See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - 3
Описание: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: nieograniczony
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0223
Заглавие: Pakiet Nr 1
Описание: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-1
Обособена позиция: LOT-0224
Заглавие: Pakiet Nr 3
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-3
Обособена позиция: LOT-0225
Заглавие: Pakiet Nr 2
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-2
Обособена позиция: LOT-0226
Заглавие: Pakiet Nr 4
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-4
Обособена позиция: LOT-0227
Заглавие: Pakiet Nr 5
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-5
Обособена позиция: LOT-0228
Заглавие: Pakiet Nr 7
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-7
Обособена позиция: LOT-0229
Заглавие: Pakiet Nr 6
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-6
Обособена позиция: LOT-0230
Заглавие: Pakiet Nr 8
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-8
Обособена позиция: LOT-0231
Заглавие: Pakiet Nr 9
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-9
Обособена позиция: LOT-0232
Заглавие: Pakiet Nr 10
Вътрешен идентификатор: 14/14PN/2026-10
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 14/14PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: nieograniczony
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0223
Název: Pakiet Nr 1
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-1
Část: LOT-0224
Název: Pakiet Nr 3
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-3
Část: LOT-0225
Název: Pakiet Nr 2
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-2
Část: LOT-0226
Název: Pakiet Nr 4
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-4
Část: LOT-0227
Název: Pakiet Nr 5
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-5
Část: LOT-0228
Název: Pakiet Nr 7
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-7
Část: LOT-0229
Název: Pakiet Nr 6
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-6
Část: LOT-0230
Název: Pakiet Nr 8
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-8
Část: LOT-0231
Název: Pakiet Nr 9
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-9
Část: LOT-0232
Název: Pakiet Nr 10
Interní identifikátor: 14/14PN/2026-10
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 14/14PN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: nieograniczony
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0223
Titel: Pakiet Nr 1
Intern ID: 14/14PN/2026-1
Delkontrakt: LOT-0224
Titel: Pakiet Nr 3
Intern ID: 14/14PN/2026-3
Delkontrakt: LOT-0225
Titel: Pakiet Nr 2
Intern ID: 14/14PN/2026-2
Delkontrakt: LOT-0226
Titel: Pakiet Nr 4
Intern ID: 14/14PN/2026-4
Delkontrakt: LOT-0227
Titel: Pakiet Nr 5
Intern ID: 14/14PN/2026-5
Delkontrakt: LOT-0228
Titel: Pakiet Nr 7
Intern ID: 14/14PN/2026-7
Delkontrakt: LOT-0229
Titel: Pakiet Nr 6
Intern ID: 14/14PN/2026-6
Delkontrakt: LOT-0230
Titel: Pakiet Nr 8
Intern ID: 14/14PN/2026-8
Delkontrakt: LOT-0231
Titel: Pakiet Nr 9
Intern ID: 14/14PN/2026-9
Delkontrakt: LOT-0232
Titel: Pakiet Nr 10
Intern ID: 14/14PN/2026-10
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 14/14PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0223
Interne Kennung: 14/14PN/2026-1
Los: LOT-0224
Interne Kennung: 14/14PN/2026-3
Los: LOT-0225
Interne Kennung: 14/14PN/2026-2
Los: LOT-0226
Interne Kennung: 14/14PN/2026-4
Los: LOT-0227
Interne Kennung: 14/14PN/2026-5
Los: LOT-0228
Interne Kennung: 14/14PN/2026-7
Los: LOT-0229
Interne Kennung: 14/14PN/2026-6
Los: LOT-0230
Interne Kennung: 14/14PN/2026-8
Los: LOT-0231
Interne Kennung: 14/14PN/2026-9
Los: LOT-0232
Interne Kennung: 14/14PN/2026-10
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: nieograniczony
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0223
Τίτλος: Pakiet Nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-1
Παρτίδα: LOT-0224
Τίτλος: Pakiet Nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-3
Παρτίδα: LOT-0225
Τίτλος: Pakiet Nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-2
Παρτίδα: LOT-0226
Τίτλος: Pakiet Nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-4
Παρτίδα: LOT-0227
Τίτλος: Pakiet Nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-5
Παρτίδα: LOT-0228
Τίτλος: Pakiet Nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-7
Παρτίδα: LOT-0229
Τίτλος: Pakiet Nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-6
Παρτίδα: LOT-0230
Τίτλος: Pakiet Nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-8
Παρτίδα: LOT-0231
Τίτλος: Pakiet Nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-9
Παρτίδα: LOT-0232
Τίτλος: Pakiet Nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14/14PN/2026-10
Internal identifier: 14/14PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: nieograniczony
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0223
Title: Pakiet Nr 1
Internal identifier: 14/14PN/2026-1
Lot: LOT-0224
Title: Pakiet Nr 3
Internal identifier: 14/14PN/2026-3
Lot: LOT-0225
Title: Pakiet Nr 2
Internal identifier: 14/14PN/2026-2
Lot: LOT-0226
Title: Pakiet Nr 4
Internal identifier: 14/14PN/2026-4
Lot: LOT-0227
Title: Pakiet Nr 5
Internal identifier: 14/14PN/2026-5
Lot: LOT-0228
Title: Pakiet Nr 7
Internal identifier: 14/14PN/2026-7
Lot: LOT-0229
Title: Pakiet Nr 6
Internal identifier: 14/14PN/2026-6
Lot: LOT-0230
Title: Pakiet Nr 8
Internal identifier: 14/14PN/2026-8
Lot: LOT-0231
Title: Pakiet Nr 9
Internal identifier: 14/14PN/2026-9
Lot: LOT-0232
Title: Pakiet Nr 10
Internal identifier: 14/14PN/2026-10
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 14/14PN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: nieograniczony
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0223
Título: Pakiet Nr 1
Identificador interno: 14/14PN/2026-1
Lote: LOT-0224
Título: Pakiet Nr 3
Identificador interno: 14/14PN/2026-3
Lote: LOT-0225
Título: Pakiet Nr 2
Identificador interno: 14/14PN/2026-2
Lote: LOT-0226
Título: Pakiet Nr 4
Identificador interno: 14/14PN/2026-4
Lote: LOT-0227
Título: Pakiet Nr 5
Identificador interno: 14/14PN/2026-5
Lote: LOT-0228
Título: Pakiet Nr 7
Identificador interno: 14/14PN/2026-7
Lote: LOT-0229
Título: Pakiet Nr 6
Identificador interno: 14/14PN/2026-6
Lote: LOT-0230
Título: Pakiet Nr 8
Identificador interno: 14/14PN/2026-8
Lote: LOT-0231
Título: Pakiet Nr 9
Identificador interno: 14/14PN/2026-9
Lote: LOT-0232
Título: Pakiet Nr 10
Identificador interno: 14/14PN/2026-10
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: nieograniczony
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0223
Pealkiri: Pakiet Nr 1
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-1
Osa: LOT-0224
Pealkiri: Pakiet Nr 3
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-3
Osa: LOT-0225
Pealkiri: Pakiet Nr 2
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-2
Osa: LOT-0226
Pealkiri: Pakiet Nr 4
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-4
Osa: LOT-0227
Pealkiri: Pakiet Nr 5
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-5
Osa: LOT-0228
Pealkiri: Pakiet Nr 7
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-7
Osa: LOT-0229
Pealkiri: Pakiet Nr 6
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-6
Osa: LOT-0230
Pealkiri: Pakiet Nr 8
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-8
Osa: LOT-0231
Pealkiri: Pakiet Nr 9
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-9
Osa: LOT-0232
Pealkiri: Pakiet Nr 10
Sisemine tunnus: 14/14PN/2026-10
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: nieograniczony
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 1
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-1
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 3
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-3
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 2
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-2
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 4
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-4
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 5
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-5
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 7
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-7
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 6
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-6
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 8
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-8
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 9
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-9
Ilmoituksen nimi: Pakiet Nr 10
Sisäinen tunniste: 14/14PN/2026-10
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 14/14PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: nieograniczony
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Titre: Pakiet Nr 1
Identifiant interne: 14/14PN/2026-1
Titre: Pakiet Nr 3
Identifiant interne: 14/14PN/2026-3
Titre: Pakiet Nr 2
Identifiant interne: 14/14PN/2026-2
Titre: Pakiet Nr 4
Identifiant interne: 14/14PN/2026-4
Titre: Pakiet Nr 5
Identifiant interne: 14/14PN/2026-5
Titre: Pakiet Nr 7
Identifiant interne: 14/14PN/2026-7
Titre: Pakiet Nr 6
Identifiant interne: 14/14PN/2026-6
Titre: Pakiet Nr 8
Identifiant interne: 14/14PN/2026-8
Titre: Pakiet Nr 9
Identifiant interne: 14/14PN/2026-9
Titre: Pakiet Nr 10
Identifiant interne: 14/14PN/2026-10
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: nieograniczony
