See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługi napraw bieżących i obsługi technicznej pojazdów samochodowych jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 19 zadań częściowych. 3. Celem postępowania jest wyłonienie, w każdym zadaniu oddzielnie, Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat/ty naprawcze usytuowane w obrębie działania jednostek organizacyjnych Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50112000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KMP w Olsztynie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Основна класификация (cpv): 50112100 Услуги по ремонт на леки автомобили
Варианти:
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 1 – 133 000,06 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KMP w Elblągu usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 2 – 92 877,70 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3 - naprawy pojazdów KPP Bartoszyce
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Bartoszycach usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 3 – 36 160,36 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4 - naprawy pojazdów KPP Braniewo
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Braniewie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 4 – 34 284,81 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5 - naprawy pojazdów KPP Działdowo
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Działdowie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 5 – 50 512,62 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Ełku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 6 – 41 626,71 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Giżycku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 7 – 33 255,61 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Gołdapi usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 8 – 30 903,73 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Iławie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 9 – 129 922,40 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: 10 - naprawy pojazdów KPP Kętrzyn
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Kętrzynie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 10 – 34 130,98 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: 11 - naprawy pojazdów KPP Lidzbark Warmiński
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Lidzbarku Warmińskim usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 11 – 38 822,71 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: 12 - naprawy pojazdów KPP Mrągowo
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Mrągowie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 12 – 36 270,54 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: 13 - naprawy pojazdów KPP Nidzica
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Nidzicy usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 13 – 25 762,89 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: 14 - naprawy pojazdów KPP Nowe Miasto Lubawskie
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Nowym Mieście Lubawskim usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 14 – 43 564,40 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Olecku usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 15 – 17 195,63 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: 16 - naprawy pojazdów KPP Ostróda
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Ostródzie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 16 – 115 270,31 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Piszu usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 17 – 51 107,31 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: 18 - naprawy pojazdów KPP Szczytno
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Szczytnie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 18 – 142 708,45 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: 19 - naprawy pojazdów KPP Węgorzewo
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz jednostki KPP w Węgorzewie usług kompleksowych napraw samochodów osobowych i furgonów, obejmujących: 1) kompleksowe i bieżące naprawy mechaniczne (w tym naprawy bieżące silników, naprawy skrzyń biegów, przekładni kierowniczych, turbosprężarek, wtryskiwaczy paliwa itp.) – z wyłączeniem pojazdów w okresie obowiązywania gwarancji producenta 2) przeglądy okresowe w/w pojazdów. 3. Celem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy realizującego naprawy mechaniczne oraz przeglądy okresowe samochodów osobowych i furgonów (z wyłączeniem pojazdów objętych gwarancją producenta), posiadającego warsztat naprawczy usytuowany w obrębie działania jednostki organizacyjnej Policji na terenie województwa warmińsko – mazurskiego. 4. Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 2. Zamawiający określił, że wartość zamówienia udzielonego w ramach prawa opcji, jest uzależniona od zaistnienia opcjonalnej potrzeby oraz uzyskania odpowiednich środków finansowych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% wartości zamówienia podstawowego, po cenach określonych w ofercie Wykonawcy. 3. Jeżeli w trakcie realizacji zamówienia okaże się, iż Zamawiający posiada środki finansowe oraz potrzebę zamówienia większej ilości usług w stosunku do przewidzianych w podstawowym zakresie zamówienia, Zamawiający pozostawia sobie możliwość skorzystania z prawa opcji i zamówienia dodatkowych usług, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia i zawartą umową. 4. W przypadku zamówienia opcjonalnej ilości przedmiotu zamówienia rozliczenie będzie następowało na zasadach ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zgodnie z zawartą umową. 5. Prawo opcji może być zastosowane w przypadku zrealizowania zamówienia gwarantowanego. 6. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 7. Zakres zamówienia gwarantowanego oraz zamówienia w ramach opcji opisany jest w Projekcie umowy dla zadania częściowego. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w Zadaniu nr 19 – 37 038,63 zł brutto, 8. Zamawiający zawiadomi pisemnie Wykonawcę o uruchomieniu opcji. Powiadomienie nie może być złożone później niż 14 dni roboczych przed terminem zakończenia realizacji umowy.
