Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90533000 Услуги по управление на сметища
Допълнителна класификация (cpv): 90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци, 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90512000 Услуги по събиране на хартия, 90513100 Услуги по отстраняване на битови отпадъци, 34928480 Контейнери и кофи за отпадъци и смет
Обща информация
Запазено участие:
Участието не е запазено.
Проект за възлагане на обществена поръчка, който не е финансиран със средства от ЕС
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90533000 Správa skládky odpadů
Další klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady, 90511000 Sběr odpadu, 90512000 Odvoz odpadu, 90513100 Likvidace odpadu z domácností, 34928480 Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
Odhadovaná doba trvání
Datum zahájení: 01/01/2027
Datum konce trvání: 31/12/2029
Obecné informace
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90533000 Servicios de gestión de vertederos
Clasificación adicional (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos, 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura
Duración estimada
Fecha de inicio: 01/01/2027
Fecha de finalización de la duración: 31/12/2029
Información general
397334-2026 - Kilpailu
Puola – Avokaatopaikan hoitopalvelut – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
KuvausPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych i zbieranych w sposób selektywny, powstających w nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Tarnowskie Góry oraz wyposażeniu nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do zbierania odpadów komunalnych, zorganizowaniu i prowadzeniu (w tym przyjmowaniu odpadów) punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK). Wykonawca wykonujący usługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Tarnowskie Góry musi posiadać wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Tarnowskie Góry, prowadzonego przez Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry.
Sisäinen tunnisteBZP.271.11.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut, 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 90513100 Kotitalouksien jätehuolto, 34928480 Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat
5. Osa
OsaLOT-0001
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Aicmiú breise (cpv): 90500000 Refuse and waste related services, 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 34928480 Waste and rubbish containers and bins
Fad measta
Dáta tosaithe: 01/01/2027
Dáta deiridh an tréimhse: 31/12/2029
Eolas ginearálta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi, 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 90513100 Mājsaimniecību atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi, 34928480 Atkritumu konteineri un tvertnes
Paredzamais ilgums
Sākuma datums: 01/01/2027
Ilguma beigu datums: 31/12/2029
Vispārīga informācija
397334-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBZP.271.11.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart, 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90513100 Servizzi tad-disponiment taż-żibel domestiku, 34928480 Reċipjenti u laned għaż-żibel u l-iskart
5. Lott
LottLOT-0001
397334-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeBZP.271.11.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90533000 Beheer van afvalstortplaats
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513100 Verwijderen van huisvuil, 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 34928480 Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
Szacowany okres obowiązywania
Data początkowa: 01/01/2027
Data zakończenia trwania: 31/12/2029
Informacje ogólne
397334-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de gestão de depósitos de resíduos – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoBZP.271.11.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos
Classificação adicional (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos, 90511000 Serviços de recolha de resíduos, 90512000 Serviços de transporte de resíduos, 90513100 Serviços de eliminação de resíduos domésticos, 34928480 Contentores e baldes para lixo e resíduos
5. Lote
LoteLOT-0001
397334-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internBZP.271.11.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90533000 Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri
Clasificare suplimentară (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile, 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 90513100 Servicii de eliminare a deşeurilor menajere, 34928480 Containere şi pubele de deşeuri
5. Lot
LotLOT-0001
397334-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBZP.271.11.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90533000 Správa odvalov odpadu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom, 90511000 Služby na zber odpadu, 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90513100 Likvidácia odpadu z domácností, 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Časť
ČasťLOT-0001
397334-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, z terenu Gminy Tarnowskie Góry w latach 2027 – 2029
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareBZP.271.11.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90511000 Sophämtning, 90512000 Avfallstransport, 90513100 Disponering av hushållssopor, 34928480 Soptunnor och papperskorgar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001