2. Процедура
Процедура
Заглавие: Prestations de services d'assurance
Описание: Prestations de services d'assurance
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 66515200 Застраховка "Щети на имущество"
Допълнителна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства, 66512000 Застраховки "Злополука" и "Заболяване", 66515411 Застраховка на парични загуби
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dommages aux biens
Описание: Dommages aux biens
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Responsabilité civile
Описание: Responsabilité civile
Основна класификация (cpv): 66516000 Застраховка "Гражданска отговорност" на превозни средства
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Risques statutaires
Описание: Risques statutaires
Основна класификация (cpv): 66512000 Застраховки "Злополука" и "Заболяване"
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Cyber risques
Описание: Cyber risques
Основна класификация (cpv): 66515411 Застраховка на парични загуби
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 66515200 Pojištění majetku
Další klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu, 66512000 Úrazové a nemocenské pojištění, 66515411 Pojištění proti finanční újmě
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dommages aux biens
Popis: Dommages aux biens
Část: LOT-0002
Název: Responsabilité civile
Popis: Responsabilité civile
Hlavní klasifikace (cpv): 66516000 Pojištění odpovědnosti za škodu
Část: LOT-0003
Název: Risques statutaires
Popis: Risques statutaires
Hlavní klasifikace (cpv): 66512000 Úrazové a nemocenské pojištění
Část: LOT-0004
Název: Cyber risques
Popis: Cyber risques
Hlavní klasifikace (cpv): 66515411 Pojištění proti finanční újmě
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 66515200 Tingskadeforsikring
Udførelsessted
Postadresse: Territoire du Gard Rhodanien
By: BAGNOLS SUR CEZE
Postnummer: 30200
Landsdel (NUTS): Gard (FRJ12)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen
Erfüllungsort
Stadt: BAGNOLS SUR CEZE
Postleitzahl: 30200
Land, Gliederung (NUTS): Gard (FRJ12)
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66515200 Υπηρεσίες ασφάλισης περιουσίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης, 66512000 Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων και υγείας, 66515411 Υπηρεσίες ασφάλισης έναντι χρηματικής απώλειας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Dommages aux biens
Περιγραφή: Dommages aux biens
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Responsabilité civile
Περιγραφή: Responsabilité civile
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66516000 Υπηρεσίες ασφάλισης αστικής ευθύνης
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Risques statutaires
Περιγραφή: Risques statutaires
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66512000 Υπηρεσίες ασφάλισης ατυχημάτων και υγείας
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Cyber risques
Περιγραφή: Cyber risques
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 66515411 Υπηρεσίες ασφάλισης έναντι χρηματικής απώλειας
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 66515200 Servicios de seguros de cosas
Clasificación adicional (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil, 66512000 Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad, 66515411 Servicios de seguros de pérdida pecuniaria
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Dommages aux biens
Descripción: Dommages aux biens
Lote: LOT-0002
Título: Responsabilité civile
Descripción: Responsabilité civile
Clasificación principal (cpv): 66516000 Servicios de seguros de responsabilidad civil
Lote: LOT-0003
Título: Risques statutaires
Descripción: Risques statutaires
Clasificación principal (cpv): 66512000 Servicios de seguros de accidentes y de enfermedad
Lote: LOT-0004
Título: Cyber risques
Descripción: Cyber risques
Clasificación principal (cpv): 66515411 Servicios de seguros de pérdida pecuniaria
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 66515200 Varakindlustusteenused
Lepingu täitmise koht
Linn: BAGNOLS SUR CEZE
Sihtnumber: 30200
Riik – jaotus (NUTS): Gard (FRJ12)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 66515200 Property insurance services
An áit feidhmíochta
Baile: BAGNOLS SUR CEZE
Cód poist: 30200
Foroinn tíre (NUTS): Gard (FRJ12)
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 66515200 Usluge osiguranja imovine
Mjesto izvršenja
Grad: BAGNOLS SUR CEZE
Poštanski broj: 30200
Zemlja – podregija (NUTS): Gard (FRJ12)
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 66515200 Vagyonbiztosítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 66516000 Felelősségbiztosítási szolgáltatások, 66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások, 66515411 Pénzügyi veszteség elleni biztosítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Dommages aux biens
