See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakupy sprzętu komputerowego dla jednostek uczelnianych
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi załącznik nr 2 do Specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” – „Specyfikacja Techniczna” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1 – Drukarka 3D dla Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów UW
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2 – Zestaw Komputerowy dla Centrum Badań nad Kulturą, Jęz. i Umysłem
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3 – Komputer stacjonarny dla Wydziału Filozofii
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4 – Skaner dla Wydziału Psychologii
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5 – Laptop dla Wydziału Psychologii
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6 – Laptop II dla Wydziału Psychologii
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7 – Laptop dla Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8 – Laptop dla Instytutu Studiów Społecznych
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9 – Komputer stacjonarny dla Obserwatorium Astronomicznego
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część 10 – Laptop dla Wydziału Artes Liberales
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Lot: LOT-0008
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Lot: LOT-0009
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Lot: LOT-0010
Internal identifier: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POUZ-361/172/2026/DZP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Sisäinen tunniste: POUZ-361/172/2026/DZP/9
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POUZ-361/172/2026/DZP
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: POUZ-361/172/2026/DZP/10
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: POUZ-361/172/2026/DZP/10
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: POUZ-361/172/2026/DZP/10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/1
Identificator intern: POUZ-361/172/2025/DZP/2
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/3
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/4
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/5
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/6
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/7
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/8
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/9
Identificator intern: POUZ-361/172/2026/DZP/10