2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa i wdrożenie systemu Asystent Lekarza w ramach projektu „Utworzenie Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej wraz z Biobankiem Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” realizowanego na podstawie umowy z Agencją Badań Medycznych
Описание: Dostawa i wdrożenie systemu Asystent Lekarza w ramach projektu „Utworzenie Regionalnego Centrum Medycyny Cyfrowej wraz z Biobankiem Centrum Wsparcia Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie” realizowanego na podstawie umowy z Agencją Badań Medycznych finansowanego ze środków budżetu Państwa przez Agencję Badań Medycznych na podstawie umowy nr 2023/ABM/02/00019-00 z dnia 30.10.2023 r.
Вътрешен идентификатор: ZDZ.261.48.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 48000000 Софтуерни пакети и информационни системи
Допълнителна класификация (cpv): 72263000 Услуги по инсталиране на софтуерни продукти, 80511000 Услуги по обучение на персонала
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: Zadanie
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZDZ.261.48.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZDZ.261.48.26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72263000 Υπηρεσίες υλοποίησης λογισμικού, 80511000 Υπηρεσίες επιμόρφωσης προσωπικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZDZ.261.48.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72263000 Software implementation services, 80511000 Staff training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZDZ.261.48.26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 72263000 Servicios de implementación de software, 80511000 Servicios de formación del personal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZDZ.261.48.26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
Täiendav liigitus (cpv): 72263000 Tarkvara rakendusteenused, 80511000 Töötajate väljaõppe teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zadanie
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZDZ.261.48.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 72263000 Ohjelmiston toteutuspalvelut, 80511000 Henkilökunnan koulutuspalvelut
Sisäinen tunniste: Zadanie
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZDZ.261.48.26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 72263000 Services d'implémentation de logiciels, 80511000 Services de formation du personnel
Identifiant interne: Zadanie
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZDZ.261.48.26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Usluge izvođenja programske podrške, 80511000 Usluge izobrazbe kadrova
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: ZDZ.261.48.26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi, 80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Zadanie
Interne identificatiecode: ZDZ.261.48.26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten, 80511000 Stafopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZDZ.261.48.26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72263000 Usługi wdrażania oprogramowania, 80511000 Usługi szkolenia personelu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Natureza adicional do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 72263000 Serviços de implementação de software, 80511000 Serviços de formação de quadros
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZDZ.261.48.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 72263000 Servicii de aplicare de software, 80511000 Servicii de formare a angajaţilor
Identificator intern: Zadanie
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZDZ.261.48.26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72263000 Implementácia softvéru, 80511000 Školenie pracovníkov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Zadanie
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZDZ.261.48.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 72263000 Storitve izvajanja programske opreme, 80511000 Storitve usposabljanja kadrov (osebja)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie