikacijska oznaka271
GrupaLOT-0272
NaslovSULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
OpisTUB CREMA * 100 G
Interna identifikacijska oznaka272
GrupaLOT-0273
OpisCOMPR.400MG+80MG
Interna identifikacijska oznaka273
GrupaLOT-0274
OpisSOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Interna identifikacijska oznaka274
GrupaLOT-0275
NaslovTAMSULOSINUM 0.4 MG
Interna identifikacijska oznaka275
GrupaLOT-0276
NaslovTELMISARTANUM 80MG
OpisCOMPR. 80MG
Interna identifikacijska oznaka276
GrupaLOT-0277
NaslovTETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
OpisPICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interna identifikacijska oznaka277
GrupaLOT-0278
NaslovTHIAMAZOLUM 10 MG
Interna identifikacijska oznaka278
GrupaLOT-0279
NaslovTIANEPTINUM 12.5 MG
OpisCPR. FILM/DRJ
Interna identifikacijska oznaka279
GrupaLOT-0280
NaslovTICAGRELOR 90 MG
OpisCPR FILM 90 MG
Interna identifikacijska oznaka280
GrupaLOT-0281
NaslovTIOTROPIUM 18 micrograme
OpisCAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Interna identifikacijska oznaka281
GrupaLOT-0282
NaslovTOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Interna identifikacijska oznaka282
GrupaLOT-0283
NaslovTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
OpisCONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-20 ML
Interna identifikacijska oznaka283
GrupaLOT-0284
NaslovTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
OpisCONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-4ML
Interna identifikacijska oznaka284
GrupaLOT-0285
NaslovTOLPERISONUM 150MG
OpisCOMPR. FILM. 150MG
Interna identifikacijska oznaka285
GrupaLOT-0286
NaslovTRAMADOLUM 100 MG/2 ML
OpisSOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interna identifikacijska oznaka286
GrupaLOT-0287
NaslovTRAMADOLUM 50MG
OpisCAPS. /CPR 50MG
Interna identifikacijska oznaka287
GrupaLOT-0288
NaslovTRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
OpisCPR 2 MG
Interna identifikacijska oznaka288
GrupaLOT-0289
NaslovTRIMEBUTINUM 300 MG
OpisCOMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interna identifikacijska oznaka289
GrupaLOT-0290
NaslovURAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
OpisSOL.INJ.25 MG/5ML
Interna identifikacijska oznaka290
GrupaLOT-0291
NaslovVACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Interna identifikacijska oznaka291
GrupaLOT-0292
NaslovVALACYCLOVIRUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka292
GrupaLOT-0293
NaslovVANCOMYCINUM 1g
OpisPULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G
Interna identifikacijska oznaka293
GrupaLOT-0294
NaslovVANCOMYCINUM 500 MG
Interna identifikacijska oznaka294
GrupaLOT-0295
NaslovVASELINUM ALBUM
Interna identifikacijska oznaka295
GrupaLOT-0296
NaslovVERAPAMILUM 80 MG
OpisCOMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interna identifikacijska oznaka296
GrupaLOT-0297
NaslovVORICONAZOLUM 200 mg
Interna identifikacijska oznaka297
GrupaLOT-0298
NaslovVORICONAZOLUM 200 MG
OpisCOMP.FILM 200 mg
Interna identifikacijska oznaka298
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Leírás: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: ACICLOVIRUM 200MG
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Cím: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: ALLOPURINOLUM 100 MG
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: ALLOPURINOLUM 300 MG
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Leírás: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Leírás: CPS/CPR *100 MG
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: AMIODARONUM 200 MG
Leírás: COMPR. 200MG
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Leírás: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Cím: AMOXICILLINUM 500 MG
Leírás: CPS /CPR FILM *500 MG
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Cím: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Leírás: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: APIXABANUM 2.5 MG
Leírás: CPR.FILM 2.5 MG
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: APIXABANUM 5 MG
Leírás: CPR.FILM.5 MG
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Leírás: CAPS 125 MG+80 MG
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Cím: ATORVASTATINUM 40 MG
Leírás: CPR FILM 40 MG
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Leírás: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Cím: AZATHIOPRINUM 50 MG
Leírás: CPR FILM 50 MG
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Cím: AZITHROMYCINUM 500MG
Leírás: COMPR. FILM. 500MG
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: AZTREONAM 1 G
Leírás: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Cím: AZTREONAM 2G
Leírás: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Cím: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Leírás: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: BETAHISTINUM 24 MG
Leírás: COMPR. 24 MG
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Cím: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Leírás: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Cím: BILASTINUM 20 MG
Leírás: CPR 20 MG
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Cím: BISACODYLUM 5 MG
Leírás: DRJ/CPR 5 MG
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Leírás: CPR.FILM 120 MG
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: BISOPROLOLUM 5 MG
Leírás: COMPR. FILM CPR *5 MG
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Cím: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Leírás: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Cím: BROMHEXIMUM 8 MG
Leírás: CPR 8 MG
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Cím: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Belső azonosító: 42
Rész: LOT-0043
Cím: BUDESONIDUM 3 mg
Leírás: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: CALCII CARBONAS
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Cím: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Leírás: CPR 16 MG
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Cím: CANGRELORUM 50 MG
Belső azonosító: 47
Rész: LOT-0048
Cím: CAPTOPRILUM 25 MG
Leírás: CPR.25 MG.
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Cím: CARBAMAZEPINUM 200MG
Leírás: COMPR /CPR FILM200MG
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Cím: CEFOPERAZONUM 2 G
Leírás: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Cím: CEFTAZIDIMUM 2 G
Leírás: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Cím: CILOSTAZOLUM 100 MG
Leírás: CPR 100 MG
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Cím: CIPROFLOXACINUM 500MG
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Cím: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Belső azonosító: 54
Rész: LOT-0055
Cím: CLINDAMYCINUM 600 MG
Leírás: CPR FILM 600 MG
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Cím: CLONIDINUM 0.15 MG
Leírás: CPR 0.15 MG
Belső azonosító: 56
Rész: LOT-0057
Cím: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Leírás: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Belső azonosító: 57
Rész: LOT-0058
Cím: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Leírás: CPR. FILMATE 75 MG
Belső azonosító: 58
Rész: LOT-0059
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Leírás: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Belső azonosító: 60
Rész: LOT-0061
Leírás: CREMA *50 ML
Belső azonosító: 61
Rész: LOT-0062
Leírás: SPRAY *250 ML
Belső azonosító: 62
Rész: LOT-0063
Leírás: SPRAY *1000 ML
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Belső azonosító: 64
Rész: LOT-0065
Cím: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Leírás: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Belső azonosító: 65
Rész: LOT-0066
Cím: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Leírás: CREMA -15 GR
Belső azonosító: 66
Rész: LOT-0067
Cím: COLCHICINUM 1 mg
Leírás: CPR 1 MG
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Belső azonosító: 68
Rész: LOT-0069
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Cím: COMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
Leírás: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Leírás: COMPR.ELIB.MODIF.
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Leírás: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Belső azonosító: 72
Rész: LOT-0073
Leírás: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Belső azonosító: 74
Rész: LOT-0075
Belső azonosító: 75
Rész: LOT-0076
Leírás: CPR 20 MG/40MG
Belső azonosító: 76
Rész: LOT-0077
Leírás: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Belső azonosító: 77
Rész: LOT-0078
Leírás: CPR 10 /80 mg
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Belső azonosító: 79
Rész: LOT-0080
Leírás: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Belső azonosító: 80
Rész: LOT-0081
Leírás: COMPR. 5 MG/5 MG
Belső azonosító: 81
Rész: LOT-0082
Leírás: CAPS 50 MG/20 MG
Belső azonosító: 82
Rész: LOT-0083
Leírás: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Belső azonosító: 83
Rész: LOT-0084
Cím: COMBINATII DICARBOCALM
Leírás: COMPR.MASTICABILE
Belső azonosító: 84
Rész: LOT-0085
Cím: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Leírás: CPR.FILM 500 MG
Belső azonosító: 85
Rész: LOT-0086
Belső azonosító: 86
Rész: LOT-0087
Cím: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Leírás: SUSPENSIE *125 ML
Belső azonosító: 87
Rész: LOT-0088
Belső azonosító: 88
Rész: LOT-0089
Belső azonosító: 89
Rész: LOT-0090
Cím: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Belső azonosító: 90
Rész: LOT-0091
Leírás: CPS 300 MG/0.5 MG
Belső azonosító: 91
Rész: LOT-0092
Leírás: CREMA *20 G
Belső azonosító: 92
Rész: LOT-0093
Belső azonosító: 93
Rész: LOT-0094
Leírás: SOL.PERF.*500 ML
Belső azonosító: 94
Rész: LOT-0095
Belső azonosító: 95
Rész: LOT-0096
Leírás: SOL.PERF. x 500ml
Belső azonosító: 96
Rész: LOT-0097
Leírás: SOL.PERF x 500ml
Belső azonosító: 97
Rész: LOT-0098
Cím: COMBINATII VITAMINE
Belső azonosító: 98
Rész: LOT-0099
Cím: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Belső azonosító: 99
Rész: LOT-0100
Belső azonosító: 100
Rész: LOT-0101
Leírás: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Belső azonosító: 101
Rész: LOT-0102
Belső azonosító: 102
Rész: LOT-0103
Leírás: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Belső azonosító: 103
Rész: LOT-0104
Cím: CORNEREGEL UNG
Leírás: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Belső azonosító: 104
Rész: LOT-0105
Cím: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Leírás: DRAJEURI *1000 MCG
Belső azonosító: 105
Rész: LOT-0106
Cím: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Leírás: CPS 150 MG
Belső azonosító: 106
Rész: LOT-0107
Cím: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Belső azonosító: 107
Rész: LOT-0108
Belső azonosító: 108
Rész: LOT-0109
Cím: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Leírás: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Belső azonosító: 109
Rész: LOT-0110
Cím: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Leírás: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Belső azonosító: 110
Rész: LOT-0111
Cím: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Belső azonosító: 111
Rész: LOT-0112
Cím: DEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Belső azonosító: 112
Rész: LOT-0113
Cím: DIAZEPAMUM 10 MG
Leírás: CPR 10
Belső azonosító: 113
Rész: LOT-0114
Cím: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Leírás: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Belső azonosító: 114
Rész: LOT-0115
Cím: DICLOFENACUM 100 MG
Leírás: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Belső azonosító: 115
Rész: LOT-0116
Cím: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Leírás: SOL.INJ 30 MG/2ML
Belső azonosító: 116
Rész: LOT-0117
Cím: DIGOXINUM 0.250 MG
Leírás: CPR * 0.250 MG
Belső azonosító: 117
Rész: LOT-0118
Cím: DIOSMECTITA 3G
Leírás: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Belső azonosító: 118
Rész: LOT-0119
Cím: DOMPERIDONUM 10 MG
Leírás: COMPR.FILM 10 MG
Belső azonosító: 119
Rész: LOT-0120
Cím: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Leírás: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Belső azonosító: 120
Rész: LOT-0121
Cím: DROTAVERINUM 40mg
Leírás: CPR 40 MG
Belső azonosító: 121
Rész: LOT-0122
Cím: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Leírás: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Belső azonosító: 122
Rész: LOT-0123
Cím: ENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
Leírás: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Belső azonosító: 123
Rész: LOT-0124
Cím: ENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
Leírás: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Belső azonosító: 124
Rész: LOT-0125
Cím: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Leírás: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Belső azonosító: 125
Rész: LOT-0126
Cím: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Leírás: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Belső azonosító: 126
Rész: LOT-0127
Cím: ERDOSTEINUM 300 MG
Leírás: CPS 300 MG
Belső azonosító: 127
Rész: LOT-0128
Cím: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Leírás: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Belső azonosító: 128
Rész: LOT-0129
Cím: ETORICOXIBUM 60 MG
Leírás: COMPR.FILM 60 MG
Belső azonosító: 129
Rész: LOT-0130
Cím: FAMOTIDINUM 20 MG
Belső azonosító: 130
Rész: LOT-0131
Cím: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Leírás: COMPR FILM 200 MG
Belső azonosító: 131
Rész: LOT-0132
Cím: FENTANYLUM 200 MCG
Leírás: CPR SUBLING 200 MCG
Belső azonosító: 132
Rész: LOT-0133
Cím: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Leírás: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Belső azonosító: 133
Rész: LOT-0134
Leírás: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Belső azonosító: 134
Rész: LOT-0135
Cím: FIBRINOGEN UMAN 1G
Leírás: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Belső azonosító: 135
Rész: LOT-0136
Cím: FLECAINIDUM 50 MG
Leírás: CPS .CU.ELIB.PREL
Belső azonosító: 136
Rész: LOT-0137
Cím: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Leírás: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Belső azonosító: 137
Rész: LOT-0138
Cím: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Leírás: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Belső azonosító: 138
Rész: LOT-0139
Cím: FONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Belső azonosító: 139
Rész: LOT-0140
Cím: FOSFOMYCINUM 3 G
Belső azonosító: 140
Rész: LOT-0141
Cím: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Belső azonosító: 141
Rész: LOT-0142
Cím: FURAZOLIDONUM 100 MG
Belső azonosító: 142
Rész: LOT-0143
Cím: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Leírás: SOL.INJ.20 MG/2ML
Belső azonosító: 143
Rész: LOT-0144
Cím: GABAPENTINUM 300 MG
Belső azonosító: 144
Rész: LOT-0145
Cím: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Belső azonosító: 145
Rész: LOT-0146
Belső azonosító: 146
Rész: LOT-0147
Belső azonosító: 147
Rész: LOT-0148
Cím: GLUCOSUM
Belső azonosító: 148
Rész: LOT-0149
Cím: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Leírás: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Belső azonosító: 149
Rész: LOT-0150
Cím: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Leírás: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Belső azonosító: 150
Rész: LOT-0151
Cím: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Leírás: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Belső azonosító: 151
Rész: LOT-0152
Cím: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Leírás: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Belső azonosító: 152
Rész: LOT-0153
Cím: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Leírás: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Belső azonosító: 153
Rész: LOT-0154
Cím: GLUCOSUM 5% 500,ML
Leírás: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Belső azonosító: 154
Rész: LOT-0155
Cím: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Belső azonosító: 155
Rész: LOT-0156
Cím: GLYCEROLUM 2100 MG
Leírás: SUPOZITOARE 2100 MG
Belső azonosító: 156
Rész: LOT-0157
Cím: GRANISETRONUM 1 MG
Leírás: COMPR. FILM. 1 MG
Belső azonosító: 157
Rész: LOT-0158
Cím: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Leírás: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Belső azonosító: 158
Rész: LOT-0159
Cím: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Leírás: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Belső azonosító: 159
Rész: LOT-0160
Cím: HEPARINUM 100000 UI *50G
Belső azonosító: 160
Rész: LOT-0161
Cím: HEPARINUM 100000 UI *100G
Belső azonosító: 161
Rész: LOT-0162
Belső azonosító: 162
Rész: LOT-0163
Cím: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Belső azonosító: 163
Rész: LOT-0164
Cím: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Leírás: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Belső azonosító: 164
Rész: LOT-0165
Cím: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Leírás: SOL. PERF. 500ML
Belső azonosító: 165
Rész: LOT-0166
Cím: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Leírás: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Belső azonosító: 166
Rész: LOT-0167
Leírás: PULB. PT. SOL. PERF.
