396416-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Лабораторни реактиви – Medii si truse necesare diagnosticului microbiologic
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеMedii si truse necesare diagnosticului microbiologic
ОписаниеMedii si truse necesare diagnosticului microbiologic A. In temeiul prevederilor art. 160 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, operatorii economici interesati de procedura vor solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire cu 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, iar in temeiul art. 161 din Legea 98 / 2016, modificata prin OUG 107 / 2017, raspunsul autoritatii contractante va fi transmis cu 10 zile (in a 11-a zi) inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. B. Orice solicitare de clarificări trebuie semnata cu semnătură electronic extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat în condiţiile legii şi încărcata în SEAP. C. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini.
Вътрешен идентификатор450533219202
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеMedii si truse necesare diagnosticului microbiologic Specificatiile tehnice, se regasesc in caietul de sarcini. Valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se anticipeaza ca va fi atribuit pe durata intregului acord cadru se regasesc in caietul de sarcini. Atribuirea contractelor subsecvente in baza acordurilor cadru se va realiza trimestrial in functie de buetul alocat.
Вътрешен идентификатор1