2. Процедура
Процедура
Заглавие: Petits et gros travaux de rénovation, d’entretien et de création de l’éclairage public et de signalisation lumineuse – Ville de Meaux.
Описание: Petits et gros travaux de rénovation, d’entretien et de création de l’éclairage public et de signalisation lumineuse – Ville de Meaux.
Вътрешен идентификатор: 26VX014
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 26VX014
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26VX014
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26VX014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26VX014
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26VX014
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26VX014
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45316000 Valgustus- ja signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26VX014
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45316000 Valaistus- ja merkinantojärjestelmien asennustyöt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26VX014
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45316000 Installation work of illumination and signalling systems
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26VX014
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45316000 Radovi na instalaciji rasvjetnih i signalnih sustava
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26VX014
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45316000 Lavori di installazione di sistemi di illuminazione e di segnalazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 26VX014
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 26VX014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 26VX014
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45316000 Instalação de sistemas de iluminação e de sinalização
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26VX014
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26VX014
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26VX014
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001