397243-2026 - Състезателна процедура
Pyмъния – Четящи устройства за пръстови отпечатъци – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
ОписаниеAutoritatea contractantă intenționează să încheie contract pentru achiziționarea de dispozitive portabile de amprentare (hardware și software) în cadrul proiectului „Creșterea capacității tehnice de obținere a amprentelor papilare pentru îmbunătățirea calității datelor biometrice ale semnalărilor în SIS - FIN-TECH” Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile (inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare: 11 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (https://e-licitatie.ro/pub ).
Вътрешен идентификатор4453144/2026/3915456
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30233310 Четящи устройства за пръстови отпечатъци
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
ЗаглавиеDefault lot
ОписаниеDispozitive portabile de amprentare (hardware și software) - 10 cpl
Вътрешен идентификатор1
397243-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Συσκευές ανάγνωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό4453144/2026/3915456
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233310 Συσκευές ανάγνωσης δακτυλικών αποτυπωμάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
ΤίτλοςDefault lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
397243-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste4453144/2026/3915456
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30233310 Sormenjälkien lukijat
5. Osa
OsaLOT-0000
Ilmoituksen nimiDefault lot
Sisäinen tunniste1
397243-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach4453144/2026/3915456
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30233310 Fingerprint readers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
397243-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka4453144/2026/3915456
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30233310 Čitači otisaka prstiju
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
397243-2026 - Konkursas
Rumunija – Pirštų atspaudų skaitytuvai – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius4453144/2026/3915456
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233310 Pirštų atspaudų skaitytuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
PavadinimasDefault lot
Vidaus identifikatorius1
397243-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators4453144/2026/3915456
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233310 Pirkstu nospiedumu lasītāji
5. Daļa
DaļaLOT-0000
NosaukumsDefault lot
Iekšējais identifikators1
397243-2026 - Concurso
Roménia – Leitores de impressões digitais – Dispozitive portabile de amprentare (hardware și software)
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno4453144/2026/3915456
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30233310 Leitores de impressões digitais
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
397243-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern4453144/2026/3915456
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30233310 Cititoare de amprente
5. Lot
LotLOT-0000
TitluDefault lot
Identificator intern1