2. Процедура
Процедура
Заглавие: Świadczenie usługi konserwacji dźwigów
Описание: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usług przeglądu, konserwacji dźwigów i pogotowia dźwigowego 24 h/dobę wraz z diagnostyką i przywróceniem sprawności działania dźwigu, 7 dni w tygodniu, zapewnienie łączności telefonicznej pomiędzy kabiną dźwigu, a pogotowiem dźwigowym (dotyczy 1 kabiny), abonament za systemy GSM, przeglądów instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych znajdujących się w budynkach administrowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa,
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/116/2026/WZ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50750000 Услуги по ремонт и поддържане на асансьори
Допълнителна класификация (cpv): 50531400 Услуги по ремонт и поддържане на товароподемни кранове
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: świadczenie usługi konserwacji dźwigów.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przeglądu, konserwacji dźwigów i pogotowia dźwigowego 24 h/dobę wraz z diagnostyką i przywróceniem sprawności działania dźwigu, 7 dni w tygodniu, zapewnienie łączności telefonicznej pomiędzy kabiną dźwigu, a pogotowiem dźwigowym (dotyczy 1 kabiny), abonament za systemy GSM, przeglądów instalacji elektrycznych urządzeń dźwigowych znajdujących się w budynkach administrowanych przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, zgodnie z art. 441
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POUZ-361/116/2026/WZ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50750000 Údržba výtahů
Další klasifikace (cpv): 50531400 Opravy a údržba jeřábů
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/116/2026/WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/116/2026/WZ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50750000 Υπηρεσίες συντήρησης ανελκυστήρων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50531400 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης γερανών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: POUZ-361/116/2026/WZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50750000 Lift-maintenance services
Additional classification (cpv): 50531400 Repair and maintenance services of cranes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POUZ-361/116/2026/WZ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50750000 Liftihooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50531400 Kraanade remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: POUZ-361/116/2026/WZ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50750000 Hissien huoltopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 50531400 Nostureiden korjaus ja huolto
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POUZ-361/116/2026/WZ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50750000 Services d'entretien d'ascenseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 50531400 Services de réparation et d'entretien de grues
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/116/2026/WZ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/116/2026/WZ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50750000 Usluge održavanja dizala
Dodatna klasifikacija (cpv): 50531400 Usluge popravaka i održavanja dizalica
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POUZ-361/116/2026/WZ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50750000 Felvonó-karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 50531400 Darujavítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POUZ-361/116/2026/WZ
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50750000 Servizi di manutenzione di ascensori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50531400 Servizi di riparazione e manutenzione di gru
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: POUZ-361/116/2026/WZ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50750000 Liftu tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50531400 Celtņu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: POUZ-361/116/2026/WZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 50531400 Reparatie en onderhoud van hijskranen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/116/2026/WZ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50750000 Usługi w zakresie konserwacji wind
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50531400 Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50750000 Serviços de manutenção de elevadores
Classificação adicional (cpv): 50531400 Serviços de reparação e manutenção de gruas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50750000 Opravy a údržba výťahov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50531400 Opravy a údržba žeriavov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50750000 Storitve vzdrževanja dvigal
Dodatna klasifikacija (cpv): 50531400 Storitve popravila in vzdrževanja dvigal
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POUZ-361/116/2026/WZ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50531400 Reparations- och underhållstjänster avseende kranar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: