Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Място на изпълнение
Пощенски адрес: al. Mickiewicza 30
Град: Kraków
Пощенски код: 30-059
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Erfüllungsort
Postanschrift: al. Mickiewicza 30
Stadt: Kraków
Postleitzahl: 30-059
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: al. Mickiewicza 30
Πόλη: Kraków
Ταχυδρομικός κώδικας: 30-059
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: al. Mickiewicza 30
Linn: Kraków
Sihtnumber: 30-059
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Lieu d’exécution
Adresse postale: al. Mickiewicza 30
Ville: Kraków
Code postal: 30-059
397014-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Computer equipment and supplies – Dostawa 2 szt. urządzeń mobilnych będących elementem stanowisk do programowania urządzeń mobilnych na potrzeby WI - KC-DE-zp.25.248.2026
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealDostawa 2 szt. urządzeń mobilnych będących elementem stanowisk do programowania urządzeń mobilnych na potrzeby WI - KC-DE-zp.25.248.2026
Cur síosPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. urządzeń mobilnych będących elementem stanowisk do programowania urządzeń mobilnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Aitheantóir inmheánachKC-DE-zp.25.248.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtastrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl/dla-wykonawcow/ogloszenia-o-przetargach-agh/ platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Cur síosPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 2 szt. urządzeń mobilnych będących elementem stanowisk do programowania urządzeń mobilnych, zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 14 dni od daty podpisania umowy.
Cainníocht2 píosa
397014-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóKC-DE-zp.25.248.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
RészLOT-0001
Mennyiség2 darab
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: al. Mickiewicza 30
Belt: Kraków
Kodiċi postali: 30-059
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Kraków (PL213)
397014-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorKC-DE-zp.25.248.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Ilość2 sztuki
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Locul de executare
Adresă poștală: al. Mickiewicza 30
Localitate: Kraków
Cod poștal: 30-059
397014-2026 - Súťaž
Poľsko – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál – Dostawa 2 szt. urządzeń mobilnych będących elementem stanowisk do programowania urządzeń mobilnych na potrzeby WI - KC-DE-zp.25.248.2026
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorKC-DE-zp.25.248.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Množstvo2 kusy
397014-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareKC-DE-zp.25.248.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Mängd2 stycken