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0223
Teideal: Pakiet Nr 1
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-1
Luchtóg: LOT-0224
Teideal: Pakiet Nr 3
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-3
Luchtóg: LOT-0225
Teideal: Pakiet Nr 2
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-2
Luchtóg: LOT-0226
Teideal: Pakiet Nr 4
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-4
Luchtóg: LOT-0227
Teideal: Pakiet Nr 5
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-5
Luchtóg: LOT-0228
Teideal: Pakiet Nr 7
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-7
Luchtóg: LOT-0229
Teideal: Pakiet Nr 6
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-6
Luchtóg: LOT-0230
Teideal: Pakiet Nr 8
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-8
Luchtóg: LOT-0231
Teideal: Pakiet Nr 9
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-9
Luchtóg: LOT-0232
Teideal: Pakiet Nr 10
Aitheantóir inmheánach: 14/14PN/2026-10
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: nieograniczony
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0223
Naslov: Pakiet Nr 1
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-1
Grupa: LOT-0224
Naslov: Pakiet Nr 3
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-3
Grupa: LOT-0225
Naslov: Pakiet Nr 2
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-2
Grupa: LOT-0226
Naslov: Pakiet Nr 4
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-4
Grupa: LOT-0227
Naslov: Pakiet Nr 5
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-5
Grupa: LOT-0228
Naslov: Pakiet Nr 7
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-7
Grupa: LOT-0229
Naslov: Pakiet Nr 6
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-6
Grupa: LOT-0230
Naslov: Pakiet Nr 8
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-8
Grupa: LOT-0231
Naslov: Pakiet Nr 9
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-9
Grupa: LOT-0232
Naslov: Pakiet Nr 10
Interna identifikacijska oznaka: 14/14PN/2026-10
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: nieograniczony
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0223
Nosaukums: Pakiet Nr 1
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-1
Daļa: LOT-0224
Nosaukums: Pakiet Nr 3
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-3
Daļa: LOT-0225
Nosaukums: Pakiet Nr 2
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-2
Daļa: LOT-0226
Nosaukums: Pakiet Nr 4
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-4
Daļa: LOT-0227
Nosaukums: Pakiet Nr 5
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-5
Daļa: LOT-0228
Nosaukums: Pakiet Nr 7
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-7
Daļa: LOT-0229
Nosaukums: Pakiet Nr 6
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-6
Daļa: LOT-0230
Nosaukums: Pakiet Nr 8
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-8
Daļa: LOT-0231
Nosaukums: Pakiet Nr 9
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-9
Daļa: LOT-0232
Nosaukums: Pakiet Nr 10
Iekšējais identifikators: 14/14PN/2026-10
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 14/14PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: nieograniczony
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
Lott: LOT-0223
Titlu: Pakiet Nr 1
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-1
Lott: LOT-0224
Titlu: Pakiet Nr 3
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-3
Lott: LOT-0225
Titlu: Pakiet Nr 2
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-2
Lott: LOT-0226
Titlu: Pakiet Nr 4
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-4
Lott: LOT-0227
Titlu: Pakiet Nr 5
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-5
Lott: LOT-0228
Titlu: Pakiet Nr 7
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-7
Lott: LOT-0229
Titlu: Pakiet Nr 6
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-6
Lott: LOT-0230
Titlu: Pakiet Nr 8
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-8
Lott: LOT-0231
Titlu: Pakiet Nr 9
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-9
Lott: LOT-0232
Titlu: Pakiet Nr 10
Identifikatur intern: 14/14PN/2026-10
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: nieograniczony
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0223
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-1
Perceel: LOT-0224
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-3
Perceel: LOT-0225
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-2
Perceel: LOT-0226
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-4
Perceel: LOT-0227
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-5
Perceel: LOT-0228
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-7
Perceel: LOT-0229