Belső azonosító: 167
Rész: LOT-0168
Leírás: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Belső azonosító: 168
Rész: LOT-0169
Leírás: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Belső azonosító: 169
Rész: LOT-0170
Belső azonosító: 170
Rész: LOT-0171
Belső azonosító: 171
Rész: LOT-0172
Leírás: SOL. PERF. 5g/100 ml
Belső azonosító: 172
Rész: LOT-0173
Belső azonosító: 173
Rész: LOT-0174
Belső azonosító: 174
Rész: LOT-0175
Belső azonosító: 175
Rész: LOT-0176
Cím: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Leírás: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Belső azonosító: 176
Rész: LOT-0177
Cím: INSULINUM ASPART ( R) 100UI/ML-3ML
Belső azonosító: 177
Rész: LOT-0178
Cím: IODOFORMIUM
Belső azonosító: 178
Rész: LOT-0179
Cím: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Belső azonosító: 179
Rész: LOT-0180
Cím: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Belső azonosító: 180
Rész: LOT-0181
Cím: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Leírás: CPS 100 MG
Belső azonosító: 181
Rész: LOT-0182
Cím: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Belső azonosító: 182
Rész: LOT-0183
Cím: KALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Belső azonosító: 183
Rész: LOT-0184
Cím: KANAMICINUM 1% *6 G
Leírás: UNG.OFT 1%*6 G
Belső azonosító: 184
Rész: LOT-0185
Cím: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Belső azonosító: 185
Rész: LOT-0186
Leírás: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Belső azonosító: 186
Rész: LOT-0187
Cím: LANOLINUM
Belső azonosító: 187
Rész: LOT-0188
Cím: LETERVOMIRUM 240 MG
Leírás: COMPR. FILM. 240 MG
Belső azonosító: 188
Rész: LOT-0189
Cím: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Belső azonosító: 189
Rész: LOT-0190
Cím: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Leírás: CPR.FILM 250 MG
Belső azonosító: 190
Rész: LOT-0191
Cím: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Leírás: CPR FILM 5 MG
Belső azonosító: 191
Rész: LOT-0192
Cím: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Leírás: COMPR. FILM 500 MG
Belső azonosító: 192
Rész: LOT-0193
Cím: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Leírás: CPR 100 MCG
Belső azonosító: 193
Rész: LOT-0194
Cím: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Leírás: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Belső azonosító: 194
Rész: LOT-0195
Cím: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Leírás: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Belső azonosító: 195
Rész: LOT-0196
Cím: LIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Belső azonosító: 196
Rész: LOT-0197
Cím: LORATADINUM 10 MG
Leírás: COMPR. 10 MG
Belső azonosító: 197
Rész: LOT-0198
Cím: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Leírás: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Belső azonosító: 198
Rész: LOT-0199
Cím: LORAZEPAMUM 1 MG
Belső azonosító: 199
Rész: LOT-0200
Cím: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Belső azonosító: 200
Rész: LOT-0201
Cím: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Leírás: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Belső azonosító: 201
Rész: LOT-0202
Cím: MEBEVERINUM 200 MG
Leírás: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Belső azonosító: 202
Rész: LOT-0203
Cím: MELOXICAMUM 15 MG
Leírás: COMPR.15 MG
Belső azonosító: 203
Rész: LOT-0204
Cím: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Leírás: SOL.INJ.1G/2ML
Belső azonosító: 204
Rész: LOT-0205
Cím: METHYLDOPUM 250 MG
Leírás: CPR 250 MG
Belső azonosító: 205
Rész: LOT-0206
Cím: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Leírás: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Belső azonosító: 206
Rész: LOT-0207
Cím: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Leírás: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Belső azonosító: 207
Rész: LOT-0208
Cím: METOPROLOLUM 25 MG
Leírás: CPR 25 MG
Belső azonosító: 208
Rész: LOT-0209
Cím: MICAFUNGINUM 50 MG
Leírás: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Belső azonosító: 209
Rész: LOT-0210
Cím: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Leírás: CPS/CPR.FILM 250 MG
Belső azonosító: 210
Rész: LOT-0211
Cím: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Leírás: CPR,.FILM 500 MG
Belső azonosító: 211
Rész: LOT-0212
Cím: MIDODRINUM 2.5 MG
Leírás: CPR 2.5 MG
Belső azonosító: 212
Rész: LOT-0213
Cím: MORPHYNUM R 30 mg
Leírás: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Belső azonosító: 213
Rész: LOT-0214
Cím: MORPHYNUM 10 MG
Leírás: COMPR FILM 10 MG
Belső azonosító: 214
Rész: LOT-0215
Leírás: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Belső azonosító: 215
Rész: LOT-0216
Leírás: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Belső azonosító: 216
Rész: LOT-0217
Leírás: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Belső azonosító: 217
Rész: LOT-0218
Leírás: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Belső azonosító: 218
Rész: LOT-0219
Cím: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Leírás: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Belső azonosító: 219
Rész: LOT-0220
Leírás: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Belső azonosító: 220
Rész: LOT-0221
Leírás: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Belső azonosító: 221
Rész: LOT-0222
Cím: NIFEDIPINUM 20 MG
Leírás: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Belső azonosító: 222
Rész: LOT-0223
Cím: NITRAZEPAMUM 5 MG
Leírás: CPR 5 MG
Belső azonosító: 223
Rész: LOT-0224
Cím: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Leírás: COMPR. SUBLING.0.5mg
Belső azonosító: 224
Rész: LOT-0225
Cím: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Leírás: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Belső azonosító: 225
Rész: LOT-0226
Cím: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Leírás: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Belső azonosító: 226
Rész: LOT-0227
Cím: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Leírás: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Belső azonosító: 227
Rész: LOT-0228
Leírás: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Belső azonosító: 228
Rész: LOT-0229
Leírás: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Belső azonosító: 229
Rész: LOT-0230
Cím: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Leírás: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Belső azonosító: 230
Rész: LOT-0231
Cím: OMEPRAZOLUM 20 MG
Leírás: CAPS GASTROREZ.20MG
Belső azonosító: 231
Rész: LOT-0232
Cím: OMEPRAZOLUM 40 MG
Leírás: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Belső azonosító: 232
Rész: LOT-0233
Cím: ONDANSETRONUM 8 MG
Leírás: COMPR. FILM. 8 MG
Belső azonosító: 233
Rész: LOT-0234
Cím: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Leírás: CPS 75 MG
Belső azonosító: 234
Rész: LOT-0235
Cím: OXACILLINUM 1 G
Leírás: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Belső azonosító: 235
Rész: LOT-0236
Cím: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Belső azonosító: 236
Rész: LOT-0237
Cím: OXYCODONUM 20MG
Leírás: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Belső azonosító: 237
Rész: LOT-0238
Cím: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Leírás: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Belső azonosító: 238
Rész: LOT-0239
Cím: PANCREATINUM 420 MG
Leírás: CPS GASTROREZIST 420 MG
Belső azonosító: 239
Rész: LOT-0240
Cím: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Leírás: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Belső azonosító: 240
Rész: LOT-0241
Cím: PARAFINUM LIQUIDUM
Belső azonosító: 241
Rész: LOT-0242
Cím: PENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
Leírás: COMPR. 20MG
Belső azonosító: 242
Rész: LOT-0243
Cím: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Leírás: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Belső azonosító: 243
Rész: LOT-0244
Cím: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Leírás: COMP.ELIB.PREL.
Belső azonosító: 244
Rész: LOT-0245
Cím: PERINDOPRILUM 5 MG
Leírás: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Belső azonosító: 245
Rész: LOT-0246
Cím: PERINDOPRILUM 10 MG
Leírás: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Belső azonosító: 246
Rész: LOT-0247
Cím: PHENYLEPHRUNUM 10%
Leírás: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Belső azonosító: 247
Rész: LOT-0248
Cím: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Leírás: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Belső azonosító: 248
Rész: LOT-0249
Belső azonosító: 249
Rész: LOT-0250
Cím: POSACONAZOLUM 100 MG
Leírás: CPR. GASTROREZ.100 MG
Belső azonosító: 250
Rész: LOT-0251
Cím: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Belső azonosító: 251
Rész: LOT-0252
Cím: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Belső azonosító: 252
Rész: LOT-0253
Cím: POVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Belső azonosító: 253
Rész: LOT-0254
Cím: PROPRANOLOLUM 40 MG
Leírás: CPR*40 MG
Belső azonosító: 254
Rész: LOT-0255
Belső azonosító: 255
Rész: LOT-0256
Cím: REMIFENTANILUM 1MG
Belső azonosító: 256
Rész: LOT-0257
Cím: RETINOLUM - 10ML
Belső azonosító: 257
Rész: LOT-0258
Cím: RIFAMPICINUM 150 MG
Leírás: CAPS. 150 MG
Belső azonosító: 258
Rész: LOT-0259
Cím: RILMENIDINUM 1MG
Leírás: COMPR. 1MG
Belső azonosító: 259
Rész: LOT-0260
Cím: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Leírás: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Belső azonosító: 260
Rész: LOT-0261
Cím: RIVANOL 0.1% *200 ML
Belső azonosító: 261
Rész: LOT-0262
Cím: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Leírás: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Belső azonosító: 262
Rész: LOT-0263
Cím: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Leírás: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Belső azonosító: 263
Rész: LOT-0264
Cím: ROSUVASTATIN 10 MG
Leírás: CPR FILM 10 MG
Belső azonosító: 264
Rész: LOT-0265
Cím: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Leírás: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Belső azonosító: 265
Rész: LOT-0266
Cím: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Leírás: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Belső azonosító: 266
Rész: LOT-0267
Leírás: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Belső azonosító: 267
Rész: LOT-0268
Belső azonosító: 268
Rész: LOT-0269
Belső azonosító: 269
Rész: LOT-0270
Cím: SUCRALFATUM 1 G
Leírás: CPR 1 GR
Belső azonosító: 270
Rész: LOT-0271
Cím: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Leírás: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Belső azonosító: 271
Rész: LOT-0272
Cím: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Leírás: TUB CREMA * 100 G
Belső azonosító: 272
Rész: LOT-0273
Leírás: COMPR.400MG+80MG
Belső azonosító: 273
Rész: LOT-0274
Leírás: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Belső azonosító: 274
Rész: LOT-0275
Cím: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Belső azonosító: 275
Rész: LOT-0276
Cím: TELMISARTANUM 80MG
Leírás: COMPR. 80MG
Belső azonosító: 276
Rész: LOT-0277
Cím: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Leírás: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Belső azonosító: 277
Rész: LOT-0278
Cím: THIAMAZOLUM 10 MG
Belső azonosító: 278
Rész: LOT-0279
Cím: TIANEPTINUM 12.5 MG
Leírás: CPR. FILM/DRJ
Belső azonosító: 279
Rész: LOT-0280
Cím: TICAGRELOR 90 MG
Leírás: CPR FILM 90 MG
Belső azonosító: 280
Rész: LOT-0281
Cím: TIOTROPIUM 18 micrograme
Leírás: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Belső azonosító: 281
Rész: LOT-0282
Cím: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Belső azonosító: 282
Rész: LOT-0283
Cím: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Belső azonosító: 283
Rész: LOT-0284
Cím: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Belső azonosító: 284
Rész: LOT-0285
Cím: TOLPERISONUM 150MG
Leírás: COMPR. FILM. 150MG
Belső azonosító: 285
Rész: LOT-0286
Cím: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Leírás: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Belső azonosító: 286
Rész: LOT-0287
Cím: TRAMADOLUM 50MG
Leírás: CAPS. /CPR 50MG
Belső azonosító: 287
Rész: LOT-0288
Cím: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Leírás: CPR 2 MG
Belső azonosító: 288
Rész: LOT-0289
Cím: TRIMEBUTINUM 300 MG
Leírás: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Belső azonosító: 289
Rész: LOT-0290
Cím: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Leírás: SOL.INJ.25 MG/5ML
Belső azonosító: 290
Rész: LOT-0291
Cím: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Belső azonosító: 291
Rész: LOT-0292
Cím: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Belső azonosító: 292
Rész: LOT-0293
Cím: VANCOMYCINUM 1g
Belső azonosító: 293
Rész: LOT-0294
Cím: VANCOMYCINUM 500 MG
Belső azonosító: 294
Rész: LOT-0295
Cím: VASELINUM ALBUM
Belső azonosító: 295
Rész: LOT-0296
Cím: VERAPAMILUM 80 MG
Leírás: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Belső azonosító: 296
Rész: LOT-0297
Cím: VORICONAZOLUM 200 mg
Belső azonosító: 297
Rész: LOT-0298
Cím: VORICONAZOLUM 200 MG
Leírás: COMP.FILM 200 mg
Belső azonosító: 298
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Iekšējais identifikators: 4192960_2026_PAAPD1599750
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Apraksts: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: ACICLOVIRUM 200MG
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: ALLOPURINOLUM 100 MG
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: ALLOPURINOLUM 300 MG
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Apraksts: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Apraksts: CPS/CPR *100 MG
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: AMIODARONUM 200 MG
Apraksts: COMPR. 200MG
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Apraksts: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: AMOXICILLINUM 500 MG
Apraksts: CPS /CPR FILM *500 MG
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Apraksts: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: APIXABANUM 2.5 MG
Apraksts: CPR.FILM 2.5 MG
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: APIXABANUM 5 MG
Apraksts: CPR.FILM.5 MG
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Apraksts: CAPS 125 MG+80 MG
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: ATORVASTATINUM 40 MG
Apraksts: CPR FILM 40 MG
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: AZATHIOPRINUM 50 MG
Apraksts: CPR FILM 50 MG
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: AZITHROMYCINUM 500MG
Apraksts: COMPR. FILM. 500MG
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: AZTREONAM 1 G
Apraksts: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: AZTREONAM 2G
Apraksts: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: BETAHISTINUM 24 MG
Apraksts: COMPR. 24 MG
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Apraksts: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: BILASTINUM 20 MG
Apraksts: CPR 20 MG
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: BISACODYLUM 5 MG
Apraksts: DRJ/CPR 5 MG
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Apraksts: CPR.FILM 120 MG
Iekšējais identifikators: 38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: BISOPROLOLUM 5 MG
Apraksts: COMPR. FILM CPR *5 MG
Iekšējais identifikators: 39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Apraksts: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Iekšējais identifikators: 40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: BROMHEXIMUM 8 MG
Apraksts: CPR 8 MG
Iekšējais identifikators: 41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Iekšējais identifikators: 42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: BUDESONIDUM 3 mg
Iekšējais identifikators: 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: 44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: CALCII CARBONAS
Iekšējais identifikators: 45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Apraksts: CPR 16 MG
Iekšējais identifikators: 46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: CANGRELORUM 50 MG
Iekšējais identifikators: 47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: CAPTOPRILUM 25 MG
Apraksts: CPR.25 MG.
Iekšējais identifikators: 48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: CARBAMAZEPINUM 200MG
Apraksts: COMPR /CPR FILM200MG
Iekšējais identifikators: 49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: CEFOPERAZONUM 2 G
Iekšējais identifikators: 50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: CEFTAZIDIMUM 2 G
Iekšējais identifikators: 51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: CILOSTAZOLUM 100 MG
Apraksts: CPR 100 MG
Iekšējais identifikators: 52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: CIPROFLOXACINUM 500MG
Iekšējais identifikators: 53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Iekšējais identifikators: 54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: CLINDAMYCINUM 600 MG
Apraksts: CPR FILM 600 MG
Iekšējais identifikators: 55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: CLONIDINUM 0.15 MG
Apraksts: CPR 0.15 MG
Iekšējais identifikators: 56
Daļa: LOT-0057
Nosaukums: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Apraksts: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Iekšējais identifikators: 57
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Apraksts: CPR. FILMATE 75 MG
Iekšējais identifikators: 58
Daļa: LOT-0059
Iekšējais identifikators: 59
Daļa: LOT-0060
Apraksts: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Iekšējais identifikators: 60
Daļa: LOT-0061
Apraksts: CREMA *50 ML
Iekšējais identifikators: 61
Daļa: LOT-0062
Apraksts: SPRAY *250 ML
Iekšējais identifikators: 62
Daļa: LOT-0063
Apraksts: SPRAY *1000 ML
Iekšējais identifikators: 63
Daļa: LOT-0064
Iekšējais identifikators: 64
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Apraksts: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Iekšējais identifikators: 65
Daļa: LOT-0066
Nosaukums: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Apraksts: CREMA -15 GR
Iekšējais identifikators: 66
Daļa: LOT-0067
Nosaukums: COLCHICINUM 1 mg
Apraksts: CPR 1 MG
Iekšējais identifikators: 67
Daļa: LOT-0068
Iekšējais identifikators: 68
Daļa: LOT-0069
Iekšējais identifikators: 69
Daļa: LOT-0070
Apraksts: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Iekšējais identifikators: 70
Daļa: LOT-0071
Apraksts: COMPR.ELIB.MODIF.