396231-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αυτοκινήτων – Usługi napraw bieżących i obsługi technicznej pojazdów samochodowych jednostek Policji woj. warmińsko – mazurskiego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50112000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης αυτοκινήτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Τίτλος1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50112100 Υπηρεσίες επισκευής αυτοκινήτων
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Τίτλος2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 3
ΠαρτίδαLOT-0004
Τίτλος4 - naprawy pojazdów KPP Braniewo
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 4
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 5
ΠαρτίδαLOT-0006
Τίτλος6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 6
ΠαρτίδαLOT-0007
Τίτλος7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 7
ΠαρτίδαLOT-0008
Τίτλος8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 8
ΠαρτίδαLOT-0009
Τίτλος9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 9
ΠαρτίδαLOT-0010
Τίτλος10 - naprawy pojazdów KPP Kętrzyn
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 10
ΠαρτίδαLOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 11
ΠαρτίδαLOT-0012
Τίτλος12 - naprawy pojazdów KPP Mrągowo
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 12
ΠαρτίδαLOT-0013
Τίτλος13 - naprawy pojazdów KPP Nidzica
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 13
ΠαρτίδαLOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 14
ΠαρτίδαLOT-0015
Τίτλος15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 15
ΠαρτίδαLOT-0016
Τίτλος16 - naprawy pojazdów KPP Ostróda
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 16
ΠαρτίδαLOT-0017
Τίτλος17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 17
ΠαρτίδαLOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 18
ΠαρτίδαLOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικόZ-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z-t-P/15/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50112000 Servicios de reparación y mantenimiento de automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Clasificación principal (cpv): 50112100 Servicios de reparación de automóviles
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Lote: LOT-0006
Título: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Lote: LOT-0008
Título: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Lote: LOT-0009
Título: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Lote: LOT-0017
Título: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50112000 Services de réparation et d'entretien de voitures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Nomenclature principale (cpv): 50112100 Services de réparation de voitures
Options:
Lot: LOT-0002
Titre: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Titre: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Titre: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Titre: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Titre: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Titre: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Titre: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Lot: LOT-0018
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Lot: LOT-0019
Identifiant interne: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Príomhaicmiú (cpv): 50112100 Car repair services
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Luchtóg: LOT-0014
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Luchtóg: LOT-0016
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Luchtóg: LOT-0019
Aitheantóir inmheánach: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50112000 Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Fő osztályozás (cpv): 50112100 Gépjármű-javítási szolgáltatások
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Rész: LOT-0004
Cím: 4 - naprawy pojazdów KPP Braniewo
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Rész: LOT-0005
Cím: 5 - naprawy pojazdów KPP Działdowo
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Rész: LOT-0006
Cím: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Rész: LOT-0007
Cím: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Rész: LOT-0008
Cím: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Rész: LOT-0009
Cím: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Rész: LOT-0010
Cím: 10 - naprawy pojazdów KPP Kętrzyn
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Rész: LOT-0012
Cím: 12 - naprawy pojazdów KPP Mrągowo
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Rész: LOT-0013
Cím: 13 - naprawy pojazdów KPP Nidzica
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Rész: LOT-0015
Cím: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Rész: LOT-0016
Cím: 16 - naprawy pojazdów KPP Ostróda
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Rész: LOT-0017
Cím: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Rész: LOT-0018
Cím: 18 - naprawy pojazdów KPP Szczytno
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Rész: LOT-0019
Belső azonosító: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112000 Automobiļu remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 50112100 Automobiļu remonta pakalpojumi
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50112000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni tal-karozzi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50112100 Servizzi ta’ tiswija tal-karozzi
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Lott: LOT-0006
Titlu: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Lott: LOT-0007
Titlu: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Lott: LOT-0008
Titlu: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Lott: LOT-0009
Titlu: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Lott: LOT-0015
Titlu: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Lott: LOT-0017
Titlu: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Lott: LOT-0019
Identifikatur intern: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50112000 Reparatie en onderhoud van auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50112100 Reparatie van auto's
Opties:
Perceel: LOT-0002
Titel: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Perceel: LOT-0007
Titel: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Perceel: LOT-0008
Titel: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Perceel: LOT-0009
Titel: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Perceel: LOT-0015
Titel: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Perceel: LOT-0017
Titel: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50112000 Serviços de reparação e manutenção de automóveis
Classificação principal (cpv): 50112100 Serviços de reparação de automóveis
Opções:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50112000 Oprava a údržba osobných motorových vozidiel
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1 - naprawy pojazdów KMP Olsztyn
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 50112100 Oprava osobných motorových vozidiel
Možnosti:
Časť: LOT-0002
Názov: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 5
Časť: LOT-0006
Názov: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 6
Časť: LOT-0007
Názov: 7 - naprawy pojazdów KPP Giżycko
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 7
Časť: LOT-0008
Názov: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 8
Časť: LOT-0009
Názov: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 9
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 10
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 12
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 14
Časť: LOT-0015
Názov: 15 - naprawy pojazdów KPP Olecko
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 15
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 16
Časť: LOT-0017
Názov: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 18
Časť: LOT-0019
Interný identifikátor: Z-t-P/15/2026 - Zadanie 19
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Z-t-P/15/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50112000 Storitve popravila in vzdrževanja avtomobilov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50112100 Storitve popravila avtomobilov
Sklop: LOT-0002
Naslov: 2 - naprawy pojazdów KMP Elbląg
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Naslov: 6 - naprawy pojazdów KPP Ełk
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Naslov: 8 - naprawy pojazdów KPP Gołdap
Sklop: LOT-0009
Naslov: 9 - naprawy pojazdów KPP Iława
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Naslov: 17 - naprawy pojazdów KPP Pisz
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019