See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Produse farmaceutice - Medicamente incluse în diferite programe naționale
Описание: Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze Produse farmaceutice in conformitate cu prevederile din Caietul de Sarcini și Anexa 1 Cantități-Valori . Prin achizitionarea de PRODUSE FARMACEUTICE-Medicamente incluse în diferite programe naționale, autoritatea contractantă doreste să răspundă necesitătilor identificate in cadrul spitalului.Medicamentele sunt necesare pentru: tratamentul bolnavilor incluse in diferite programe nationale Medicamente Oncologice;Medicamente Diabet; Medicamente Boli rare Scleroza sist si ul.dig..Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informatiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Вътрешен идентификатор: 4245305_2026_PAAPD1622214
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ATEZOLIZUMABUM/conc.pt sol.perf.1200mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 1.050.861,60 lei la care se va solicita 0.9999% GP - 10.508,00 lei.
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 33652000 Антинеопластични средства и имуномодулатори
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: BLEOMYCINUM SULFAS/pul.pt.sol.inj./perf.15000ui/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 10883.40 lei la care se va solicita (0.9923%)GP - 108.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: CARBOPLATINUM 600mg/conc.pt sol.perf.600mg/60ml/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 32606.40 lei la care se va solicita (0.9998%) GP - 326.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: CARFILZOMIBUM/pulb.pt.sol.perf. 60mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 980771.00 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -9807.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: CETUXIMABUM/sol.perf.100mg/20ml/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 553263.48 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -5532.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: DOXORUBICINUM 50mg/sol.inj. (2mg/ml-25ml)/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 15744.00 lei la care se va solicita (0.9972%) GP -157.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: GEMCITABINUM 2g/conc.pt.sol.perf.2g/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 21108.00 lei la care se va solicita (0.9996%) GP -211.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PANITUMUMABUM 100mg/conc.pt.sol.perf.100mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 167443.20 lei la care se va solicita (0.9997%) GP -1674.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: PANITUMUMABUM 400mg/conc.pt.sol.perf.400mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 598972.32 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -5989.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: PEMETREXEDUM/pulb.pt.conc.pt.sol.perf. 500mg /fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 129035.52 lei la care se va solicita (0.9997%) GP -1290.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: RAMUCIRUMABUM/conc.pt sol.perf. 100mg (ct.x2fl)/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 82724.16 lei la care se va solicita (0.9997%) GP -827.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: TRASTUZUMABUM EMTASINUM 100mg/pulb.pt.con.pt.sol.perf. 100mg/5ml/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 303744.00 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -3037.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: OBINUTUZUMABUM 1g/ conc.pt sol.perf. 1000mg/40ml/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 383555.88 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -3835.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: POLATUZUMAB VEDOTIN 30mg/pulb.pt.conc.pt.sol.perf 30mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 674053.92 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -6740.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: POLATUZUMAB VEDOTIN 140mg/pulb.pt.conc.pt.sol.perf 140mg/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 1045889.28 lei la care se va solicita (0.9999%) GP -10458.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: VINORELBINUM 50mg/VINORELBIN TEVA 10mg/ml -5ml conc.pt.sol.perf. ct.1fl/fl
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 12666.24 lei la care se va solicita (0.9948%) GP -126.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: INSULINUM ASPART 100U/ML/sol.inj. 100U/L 3ml /pen
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 1471.20 lei la care se va solicita (0.9516%) GP -14.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 17
Допълнителна класификация (cpv): 33615100 Инсулин
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: BOSENTANUM 125mg/cpr.film.125mg/tb
Описание: AC cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Anexa 1 Cantități-Valori la Caietul de sarcini. In conformitate cu prevederile Caietului de sarcini valoarea celui mai mare CS va fi de 141292.80 lei la care se va solicita (0.9993%) GP -1412.00 lei.