Leírás: Dommages aux biens
Rész: LOT-0002
Cím: Responsabilité civile
Leírás: Responsabilité civile
Fő osztályozás (cpv): 66516000 Felelősségbiztosítási szolgáltatások
Rész: LOT-0003
Cím: Risques statutaires
Leírás: Risques statutaires
Fő osztályozás (cpv): 66512000 Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások
Rész: LOT-0004
Cím: Cyber risques
Leírás: Cyber risques
Fő osztályozás (cpv): 66515411 Pénzügyi veszteség elleni biztosítási szolgáltatások
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 66515200 Servizi di assicurazione di proprietà
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile, 66512000 Servizi di assicurazione contro infortuni e malattie, 66515411 Servizi di assicurazione contro perdite pecuniarie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Dommages aux biens
Descrizione: Dommages aux biens
Lotto: LOT-0002
Titolo: Responsabilité civile
Descrizione: Responsabilité civile
Classificazione principale (cpv): 66516000 Servizi di assicurazione di responsabilità civile
Lotto: LOT-0003
Titolo: Risques statutaires
Descrizione: Risques statutaires
Classificazione principale (cpv): 66512000 Servizi di assicurazione contro infortuni e malattie
Lotto: LOT-0004
Titolo: Cyber risques
Descrizione: Cyber risques
Classificazione principale (cpv): 66515411 Servizi di assicurazione contro perdite pecuniarie
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 66515200 Turto draudimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: BAGNOLS SUR CEZE
Pašto kodas: 30200
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Gard (FRJ12)
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pilsēta: BAGNOLS SUR CEZE
Pasta indekss: 30200
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Gard (FRJ12)
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 66515200 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-propjetà
Post tal-prestazzjoni
Belt: BAGNOLS SUR CEZE
Kodiċi postali: 30200
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Gard (FRJ12)
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515200 Opstalverzekeringen
Plaats van uitvoering
Postadres: Territoire du Gard Rhodanien
Stad: BAGNOLS SUR CEZE
Postcode: 30200
Onderverdeling land (NUTS): Gard (FRJ12)
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 66515200 Serviços de seguros de bens
Local de execução
Cidade: BAGNOLS SUR CEZE
Código postal: 30200
Subdivisão do país (NUTS): Gard (FRJ12)
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 66515200 Servicii de asigurare a bunurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă, 66512000 Servicii de asigurare contra accidentelor şi de asigurare de sănătate, 66515411 Servicii de asigurare împotriva pierderilor pecuniare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Dommages aux biens
Descriere: Dommages aux biens
Lot: LOT-0002
Titlu: Responsabilité civile
Descriere: Responsabilité civile
Clasificarea principală (cpv): 66516000 Servicii de asigurare de răspundere civilă
Lot: LOT-0003
Titlu: Risques statutaires
Descriere: Risques statutaires
Clasificarea principală (cpv): 66512000 Servicii de asigurare contra accidentelor şi de asigurare de sănătate
Lot: LOT-0004
Titlu: Cyber risques
Descriere: Cyber risques
Clasificarea principală (cpv): 66515411 Servicii de asigurare împotriva pierderilor pecuniare
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 66515200 Poistenie majetku
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti, 66512000 Úrazové a nemocenské poistenie, 66515411 Poistenie peňažnej straty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Dommages aux biens
Opis: Dommages aux biens
Časť: LOT-0002
Názov: Responsabilité civile
Opis: Responsabilité civile
Hlavná klasifikácia (cpv): 66516000 Poistenie zodpovednosti
Časť: LOT-0003
Názov: Risques statutaires
Opis: Risques statutaires
Hlavná klasifikácia (cpv): 66512000 Úrazové a nemocenské poistenie
Časť: LOT-0004
Názov: Cyber risques
Opis: Cyber risques
Hlavná klasifikácia (cpv): 66515411 Poistenie peňažnej straty
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar, 66512000 Olycksfalls- och sjukförsäkringar, 66515411 Försäkringar mot ekonomisk förlust
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Dommages aux biens
Beskrivning: Dommages aux biens
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Responsabilité civile
Beskrivning: Responsabilité civile
Huvudklassificering (cpv): 66516000 Ansvarsförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Risques statutaires
Beskrivning: Risques statutaires
Huvudklassificering (cpv): 66512000 Olycksfalls- och sjukförsäkringar
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Cyber risques
Beskrivning: Cyber risques
Huvudklassificering (cpv): 66515411 Försäkringar mot ekonomisk förlust