2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup wsparcia producenta dla produktów Oracle
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup wsparcia producenta dla produktów Oracle, w podziale na dwie części: 1) Część 1 – Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia, zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle, 2) Część 2 – Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia dla posiadanych: 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1.
Вътрешен идентификатор: BP-DZP.2610.73.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1 - Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna)
Описание: Zapewnienie usługi asysty technicznej Hyperion Planinng Plus producenta – CSI 19547496 (Application User Perpetual - 125) (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna), na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia, zgodnie z Zasadami świadczenia usług asysty technicznej oprogramowania Oracle
Вътрешен идентификатор: Część 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2 - Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna)
Описание: Przedmiotem zamówienia, w odniesieniu do rodziny produktów Oracle Database jest zapewnienie usługi asysty technicznej producenta (z ang. Software Update License & Support) (nazywane jako asysta techniczna) na okres 12 miesięcy od końca aktualnie wykupionego wsparcia dla posiadanych: 1) Oracle Database Enterprise Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 2) Oracle Data Masking and Subsetting Pack - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 3) Oracle Advanced Security - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 4) Oracle Audit Vault and Database Firewall - Processor Perpetual, CSI 17771597 Ilość 12, 5) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 20158275 ilość 3, 6) Standard Edition - Processor Perpetual, CSI 17771597 ilość 1
Вътрешен идентификатор: Część 2
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BP-DZP.2610.73.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BP-DZP.2610.73.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BP-DZP.2610.73.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: BP-DZP.2610.73.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: BP-DZP.2610.73.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Identifiant interne: Część 1
Identifiant interne: Część 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: BP-DZP.2610.73.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: BP-DZP.2610.73.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: BP-DZP.2610.73.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: BP-DZP.2610.73.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Iekšējais identifikators: BP-DZP.2610.73.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: BP-DZP.2610.73.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Interne identificatiecode: BP-DZP.2610.73.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: BP-DZP.2610.73.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Identificator intern: Część 1
Identificator intern: Część 2
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: BP-DZP.2610.73.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: BP-DZP.2610.73.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część 2