Iekšējais identifikators: 71
Daļa: LOT-0072
Iekšējais identifikators: 72
Daļa: LOT-0073
Apraksts: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Iekšējais identifikators: 73
Daļa: LOT-0074
Iekšējais identifikators: 74
Daļa: LOT-0075
Iekšējais identifikators: 75
Daļa: LOT-0076
Apraksts: CPR 20 MG/40MG
Iekšējais identifikators: 76
Daļa: LOT-0077
Apraksts: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Iekšējais identifikators: 77
Daļa: LOT-0078
Apraksts: CPR 10 /80 mg
Iekšējais identifikators: 78
Daļa: LOT-0079
Iekšējais identifikators: 79
Daļa: LOT-0080
Iekšējais identifikators: 80
Daļa: LOT-0081
Apraksts: COMPR. 5 MG/5 MG
Iekšējais identifikators: 81
Daļa: LOT-0082
Apraksts: CAPS 50 MG/20 MG
Iekšējais identifikators: 82
Daļa: LOT-0083
Apraksts: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Iekšējais identifikators: 83
Daļa: LOT-0084
Nosaukums: COMBINATII DICARBOCALM
Apraksts: COMPR.MASTICABILE
Iekšējais identifikators: 84
Daļa: LOT-0085
Nosaukums: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Apraksts: CPR.FILM 500 MG
Iekšējais identifikators: 85
Daļa: LOT-0086
Iekšējais identifikators: 86
Daļa: LOT-0087
Nosaukums: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Apraksts: SUSPENSIE *125 ML
Iekšējais identifikators: 87
Daļa: LOT-0088
Iekšējais identifikators: 88
Daļa: LOT-0089
Iekšējais identifikators: 89
Daļa: LOT-0090
Iekšējais identifikators: 90
Daļa: LOT-0091
Apraksts: CPS 300 MG/0.5 MG
Iekšējais identifikators: 91
Daļa: LOT-0092
Apraksts: CREMA *20 G
Iekšējais identifikators: 92
Daļa: LOT-0093
Iekšējais identifikators: 93
Daļa: LOT-0094
Apraksts: SOL.PERF.*500 ML
Iekšējais identifikators: 94
Daļa: LOT-0095
Iekšējais identifikators: 95
Daļa: LOT-0096
Apraksts: SOL.PERF. x 500ml
Iekšējais identifikators: 96
Daļa: LOT-0097
Apraksts: SOL.PERF x 500ml
Iekšējais identifikators: 97
Daļa: LOT-0098
Nosaukums: COMBINATII VITAMINE
Iekšējais identifikators: 98
Daļa: LOT-0099
Nosaukums: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Iekšējais identifikators: 99
Daļa: LOT-0100
Iekšējais identifikators: 100
Daļa: LOT-0101
Apraksts: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Iekšējais identifikators: 101
Daļa: LOT-0102
Iekšējais identifikators: 102
Daļa: LOT-0103
Apraksts: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Iekšējais identifikators: 103
Daļa: LOT-0104
Nosaukums: CORNEREGEL UNG
Apraksts: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Iekšējais identifikators: 104
Daļa: LOT-0105
Nosaukums: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Apraksts: DRAJEURI *1000 MCG
Iekšējais identifikators: 105
Daļa: LOT-0106
Apraksts: CPS 150 MG
Iekšējais identifikators: 106
Daļa: LOT-0107
Nosaukums: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Iekšējais identifikators: 107
Daļa: LOT-0108
Iekšējais identifikators: 108
Daļa: LOT-0109
Nosaukums: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Apraksts: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Iekšējais identifikators: 109
Daļa: LOT-0110
Nosaukums: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Apraksts: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Iekšējais identifikators: 110
Daļa: LOT-0111
Nosaukums: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Iekšējais identifikators: 111
Daļa: LOT-0112
Iekšējais identifikators: 112
Daļa: LOT-0113
Nosaukums: DIAZEPAMUM 10 MG
Apraksts: CPR 10
Iekšējais identifikators: 113
Daļa: LOT-0114
Nosaukums: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Apraksts: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Iekšējais identifikators: 114
Daļa: LOT-0115
Nosaukums: DICLOFENACUM 100 MG
Apraksts: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Iekšējais identifikators: 115
Daļa: LOT-0116
Nosaukums: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Apraksts: SOL.INJ 30 MG/2ML
Iekšējais identifikators: 116
Daļa: LOT-0117
Nosaukums: DIGOXINUM 0.250 MG
Apraksts: CPR * 0.250 MG
Iekšējais identifikators: 117
Daļa: LOT-0118
Nosaukums: DIOSMECTITA 3G
Apraksts: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Iekšējais identifikators: 118
Daļa: LOT-0119
Nosaukums: DOMPERIDONUM 10 MG
Apraksts: COMPR.FILM 10 MG
Iekšējais identifikators: 119
Daļa: LOT-0120
Nosaukums: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Apraksts: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Iekšējais identifikators: 120
Daļa: LOT-0121
Nosaukums: DROTAVERINUM 40mg
Apraksts: CPR 40 MG
Iekšējais identifikators: 121
Daļa: LOT-0122
Nosaukums: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Apraksts: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Iekšējais identifikators: 122
Daļa: LOT-0123
Apraksts: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Iekšējais identifikators: 123
Daļa: LOT-0124
Apraksts: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Iekšējais identifikators: 124
Daļa: LOT-0125
Nosaukums: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Apraksts: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Iekšējais identifikators: 125
Daļa: LOT-0126
Nosaukums: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Apraksts: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Iekšējais identifikators: 126
Daļa: LOT-0127
Nosaukums: ERDOSTEINUM 300 MG
Apraksts: CPS 300 MG
Iekšējais identifikators: 127
Daļa: LOT-0128
Nosaukums: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Apraksts: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Iekšējais identifikators: 128
Daļa: LOT-0129
Nosaukums: ETORICOXIBUM 60 MG
Apraksts: COMPR.FILM 60 MG
Iekšējais identifikators: 129
Daļa: LOT-0130
Nosaukums: FAMOTIDINUM 20 MG
Iekšējais identifikators: 130
Daļa: LOT-0131
Nosaukums: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Apraksts: COMPR FILM 200 MG
Iekšējais identifikators: 131
Daļa: LOT-0132
Nosaukums: FENTANYLUM 200 MCG
Apraksts: CPR SUBLING 200 MCG
Iekšējais identifikators: 132
Daļa: LOT-0133
Nosaukums: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Apraksts: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Iekšējais identifikators: 133
Daļa: LOT-0134
Iekšējais identifikators: 134
Daļa: LOT-0135
Nosaukums: FIBRINOGEN UMAN 1G
Apraksts: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Iekšējais identifikators: 135
Daļa: LOT-0136
Nosaukums: FLECAINIDUM 50 MG
Apraksts: CPS .CU.ELIB.PREL
Iekšējais identifikators: 136
Daļa: LOT-0137
Nosaukums: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Apraksts: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Iekšējais identifikators: 137
Daļa: LOT-0138
Nosaukums: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Apraksts: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Iekšējais identifikators: 138
Daļa: LOT-0139
Iekšējais identifikators: 139
Daļa: LOT-0140
Nosaukums: FOSFOMYCINUM 3 G
Iekšējais identifikators: 140
Daļa: LOT-0141
Nosaukums: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Iekšējais identifikators: 141
Daļa: LOT-0142
Nosaukums: FURAZOLIDONUM 100 MG
Iekšējais identifikators: 142
Daļa: LOT-0143
Nosaukums: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Apraksts: SOL.INJ.20 MG/2ML
Iekšējais identifikators: 143
Daļa: LOT-0144
Nosaukums: GABAPENTINUM 300 MG
Iekšējais identifikators: 144
Daļa: LOT-0145
Iekšējais identifikators: 145
Daļa: LOT-0146
Iekšējais identifikators: 146
Daļa: LOT-0147
Iekšējais identifikators: 147
Daļa: LOT-0148
Nosaukums: GLUCOSUM
Iekšējais identifikators: 148
Daļa: LOT-0149
Nosaukums: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Apraksts: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Iekšējais identifikators: 149
Daļa: LOT-0150
Nosaukums: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Apraksts: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Iekšējais identifikators: 150
Daļa: LOT-0151
Nosaukums: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Apraksts: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Iekšējais identifikators: 151
Daļa: LOT-0152
Nosaukums: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Apraksts: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Iekšējais identifikators: 152
Daļa: LOT-0153
Nosaukums: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Apraksts: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Iekšējais identifikators: 153
Daļa: LOT-0154
Nosaukums: GLUCOSUM 5% 500,ML
Apraksts: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Iekšējais identifikators: 154
Daļa: LOT-0155
Iekšējais identifikators: 155
Daļa: LOT-0156
Nosaukums: GLYCEROLUM 2100 MG
Apraksts: SUPOZITOARE 2100 MG
Iekšējais identifikators: 156
Daļa: LOT-0157
Nosaukums: GRANISETRONUM 1 MG
Apraksts: COMPR. FILM. 1 MG
Iekšējais identifikators: 157
Daļa: LOT-0158
Nosaukums: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Apraksts: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Iekšējais identifikators: 158
Daļa: LOT-0159
Nosaukums: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Apraksts: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Iekšējais identifikators: 159
Daļa: LOT-0160
Nosaukums: HEPARINUM 100000 UI *50G
Iekšējais identifikators: 160
Daļa: LOT-0161
Nosaukums: HEPARINUM 100000 UI *100G
Iekšējais identifikators: 161
Daļa: LOT-0162
Iekšējais identifikators: 162
Daļa: LOT-0163
Nosaukums: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Iekšējais identifikators: 163
Daļa: LOT-0164
Nosaukums: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Apraksts: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Iekšējais identifikators: 164
Daļa: LOT-0165
Apraksts: SOL. PERF. 500ML
Iekšējais identifikators: 165
Daļa: LOT-0166
Nosaukums: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Apraksts: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Iekšējais identifikators: 166
Daļa: LOT-0167
Apraksts: PULB. PT. SOL. PERF.
Iekšējais identifikators: 167
Daļa: LOT-0168
Apraksts: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Iekšējais identifikators: 168
Daļa: LOT-0169
Apraksts: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Iekšējais identifikators: 169
Daļa: LOT-0170
Iekšējais identifikators: 170
Daļa: LOT-0171
Iekšējais identifikators: 171
Daļa: LOT-0172
Apraksts: SOL. PERF. 5g/100 ml
Iekšējais identifikators: 172
Daļa: LOT-0173
Iekšējais identifikators: 173
Daļa: LOT-0174
Iekšējais identifikators: 174
Daļa: LOT-0175
Iekšējais identifikators: 175
Daļa: LOT-0176
Nosaukums: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Apraksts: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Iekšējais identifikators: 176
Daļa: LOT-0177
Iekšējais identifikators: 177
Daļa: LOT-0178
Nosaukums: IODOFORMIUM
Iekšējais identifikators: 178
Daļa: LOT-0179
Iekšējais identifikators: 179
Daļa: LOT-0180
Nosaukums: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Iekšējais identifikators: 180
Daļa: LOT-0181
Nosaukums: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Apraksts: CPS 100 MG
Iekšējais identifikators: 181
Daļa: LOT-0182
Nosaukums: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Iekšējais identifikators: 182
Daļa: LOT-0183
Iekšējais identifikators: 183
Daļa: LOT-0184
Nosaukums: KANAMICINUM 1% *6 G
Apraksts: UNG.OFT 1%*6 G
Iekšējais identifikators: 184
Daļa: LOT-0185
Nosaukums: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Iekšējais identifikators: 185
Daļa: LOT-0186
Apraksts: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Iekšējais identifikators: 186
Daļa: LOT-0187
Nosaukums: LANOLINUM
Iekšējais identifikators: 187
Daļa: LOT-0188
Nosaukums: LETERVOMIRUM 240 MG
Apraksts: COMPR. FILM. 240 MG
Iekšējais identifikators: 188
Daļa: LOT-0189
Iekšējais identifikators: 189
Daļa: LOT-0190
Nosaukums: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Apraksts: CPR.FILM 250 MG
Iekšējais identifikators: 190
Daļa: LOT-0191
Nosaukums: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Apraksts: CPR FILM 5 MG
Iekšējais identifikators: 191
Daļa: LOT-0192
Nosaukums: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Apraksts: COMPR. FILM 500 MG
Iekšējais identifikators: 192
Daļa: LOT-0193
Nosaukums: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Apraksts: CPR 100 MCG
Iekšējais identifikators: 193
Daļa: LOT-0194
Nosaukums: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Apraksts: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Iekšējais identifikators: 194
Daļa: LOT-0195
Apraksts: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Iekšējais identifikators: 195
Daļa: LOT-0196
Iekšējais identifikators: 196
Daļa: LOT-0197
Nosaukums: LORATADINUM 10 MG
Apraksts: COMPR. 10 MG
Iekšējais identifikators: 197
Daļa: LOT-0198
Nosaukums: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Apraksts: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Iekšējais identifikators: 198
Daļa: LOT-0199
Nosaukums: LORAZEPAMUM 1 MG
Iekšējais identifikators: 199
Daļa: LOT-0200
Nosaukums: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Iekšējais identifikators: 200
Daļa: LOT-0201
Nosaukums: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Apraksts: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Iekšējais identifikators: 201
Daļa: LOT-0202
Nosaukums: MEBEVERINUM 200 MG
Apraksts: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Iekšējais identifikators: 202
Daļa: LOT-0203
Nosaukums: MELOXICAMUM 15 MG
Apraksts: COMPR.15 MG
Iekšējais identifikators: 203
Daļa: LOT-0204
Nosaukums: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Apraksts: SOL.INJ.1G/2ML
Iekšējais identifikators: 204
Daļa: LOT-0205
Nosaukums: METHYLDOPUM 250 MG
Apraksts: CPR 250 MG
Iekšējais identifikators: 205
Daļa: LOT-0206
Nosaukums: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Apraksts: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Iekšējais identifikators: 206
Daļa: LOT-0207
Nosaukums: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Apraksts: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Iekšējais identifikators: 207
Daļa: LOT-0208
Nosaukums: METOPROLOLUM 25 MG
Apraksts: CPR 25 MG
Iekšējais identifikators: 208
Daļa: LOT-0209
Nosaukums: MICAFUNGINUM 50 MG
Apraksts: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Iekšējais identifikators: 209
Daļa: LOT-0210
Apraksts: CPS/CPR.FILM 250 MG
Iekšējais identifikators: 210
Daļa: LOT-0211
Apraksts: CPR,.FILM 500 MG
Iekšējais identifikators: 211
Daļa: LOT-0212
Nosaukums: MIDODRINUM 2.5 MG
Apraksts: CPR 2.5 MG
Iekšējais identifikators: 212
Daļa: LOT-0213
Nosaukums: MORPHYNUM R 30 mg
Apraksts: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Iekšējais identifikators: 213
Daļa: LOT-0214
Nosaukums: MORPHYNUM 10 MG
Apraksts: COMPR FILM 10 MG
Iekšējais identifikators: 214
Daļa: LOT-0215
Apraksts: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Iekšējais identifikators: 215
Daļa: LOT-0216
Apraksts: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Iekšējais identifikators: 216
Daļa: LOT-0217
Apraksts: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Iekšējais identifikators: 217
Daļa: LOT-0218
Apraksts: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Iekšējais identifikators: 218
Daļa: LOT-0219
Nosaukums: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Iekšējais identifikators: 219
Daļa: LOT-0220
Apraksts: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Iekšējais identifikators: 220
Daļa: LOT-0221
Apraksts: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Iekšējais identifikators: 221
Daļa: LOT-0222
Nosaukums: NIFEDIPINUM 20 MG
Apraksts: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Iekšējais identifikators: 222
Daļa: LOT-0223
Nosaukums: NITRAZEPAMUM 5 MG
Apraksts: CPR 5 MG
Iekšējais identifikators: 223
Daļa: LOT-0224
Nosaukums: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Apraksts: COMPR. SUBLING.0.5mg
Iekšējais identifikators: 224
Daļa: LOT-0225
Apraksts: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Iekšējais identifikators: 225
Daļa: LOT-0226
Nosaukums: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Apraksts: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Iekšējais identifikators: 226
Daļa: LOT-0227
Nosaukums: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Apraksts: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Iekšējais identifikators: 227
Daļa: LOT-0228
Apraksts: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Iekšējais identifikators: 228
Daļa: LOT-0229
Apraksts: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Iekšējais identifikators: 229
Daļa: LOT-0230
Nosaukums: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Apraksts: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Iekšējais identifikators: 230
Daļa: LOT-0231
Nosaukums: OMEPRAZOLUM 20 MG
Apraksts: CAPS GASTROREZ.20MG
Iekšējais identifikators: 231
Daļa: LOT-0232
Nosaukums: OMEPRAZOLUM 40 MG
Apraksts: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Iekšējais identifikators: 232
Daļa: LOT-0233
Nosaukums: ONDANSETRONUM 8 MG
Apraksts: COMPR. FILM. 8 MG
Iekšējais identifikators: 233
Daļa: LOT-0234
Nosaukums: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Apraksts: CPS 75 MG
Iekšējais identifikators: 234
Daļa: LOT-0235
Nosaukums: OXACILLINUM 1 G
Apraksts: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Iekšējais identifikators: 235
Daļa: LOT-0236
Nosaukums: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Iekšējais identifikators: 236
Daļa: LOT-0237
Nosaukums: OXYCODONUM 20MG
Apraksts: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Iekšējais identifikators: 237
Daļa: LOT-0238
Nosaukums: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Apraksts: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Iekšējais identifikators: 238
Daļa: LOT-0239
Nosaukums: PANCREATINUM 420 MG
Apraksts: CPS GASTROREZIST 420 MG
Iekšējais identifikators: 239
Daļa: LOT-0240
Nosaukums: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Apraksts: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Iekšējais identifikators: 240
Daļa: LOT-0241
Nosaukums: PARAFINUM LIQUIDUM
Iekšējais identifikators: 241
Daļa: LOT-0242
Apraksts: COMPR. 20MG
Iekšējais identifikators: 242
Daļa: LOT-0243
Nosaukums: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Iekšējais identifikators: 243
Daļa: LOT-0244
Nosaukums: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Apraksts: COMP.ELIB.PREL.