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-6
Perceel: LOT-0230
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-8
Perceel: LOT-0231
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-9
Perceel: LOT-0232
Interne identificatiecode: 14/14PN/2026-10
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: nieograniczony
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0223
Tytuł: Pakiet Nr 1
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-1
Część zamówienia: LOT-0224
Tytuł: Pakiet Nr 3
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-3
Część zamówienia: LOT-0225
Tytuł: Pakiet Nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-2
Część zamówienia: LOT-0226
Tytuł: Pakiet Nr 4
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-4
Część zamówienia: LOT-0227
Tytuł: Pakiet Nr 5
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-5
Część zamówienia: LOT-0228
Tytuł: Pakiet Nr 7
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-7
Część zamówienia: LOT-0229
Tytuł: Pakiet Nr 6
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-6
Część zamówienia: LOT-0230
Tytuł: Pakiet Nr 8
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-8
Część zamówienia: LOT-0231
Tytuł: Pakiet Nr 9
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-9
Część zamówienia: LOT-0232
Tytuł: Pakiet Nr 10
Wewnętrzny identyfikator: 14/14PN/2026-10
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: nieograniczony
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 14/14PN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: nieograniczony
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: 14/14PN/2026-1
Identificator intern: 14/14PN/2026-3
Identificator intern: 14/14PN/2026-2
Identificator intern: 14/14PN/2026-4
Identificator intern: 14/14PN/2026-5
Identificator intern: 14/14PN/2026-7
Identificator intern: 14/14PN/2026-6
Identificator intern: 14/14PN/2026-8
Identificator intern: 14/14PN/2026-9
Identificator intern: 14/14PN/2026-10
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 14/14PN/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: nieograniczony
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0223
Názov: Pakiet Nr 1
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-1
Časť: LOT-0224
Názov: Pakiet Nr 3
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-3
Časť: LOT-0225
Názov: Pakiet Nr 2
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-2
Časť: LOT-0226
Názov: Pakiet Nr 4
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-4
Časť: LOT-0227
Názov: Pakiet Nr 5
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-5
Časť: LOT-0228
Názov: Pakiet Nr 7
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-7
Časť: LOT-0229
Názov: Pakiet Nr 6
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-6
Časť: LOT-0230
Názov: Pakiet Nr 8
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-8
Časť: LOT-0231
Názov: Pakiet Nr 9
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-9
Časť: LOT-0232
Názov: Pakiet Nr 10
Interný identifikátor: 14/14PN/2026-10
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 14/14PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: nieograniczony
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0223
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-1
Sklop: LOT-0224
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-3
Sklop: LOT-0225
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-2
Sklop: LOT-0226
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-4
Sklop: LOT-0227
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-5
Sklop: LOT-0228
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-7
Sklop: LOT-0229
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-6
Sklop: LOT-0230
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-8
Sklop: LOT-0231
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-9
Sklop: LOT-0232
Notranji identifikator: 14/14PN/2026-10
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 14/14PN/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: nieograniczony
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0223
Intern identifierare: 14/14PN/2026-1
Del (anbudsområde): LOT-0224
Intern identifierare: 14/14PN/2026-3
Del (anbudsområde): LOT-0225
Intern identifierare: 14/14PN/2026-2
Del (anbudsområde): LOT-0226
Intern identifierare: 14/14PN/2026-4
Del (anbudsområde): LOT-0227
Intern identifierare: 14/14PN/2026-5
Del (anbudsområde): LOT-0228
Intern identifierare: 14/14PN/2026-7
Del (anbudsområde): LOT-0229
Intern identifierare: 14/14PN/2026-6
Del (anbudsområde): LOT-0230
Intern identifierare: 14/14PN/2026-8
Del (anbudsområde): LOT-0231
Intern identifierare: 14/14PN/2026-9
Del (anbudsområde): LOT-0232
Intern identifierare: 14/14PN/2026-10