2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych samochodów do odbioru odpadów komunalnych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych samochodów do odbioru odpadów komunalnych Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) CZĘŚĆ 1 - dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową. 2) CZĘŚĆ 2 - dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu śmieciarki z zabudową jednokomorową na podwoziu trzyosiowym.. 1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PN/D/1/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144510 Превозни средства за отпадъци
Допълнителна класификация (cpv): 34144511 Сметосъбирачни камиони, 66114000 Услуги по финансов лизинг
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową Część 1
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych samochodów do odbioru odpadów komunalnych Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) CZĘŚĆ 1 - dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu z zabudową bramową. 1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PN/D/12026 Część 1
Основна класификация (cpv): 34144511 Сметосъбирачни камиони
Допълнителна класификация (cpv): 34144510 Превозни средства за отпадъци, 66114000 Услуги по финансов лизинг
Количество: 1 брой
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu śmieciarki z zabudową jednokomorową na podwoziu trzyosiowym. Część 2
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych samochodów do odbioru odpadów komunalnych Zamówienie zostało podzielone na 2 części: 1) CZĘŚĆ 2 - dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowego samochodu śmieciarki z zabudową jednokomorową na podwoziu trzyosiowym. 1.1. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: PN/D/12026 Część 2
396750-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDPN/D/1/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34144510 Køretøjer til affald
Supplerende klassifikation (cpv): 34144511 Renovationsvogne, 66114000 Finansiel leasing
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDPN/D/12026 Część 1
Primær klassifikation (cpv): 34144511 Renovationsvogne
Supplerende klassifikation (cpv): 34144510 Køretøjer til affald, 66114000 Finansiel leasing
Mængde1 styk
DelkontraktLOT-0002
Intern IDPN/D/12026 Część 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PN/D/1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144510 Vehículos para desperdicios
Clasificación adicional (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras, 66114000 Servicios de arrendamiento financiero
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: PN/D/12026 Część 1
Clasificación principal (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras
Clasificación adicional (cpv): 34144510 Vehículos para desperdicios, 66114000 Servicios de arrendamiento financiero
Cantidad: 1 pieza
Lote: LOT-0002
Identificador interno: PN/D/12026 Część 2
396750-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusPN/D/1/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34144510 Prügisõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144511 Prügikogumissõidukid, 66114000 Finantsliisinguteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusPN/D/12026 Część 1
Peamine liigitus (cpv): 34144511 Prügikogumissõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144510 Prügisõidukid, 66114000 Finantsliisinguteenused
Kogus1 tükk
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusPN/D/12026 Część 2
396750-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePN/D/1/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144510 Jäteajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34144511 Jäteautot, 66114000 Rahoitusleasingpalvelut
Sisäinen tunnistePN/D/12026 Część 1
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144511 Jäteautot
Lisäluokitus (cpv): 34144510 Jäteajoneuvot, 66114000 Rahoitusleasingpalvelut
Määrä1 kappale
Sisäinen tunnistePN/D/12026 Część 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PN/D/1/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144510 Véhicules pour ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 34144511 Bennes à ordures, 66114000 Services de leasing financier
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: PN/D/12026 Część 1
Nomenclature principale (cpv): 34144511 Bennes à ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 34144510 Véhicules pour ordures, 66114000 Services de leasing financier
Quantité: 1 pièce
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: PN/D/12026 Część 2
396750-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaPN/D/1/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144510 Vozila za odvoz smeća
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za skupljanje otpada, 66114000 Usluge financijskog leasinga
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaPN/D/12026 Część 1
Glavna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za skupljanje otpada
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144510 Vozila za odvoz smeća, 66114000 Usluge financijskog leasinga
Količina1 komad
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaPN/D/12026 Część 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PN/D/1/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144510 Hulladékszállító járművek
További osztályozás (cpv): 34144511 Hulladékgyűjtő járművek, 66114000 Pénzügyi lízing szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: PN/D/12026 Część 1
Fő osztályozás (cpv): 34144511 Hulladékgyűjtő járművek
További osztályozás (cpv): 34144510 Hulladékszállító járművek, 66114000 Pénzügyi lízing szolgáltatások
Mennyiség: 1 darab
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: PN/D/12026 Część 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PN/D/1/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144510 Autoveicoli per il trasporto di rifiuti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144511 Autoveicoli per la raccolta di rifiuti, 66114000 Servizi di leasing finanziario
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 34144511 Autoveicoli per la raccolta di rifiuti
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144510 Autoveicoli per il trasporto di rifiuti, 66114000 Servizi di leasing finanziario
Quantità: 1 pezzo
Lotto: LOT-0002
396750-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusPN/D/1/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144510 Transporto priemonės atliekoms vežti
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144511 Atliekų rinkimo transporto priemonės, 66114000 Finansinio lizingo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusPN/D/12026 Część 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144511 Atliekų rinkimo transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144510 Transporto priemonės atliekoms vežti, 66114000 Finansinio lizingo paslaugos
Kiekis1 vienetas
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusPN/D/12026 Część 2
396750-2026 - Konkurss
Polija – Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowych samochodów do odbioru odpadów komunalnych
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsPN/D/1/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144510 Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas, 66114000 Finanšu līzinga pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsPN/D/12026 Część 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas
Papildu klasifikācija (cpv): 34144510 Atkritumu savākšanas transportlīdzekļi, 66114000 Finanšu līzinga pakalpojumi
Daudzums1 gabals
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsPN/D/12026 Część 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PN/D/1/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144510 Vetturi għall-ġbir taż-żibel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144511 Vetturi għaż-żibel, 66114000 Servizzi ta' kiri finanzjarju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: PN/D/12026 Część 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144511 Vetturi għaż-żibel
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144510 Vetturi għall-ġbir taż-żibel, 66114000 Servizzi ta' kiri finanzjarju
Kwantità: 1 biċċa
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: PN/D/12026 Część 2
Wewnętrzny identyfikator: PN/D/1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144510 Pojazdy do transportu odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144511 Pojazdy do zbierania odpadów, 66114000 Usługi leasingu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: PN/D/12026 Część 1
Główna klasyfikacja (cpv): 34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34144510 Pojazdy do transportu odpadów, 66114000 Usługi leasingu finansowego
Ilość: 1 sztuka
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: PN/D/12026 Część 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144510 Veículos para resíduos
Classificação adicional (cpv): 34144511 Veículos para recolha de lixo, 66114000 Serviços de leasing financeiro
Classificação principal (cpv): 34144511 Veículos para recolha de lixo
Classificação adicional (cpv): 34144510 Veículos para resíduos, 66114000 Serviços de leasing financeiro
Quantidade: 1 artigo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PN/D/1/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144510 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere
Clasificare suplimentară (cpv): 34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere, 66114000 Servicii de leasing financiar
Clasificarea principală (cpv): 34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere
Clasificare suplimentară (cpv): 34144510 Vehicule pentru transportul deşeurilor menajere, 66114000 Servicii de leasing financiar
Cantitate: 1 unitate
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144510 Vozidlá na smeti
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144511 Vozidlá na odvoz smetí, 66114000 Finančný lízing
Miesto plnenia
Mesto: Ciechanów
PSČ: 06-400
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Ciechanowski (PL922)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144510 Vozila za odpadke
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za odvoz odpadkov, 66114000 Storitve finančnega zakupa
Kraj izvajanja
Poštna številka: 06-400
Podregija države (NUTS): Ciechanowski (PL922)