Iekšējais identifikators: 244
Daļa: LOT-0245
Nosaukums: PERINDOPRILUM 5 MG
Apraksts: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Iekšējais identifikators: 245
Daļa: LOT-0246
Nosaukums: PERINDOPRILUM 10 MG
Apraksts: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Iekšējais identifikators: 246
Daļa: LOT-0247
Nosaukums: PHENYLEPHRUNUM 10%
Apraksts: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Iekšējais identifikators: 247
Daļa: LOT-0248
Nosaukums: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Apraksts: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Iekšējais identifikators: 248
Daļa: LOT-0249
Iekšējais identifikators: 249
Daļa: LOT-0250
Nosaukums: POSACONAZOLUM 100 MG
Apraksts: CPR. GASTROREZ.100 MG
Iekšējais identifikators: 250
Daļa: LOT-0251
Nosaukums: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Iekšējais identifikators: 251
Daļa: LOT-0252
Iekšējais identifikators: 252
Daļa: LOT-0253
Iekšējais identifikators: 253
Daļa: LOT-0254
Nosaukums: PROPRANOLOLUM 40 MG
Apraksts: CPR*40 MG
Iekšējais identifikators: 254
Daļa: LOT-0255
Iekšējais identifikators: 255
Daļa: LOT-0256
Nosaukums: REMIFENTANILUM 1MG
Iekšējais identifikators: 256
Daļa: LOT-0257
Nosaukums: RETINOLUM - 10ML
Iekšējais identifikators: 257
Daļa: LOT-0258
Nosaukums: RIFAMPICINUM 150 MG
Apraksts: CAPS. 150 MG
Iekšējais identifikators: 258
Daļa: LOT-0259
Nosaukums: RILMENIDINUM 1MG
Apraksts: COMPR. 1MG
Iekšējais identifikators: 259
Daļa: LOT-0260
Nosaukums: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Apraksts: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Iekšējais identifikators: 260
Daļa: LOT-0261
Nosaukums: RIVANOL 0.1% *200 ML
Iekšējais identifikators: 261
Daļa: LOT-0262
Apraksts: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Iekšējais identifikators: 262
Daļa: LOT-0263
Nosaukums: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Apraksts: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Iekšējais identifikators: 263
Daļa: LOT-0264
Nosaukums: ROSUVASTATIN 10 MG
Apraksts: CPR FILM 10 MG
Iekšējais identifikators: 264
Daļa: LOT-0265
Nosaukums: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Apraksts: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Iekšējais identifikators: 265
Daļa: LOT-0266
Nosaukums: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Apraksts: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Iekšējais identifikators: 266
Daļa: LOT-0267
Apraksts: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Iekšējais identifikators: 267
Daļa: LOT-0268
Iekšējais identifikators: 268
Daļa: LOT-0269
Iekšējais identifikators: 269
Daļa: LOT-0270
Nosaukums: SUCRALFATUM 1 G
Apraksts: CPR 1 GR
Iekšējais identifikators: 270
Daļa: LOT-0271
Nosaukums: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Apraksts: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Iekšējais identifikators: 271
Daļa: LOT-0272
Nosaukums: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Apraksts: TUB CREMA * 100 G
Iekšējais identifikators: 272
Daļa: LOT-0273
Apraksts: COMPR.400MG+80MG
Iekšējais identifikators: 273
Daļa: LOT-0274
Apraksts: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Iekšējais identifikators: 274
Daļa: LOT-0275
Nosaukums: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Iekšējais identifikators: 275
Daļa: LOT-0276
Nosaukums: TELMISARTANUM 80MG
Apraksts: COMPR. 80MG
Iekšējais identifikators: 276
Daļa: LOT-0277
Nosaukums: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Apraksts: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Iekšējais identifikators: 277
Daļa: LOT-0278
Nosaukums: THIAMAZOLUM 10 MG
Iekšējais identifikators: 278
Daļa: LOT-0279
Nosaukums: TIANEPTINUM 12.5 MG
Apraksts: CPR. FILM/DRJ
Iekšējais identifikators: 279
Daļa: LOT-0280
Nosaukums: TICAGRELOR 90 MG
Apraksts: CPR FILM 90 MG
Iekšējais identifikators: 280
Daļa: LOT-0281
Nosaukums: TIOTROPIUM 18 micrograme
Iekšējais identifikators: 281
Daļa: LOT-0282
Nosaukums: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Iekšējais identifikators: 282
Daļa: LOT-0283
Nosaukums: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Iekšējais identifikators: 283
Daļa: LOT-0284
Nosaukums: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Iekšējais identifikators: 284
Daļa: LOT-0285
Nosaukums: TOLPERISONUM 150MG
Apraksts: COMPR. FILM. 150MG
Iekšējais identifikators: 285
Daļa: LOT-0286
Nosaukums: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Apraksts: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Iekšējais identifikators: 286
Daļa: LOT-0287
Nosaukums: TRAMADOLUM 50MG
Apraksts: CAPS. /CPR 50MG
Iekšējais identifikators: 287
Daļa: LOT-0288
Nosaukums: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Apraksts: CPR 2 MG
Iekšējais identifikators: 288
Daļa: LOT-0289
Nosaukums: TRIMEBUTINUM 300 MG
Apraksts: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Iekšējais identifikators: 289
Daļa: LOT-0290
Nosaukums: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Apraksts: SOL.INJ.25 MG/5ML
Iekšējais identifikators: 290
Daļa: LOT-0291
Nosaukums: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Iekšējais identifikators: 291
Daļa: LOT-0292
Nosaukums: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Iekšējais identifikators: 292
Daļa: LOT-0293
Nosaukums: VANCOMYCINUM 1g
Iekšējais identifikators: 293
Daļa: LOT-0294
Nosaukums: VANCOMYCINUM 500 MG
Iekšējais identifikators: 294
Daļa: LOT-0295
Nosaukums: VASELINUM ALBUM
Iekšējais identifikators: 295
Daļa: LOT-0296
Nosaukums: VERAPAMILUM 80 MG
Apraksts: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Iekšējais identifikators: 296
Daļa: LOT-0297
Nosaukums: VORICONAZOLUM 200 mg
Iekšējais identifikators: 297
Daļa: LOT-0298
Nosaukums: VORICONAZOLUM 200 MG
Apraksts: COMP.FILM 200 mg
Iekšējais identifikators: 298
396159-2026 - Mededinging
Roemenië – Farmaceutische producten – Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelFurnizare MEDICAMENTE 14_2026
Interne identificatiecode4192960_2026_PAAPD1599750
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
TitelALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
TitelACENOCUMAROLUM 4 MG
BeschrijvingACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
TitelACICLOVIRUM 200MG
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
TitelACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
TitelACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0006
TitelACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0007
TitelACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0008
TitelACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Interne identificatiecode8
PerceelLOT-0009
TitelACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Interne identificatiecode9
PerceelLOT-0010
TitelALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Interne identificatiecode10
PerceelLOT-0011
TitelALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Interne identificatiecode11
PerceelLOT-0012
TitelALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Interne identificatiecode12
PerceelLOT-0013
TitelALLOPURINOLUM 100 MG
Interne identificatiecode13
PerceelLOT-0014
TitelALLOPURINOLUM 300 MG
Interne identificatiecode14
PerceelLOT-0015
TitelALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Interne identificatiecode15
PerceelLOT-0016
TitelAMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
BeschrijvingSIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Interne identificatiecode16
PerceelLOT-0017
TitelAMINOPHYLLINUM 100 MG
BeschrijvingCPS/CPR *100 MG
Interne identificatiecode17
PerceelLOT-0018
TitelAMIODARONUM 200 MG
BeschrijvingCOMPR. 200MG
Interne identificatiecode18
PerceelLOT-0019
BeschrijvingCOMPR. FILM. 875MG+125MG
Interne identificatiecode19
PerceelLOT-0020
TitelAMOXICILLINUM 500 MG
BeschrijvingCPS /CPR FILM *500 MG
Interne identificatiecode20
PerceelLOT-0021
TitelANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Interne identificatiecode21
PerceelLOT-0022
TitelAPA OXIGENATA 3% *1000 ML
BeschrijvingSUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Interne identificatiecode22
PerceelLOT-0023
TitelAPIXABANUM 2.5 MG
BeschrijvingCPR.FILM 2.5 MG
Interne identificatiecode23
PerceelLOT-0024
TitelAPIXABANUM 5 MG
BeschrijvingCPR.FILM.5 MG
Interne identificatiecode24
PerceelLOT-0025
TitelAPREPITANTUM 125 MG+80 MG
BeschrijvingCAPS 125 MG+80 MG
Interne identificatiecode25
PerceelLOT-0026
TitelATORVASTATINUM 40 MG
BeschrijvingCPR FILM 40 MG
Interne identificatiecode26
PerceelLOT-0027
TitelATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Interne identificatiecode27
PerceelLOT-0028
TitelAZATHIOPRINUM 50 MG
BeschrijvingCPR FILM 50 MG
Interne identificatiecode28
PerceelLOT-0029
TitelAZITHROMYCINUM 500MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 500MG
Interne identificatiecode29
PerceelLOT-0030
TitelAZTREONAM 1 G
BeschrijvingPULB. PT. SOL. INJ. 1G
Interne identificatiecode30
PerceelLOT-0031
TitelAZTREONAM 2G
BeschrijvingPULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Interne identificatiecode31
PerceelLOT-0032
TitelBENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Interne identificatiecode32
PerceelLOT-0033
TitelBETAHISTINUM 24 MG
BeschrijvingCOMPR. 24 MG
Interne identificatiecode33
PerceelLOT-0034
Interne identificatiecode34
PerceelLOT-0035
TitelBETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
BeschrijvingSUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Interne identificatiecode35
PerceelLOT-0036
TitelBILASTINUM 20 MG
BeschrijvingCPR 20 MG
Interne identificatiecode36
PerceelLOT-0037
TitelBISACODYLUM 5 MG
BeschrijvingDRJ/CPR 5 MG
Interne identificatiecode37
PerceelLOT-0038
TitelBISMUTHIOXIDE 120 MG
BeschrijvingCPR.FILM 120 MG
Interne identificatiecode38
PerceelLOT-0039
TitelBISOPROLOLUM 5 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM CPR *5 MG
Interne identificatiecode39
PerceelLOT-0040
TitelBISOPROLOLUM 2.5 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Interne identificatiecode40
PerceelLOT-0041
TitelBROMHEXIMUM 8 MG
BeschrijvingCPR 8 MG
Interne identificatiecode41
PerceelLOT-0042
TitelBUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Interne identificatiecode42
PerceelLOT-0043
TitelBUDESONIDUM 3 mg
Interne identificatiecode43
PerceelLOT-0044
Interne identificatiecode44
PerceelLOT-0045
TitelCALCII CARBONAS
Interne identificatiecode45
PerceelLOT-0046
TitelCANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
BeschrijvingCPR 16 MG
Interne identificatiecode46
PerceelLOT-0047
TitelCANGRELORUM 50 MG
Interne identificatiecode47
PerceelLOT-0048
TitelCAPTOPRILUM 25 MG
BeschrijvingCPR.25 MG.
Interne identificatiecode48
PerceelLOT-0049
TitelCARBAMAZEPINUM 200MG
BeschrijvingCOMPR /CPR FILM200MG
Interne identificatiecode49
PerceelLOT-0050
TitelCEFOPERAZONUM 2 G
Interne identificatiecode50
PerceelLOT-0051
TitelCEFTAZIDIMUM 2 G
Interne identificatiecode51
PerceelLOT-0052
TitelCILOSTAZOLUM 100 MG
BeschrijvingCPR 100 MG
Interne identificatiecode52
PerceelLOT-0053
TitelCIPROFLOXACINUM 500MG
Interne identificatiecode53
PerceelLOT-0054
TitelCLARITHROMYCINUM 500 MG
Interne identificatiecode54
PerceelLOT-0055
TitelCLINDAMYCINUM 600 MG
BeschrijvingCPR FILM 600 MG
Interne identificatiecode55
PerceelLOT-0056
TitelCLONIDINUM 0.15 MG
BeschrijvingCPR 0.15 MG
Interne identificatiecode56
PerceelLOT-0057
TitelCLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
BeschrijvingSOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Interne identificatiecode57
PerceelLOT-0058
TitelCLOPIDOGRELUM 75 MG
BeschrijvingCPR. FILMATE 75 MG
Interne identificatiecode58
PerceelLOT-0059
Interne identificatiecode59
PerceelLOT-0060
BeschrijvingSPRAY CU PULBERE -125 ML
Interne identificatiecode60
PerceelLOT-0061
BeschrijvingCREMA *50 ML
Interne identificatiecode61
PerceelLOT-0062
BeschrijvingSPRAY *250 ML
Interne identificatiecode62
PerceelLOT-0063
BeschrijvingSPRAY *1000 ML
Interne identificatiecode63
PerceelLOT-0064
Interne identificatiecode64
PerceelLOT-0065
TitelCOMBINATII -EMOFIX 30 G
BeschrijvingUNG.HEMOSTATIC 30 G
Interne identificatiecode65
PerceelLOT-0066
TitelCLOTRIMAZOLUM 15 G
BeschrijvingCREMA -15 GR
Interne identificatiecode66
PerceelLOT-0067
TitelCOLCHICINUM 1 mg
BeschrijvingCPR 1 MG
Interne identificatiecode67
PerceelLOT-0068
Interne identificatiecode68
PerceelLOT-0069
Interne identificatiecode69
PerceelLOT-0070
TitelCOMBINATII - LIPIDE - 20%* 250 ML
BeschrijvingEMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Interne identificatiecode70
PerceelLOT-0071
BeschrijvingCOMPR.ELIB.MODIF.
Interne identificatiecode71
PerceelLOT-0072
Interne identificatiecode72
PerceelLOT-0073
BeschrijvingPULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Interne identificatiecode73
PerceelLOT-0074
Interne identificatiecode74
PerceelLOT-0075
Interne identificatiecode75
PerceelLOT-0076
BeschrijvingCPR 20 MG/40MG
Interne identificatiecode76
PerceelLOT-0077
BeschrijvingTUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Interne identificatiecode77
PerceelLOT-0078
BeschrijvingCPR 10 /80 mg
Interne identificatiecode78
PerceelLOT-0079
Interne identificatiecode79
PerceelLOT-0080
Interne identificatiecode80
PerceelLOT-0081
BeschrijvingCOMPR. 5 MG/5 MG
Interne identificatiecode81
PerceelLOT-0082
BeschrijvingCAPS 50 MG/20 MG
Interne identificatiecode82
PerceelLOT-0083
BeschrijvingSERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Interne identificatiecode83
PerceelLOT-0084
TitelCOMBINATII DICARBOCALM
BeschrijvingCOMPR.MASTICABILE
Interne identificatiecode84
PerceelLOT-0085
TitelCOMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
BeschrijvingCPR.FILM 500 MG
Interne identificatiecode85
PerceelLOT-0086
Interne identificatiecode86
PerceelLOT-0087
TitelCOMBINATII - EPICOGEL 125 ML
BeschrijvingSUSPENSIE *125 ML
Interne identificatiecode87
PerceelLOT-0088
Interne identificatiecode88
PerceelLOT-0089
Interne identificatiecode89
PerceelLOT-0090
TitelCOMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Interne identificatiecode90
PerceelLOT-0091
BeschrijvingCPS 300 MG/0.5 MG
Interne identificatiecode91
PerceelLOT-0092
BeschrijvingCREMA *20 G
Interne identificatiecode92
PerceelLOT-0093
Interne identificatiecode93
PerceelLOT-0094
BeschrijvingSOL.PERF.*500 ML
Interne identificatiecode94
PerceelLOT-0095
Interne identificatiecode95
PerceelLOT-0096
BeschrijvingSOL.PERF. x 500ml
Interne identificatiecode96
PerceelLOT-0097
BeschrijvingSOL.PERF x 500ml
Interne identificatiecode97
PerceelLOT-0098
TitelCOMBINATII VITAMINE
Interne identificatiecode98
PerceelLOT-0099
TitelCOMBINATII VITAMINE *10 ML
Interne identificatiecode99
PerceelLOT-0100
Interne identificatiecode100
PerceelLOT-0101
Interne identificatiecode101
PerceelLOT-0102
Interne identificatiecode102
PerceelLOT-0103
BeschrijvingSOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Interne identificatiecode103
PerceelLOT-0104
TitelCORNEREGEL UNG
BeschrijvingGEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Interne identificatiecode104
PerceelLOT-0105
TitelCYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
BeschrijvingDRAJEURI *1000 MCG
Interne identificatiecode105
PerceelLOT-0106
TitelDABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
BeschrijvingCPS 150 MG
Interne identificatiecode106
PerceelLOT-0107
TitelDESMOPRESSINUM 120 MCG
Interne identificatiecode107
PerceelLOT-0108
Interne identificatiecode108
PerceelLOT-0109
TitelDEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
BeschrijvingSOL. INJ. 8 MG/2 ML
Interne identificatiecode109
PerceelLOT-0110
TitelDEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
BeschrijvingPIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Interne identificatiecode110
PerceelLOT-0111
TitelDEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Interne identificatiecode111
PerceelLOT-0112
TitelDEXMEDETOMIDINUM 100 ,MCG/ML-2 ML
Interne identificatiecode112
PerceelLOT-0113
TitelDIAZEPAMUM 10 MG
BeschrijvingCPR 10
Interne identificatiecode113
PerceelLOT-0114
TitelDIAZEPAMUM 10 MG/2ML
BeschrijvingSOL. INJ. 10 MG/2ML
Interne identificatiecode114
PerceelLOT-0115
TitelDICLOFENACUM 100 MG
BeschrijvingCPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Interne identificatiecode115
PerceelLOT-0116
TitelDIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
BeschrijvingSOL.INJ 30 MG/2ML
Interne identificatiecode116
PerceelLOT-0117
TitelDIGOXINUM 0.250 MG
BeschrijvingCPR * 0.250 MG
Interne identificatiecode117
PerceelLOT-0118
TitelDIOSMECTITA 3G
BeschrijvingPULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Interne identificatiecode118
PerceelLOT-0119
TitelDOMPERIDONUM 10 MG
BeschrijvingCOMPR.FILM 10 MG
Interne identificatiecode119
PerceelLOT-0120
TitelDROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
BeschrijvingSOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Interne identificatiecode120
PerceelLOT-0121
TitelDROTAVERINUM 40mg
BeschrijvingCPR 40 MG
Interne identificatiecode121
PerceelLOT-0122
TitelENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
BeschrijvingSOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Interne identificatiecode122
PerceelLOT-0123
TitelENOXAPARINUM 2000UI (20mg)/0.2ml
BeschrijvingSOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Interne identificatiecode123
PerceelLOT-0124
TitelENOXAPARINUM 8000UI (80mg)/0.8ml
BeschrijvingSOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Interne identificatiecode124
PerceelLOT-0125
TitelENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
BeschrijvingSOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Interne identificatiecode125
PerceelLOT-0126
TitelEPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
BeschrijvingSOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Interne identificatiecode126
PerceelLOT-0127
TitelERDOSTEINUM 300 MG
BeschrijvingCPS 300 MG
Interne identificatiecode127
PerceelLOT-0128
TitelESOMEPRAZOLUM 40 MG
BeschrijvingPULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Interne identificatiecode128
PerceelLOT-0129
TitelETORICOXIBUM 60 MG
BeschrijvingCOMPR.FILM 60 MG
Interne identificatiecode129
PerceelLOT-0130
TitelFAMOTIDINUM 20 MG
Interne identificatiecode130
PerceelLOT-0131
TitelFAVIPIRAVIRUM 200 MG
BeschrijvingCOMPR FILM 200 MG
Interne identificatiecode131
PerceelLOT-0132
TitelFENTANYLUM 200 MCG
BeschrijvingCPR SUBLING 200 MCG
Interne identificatiecode132
PerceelLOT-0133
TitelFENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
BeschrijvingSOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Interne identificatiecode133
PerceelLOT-0134
Interne identificatiecode134
PerceelLOT-0135
TitelFIBRINOGEN UMAN 1G
BeschrijvingPULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Interne identificatiecode135
PerceelLOT-0136
TitelFLECAINIDUM 50 MG
BeschrijvingCPS .CU.ELIB.PREL
Interne identificatiecode136
PerceelLOT-0137
TitelFLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
BeschrijvingSOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Interne identificatiecode137
PerceelLOT-0138
TitelFLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
BeschrijvingSOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Interne identificatiecode138
PerceelLOT-0139
TitelFONDAPARINUX SODIUM 2,5 MG/0,5ML
Interne identificatiecode139
PerceelLOT-0140
TitelFOSFOMYCINUM 3 G
Interne identificatiecode140
PerceelLOT-0141
TitelFOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Interne identificatiecode141
PerceelLOT-0142
TitelFURAZOLIDONUM 100 MG
Interne identificatiecode142
PerceelLOT-0143
TitelFUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
BeschrijvingSOL.INJ.20 MG/2ML
Interne identificatiecode143
PerceelLOT-0144
TitelGABAPENTINUM 300 MG
Interne identificatiecode144
PerceelLOT-0145
TitelGELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Interne identificatiecode145
PerceelLOT-0146
Interne identificatiecode146
PerceelLOT-0147
Interne identificatiecode147
PerceelLOT-0148
TitelGLUCOSUM
Interne identificatiecode148
PerceelLOT-0149
TitelGLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
BeschrijvingSOL.PERF 10% 500ML pungi
Interne identificatiecode149
PerceelLOT-0150
TitelGLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
BeschrijvingSOL.PERF 10% FLC *500ML
Interne identificatiecode150
PerceelLOT-0151
TitelGLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
BeschrijvingSOL. PERF. 5% 250ML pungi
Interne identificatiecode151
PerceelLOT-0152
TitelGLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
BeschrijvingSOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Interne identificatiecode152
PerceelLOT-0153
TitelGLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
BeschrijvingSOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Interne identificatiecode153
PerceelLOT-0154
TitelGLUCOSUM 5% 500,ML
BeschrijvingSOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Interne identificatiecode154
PerceelLOT-0155
TitelGLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Interne identificatiecode155
PerceelLOT-0156
TitelGLYCEROLUM 2100 MG
BeschrijvingSUPOZITOARE 2100 MG
Interne identificatiecode156
PerceelLOT-0157
TitelGRANISETRONUM 1 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 1 MG
Interne identificatiecode157
PerceelLOT-0158
TitelGRANISETRONUM 3 MG/3 ML
BeschrijvingSOL. INJ. 3 MG/3ML
Interne identificatiecode158
PerceelLOT-0159
TitelHALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
BeschrijvingSOL.INJ 5mg/ml-1ml
Interne identificatiecode159
PerceelLOT-0160
TitelHEPARINUM 100000 UI *50G
Interne identificatiecode160
PerceelLOT-0161
TitelHEPARINUM 100000 UI *100G
Interne identificatiecode161
PerceelLOT-0162
Interne identificatiecode162
PerceelLOT-0163
TitelHYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Interne identificatiecode163
PerceelLOT-0164
TitelHYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
BeschrijvingSOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Interne identificatiecode164
PerceelLOT-0165
TitelHYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
BeschrijvingSOL. PERF. 500ML
Interne identificatiecode165
PerceelLOT-0166
TitelIDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
BeschrijvingSOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Interne identificatiecode166
PerceelLOT-0167
BeschrijvingPULB. PT. SOL. PERF.
