2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de un vehículo Bomba Urbana Pesada, dos vehículos Bomba Urbana Ligera y un vehículo Bomba Forestal Pesada para personal operativo del CPEI.
Описание: Suministro de un vehículo Bomba Urbana Pesada, dos vehículos Bomba Urbana Ligera y un vehículo Bomba Forestal Pesada para personal operativo del CPEI.
Вътрешен идентификатор: 326/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Описание: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lote 2: DOS Bombas Urbanas Ligeras
Описание: Lote 2: DOS Bombas Urbanas Ligeras
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lote 3: UNA Bomba Urbana Forestal
Описание: Lote 3: UNA Bomba Urbana Forestal
Вътрешен идентификатор: 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 326/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144210 Brandkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 326/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 326/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144210 Πυροσβεστικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 326/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144210 Tuletõrjeautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 326/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 326/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 326/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Opis: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Opis: Lote 3: UNA Bomba Urbana Forestal
Interna identifikacijska oznaka: 3
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 326/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Leírás: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: Lote 2: DOS Bombas Urbanas Ligeras
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Lote 3: UNA Bomba Urbana Forestal
Belső azonosító: 3
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 326/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 326/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 326/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Interne identificatiecode: 326/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 326/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 326/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lote 1: UNA Bomba Urbana Pesada
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3