Вътрешен идентификатор: 18
396326-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID4245305_2026_PAAPD1622214
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID1
Supplerende klassifikation (cpv): 33652000 Antineoplastiske og immunmodulerende midler
DelkontraktLOT-0002
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
Intern ID3
DelkontraktLOT-0004
Intern ID4
DelkontraktLOT-0005
TitelCETUXIMABUM/sol.perf.100mg/20ml/fl
Intern ID5
DelkontraktLOT-0006
Intern ID6
DelkontraktLOT-0007
Intern ID7
DelkontraktLOT-0008
Intern ID8
DelkontraktLOT-0009
Intern ID9
DelkontraktLOT-0010
Intern ID10
DelkontraktLOT-0011
Intern ID11
DelkontraktLOT-0012
Intern ID12
DelkontraktLOT-0013
Intern ID13
DelkontraktLOT-0014
Intern ID14
DelkontraktLOT-0015
Intern ID15
DelkontraktLOT-0016
Intern ID16
DelkontraktLOT-0017
Intern ID17
Supplerende klassifikation (cpv): 33615100 Insulin
DelkontraktLOT-0018
TitelBOSENTANUM 125mg/cpr.film.125mg/tb
Intern ID18
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4245305_2026_PAAPD1622214
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33652000 Αντινεοπλασματικά και ανοσορρυθμιστικά φάρμακα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33615100 Ινσουλίνη
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Internal identifier: 4245305_2026_PAAPD1622214
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 33652000 Antineoplastic and immunomodulating agents
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 17
Additional classification (cpv): 33615100 Insulin
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 18
396326-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno4245305_2026_PAAPD1622214
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
Clasificación adicional (cpv): 33652000 Agentes antineoplásicos e inmunomoduladores
LoteLOT-0002
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Identificador interno3
LoteLOT-0004
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Identificador interno5
LoteLOT-0006
Identificador interno6
LoteLOT-0007
Identificador interno7
LoteLOT-0008
Identificador interno8
LoteLOT-0009
Identificador interno9
LoteLOT-0010
Identificador interno10
LoteLOT-0011
Identificador interno11
LoteLOT-0012
Identificador interno12
LoteLOT-0013
Identificador interno13
LoteLOT-0014
Identificador interno14
LoteLOT-0015
Identificador interno15
LoteLOT-0016
Identificador interno16
LoteLOT-0017
Identificador interno17
Clasificación adicional (cpv): 33615100 Insulina
LoteLOT-0018
Identificador interno18
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4245305_2026_PAAPD1622214
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 33652000 Antineoplastilised ja immuunmoduleerivad ained
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 17
Täiendav liigitus (cpv): 33615100 Insuliin
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 18
396326-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste4245305_2026_PAAPD1622214
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
Lisäluokitus (cpv): 33652000 Solunsalpaajat ja sytostaatit sekä immunomodulantit
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunniste6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunniste7
OsaLOT-0008
Sisäinen tunniste8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunniste9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunniste10
OsaLOT-0011
Sisäinen tunniste11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunniste12
OsaLOT-0013
Sisäinen tunniste13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunniste14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunniste15
OsaLOT-0016
Sisäinen tunniste16
OsaLOT-0017
Sisäinen tunniste17
Lisäluokitus (cpv): 33615100 Insuliini
OsaLOT-0018
Sisäinen tunniste18
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 4245305_2026_PAAPD1622214
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33652000 Antinéoplasiques et immunomodulateurs
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
Identifiant interne: 8
Identifiant interne: 9
Identifiant interne: 10
Identifiant interne: 11
Identifiant interne: 12
Identifiant interne: 13
Identifiant interne: 14
Identifiant interne: 15
Identifiant interne: 16
Identifiant interne: 17
Nomenclature complémentaire (cpv): 33615100 Insuline
Identifiant interne: 18
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 33652000 Daganatellenes és immunmodulátor szerek
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: CETUXIMABUM/sol.perf.100mg/20ml/fl
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: 17
További osztályozás (cpv): 33615100 Inzulin
Rész: LOT-0018
Cím: BOSENTANUM 125mg/cpr.film.125mg/tb
Belső azonosító: 18
Interne identificatiecode: 4245305_2026_PAAPD1622214
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Aanvullende classificatie (cpv): 33615100 Insuline
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 4245305_2026_PAAPD1622214
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33652000 Środki przeciwnowotworowe i immunomodulacyjne
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: 17
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33615100 Insulina
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 18
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 4245305_2026_PAAPD1622214
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Classificação adicional (cpv): 33652000 Antineoplásicos e imunomoduladores
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Classificação adicional (cpv): 33615100 Insulina
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 18
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 4245305_2026_PAAPD1622214
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33652000 Antineoplazice şi imunomodulatoare
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Clasificare suplimentară (cpv): 33615100 Insulină
Identificator intern: 18
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 4245305_2026_PAAPD1622214
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Ytterligare klassificering (cpv): 33615100 Insulin
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18