Interne identificatiecode167
PerceelLOT-0168
Interne identificatiecode168
PerceelLOT-0169
Interne identificatiecode169
PerceelLOT-0170
Interne identificatiecode170
PerceelLOT-0171
Interne identificatiecode171
PerceelLOT-0172
BeschrijvingSOL. PERF. 5g/100 ml
Interne identificatiecode172
PerceelLOT-0173
Interne identificatiecode173
PerceelLOT-0174
Interne identificatiecode174
PerceelLOT-0175
Interne identificatiecode175
PerceelLOT-0176
TitelINDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
BeschrijvingPICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Interne identificatiecode176
PerceelLOT-0177
TitelINSULINUM ASPART ( R) 100UI/ML-3ML
Interne identificatiecode177
PerceelLOT-0178
TitelIODOFORMIUM
Interne identificatiecode178
PerceelLOT-0179
TitelIPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Interne identificatiecode179
PerceelLOT-0180
TitelISAVUCONAZOLUM 200 MG
Interne identificatiecode180
PerceelLOT-0181
TitelISAVUCONAZOLUM 100 MG
BeschrijvingCPS 100 MG
Interne identificatiecode181
PerceelLOT-0182
TitelISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Interne identificatiecode182
PerceelLOT-0183
TitelKALII CHLORIDUM 150 MG/ML (10ML)
Interne identificatiecode183
PerceelLOT-0184
TitelKANAMICINUM 1% *6 G
BeschrijvingUNG.OFT 1%*6 G
Interne identificatiecode184
PerceelLOT-0185
TitelKETOPROFENUM 100MG/2ML
Interne identificatiecode185
PerceelLOT-0186
BeschrijvingSOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Interne identificatiecode186
PerceelLOT-0187
TitelLANOLINUM
Interne identificatiecode187
PerceelLOT-0188
TitelLETERVOMIRUM 240 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 240 MG
Interne identificatiecode188
PerceelLOT-0189
TitelLEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Interne identificatiecode189
PerceelLOT-0190
TitelLEVETIRACETAMUM 250 MG
BeschrijvingCPR.FILM 250 MG
Interne identificatiecode190
PerceelLOT-0191
TitelLEVOCETIRIZINUM 5 MG
BeschrijvingCPR FILM 5 MG
Interne identificatiecode191
PerceelLOT-0192
TitelLEVOFLOXACINUM 500 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM 500 MG
Interne identificatiecode192
PerceelLOT-0193
TitelLEVOTHYROXINUM 100 MCG
BeschrijvingCPR 100 MCG
Interne identificatiecode193
PerceelLOT-0194
TitelLEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
BeschrijvingSOL. ORALA100 MCG/5ML
Interne identificatiecode194
PerceelLOT-0195
TitelLIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
BeschrijvingSOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Interne identificatiecode195
PerceelLOT-0196
TitelLIDOCAINUM SPRAY 10%-4.6 MG /DOZA
Interne identificatiecode196
PerceelLOT-0197
TitelLORATADINUM 10 MG
BeschrijvingCOMPR. 10 MG
Interne identificatiecode197
PerceelLOT-0198
TitelLORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
BeschrijvingSOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Interne identificatiecode198
PerceelLOT-0199
TitelLORAZEPAMUM 1 MG
Interne identificatiecode199
PerceelLOT-0200
TitelLORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Interne identificatiecode200
PerceelLOT-0201
TitelMAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
BeschrijvingSOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Interne identificatiecode201
PerceelLOT-0202
TitelMEBEVERINUM 200 MG
BeschrijvingCAPS.ELIB.PREL.200 MG
Interne identificatiecode202
PerceelLOT-0203
TitelMELOXICAMUM 15 MG
BeschrijvingCOMPR.15 MG
Interne identificatiecode203
PerceelLOT-0204
TitelMETAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
BeschrijvingSOL.INJ.1G/2ML
Interne identificatiecode204
PerceelLOT-0205
TitelMETHYLDOPUM 250 MG
BeschrijvingCPR 250 MG
Interne identificatiecode205
PerceelLOT-0206
TitelMETOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
BeschrijvingSOL.INJ.5MG/ML-2ML
Interne identificatiecode206
PerceelLOT-0207
TitelMETOPROLOLUM 5 MG/5ML
BeschrijvingSOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Interne identificatiecode207
PerceelLOT-0208
TitelMETOPROLOLUM 25 MG
BeschrijvingCPR 25 MG
Interne identificatiecode208
PerceelLOT-0209
TitelMICAFUNGINUM 50 MG
BeschrijvingPULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Interne identificatiecode209
PerceelLOT-0210
TitelMICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
BeschrijvingCPS/CPR.FILM 250 MG
Interne identificatiecode210
PerceelLOT-0211
TitelMICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
BeschrijvingCPR,.FILM 500 MG
Interne identificatiecode211
PerceelLOT-0212
TitelMIDODRINUM 2.5 MG
BeschrijvingCPR 2.5 MG
Interne identificatiecode212
PerceelLOT-0213
TitelMORPHYNUM R 30 mg
BeschrijvingCOMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Interne identificatiecode213
PerceelLOT-0214
TitelMORPHYNUM 10 MG
BeschrijvingCOMPR FILM 10 MG
Interne identificatiecode214
PerceelLOT-0215
BeschrijvingSOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Interne identificatiecode215
PerceelLOT-0216
BeschrijvingSOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Interne identificatiecode216
PerceelLOT-0217
BeschrijvingSOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Interne identificatiecode217
PerceelLOT-0218
BeschrijvingSOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Interne identificatiecode218
PerceelLOT-0219
TitelNATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Interne identificatiecode219
PerceelLOT-0220
Interne identificatiecode220
PerceelLOT-0221
BeschrijvingSOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Interne identificatiecode221
PerceelLOT-0222
TitelNIFEDIPINUM 20 MG
BeschrijvingCOMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Interne identificatiecode222
PerceelLOT-0223
TitelNITRAZEPAMUM 5 MG
BeschrijvingCPR 5 MG
Interne identificatiecode223
PerceelLOT-0224
TitelNITROGLYCERINUM 0,5 MG
BeschrijvingCOMPR. SUBLING.0.5mg
Interne identificatiecode224
PerceelLOT-0225
TitelNITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
BeschrijvingSOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Interne identificatiecode225
PerceelLOT-0226
TitelNORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Interne identificatiecode226
PerceelLOT-0227
TitelOCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
BeschrijvingSOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Interne identificatiecode227
PerceelLOT-0228
BeschrijvingCOMPR.FILM 20MG / 5MG
Interne identificatiecode228
PerceelLOT-0229
BeschrijvingCOMPR.FILM 40MG / 5MG
Interne identificatiecode229
PerceelLOT-0230
TitelOLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
BeschrijvingPICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Interne identificatiecode230
PerceelLOT-0231
TitelOMEPRAZOLUM 20 MG
BeschrijvingCAPS GASTROREZ.20MG
Interne identificatiecode231
PerceelLOT-0232
TitelOMEPRAZOLUM 40 MG
BeschrijvingPULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Interne identificatiecode232
PerceelLOT-0233
TitelONDANSETRONUM 8 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 8 MG
Interne identificatiecode233
PerceelLOT-0234
TitelOSELTAMIVIRUM 75 MG
BeschrijvingCPS 75 MG
Interne identificatiecode234
PerceelLOT-0235
TitelOXACILLINUM 1 G
Interne identificatiecode235
PerceelLOT-0236
TitelOXACILLINUM 500 MG INJ.
Interne identificatiecode236
PerceelLOT-0237
TitelOXYCODONUM 20MG
BeschrijvingCOMPR. ELIB PREL. 20MG
Interne identificatiecode237
PerceelLOT-0238
TitelPALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
BeschrijvingSOL.INJ.250 MCG/5ML
Interne identificatiecode238
PerceelLOT-0239
TitelPANCREATINUM 420 MG
BeschrijvingCPS GASTROREZIST 420 MG
Interne identificatiecode239
PerceelLOT-0240
TitelPANTOPRAZOLUM 40 MG
BeschrijvingPULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Interne identificatiecode240
PerceelLOT-0241
TitelPARAFINUM LIQUIDUM
Interne identificatiecode241
PerceelLOT-0242
TitelPENTAERITHRITYLI TETRANITRAS 20 MG
BeschrijvingCOMPR. 20MG
Interne identificatiecode242
PerceelLOT-0243
TitelPENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Interne identificatiecode243
PerceelLOT-0244
TitelPENTOXIFYLLINUM 400 MG
BeschrijvingCOMP.ELIB.PREL.
Interne identificatiecode244
PerceelLOT-0245
TitelPERINDOPRILUM 5 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Interne identificatiecode245
PerceelLOT-0246
TitelPERINDOPRILUM 10 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Interne identificatiecode246
PerceelLOT-0247
TitelPHENYLEPHRUNUM 10%
BeschrijvingPIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Interne identificatiecode247
PerceelLOT-0248
TitelPHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
BeschrijvingSOL.INJ.10MG/ML-1ML
Interne identificatiecode248
PerceelLOT-0249
Interne identificatiecode249
PerceelLOT-0250
TitelPOSACONAZOLUM 100 MG
BeschrijvingCPR. GASTROREZ.100 MG
Interne identificatiecode250
PerceelLOT-0251
TitelPOSACONAZOLUM 40 MG/ML
Interne identificatiecode251
PerceelLOT-0252
TitelPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 120 ML
Interne identificatiecode252
PerceelLOT-0253
TitelPOVIDONUM IODINATUM 10 %- 100 ML
Interne identificatiecode253
PerceelLOT-0254
TitelPROPRANOLOLUM 40 MG
BeschrijvingCPR*40 MG
Interne identificatiecode254
PerceelLOT-0255
Interne identificatiecode255
PerceelLOT-0256
TitelREMIFENTANILUM 1MG
Interne identificatiecode256
PerceelLOT-0257
TitelRETINOLUM - 10ML
Interne identificatiecode257
PerceelLOT-0258
TitelRIFAMPICINUM 150 MG
BeschrijvingCAPS. 150 MG
Interne identificatiecode258
PerceelLOT-0259
TitelRILMENIDINUM 1MG
BeschrijvingCOMPR. 1MG
Interne identificatiecode259
PerceelLOT-0260
TitelRISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
BeschrijvingSOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Interne identificatiecode260
PerceelLOT-0261
TitelRIVANOL 0.1% *200 ML
Interne identificatiecode261
PerceelLOT-0262
TitelROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
BeschrijvingSOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Interne identificatiecode262
PerceelLOT-0263
TitelROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
BeschrijvingSOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Interne identificatiecode263
PerceelLOT-0264
TitelROSUVASTATIN 10 MG
BeschrijvingCPR FILM 10 MG
Interne identificatiecode264
PerceelLOT-0265
TitelSALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
BeschrijvingSOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Interne identificatiecode265
PerceelLOT-0266
TitelSALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
BeschrijvingSOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Interne identificatiecode266
PerceelLOT-0267
BeschrijvingPULB. INHAL. 50MG/100MG
Interne identificatiecode267
PerceelLOT-0268
Interne identificatiecode268
PerceelLOT-0269
Interne identificatiecode269
PerceelLOT-0270
TitelSUCRALFATUM 1 G
BeschrijvingCPR 1 GR
Interne identificatiecode270
PerceelLOT-0271
TitelSUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
BeschrijvingSOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Interne identificatiecode271
PerceelLOT-0272
TitelSULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
BeschrijvingTUB CREMA * 100 G
Interne identificatiecode272
PerceelLOT-0273
BeschrijvingCOMPR.400MG+80MG
Interne identificatiecode273
PerceelLOT-0274
BeschrijvingSOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Interne identificatiecode274
PerceelLOT-0275
TitelTAMSULOSINUM 0.4 MG
Interne identificatiecode275
PerceelLOT-0276
TitelTELMISARTANUM 80MG
BeschrijvingCOMPR. 80MG
Interne identificatiecode276
PerceelLOT-0277
TitelTETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
BeschrijvingPICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Interne identificatiecode277
PerceelLOT-0278
TitelTHIAMAZOLUM 10 MG
Interne identificatiecode278
PerceelLOT-0279
TitelTIANEPTINUM 12.5 MG
BeschrijvingCPR. FILM/DRJ
Interne identificatiecode279
PerceelLOT-0280
TitelTICAGRELOR 90 MG
BeschrijvingCPR FILM 90 MG
Interne identificatiecode280
PerceelLOT-0281
TitelTIOTROPIUM 18 micrograme
Interne identificatiecode281
PerceelLOT-0282
TitelTOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Interne identificatiecode282
PerceelLOT-0283
TitelTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Interne identificatiecode283
PerceelLOT-0284
TitelTOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Interne identificatiecode284
PerceelLOT-0285
TitelTOLPERISONUM 150MG
BeschrijvingCOMPR. FILM. 150MG
Interne identificatiecode285
PerceelLOT-0286
TitelTRAMADOLUM 100 MG/2 ML
BeschrijvingSOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Interne identificatiecode286
PerceelLOT-0287
TitelTRAMADOLUM 50MG
BeschrijvingCAPS. /CPR 50MG
Interne identificatiecode287
PerceelLOT-0288
TitelTRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
BeschrijvingCPR 2 MG
Interne identificatiecode288
PerceelLOT-0289
TitelTRIMEBUTINUM 300 MG
BeschrijvingCOMPR. ELIB.PREL 300 MG
Interne identificatiecode289
PerceelLOT-0290
TitelURAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
BeschrijvingSOL.INJ.25 MG/5ML
Interne identificatiecode290
PerceelLOT-0291
TitelVACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Interne identificatiecode291
PerceelLOT-0292
TitelVALACYCLOVIRUM 500 MG
Interne identificatiecode292
PerceelLOT-0293
TitelVANCOMYCINUM 1g
Interne identificatiecode293
PerceelLOT-0294
TitelVANCOMYCINUM 500 MG
Interne identificatiecode294
PerceelLOT-0295
TitelVASELINUM ALBUM
Interne identificatiecode295
PerceelLOT-0296
TitelVERAPAMILUM 80 MG
BeschrijvingCOMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Interne identificatiecode296
PerceelLOT-0297
TitelVORICONAZOLUM 200 mg
Interne identificatiecode297
PerceelLOT-0298
TitelVORICONAZOLUM 200 MG
BeschrijvingCOMP.FILM 200 mg
Interne identificatiecode298
2. Procedimento
Procedimento
Título: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Identificador interno: 4192960_2026_PAAPD1599750
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Lote: LOT-0001
Título: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Descrição: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: ACICLOVIRUM 200MG
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: ALLOPURINOLUM 100 MG
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: ALLOPURINOLUM 300 MG
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Descrição: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Descrição: CPS/CPR *100 MG
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: AMIODARONUM 200 MG
Descrição: COMPR. 200MG
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Descrição: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: AMOXICILLINUM 500 MG
Descrição: CPS /CPR FILM *500 MG
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Descrição: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: APIXABANUM 2.5 MG
Descrição: CPR.FILM 2.5 MG
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: APIXABANUM 5 MG
Descrição: CPR.FILM.5 MG
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Descrição: CAPS 125 MG+80 MG
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Título: ATORVASTATINUM 40 MG
Descrição: CPR FILM 40 MG
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: AZATHIOPRINUM 50 MG
Descrição: CPR FILM 50 MG
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: AZITHROMYCINUM 500MG
Descrição: COMPR. FILM. 500MG
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: AZTREONAM 1 G
Descrição: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: AZTREONAM 2G
Descrição: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: BETAHISTINUM 24 MG
Descrição: COMPR. 24 MG
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Descrição: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: BILASTINUM 20 MG
Descrição: CPR 20 MG
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Título: BISACODYLUM 5 MG
Descrição: DRJ/CPR 5 MG
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Descrição: CPR.FILM 120 MG
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: BISOPROLOLUM 5 MG
Descrição: COMPR. FILM CPR *5 MG
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Descrição: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: BROMHEXIMUM 8 MG
Descrição: CPR 8 MG
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Título: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Identificador interno: 42
Lote: LOT-0043
Título: BUDESONIDUM 3 mg
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Título: CALCII CARBONAS
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Título: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Descrição: CPR 16 MG
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: CANGRELORUM 50 MG
Identificador interno: 47
Lote: LOT-0048
Título: CAPTOPRILUM 25 MG
Descrição: CPR.25 MG.
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Título: CARBAMAZEPINUM 200MG
Descrição: COMPR /CPR FILM200MG
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Título: CEFOPERAZONUM 2 G
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Título: CEFTAZIDIMUM 2 G
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Título: CILOSTAZOLUM 100 MG
Descrição: CPR 100 MG
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Título: CIPROFLOXACINUM 500MG
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Título: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Título: CLINDAMYCINUM 600 MG
Descrição: CPR FILM 600 MG
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Título: CLONIDINUM 0.15 MG
Descrição: CPR 0.15 MG
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Título: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Descrição: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Título: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Descrição: CPR. FILMATE 75 MG
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Descrição: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Descrição: CREMA *50 ML
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Descrição: SPRAY *250 ML
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Descrição: SPRAY *1000 ML
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 64
Lote: LOT-0065
Título: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Descrição: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Título: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Descrição: CREMA -15 GR
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Título: COLCHICINUM 1 mg
Descrição: CPR 1 MG
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Descrição: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Descrição: COMPR.ELIB.MODIF.
