2. Процедура
Процедура
Заглавие: NEN 3140 Inspectiediensten 2026-2031
Описание: De aanbesteding heeft tot doel opdracht te verstrekken voor het uitvoeren en realiseren van het project NEN 3140 inspectiediensten, dienstverlening welke te classificeren is met de CPV codes: 71631000-0 Technische inspectiediensten 71600000-4 diensten voor technische testen, analyse en adviezen Er wordt één overeenkomst gesloten met één ondernemer. Alle laagspanningsinstallaties die in het beheer van WSHD zijn dienen gemiddeld 1 keer per 5 jaar geïnspecteerd te worden volgens de NEN 3140. Meer hierover staat beschreven in de bijlagen van deze aanbesteding. Het doel van deze aanbesteding is een overeenkomst af te sluiten met een gegadigde die daartoe bevoegd is en die de werkzaamheden gaat verrichten.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71631000 Услуги по технически контрол и проверка
Допълнителна класификация (cpv): 71600000 Услуги по технически изпитания, услуги по анализ и консултантски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631000 Technical inspection services
Additional classification (cpv): 71600000 Technical testing, analysis and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71631000 Tehnilise ülevaatuse teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71600000 Tehnilise teimimise, analüüsi- ja nõuandeteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71631000 Tekniset tarkastuspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71600000 Tekniset testaus-, analysointi- ja neuvontapalvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71631000 Services d'inspection technique
Nomenclature complémentaire (cpv): 71600000 Services d'essais techniques, services d'analyses et services de conseil
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71631000 Usluge tehničkog nadzora
Dodatna klasifikacija (cpv): 71600000 Usluge tehničkog ispitivanja, analize i savjetovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71631000 Techninio inspektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71600000 Techninio tikrinimo, analizės ir konsultavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71631000 Tehniskās pārbaudes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71600000 Tehniskās testēšanas, analīzes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71631000 Usługi nadzoru technicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71600000 Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71631000 Servicii de inspecţie tehnică
Clasificare suplimentară (cpv): 71600000 Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71631000 Technické inšpekčné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71600000 Služby v oblasti technického skúšania, technickej analýzy a technického poradenstva
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
Ytterligare klassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000