397259-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи по общо изграждане на главни тръбопроводи от разпределителна мрежа за централно градско отопление – Rozbiórka i budowa osiedlowej sieci cieplnej wraz z przyłączami na odcinku od komory KI-9c przy ul. Armii Krajowej do komory KI-9c/5/1 przy ul. Stanisława Moniuszki w Zielonej Górze
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRozbiórka i budowa osiedlowej sieci cieplnej wraz z przyłączami na odcinku od komory KI-9c przy ul. Armii Krajowej do komory KI-9c/5/1 przy ul. Stanisława Moniuszki w Zielonej Górze
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka i budowa osiedlowej sieci cieplnej wraz z przyłączami na odcinku od komory KI-9c przy ul. Armii Krajowej do komory KI-9c/5/1 przy ul. Stanisława Moniuszki w Zielonej Górze. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Вътрешен идентификаторPOST/PEC/PEC/UZB/00259/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Основна класификация (cpv): 45232140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на главни тръбопроводи от разпределителна мрежа за централно градско отопление
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Описание1. Przedmiotem Zamówienia jest rozbiórka i budowa osiedlowej sieci cieplnej wraz z przyłączami na odcinku od komory KI-9c przy ul. Armii Krajowej do komory KI-9c/5/1 przy ul. Stanisława Moniuszki w Zielonej Górze. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45232140 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění
Možnosti:
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Země: Polsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45232140 Anlægsarbejde: hovedledninger til fjernvarme
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Land: Polen
397259-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZB/00259/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45232140 Κατασκευαστικές εργασίες κεντρικών αγωγών τηλεθέρμανσης
Επιλογές:
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Χώρα: Πολωνία
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45232140 District-heating mains construction work
Options:
Place of performance
Country: Poland
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45232140 Trabajos de construcción de redes de calefacción urbana
Opciones:
Lugar de ejecución
País: Polonia
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45232140 Travaux de construction de réseaux de chauffage urbain
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Tír: An Pholainn
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45232140 Građevinski radovi na mreži gradskoga grijanja
Opcije:
Mjesto izvršenja
Zemlja: Poljska
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45232140 Lavori di costruzione di condotte per teleriscaldamento
Opzioni:
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Paese: Polonia
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45232140 Centrinio šildymo vamzdžių tiesimo darbai
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Šalis: Lenkija
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45232140 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' mejns għat-tisħin distrettwali
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Zielonogórski (PL432)
Pajjiż: Il-Polonja
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen
Opties:
Plaats van uitvoering
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45232140 Construção de condutas de aquecimento urbano
Opções:
Local de execução
País: Polónia
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232140 Byggnadsarbeten: fjärrvärmehuvudledningar
Optioner:
Leveransplats