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Descrição: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Descrição: CPR 20 MG/40MG
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Descrição: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Identificador interno: 77
Lote: LOT-0078
Descrição: CPR 10 /80 mg
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Identificador interno: 79
Lote: LOT-0080
Identificador interno: 80
Lote: LOT-0081
Descrição: COMPR. 5 MG/5 MG
Identificador interno: 81
Lote: LOT-0082
Descrição: CAPS 50 MG/20 MG
Identificador interno: 82
Lote: LOT-0083
Descrição: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Identificador interno: 83
Lote: LOT-0084
Título: COMBINATII DICARBOCALM
Descrição: COMPR.MASTICABILE
Identificador interno: 84
Lote: LOT-0085
Título: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Descrição: CPR.FILM 500 MG
Identificador interno: 85
Lote: LOT-0086
Identificador interno: 86
Lote: LOT-0087
Título: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Descrição: SUSPENSIE *125 ML
Identificador interno: 87
Lote: LOT-0088
Identificador interno: 88
Lote: LOT-0089
Identificador interno: 89
Lote: LOT-0090
Título: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Identificador interno: 90
Lote: LOT-0091
Descrição: CPS 300 MG/0.5 MG
Identificador interno: 91
Lote: LOT-0092
Descrição: CREMA *20 G
Identificador interno: 92
Lote: LOT-0093
Identificador interno: 93
Lote: LOT-0094
Descrição: SOL.PERF.*500 ML
Identificador interno: 94
Lote: LOT-0095
Identificador interno: 95
Lote: LOT-0096
Descrição: SOL.PERF. x 500ml
Identificador interno: 96
Lote: LOT-0097
Descrição: SOL.PERF x 500ml
Identificador interno: 97
Lote: LOT-0098
Título: COMBINATII VITAMINE
Identificador interno: 98
Lote: LOT-0099
Título: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Identificador interno: 99
Lote: LOT-0100
Identificador interno: 100
Lote: LOT-0101
Identificador interno: 101
Lote: LOT-0102
Identificador interno: 102
Lote: LOT-0103
Descrição: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Identificador interno: 103
Lote: LOT-0104
Título: CORNEREGEL UNG
Descrição: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Identificador interno: 104
Lote: LOT-0105
Título: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Descrição: DRAJEURI *1000 MCG
Identificador interno: 105
Lote: LOT-0106
Título: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Descrição: CPS 150 MG
Identificador interno: 106
Lote: LOT-0107
Título: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Identificador interno: 107
Lote: LOT-0108
Identificador interno: 108
Lote: LOT-0109
Título: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Descrição: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Identificador interno: 109
Lote: LOT-0110
Título: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Descrição: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Identificador interno: 110
Lote: LOT-0111
Título: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Identificador interno: 111
Lote: LOT-0112
Identificador interno: 112
Lote: LOT-0113
Título: DIAZEPAMUM 10 MG
Descrição: CPR 10
Identificador interno: 113
Lote: LOT-0114
Título: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Descrição: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Identificador interno: 114
Lote: LOT-0115
Título: DICLOFENACUM 100 MG
Descrição: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Identificador interno: 115
Lote: LOT-0116
Título: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Descrição: SOL.INJ 30 MG/2ML
Identificador interno: 116
Lote: LOT-0117
Título: DIGOXINUM 0.250 MG
Descrição: CPR * 0.250 MG
Identificador interno: 117
Lote: LOT-0118
Título: DIOSMECTITA 3G
Descrição: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Identificador interno: 118
Lote: LOT-0119
Título: DOMPERIDONUM 10 MG
Descrição: COMPR.FILM 10 MG
Identificador interno: 119
Lote: LOT-0120
Título: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Descrição: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Identificador interno: 120
Lote: LOT-0121
Título: DROTAVERINUM 40mg
Descrição: CPR 40 MG
Identificador interno: 121
Lote: LOT-0122
Título: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Descrição: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Identificador interno: 122
Lote: LOT-0123
Descrição: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Identificador interno: 123
Lote: LOT-0124
Descrição: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Identificador interno: 124
Lote: LOT-0125
Título: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Descrição: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Identificador interno: 125
Lote: LOT-0126
Título: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Descrição: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Identificador interno: 126
Lote: LOT-0127
Título: ERDOSTEINUM 300 MG
Descrição: CPS 300 MG
Identificador interno: 127
Lote: LOT-0128
Título: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Descrição: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Identificador interno: 128
Lote: LOT-0129
Título: ETORICOXIBUM 60 MG
Descrição: COMPR.FILM 60 MG
Identificador interno: 129
Lote: LOT-0130
Título: FAMOTIDINUM 20 MG
Identificador interno: 130
Lote: LOT-0131
Título: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Descrição: COMPR FILM 200 MG
Identificador interno: 131
Lote: LOT-0132
Título: FENTANYLUM 200 MCG
Descrição: CPR SUBLING 200 MCG
Identificador interno: 132
Lote: LOT-0133
Título: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Descrição: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Identificador interno: 133
Lote: LOT-0134
Identificador interno: 134
Lote: LOT-0135
Título: FIBRINOGEN UMAN 1G
Descrição: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Identificador interno: 135
Lote: LOT-0136
Título: FLECAINIDUM 50 MG
Descrição: CPS .CU.ELIB.PREL
Identificador interno: 136
Lote: LOT-0137
Título: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Descrição: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Identificador interno: 137
Lote: LOT-0138
Título: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Descrição: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Identificador interno: 138
Lote: LOT-0139
Identificador interno: 139
Lote: LOT-0140
Título: FOSFOMYCINUM 3 G
Identificador interno: 140
Lote: LOT-0141
Título: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Identificador interno: 141
Lote: LOT-0142
Título: FURAZOLIDONUM 100 MG
Identificador interno: 142
Lote: LOT-0143
Título: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Descrição: SOL.INJ.20 MG/2ML
Identificador interno: 143
Lote: LOT-0144
Título: GABAPENTINUM 300 MG
Identificador interno: 144
Lote: LOT-0145
Título: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Identificador interno: 145
Lote: LOT-0146
Identificador interno: 146
Lote: LOT-0147
Identificador interno: 147
Lote: LOT-0148
Título: GLUCOSUM
Identificador interno: 148
Lote: LOT-0149
Título: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Descrição: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Identificador interno: 149
Lote: LOT-0150
Título: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Descrição: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Identificador interno: 150
Lote: LOT-0151
Título: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Descrição: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Identificador interno: 151
Lote: LOT-0152
Título: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Descrição: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Identificador interno: 152
Lote: LOT-0153
Título: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Descrição: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Identificador interno: 153
Lote: LOT-0154
Título: GLUCOSUM 5% 500,ML
Descrição: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Identificador interno: 154
Lote: LOT-0155
Título: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Identificador interno: 155
Lote: LOT-0156
Título: GLYCEROLUM 2100 MG
Descrição: SUPOZITOARE 2100 MG
Identificador interno: 156
Lote: LOT-0157
Título: GRANISETRONUM 1 MG
Descrição: COMPR. FILM. 1 MG
Identificador interno: 157
Lote: LOT-0158
Título: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Descrição: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Identificador interno: 158
Lote: LOT-0159
Título: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Descrição: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Identificador interno: 159
Lote: LOT-0160
Título: HEPARINUM 100000 UI *50G
Identificador interno: 160
Lote: LOT-0161
Título: HEPARINUM 100000 UI *100G
Identificador interno: 161
Lote: LOT-0162
Identificador interno: 162
Lote: LOT-0163
Título: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Identificador interno: 163
Lote: LOT-0164
Título: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Descrição: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Identificador interno: 164
Lote: LOT-0165
Título: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Descrição: SOL. PERF. 500ML
Identificador interno: 165
Lote: LOT-0166
Título: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Descrição: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Identificador interno: 166
Lote: LOT-0167
Descrição: PULB. PT. SOL. PERF.
Identificador interno: 167
Lote: LOT-0168
Identificador interno: 168
Lote: LOT-0169
Identificador interno: 169
Lote: LOT-0170
Identificador interno: 170
Lote: LOT-0171
Identificador interno: 171
Lote: LOT-0172
Descrição: SOL. PERF. 5g/100 ml
Identificador interno: 172
Lote: LOT-0173
Identificador interno: 173
Lote: LOT-0174
Identificador interno: 174
Lote: LOT-0175
Identificador interno: 175
Lote: LOT-0176
Título: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Descrição: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Identificador interno: 176
Lote: LOT-0177
Identificador interno: 177
Lote: LOT-0178
Título: IODOFORMIUM
Identificador interno: 178
Lote: LOT-0179
Título: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Identificador interno: 179
Lote: LOT-0180
Título: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Identificador interno: 180
Lote: LOT-0181
Título: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Descrição: CPS 100 MG
Identificador interno: 181
Lote: LOT-0182
Título: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 182
Lote: LOT-0183
Identificador interno: 183
Lote: LOT-0184
Título: KANAMICINUM 1% *6 G
Descrição: UNG.OFT 1%*6 G
Identificador interno: 184
Lote: LOT-0185
Título: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Identificador interno: 185
Lote: LOT-0186
Descrição: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Identificador interno: 186
Lote: LOT-0187
Título: LANOLINUM
Identificador interno: 187
Lote: LOT-0188
Título: LETERVOMIRUM 240 MG
Descrição: COMPR. FILM. 240 MG
Identificador interno: 188
Lote: LOT-0189
Título: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 189
Lote: LOT-0190
Título: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Descrição: CPR.FILM 250 MG
Identificador interno: 190
Lote: LOT-0191
Título: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Descrição: CPR FILM 5 MG
Identificador interno: 191
Lote: LOT-0192
Título: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Descrição: COMPR. FILM 500 MG
Identificador interno: 192
Lote: LOT-0193
Título: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Descrição: CPR 100 MCG
Identificador interno: 193
Lote: LOT-0194
Título: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Descrição: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Identificador interno: 194
Lote: LOT-0195
Título: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Descrição: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Identificador interno: 195
Lote: LOT-0196
Identificador interno: 196
Lote: LOT-0197
Título: LORATADINUM 10 MG
Descrição: COMPR. 10 MG
Identificador interno: 197
Lote: LOT-0198
Título: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Descrição: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Identificador interno: 198
Lote: LOT-0199
Título: LORAZEPAMUM 1 MG
Identificador interno: 199
Lote: LOT-0200
Título: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Identificador interno: 200
Lote: LOT-0201
Título: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Descrição: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Identificador interno: 201
Lote: LOT-0202
Título: MEBEVERINUM 200 MG
Descrição: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Identificador interno: 202
Lote: LOT-0203
Título: MELOXICAMUM 15 MG
Descrição: COMPR.15 MG
Identificador interno: 203
Lote: LOT-0204
Título: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Descrição: SOL.INJ.1G/2ML
Identificador interno: 204
Lote: LOT-0205
Título: METHYLDOPUM 250 MG
Descrição: CPR 250 MG
Identificador interno: 205
Lote: LOT-0206
Título: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Descrição: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Identificador interno: 206
Lote: LOT-0207
Título: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Descrição: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Identificador interno: 207
Lote: LOT-0208
Título: METOPROLOLUM 25 MG
Descrição: CPR 25 MG
Identificador interno: 208
Lote: LOT-0209
Título: MICAFUNGINUM 50 MG
Descrição: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Identificador interno: 209
Lote: LOT-0210
Título: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Descrição: CPS/CPR.FILM 250 MG
Identificador interno: 210
Lote: LOT-0211
Título: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Descrição: CPR,.FILM 500 MG
Identificador interno: 211
Lote: LOT-0212
Título: MIDODRINUM 2.5 MG
Descrição: CPR 2.5 MG
Identificador interno: 212
Lote: LOT-0213
Título: MORPHYNUM R 30 mg
Descrição: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Identificador interno: 213
Lote: LOT-0214
Título: MORPHYNUM 10 MG
Descrição: COMPR FILM 10 MG
Identificador interno: 214
Lote: LOT-0215
Descrição: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Identificador interno: 215
Lote: LOT-0216
Descrição: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Identificador interno: 216
Lote: LOT-0217
Descrição: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Identificador interno: 217
Lote: LOT-0218
Descrição: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Identificador interno: 218
Lote: LOT-0219
Título: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Identificador interno: 219
Lote: LOT-0220
Identificador interno: 220
Lote: LOT-0221
Descrição: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Identificador interno: 221
Lote: LOT-0222
Título: NIFEDIPINUM 20 MG
Descrição: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Identificador interno: 222
Lote: LOT-0223
Título: NITRAZEPAMUM 5 MG
Descrição: CPR 5 MG
Identificador interno: 223
Lote: LOT-0224
Título: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Descrição: COMPR. SUBLING.0.5mg
Identificador interno: 224
Lote: LOT-0225
Título: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Descrição: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Identificador interno: 225
Lote: LOT-0226
Título: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Identificador interno: 226
Lote: LOT-0227
Título: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Descrição: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Identificador interno: 227
Lote: LOT-0228
Descrição: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Identificador interno: 228
Lote: LOT-0229
Descrição: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Identificador interno: 229
Lote: LOT-0230
Título: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Descrição: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Identificador interno: 230
Lote: LOT-0231
Título: OMEPRAZOLUM 20 MG
Descrição: CAPS GASTROREZ.20MG
Identificador interno: 231
Lote: LOT-0232
Título: OMEPRAZOLUM 40 MG
Descrição: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Identificador interno: 232
Lote: LOT-0233
Título: ONDANSETRONUM 8 MG
Descrição: COMPR. FILM. 8 MG
Identificador interno: 233
Lote: LOT-0234
Título: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Descrição: CPS 75 MG
Identificador interno: 234
Lote: LOT-0235
Título: OXACILLINUM 1 G
Identificador interno: 235
Lote: LOT-0236
Título: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Identificador interno: 236
Lote: LOT-0237
Título: OXYCODONUM 20MG
Descrição: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Identificador interno: 237
Lote: LOT-0238
Título: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Descrição: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Identificador interno: 238
Lote: LOT-0239
Título: PANCREATINUM 420 MG
Descrição: CPS GASTROREZIST 420 MG
Identificador interno: 239
Lote: LOT-0240
Título: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Descrição: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Identificador interno: 240
Lote: LOT-0241
Título: PARAFINUM LIQUIDUM
Identificador interno: 241
Lote: LOT-0242
Descrição: COMPR. 20MG
Identificador interno: 242
Lote: LOT-0243
Título: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Identificador interno: 243
Lote: LOT-0244
Título: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Descrição: COMP.ELIB.PREL.
Identificador interno: 244
Lote: LOT-0245
Título: PERINDOPRILUM 5 MG
Descrição: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Identificador interno: 245
Lote: LOT-0246
Título: PERINDOPRILUM 10 MG
Descrição: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Identificador interno: 246
Lote: LOT-0247
Título: PHENYLEPHRUNUM 10%
Descrição: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Identificador interno: 247
Lote: LOT-0248
Título: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Descrição: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Identificador interno: 248
Lote: LOT-0249
Identificador interno: 249
Lote: LOT-0250
Título: POSACONAZOLUM 100 MG
Descrição: CPR. GASTROREZ.100 MG
Identificador interno: 250
Lote: LOT-0251
Título: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Identificador interno: 251
Lote: LOT-0252
Identificador interno: 252
Lote: LOT-0253
Identificador interno: 253
Lote: LOT-0254
Título: PROPRANOLOLUM 40 MG
Descrição: CPR*40 MG
Identificador interno: 254
Lote: LOT-0255
Identificador interno: 255
Lote: LOT-0256
Título: REMIFENTANILUM 1MG
Identificador interno: 256
Lote: LOT-0257
Título: RETINOLUM - 10ML
Identificador interno: 257
Lote: LOT-0258
Título: RIFAMPICINUM 150 MG
Descrição: CAPS. 150 MG
Identificador interno: 258
Lote: LOT-0259
Título: RILMENIDINUM 1MG
Descrição: COMPR. 1MG
Identificador interno: 259
Lote: LOT-0260
Título: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Descrição: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Identificador interno: 260
Lote: LOT-0261
Título: RIVANOL 0.1% *200 ML
Identificador interno: 261
Lote: LOT-0262
Título: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Descrição: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Identificador interno: 262
Lote: LOT-0263
Título: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Descrição: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Identificador interno: 263
Lote: LOT-0264
Título: ROSUVASTATIN 10 MG
Descrição: CPR FILM 10 MG
Identificador interno: 264
Lote: LOT-0265
Título: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Descrição: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Identificador interno: 265
Lote: LOT-0266
Título: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Descrição: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Identificador interno: 266
Lote: LOT-0267
Descrição: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Identificador interno: 267
Lote: LOT-0268
Identificador interno: 268
Lote: LOT-0269
Identificador interno: 269
Lote: LOT-0270
Título: SUCRALFATUM 1 G
Descrição: CPR 1 GR
Identificador interno: 270
Lote: LOT-0271
Título: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Descrição: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Identificador interno: 271
Lote: LOT-0272
Título: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Descrição: TUB CREMA * 100 G
Identificador interno: 272
Lote: LOT-0273
Descrição: COMPR.400MG+80MG
Identificador interno: 273
Lote: LOT-0274
Descrição: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Identificador interno: 274
Lote: LOT-0275
Título: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Identificador interno: 275
Lote: LOT-0276
Título: TELMISARTANUM 80MG
Descrição: COMPR. 80MG
Identificador interno: 276
Lote: LOT-0277
Título: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Descrição: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Identificador interno: 277
Lote: LOT-0278
Título: THIAMAZOLUM 10 MG
Identificador interno: 278
Lote: LOT-0279
Título: TIANEPTINUM 12.5 MG
Descrição: CPR. FILM/DRJ
Identificador interno: 279
Lote: LOT-0280
Título: TICAGRELOR 90 MG
Descrição: CPR FILM 90 MG
Identificador interno: 280
Lote: LOT-0281
Título: TIOTROPIUM 18 micrograme
Identificador interno: 281
Lote: LOT-0282
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Identificador interno: 282
Lote: LOT-0283
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Identificador interno: 283
Lote: LOT-0284
Título: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Identificador interno: 284
Lote: LOT-0285
Título: TOLPERISONUM 150MG
Descrição: COMPR. FILM. 150MG
Identificador interno: 285
Lote: LOT-0286
Título: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Descrição: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Identificador interno: 286
Lote: LOT-0287
Título: TRAMADOLUM 50MG
Descrição: CAPS. /CPR 50MG
Identificador interno: 287
Lote: LOT-0288
Título: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Descrição: CPR 2 MG
Identificador interno: 288
Lote: LOT-0289
Título: TRIMEBUTINUM 300 MG
Descrição: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Identificador interno: 289
Lote: LOT-0290
Título: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Descrição: SOL.INJ.25 MG/5ML
Identificador interno: 290
Lote: LOT-0291
Título: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Identificador interno: 291
Lote: LOT-0292
Título: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Identificador interno: 292
Lote: LOT-0293
Título: VANCOMYCINUM 1g
Identificador interno: 293
Lote: LOT-0294
Título: VANCOMYCINUM 500 MG
Identificador interno: 294
Lote: LOT-0295
Título: VASELINUM ALBUM
Identificador interno: 295
Lote: LOT-0296
Título: VERAPAMILUM 80 MG
Descrição: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Identificador interno: 296
Lote: LOT-0297
Título: VORICONAZOLUM 200 mg
Identificador interno: 297
Lote: LOT-0298
Título: VORICONAZOLUM 200 MG
Descrição: COMP.FILM 200 mg
Identificador interno: 298
2. Postopek
Postopek
Naslov: Furnizare MEDICAMENTE 14_2026
Notranji identifikator: 4192960_2026_PAAPD1599750
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: ALANIL-GLUTAMINA - 20% *100 ML
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: ACENOCUMAROLUM 4 MG
Opis: ACENOCUMAROLUM 4 MG CPR.4 MG
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: ACICLOVIRUM 200MG
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 500 MG
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: ACIDUM ACETYLSALICYLICUM 75 MG
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: ACIDUM ASCORBICUM 750 MG*5ML
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Naslov: ACIDUM ASPARTICUM 0.5G/ML*10 ML
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Naslov: ACIDUM URSODEOXYCHOLICUM 500 mg
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Naslov: ACIDUM VALPROICUM+SARURI 200 MG
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Naslov: ALBASTRU DE METILEN 1%*25 G
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: ALBUMINUM HUMANUM 20% - 100 ML
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Naslov: ALBUMINUM HUMANUM 20%-50 ML
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Naslov: ALLOPURINOLUM 100 MG
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Naslov: ALLOPURINOLUM 300 MG
Opis: ALLOPURINOLUM 300 MG, CPR 300 MG
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Naslov: ALPRAZOLAMUM 0.25 MG
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Naslov: AMBROXOLUM 15MG/ 5ML - 100 ML
Opis: SIROP 15MG/ 5ML - 100 ML
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Naslov: AMINOPHYLLINUM 100 MG
Opis: CPS/CPR *100 MG
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Naslov: AMIODARONUM 200 MG
Opis: COMPR. 200MG
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Opis: COMPR. FILM. 875MG+125MG
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: AMOXICILLINUM 500 MG
Opis: CPS /CPR FILM *500 MG
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Naslov: ANAKINRA 150 MG/ML*0.67 ML
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Naslov: APA OXIGENATA 3% *1000 ML
Opis: SUBSTANTA FARMACEUTICA -FR X
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Naslov: APIXABANUM 2.5 MG
Opis: CPR.FILM 2.5 MG
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Naslov: APIXABANUM 5 MG
Opis: CPR.FILM.5 MG
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Naslov: APREPITANTUM 125 MG+80 MG
Opis: CAPS 125 MG+80 MG
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Naslov: ATORVASTATINUM 40 MG
Opis: CPR FILM 40 MG
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Naslov: ATRACURIUM 10 MG / ML-5 ML
Opis: SOL. INJ./ PERF. 10 MG /ML-5ML
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Naslov: AZATHIOPRINUM 50 MG
Opis: CPR FILM 50 MG
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Naslov: AZITHROMYCINUM 500MG
Opis: COMPR. FILM. 500MG
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Naslov: AZTREONAM 1 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. 1G
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Naslov: AZTREONAM 2G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. 2 G
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Naslov: BENZYDAMINUM 0.15%*30 ML
Opis: SPRAY BUCOFARINGIAN 0.15%*30 ML
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Naslov: BETAHISTINUM 24 MG
Opis: COMPR. 24 MG
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Naslov: BETAMETHASONUM 7 MG/ML*1ML
Opis: SUSP.INJ.7 MG/ML*1ML
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Naslov: BILASTINUM 20 MG
Opis: CPR 20 MG
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Naslov: BISACODYLUM 5 MG
Opis: DRJ/CPR 5 MG
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Naslov: BISMUTHIOXIDE 120 MG
Opis: CPR.FILM 120 MG
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Naslov: BISOPROLOLUM 5 MG
Opis: COMPR. FILM CPR *5 MG
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Naslov: BISOPROLOLUM 2.5 MG
Opis: COMPR. FILM / CPR *2.5 MG
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Naslov: BROMHEXIMUM 8 MG
Opis: CPR 8 MG
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Naslov: BUDESONIDUM 200MCG/DOZA
Notranji identifikator: 42
Sklop: LOT-0043
Naslov: BUDESONIDUM 3 mg
Opis: CAPS. CU PELETE GASTROREZ. *3MG
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Naslov: CALCII CARBONAS
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Naslov: CANDESARTANUM CILEXETIL 16 MG
Opis: CPR 16 MG
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Naslov: CANGRELORUM 50 MG
Notranji identifikator: 47
Sklop: LOT-0048
Naslov: CAPTOPRILUM 25 MG
Opis: CPR.25 MG.
