2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup odtworzeniowy macierzy dla potrzeb systemów OT w Oddz. Zamość.
Описание: zgodnie z SWZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30233000 Записващи и четящи устройства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Περιγραφή: zgodnie z SWZ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Kirjeldus: zgodnie z SWZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30233000 Salvestuskandjad ja lugemisseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: zgodnie z SWZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30233000 Muistivälineet ja lukulaitteet
2. Procédure
Procédure
Description: zgodnie z SWZ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30233000 Unités de mémoire et de lecture
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Opis: zgodnie z SWZ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30233000 Uređaji za pohranjivanje i čitanje medija
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Leírás: zgodnie z SWZ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30233000 Médiatároló és -olvasó eszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Aprašymas: zgodnie z SWZ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Apraksts: zgodnie z SWZ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zgodnie z SWZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30233000 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Descrição: zgodnie z SWZ
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30233000 Dispositivos de armazenagem e leitura de conteúdos digitais
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Descriere: zgodnie z SWZ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30233000 Archivačné a čítacie zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001