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Naslov: CARBAMAZEPINUM 200MG
Opis: COMPR /CPR FILM200MG
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Naslov: CEFOPERAZONUM 2 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.2 G
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Naslov: CEFTAZIDIMUM 2 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF. 2G
Notranji identifikator: 51
Sklop: LOT-0052
Naslov: CILOSTAZOLUM 100 MG
Opis: CPR 100 MG
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Naslov: CIPROFLOXACINUM 500MG
Notranji identifikator: 53
Sklop: LOT-0054
Naslov: CLARITHROMYCINUM 500 MG
Notranji identifikator: 54
Sklop: LOT-0055
Naslov: CLINDAMYCINUM 600 MG
Opis: CPR FILM 600 MG
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Naslov: CLONIDINUM 0.15 MG
Opis: CPR 0.15 MG
Notranji identifikator: 56
Sklop: LOT-0057
Naslov: CLONIDINUM 150 mcg/ml*1ml
Opis: SOL. INJ.150 mcg/ml * 1 ML
Notranji identifikator: 57
Sklop: LOT-0058
Naslov: CLOPIDOGRELUM 75 MG
Opis: CPR. FILMATE 75 MG
Notranji identifikator: 58
Sklop: LOT-0059
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Opis: SPRAY CU PULBERE -125 ML
Notranji identifikator: 60
Sklop: LOT-0061
Opis: CREMA *50 ML
Notranji identifikator: 61
Sklop: LOT-0062
Opis: SPRAY *250 ML
Notranji identifikator: 62
Sklop: LOT-0063
Opis: SPRAY *1000 ML
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Notranji identifikator: 64
Sklop: LOT-0065
Naslov: COMBINATII -EMOFIX 30 G
Opis: UNG.HEMOSTATIC 30 G
Notranji identifikator: 65
Sklop: LOT-0066
Naslov: CLOTRIMAZOLUM 15 G
Opis: CREMA -15 GR
Notranji identifikator: 66
Sklop: LOT-0067
Naslov: COLCHICINUM 1 mg
Opis: CPR 1 MG
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Opis: EMULSIE PERF. 20 % *250 ML
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Opis: COMPR.ELIB.MODIF.
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Opis: PULB. INHAL. 160 mcg / 4,5 mcg
Notranji identifikator: 72
Sklop: LOT-0073
Opis: PULB. INHAL. 320 mcg / 9 mcg
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Notranji identifikator: 74
Sklop: LOT-0075
Notranji identifikator: 75
Sklop: LOT-0076
Opis: CPR 20 MG/40MG
Notranji identifikator: 76
Sklop: LOT-0077
Opis: TUB GEL 10 MG+500 UI*100 GR
Notranji identifikator: 77
Sklop: LOT-0078
Opis: CPR 10 /80 mg
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Notranji identifikator: 79
Sklop: LOT-0080
Opis: CPR. ELIB. PREL.80 mg +0.350 mg
Notranji identifikator: 80
Sklop: LOT-0081
Opis: COMPR. 5 MG/5 MG
Notranji identifikator: 81
Sklop: LOT-0082
Opis: CAPS 50 MG/20 MG
Notranji identifikator: 82
Sklop: LOT-0083
Opis: SERINGA 12,5 g GEL URETRAL
Notranji identifikator: 83
Sklop: LOT-0084
Naslov: COMBINATII DICARBOCALM
Opis: COMPR.MASTICABILE
Notranji identifikator: 84
Sklop: LOT-0085
Naslov: COMBINATII - DIOSMINUM 500 MG
Opis: CPR.FILM 500 MG
Notranji identifikator: 85
Sklop: LOT-0086
Notranji identifikator: 86
Sklop: LOT-0087
Naslov: COMBINATII - EPICOGEL 125 ML
Opis: SUSPENSIE *125 ML
Notranji identifikator: 87
Sklop: LOT-0088
Notranji identifikator: 88
Sklop: LOT-0089
Notranji identifikator: 89
Sklop: LOT-0090
Naslov: COMBINATII- NEODOLPASSE *250 ML
Opis: SOL.PERF.0,30MG+0.12MG/ML.*250 ML
Notranji identifikator: 90
Sklop: LOT-0091
Opis: CPS 300 MG/0.5 MG
Notranji identifikator: 91
Sklop: LOT-0092
Opis: CREMA *20 G
Notranji identifikator: 92
Sklop: LOT-0093
Notranji identifikator: 93
Sklop: LOT-0094
Opis: SOL.PERF.*500 ML
Notranji identifikator: 94
Sklop: LOT-0095
Notranji identifikator: 95
Sklop: LOT-0096
Opis: SOL.PERF. x 500ml
Notranji identifikator: 96
Sklop: LOT-0097
Opis: SOL.PERF x 500ml
Notranji identifikator: 97
Sklop: LOT-0098
Naslov: COMBINATII VITAMINE
Notranji identifikator: 98
Sklop: LOT-0099
Naslov: COMBINATII VITAMINE *10 ML
Notranji identifikator: 99
Sklop: LOT-0100
Notranji identifikator: 100
Sklop: LOT-0101
Opis: PULB.+SOLV PT.SOL.PERF.500 UI
Notranji identifikator: 101
Sklop: LOT-0102
Opis: SOL. INJ. / PERF.100 MG /ML-1 ML
Notranji identifikator: 102
Sklop: LOT-0103
Opis: SOL INJ/ PERF 20MG/ML-5ML
Notranji identifikator: 103
Sklop: LOT-0104
Naslov: CORNEREGEL UNG
Opis: GEL OFTALMIC 0.5 %*10 G
Notranji identifikator: 104
Sklop: LOT-0105
Naslov: CYANOCOBALAMINUM 1000 MCG
Opis: DRAJEURI *1000 MCG
Notranji identifikator: 105
Sklop: LOT-0106
Naslov: DABIGATRANUM ETEXILATUM 150 MG
Opis: CPS 150 MG
Notranji identifikator: 106
Sklop: LOT-0107
Naslov: DESMOPRESSINUM 120 MCG
Notranji identifikator: 107
Sklop: LOT-0108
Notranji identifikator: 108
Sklop: LOT-0109
Naslov: DEXAMETHASONUM 8 MG/2 ML
Opis: SOL. INJ. 8 MG/2 ML
Notranji identifikator: 109
Sklop: LOT-0110
Naslov: DEXAMETHASONUM 1 mg/ml *5 ml
Opis: PIC. OFT., SUSP.1mg/ml *5ml
Notranji identifikator: 110
Sklop: LOT-0111
Naslov: DEXKETOPROFENUM 50 MG /2 ML
Notranji identifikator: 111
Sklop: LOT-0112
Notranji identifikator: 112
Sklop: LOT-0113
Naslov: DIAZEPAMUM 10 MG
Opis: CPR 10
Notranji identifikator: 113
Sklop: LOT-0114
Naslov: DIAZEPAMUM 10 MG/2ML
Opis: SOL. INJ. 10 MG/2ML
Notranji identifikator: 114
Sklop: LOT-0115
Naslov: DICLOFENACUM 100 MG
Opis: CPR.FILM.CU ELIB PREL*100 MG
Notranji identifikator: 115
Sklop: LOT-0116
Naslov: DIFENHIDRAMINUM 30MG/2ML
Opis: SOL.INJ 30 MG/2ML
Notranji identifikator: 116
Sklop: LOT-0117
Naslov: DIGOXINUM 0.250 MG
Opis: CPR * 0.250 MG
Notranji identifikator: 117
Sklop: LOT-0118
Naslov: DIOSMECTITA 3G
Opis: PULB.PT.SUSP.ORALA *3g
Notranji identifikator: 118
Sklop: LOT-0119
Naslov: DOMPERIDONUM 10 MG
Opis: COMPR.FILM 10 MG
Notranji identifikator: 119
Sklop: LOT-0120
Naslov: DROPERIDOLUM 2.5 MG/ML-1ML
Opis: SOL.INJ.2.5 MG/ML-1ML
Notranji identifikator: 120
Sklop: LOT-0121
Naslov: DROTAVERINUM 40mg
Opis: CPR 40 MG
Notranji identifikator: 121
Sklop: LOT-0122
Naslov: ENALAPRILUM 1.25MG/ML-1ML
Opis: SOL.INJ./PERF. 1.25MG/ML-1ML
Notranji identifikator: 122
Sklop: LOT-0123
Opis: SOL.INJ 2000UI (20mg)/0.2ml
Notranji identifikator: 123
Sklop: LOT-0124
Opis: SOL.INJ. 8000UI (80mg)/0.8ml
Notranji identifikator: 124
Sklop: LOT-0125
Naslov: ENOXAPARINUM 4000 UI / 0.4 ML
Opis: SOL.INJ.4000UI anti-Xa/0.4ml
Notranji identifikator: 125
Sklop: LOT-0126
Naslov: EPINEPHRINUM 1 MG / ML -1 ML-
Opis: SOL. INJ. 1 MG / ML-1 ML
Notranji identifikator: 126
Sklop: LOT-0127
Naslov: ERDOSTEINUM 300 MG
Opis: CPS 300 MG
Notranji identifikator: 127
Sklop: LOT-0128
Naslov: ESOMEPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF 40 MG
Notranji identifikator: 128
Sklop: LOT-0129
Naslov: ETORICOXIBUM 60 MG
Opis: COMPR.FILM 60 MG
Notranji identifikator: 129
Sklop: LOT-0130
Naslov: FAMOTIDINUM 20 MG
Opis: PULB+SOLV PT.SOL.INJ./PERF 20 MG
Notranji identifikator: 130
Sklop: LOT-0131
Naslov: FAVIPIRAVIRUM 200 MG
Opis: COMPR FILM 200 MG
Notranji identifikator: 131
Sklop: LOT-0132
Naslov: FENTANYLUM 200 MCG
Opis: CPR SUBLING 200 MCG
Notranji identifikator: 132
Sklop: LOT-0133
Naslov: FENTANYLUM 50MCG /ML *10ML
Opis: SOL. INJ.50MCG /ML *10ML
Notranji identifikator: 133
Sklop: LOT-0134
Opis: SOL. INJ. / PERF.50 MG/ML*10 ML
Notranji identifikator: 134
Sklop: LOT-0135
Naslov: FIBRINOGEN UMAN 1G
Opis: PULB.PT.SOL.INJ./PERF. 1 G
Notranji identifikator: 135
Sklop: LOT-0136
Naslov: FLECAINIDUM 50 MG
Opis: CPS .CU.ELIB.PREL
Notranji identifikator: 136
Sklop: LOT-0137
Naslov: FLUCONAZOLUM 2MG/ML *100 ML
Opis: SOL. PERF. 2 MG / ML *100 ML
Notranji identifikator: 137
Sklop: LOT-0138
Naslov: FLUMAZENILUM 0.1MG/ML*5ML
Opis: SOL.INJ.0.1MG/ML*5ML
Notranji identifikator: 138
Sklop: LOT-0139
Notranji identifikator: 139
Sklop: LOT-0140
Naslov: FOSFOMYCINUM 3 G
Notranji identifikator: 140
Sklop: LOT-0141
Naslov: FOSFOMYCIT 40 MG/ML *4 GR
Notranji identifikator: 141
Sklop: LOT-0142
Naslov: FURAZOLIDONUM 100 MG
Notranji identifikator: 142
Sklop: LOT-0143
Naslov: FUROSEMIDUM 20 MG/2 ML
Opis: SOL.INJ.20 MG/2ML
Notranji identifikator: 143
Sklop: LOT-0144
Naslov: GABAPENTINUM 300 MG
Notranji identifikator: 144
Sklop: LOT-0145
Naslov: GELATINA SUCCINILATA 4% *500 ML
Notranji identifikator: 145
Sklop: LOT-0146
Notranji identifikator: 146
Sklop: LOT-0147
Notranji identifikator: 147
Sklop: LOT-0148
Naslov: GLUCOSUM
Notranji identifikator: 148
Sklop: LOT-0149
Naslov: GLUCOSUM 10% 500 ML (pungi)
Opis: SOL.PERF 10% 500ML pungi
Notranji identifikator: 149
Sklop: LOT-0150
Naslov: GLUCOSUM 10% 500 ML (flac)
Opis: SOL.PERF 10% FLC *500ML
Notranji identifikator: 150
Sklop: LOT-0151
Naslov: GLUCOSUM 5% 250 ML (pungi)
Opis: SOL. PERF. 5% 250ML pungi
Notranji identifikator: 151
Sklop: LOT-0152
Naslov: GLUCOSUM 5% 250 ML (flac)
Opis: SOL. PERF. 5% FLC * 250ML
Notranji identifikator: 152
Sklop: LOT-0153
Naslov: GLUCOSUM 5% 500 ML (flac)
Opis: SOL. PERF. 5% FLC *500 ML
Notranji identifikator: 153
Sklop: LOT-0154
Naslov: GLUCOSUM 5% 500,ML
Opis: SOL. PERF. 5% 500 ML pungi
Notranji identifikator: 154
Sklop: LOT-0155
Naslov: GLYCEROFOSFATUM 216 MG/ML*20 ML
Notranji identifikator: 155
Sklop: LOT-0156
Naslov: GLYCEROLUM 2100 MG
Opis: SUPOZITOARE 2100 MG
Notranji identifikator: 156
Sklop: LOT-0157
Naslov: GRANISETRONUM 1 MG
Opis: COMPR. FILM. 1 MG
Notranji identifikator: 157
Sklop: LOT-0158
Naslov: GRANISETRONUM 3 MG/3 ML
Opis: SOL. INJ. 3 MG/3ML
Notranji identifikator: 158
Sklop: LOT-0159
Naslov: HALOPERIDOLUM 5mg/ml-1ml
Opis: SOL.INJ 5mg/ml-1ml
Notranji identifikator: 159
Sklop: LOT-0160
Naslov: HEPARINUM 100000 UI *50G
Opis: UNGUENT GEL /crema 100000 ui*50 G
Notranji identifikator: 160
Sklop: LOT-0161
Naslov: HEPARINUM 100000 UI *100G
Notranji identifikator: 161
Sklop: LOT-0162
Notranji identifikator: 162
Sklop: LOT-0163
Naslov: HYDROCORTISONUM 100 MG-2ML
Notranji identifikator: 163
Sklop: LOT-0164
Naslov: HYDROCORTISONUM 19,6MG/5ML
Opis: SOL.INJ.IV 19,6MG/5ML
Notranji identifikator: 164
Sklop: LOT-0165
Naslov: HYDROXYETHYL - AMIDON 6% 500 ML
Opis: SOL. PERF. 500ML
Notranji identifikator: 165
Sklop: LOT-0166
Naslov: IDARUCIZUMABUM 2.5G/50 ML
Opis: SOL. INJ./ PERF. 2.5 G/50 ML
Notranji identifikator: 166
Sklop: LOT-0167
Opis: PULB. PT. SOL. PERF.
Notranji identifikator: 167
Sklop: LOT-0168
Opis: CONC.PT.SOL PERF 20 MG/ML-5ML
Notranji identifikator: 168
Sklop: LOT-0169
Opis: CONC.PT.SOL PERF 50 MG/ML*5ML
Notranji identifikator: 169
Sklop: LOT-0170
Notranji identifikator: 170
Sklop: LOT-0171
Notranji identifikator: 171
Sklop: LOT-0172
Opis: SOL. PERF. 5g/100 ml
Notranji identifikator: 172
Sklop: LOT-0173
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*100 ML
Notranji identifikator: 173
Sklop: LOT-0174
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*25 ML
Notranji identifikator: 174
Sklop: LOT-0175
Opis: SOL.PERF SUBCUTAN 100MG/ML*50 ML
Notranji identifikator: 175
Sklop: LOT-0176
Naslov: INDOMETACINUM 0.1 G %*5 ML
Opis: PICT.OFT SOL. 0.1 G%*5 ML
Notranji identifikator: 176
Sklop: LOT-0177
Notranji identifikator: 177
Sklop: LOT-0178
Naslov: IODOFORMIUM
Notranji identifikator: 178
Sklop: LOT-0179
Naslov: IPRATROPII BROMIDUM 20 MCG/DOZA
Notranji identifikator: 179
Sklop: LOT-0180
Naslov: ISAVUCONAZOLUM 200 MG
Notranji identifikator: 180
Sklop: LOT-0181
Naslov: ISAVUCONAZOLUM 100 MG
Opis: CPS 100 MG
Notranji identifikator: 181
Sklop: LOT-0182
Naslov: ISOPRENALINUM 0.2 MG/ML*5 ML
Notranji identifikator: 182
Sklop: LOT-0183
Opis: CONC.PT.SOL.PERF.150 MG/ML - 10ML
Notranji identifikator: 183
Sklop: LOT-0184
Naslov: KANAMICINUM 1% *6 G
Opis: UNG.OFT 1%*6 G
Notranji identifikator: 184
Sklop: LOT-0185
Naslov: KETOPROFENUM 100MG/2ML
Notranji identifikator: 185
Sklop: LOT-0186
Opis: SOL.INJ. 30 MG/ML*1 ML
Notranji identifikator: 186
Sklop: LOT-0187
Naslov: LANOLINUM
Notranji identifikator: 187
Sklop: LOT-0188
Naslov: LETERVOMIRUM 240 MG
Opis: COMPR. FILM. 240 MG
Notranji identifikator: 188
Sklop: LOT-0189
Naslov: LEVETIRACETAMUM 100 MG/ML*5 ML
Notranji identifikator: 189
Sklop: LOT-0190
Naslov: LEVETIRACETAMUM 250 MG
Opis: CPR.FILM 250 MG
Notranji identifikator: 190
Sklop: LOT-0191
Naslov: LEVOCETIRIZINUM 5 MG
Opis: CPR FILM 5 MG
Notranji identifikator: 191
Sklop: LOT-0192
Naslov: LEVOFLOXACINUM 500 MG
Opis: COMPR. FILM 500 MG
Notranji identifikator: 192
Sklop: LOT-0193
Naslov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG
Opis: CPR 100 MCG
Notranji identifikator: 193
Sklop: LOT-0194
Naslov: LEVOTHYROXINUM 100 MCG /5ML
Opis: SOL. ORALA100 MCG/5ML
Notranji identifikator: 194
Sklop: LOT-0195
Naslov: LIDOCAINUM 1% - 10 MG /ML- 10ML
Opis: SOL. INJ. 10 MG /ML- 10ML
Notranji identifikator: 195
Sklop: LOT-0196
Notranji identifikator: 196
Sklop: LOT-0197
Naslov: LORATADINUM 10 MG
Opis: COMPR. 10 MG
Notranji identifikator: 197
Sklop: LOT-0198
Naslov: LORAZEPAMUM 4 MG /ML *1 ML
Opis: SOL.INJ 4 MG /ML *1 ML
Notranji identifikator: 198
Sklop: LOT-0199
Naslov: LORAZEPAMUM 1 MG
Notranji identifikator: 199
Sklop: LOT-0200
Naslov: LORNOXICAMUM 8 MG/2 ML
Notranji identifikator: 200
Sklop: LOT-0201
Naslov: MAGNESII SULFAS 200 MG/10 ML
Opis: SOL.INJ. /PERF 200MG / 10 ml
Notranji identifikator: 201
Sklop: LOT-0202
Naslov: MEBEVERINUM 200 MG
Opis: CAPS.ELIB.PREL.200 MG
Notranji identifikator: 202
Sklop: LOT-0203
Naslov: MELOXICAMUM 15 MG
Opis: COMPR.15 MG
Notranji identifikator: 203
Sklop: LOT-0204
Naslov: METAMIZOLUM NATRICUM 1 G/2ML
Opis: SOL.INJ.1G/2ML
Notranji identifikator: 204
Sklop: LOT-0205
Naslov: METHYLDOPUM 250 MG
Opis: CPR 250 MG
Notranji identifikator: 205
Sklop: LOT-0206
Naslov: METOCLOPRAMIDUM 5MG/ML-2ML
Opis: SOL.INJ.5MG/ML-2ML
Notranji identifikator: 206
Sklop: LOT-0207
Naslov: METOPROLOLUM 5 MG/5ML
Opis: SOL.INJ I.V. /PERF 5 MG/5ML
Notranji identifikator: 207
Sklop: LOT-0208
Naslov: METOPROLOLUM 25 MG
Opis: CPR 25 MG
Notranji identifikator: 208
Sklop: LOT-0209
Naslov: MICAFUNGINUM 50 MG
Opis: PULB. PT. SOL. PERF. 50 mg
Notranji identifikator: 209
Sklop: LOT-0210
Naslov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 250 MG
Opis: CPS/CPR.FILM 250 MG
Notranji identifikator: 210
Sklop: LOT-0211
Naslov: MICOPHENOLATUM MEFETILUM 500MG
Opis: CPR,.FILM 500 MG
Notranji identifikator: 211
Sklop: LOT-0212
Naslov: MIDODRINUM 2.5 MG
Opis: CPR 2.5 MG
Notranji identifikator: 212
Sklop: LOT-0213
Naslov: MORPHYNUM R 30 mg
Opis: COMPR FILM ELIB PREL 30 MG
Notranji identifikator: 213
Sklop: LOT-0214
Naslov: MORPHYNUM 10 MG
Opis: COMPR FILM 10 MG
Notranji identifikator: 214
Sklop: LOT-0215
Opis: SOL.PERF.0,9% *250 ML FLC
Notranji identifikator: 215
Sklop: LOT-0216
Opis: SOL.PERF.0,9% *250 ML PUNGI
Notranji identifikator: 216
Sklop: LOT-0217
Opis: SOL.PERF.0,9% PUNGI 500 ML
Notranji identifikator: 217
Sklop: LOT-0218
Opis: SOL.PERF.0,9% FLC*500 ML
Notranji identifikator: 218
Sklop: LOT-0219
Naslov: NATRII CHLORIDUM 0,9% 100 ML
Opis: SOL.PERF.0,9% FLC/PUNGA*100 ML
Notranji identifikator: 219
Sklop: LOT-0220
Opis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *100 ML
Notranji identifikator: 220
Sklop: LOT-0221
Opis: SOL. PERF. 8,4% / FLC *80 ML
Notranji identifikator: 221
Sklop: LOT-0222
Naslov: NIFEDIPINUM 20 MG
Opis: COMPR.CU ELIB.PRELUNGITA
Notranji identifikator: 222
Sklop: LOT-0223
Naslov: NITRAZEPAMUM 5 MG
Opis: CPR 5 MG
Notranji identifikator: 223
Sklop: LOT-0224
Naslov: NITROGLYCERINUM 0,5 MG
Opis: COMPR. SUBLING.0.5mg
Notranji identifikator: 224
Sklop: LOT-0225
Naslov: NITROGLYCERINUM 1 MG/ ML *10 ML
Opis: SOL.PERF.1 MG/ML *10 ML
Notranji identifikator: 225
Sklop: LOT-0226
Naslov: NORADRENALINUM 2 mg / ml-8 ml
Opis: CONC.PT.SOL.PERF.2 mg/ml-8 ml
Notranji identifikator: 226
Sklop: LOT-0227
Naslov: OCTREOTIDUM 0.1 MG/ML -1 ML
Opis: SOL.INJ 0.1 MG/ML -1 ML
Notranji identifikator: 227
Sklop: LOT-0228
Opis: COMPR.FILM 20MG / 5MG
Notranji identifikator: 228
Sklop: LOT-0229
Opis: COMPR.FILM 40MG / 5MG
Notranji identifikator: 229
Sklop: LOT-0230
Naslov: OLOPATADINUM 1 MG/ML *5 ML
Opis: PICT.OFT.SOL 1 MG/ML*5 ML
Notranji identifikator: 230
Sklop: LOT-0231
Naslov: OMEPRAZOLUM 20 MG
Opis: CAPS GASTROREZ.20MG
Notranji identifikator: 231
Sklop: LOT-0232
Naslov: OMEPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB. PT. SOL. PERF. 40MG
Notranji identifikator: 232
Sklop: LOT-0233
Naslov: ONDANSETRONUM 8 MG
Opis: COMPR. FILM. 8 MG
Notranji identifikator: 233
Sklop: LOT-0234
Naslov: OSELTAMIVIRUM 75 MG
Opis: CPS 75 MG
Notranji identifikator: 234
Sklop: LOT-0235
Naslov: OXACILLINUM 1 G
Opis: PULB. PT. SOL. INJ. / PERF.1G
Notranji identifikator: 235
Sklop: LOT-0236
Naslov: OXACILLINUM 500 MG INJ.
Notranji identifikator: 236
Sklop: LOT-0237
Naslov: OXYCODONUM 20MG
Opis: COMPR. ELIB PREL. 20MG
Notranji identifikator: 237
Sklop: LOT-0238
Naslov: PALONOSETRONUM 250 MCG/5ML
Opis: SOL.INJ.250 MCG/5ML
Notranji identifikator: 238
Sklop: LOT-0239
Naslov: PANCREATINUM 420 MG
Opis: CPS GASTROREZIST 420 MG
Notranji identifikator: 239
Sklop: LOT-0240
Naslov: PANTOPRAZOLUM 40 MG
Opis: PULB.PT.SOL.INJ 40 MG
Notranji identifikator: 240
Sklop: LOT-0241
Naslov: PARAFINUM LIQUIDUM
Notranji identifikator: 241
Sklop: LOT-0242
Opis: COMPR. 20MG
Notranji identifikator: 242
Sklop: LOT-0243
Naslov: PENTOXIFYLLINUM 100mg/5ml
Opis: CONC. PT. SOL. PERF.100 mg/5ml
Notranji identifikator: 243
Sklop: LOT-0244
Naslov: PENTOXIFYLLINUM 400 MG
Opis: COMP.ELIB.PREL.
Notranji identifikator: 244
Sklop: LOT-0245
Naslov: PERINDOPRILUM 5 MG
Opis: COMPR. FILM. 5 MG ARGININA
Notranji identifikator: 245
Sklop: LOT-0246
Naslov: PERINDOPRILUM 10 MG
Opis: COMPR. FILM. 10 MG ARGININA
Notranji identifikator: 246
Sklop: LOT-0247
Naslov: PHENYLEPHRUNUM 10%
Opis: PIC.OFT .SOL.100MG/ML*10 ML
Notranji identifikator: 247
Sklop: LOT-0248
Naslov: PHYTOMENADIONUM INJ. 10MG/ML
Opis: SOL.INJ.10MG/ML-1ML
Notranji identifikator: 248
Sklop: LOT-0249
Notranji identifikator: 249
Sklop: LOT-0250
Naslov: POSACONAZOLUM 100 MG
Opis: CPR. GASTROREZ.100 MG
Notranji identifikator: 250
Sklop: LOT-0251
Naslov: POSACONAZOLUM 40 MG/ML
Opis: SUSPENSIE ORALA 40 MG./ML *105 ML
Notranji identifikator: 251
Sklop: LOT-0252
Notranji identifikator: 252
Sklop: LOT-0253
Notranji identifikator: 253
Sklop: LOT-0254
Naslov: PROPRANOLOLUM 40 MG
Opis: CPR*40 MG
Notranji identifikator: 254
Sklop: LOT-0255
Notranji identifikator: 255
Sklop: LOT-0256
Naslov: REMIFENTANILUM 1MG
Notranji identifikator: 256
Sklop: LOT-0257
Naslov: RETINOLUM - 10ML
Notranji identifikator: 257
Sklop: LOT-0258
Naslov: RIFAMPICINUM 150 MG
Opis: CAPS. 150 MG
Notranji identifikator: 258
Sklop: LOT-0259
Naslov: RILMENIDINUM 1MG
Opis: COMPR. 1MG
Notranji identifikator: 259
Sklop: LOT-0260
Naslov: RISPERIDONUM 1MG/ML*30 ML
Opis: SOL.ORALA 1MG/ML*30 ML
Notranji identifikator: 260
Sklop: LOT-0261
Naslov: RIVANOL 0.1% *200 ML
Notranji identifikator: 261
Sklop: LOT-0262
Naslov: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML-10ML
Opis: SOL. INJ. 10MG/ML-10ML
Notranji identifikator: 262
Sklop: LOT-0263
Naslov: ROPIVACAINUM 10 MG/ML-20 ML
Opis: SOL.INJ 10 MG-/ML-20 ML
Notranji identifikator: 263
Sklop: LOT-0264
Naslov: ROSUVASTATIN 10 MG
Opis: CPR FILM 10 MG
Notranji identifikator: 264
Sklop: LOT-0265
Naslov: SALBUTAMOLUM 0,5 MG /ML-1 ML
Opis: SOL.INJ.0.5 MG / ML -1 ML
Notranji identifikator: 265
Sklop: LOT-0266
Naslov: SALBUTAMOLUM 5 MG/ML*10 ML
Opis: SOL.INH 5 MG/ML*10 ML
Notranji identifikator: 266
Sklop: LOT-0267
Opis: PULB. INHAL. 50MG/100MG
Notranji identifikator: 267
Sklop: LOT-0268
Notranji identifikator: 268
Sklop: LOT-0269
Notranji identifikator: 269
Sklop: LOT-0270
Naslov: SUCRALFATUM 1 G
Opis: CPR 1 GR
Notranji identifikator: 270
Sklop: LOT-0271
Naslov: SUGAMMADEXUM 100 mg /ml-2 ml
Opis: SOL. INJ. 100 MG / ML -2 ml
Notranji identifikator: 271
Sklop: LOT-0272
Naslov: SULFADIAZINUM 10 MG/G*100 G
Opis: TUB CREMA * 100 G
Notranji identifikator: 272
Sklop: LOT-0273
Opis: COMPR.400MG+80MG
Notranji identifikator: 273
Sklop: LOT-0274
Opis: SOL.INJ./PERF* 5MCG/ML*10 ML
Notranji identifikator: 274
Sklop: LOT-0275
Naslov: TAMSULOSINUM 0.4 MG
Notranji identifikator: 275
Sklop: LOT-0276
Naslov: TELMISARTANUM 80MG
Opis: COMPR. 80MG
Notranji identifikator: 276
Sklop: LOT-0277
Naslov: TETRYZOLINUM 0.05 %*15 ML
Opis: PICT.OFT SOL.0.05 %*15 ml
Notranji identifikator: 277
Sklop: LOT-0278
Naslov: THIAMAZOLUM 10 MG
Notranji identifikator: 278
Sklop: LOT-0279
Naslov: TIANEPTINUM 12.5 MG
Opis: CPR. FILM/DRJ
Notranji identifikator: 279
Sklop: LOT-0280
Naslov: TICAGRELOR 90 MG
Opis: CPR FILM 90 MG
Notranji identifikator: 280
Sklop: LOT-0281
Naslov: TIOTROPIUM 18 micrograme
Opis: CAPS. PULB. INHAL.18 micrograme
Notranji identifikator: 281
Sklop: LOT-0282
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG /ML-10 ML
Notranji identifikator: 282
Sklop: LOT-0283
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-20 ML
Notranji identifikator: 283
Sklop: LOT-0284
Naslov: TOCILIZUMABUM 20 MG/ML-4ML
Opis: CONC. PT. SOL. PERF. 20 MG/ML-4ML
Notranji identifikator: 284
Sklop: LOT-0285
Naslov: TOLPERISONUM 150MG
Opis: COMPR. FILM. 150MG
Notranji identifikator: 285
Sklop: LOT-0286
Naslov: TRAMADOLUM 100 MG/2 ML
Opis: SOL.INJ. 100 MG/ 2ML
Notranji identifikator: 286
Sklop: LOT-0287
Naslov: TRAMADOLUM 50MG
Opis: CAPS. /CPR 50MG
Notranji identifikator: 287
Sklop: LOT-0288
Naslov: TRIHEXYPHENIDYLUM 2 MG
Opis: CPR 2 MG
Notranji identifikator: 288
Sklop: LOT-0289
Naslov: TRIMEBUTINUM 300 MG
Opis: COMPR. ELIB.PREL 300 MG
Notranji identifikator: 289
Sklop: LOT-0290
Naslov: URAPIDILUM IV 25 MG/5 ML
Opis: SOL.INJ.25 MG/5ML
Notranji identifikator: 290
Sklop: LOT-0291
Naslov: VACCIN TETANIC ADSORBIT 0.5ML
Notranji identifikator: 291
Sklop: LOT-0292
Naslov: VALACYCLOVIRUM 500 MG
Notranji identifikator: 292
Sklop: LOT-0293
Naslov: VANCOMYCINUM 1g
Opis: PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF. 1G
Notranji identifikator: 293
Sklop: LOT-0294
Naslov: VANCOMYCINUM 500 MG
Notranji identifikator: 294
Sklop: LOT-0295
Naslov: VASELINUM ALBUM
Notranji identifikator: 295
Sklop: LOT-0296
Naslov: VERAPAMILUM 80 MG
Opis: COMPR. FILM/DRJ/CPS 80 MG
Notranji identifikator: 296
Sklop: LOT-0297
Naslov: VORICONAZOLUM 200 mg
Notranji identifikator: 297
Sklop: LOT-0298
Naslov: VORICONAZOLUM 200 MG
Opis: COMP.FILM 200 mg
Notranji identifikator: 298