See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Описание: Dostawa sprzętu endoskopowego - 8 zadań asortymentowych.
Вътрешен идентификатор: DZPZ.3320.75.26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1
Описание: Zad.1 - Pokrowce ochronne zabezpieczające tace do transportu endoskopów, do posiadającego wózka transportowego CleanScope - 800 pakietów.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2
Описание: Zad.2 - Szczypce biopsyjne jednorazowego użytku, powleczone PE - 40 szt.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie 3
Описание: Zad.3 - Zestaw do długotrwałego żywienia dożołądkowego, zakładany przezskórnie metodą „push”.- 13 szt.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie 4
Описание: Zad.4 - Zgłębnik dwukanałowy do jednoczesnego żywienia dojelitowego i odbarczania żołądkowego - 5 szt.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie 5
Описание: Zad.5 - Zgłębnik do żywienia do dwunastnicy lub jelita cienkiego - 5 szt.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie 6
Описание: Zad. 6 - Sondy do argonu kompatybilne z diatermią firmy Olympus APU-300. poz. 1 - 70 szt. poz. 2 - 70 szt.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie 7
Описание: Zad. 7 - Nakładka na końcówkę dystalną duodenoskopu. - 60 szt.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie 8
Описание: Zad. 8 - Klips typu modliszkowego. - 50 szt.
2. Procedure
Procedure
Titel: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Intern ID: DZPZ.3320.75.26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZPZ.3320.75.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZPZ.3320.75.26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zadanie 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie 8
Title: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Internal identifier: DZPZ.3320.75.26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8
397394-2026 - Licitación
Polonia – Equipamiento médico – Dostawa sprzętu endoskopowego.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa sprzętu endoskopowego.
Identificador internoDZPZ.3320.75.26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloZadanie 1
LoteLOT-0002
TítuloZadanie 2
LoteLOT-0003
TítuloZadanie 3
LoteLOT-0004
TítuloZadanie 4
LoteLOT-0005
TítuloZadanie 5
LoteLOT-0006
TítuloZadanie 6
LoteLOT-0007
TítuloZadanie 7
LoteLOT-0008
TítuloZadanie 8
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZPZ.3320.75.26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Zadanie 1
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Zadanie 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Zadanie 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Zadanie 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Zadanie 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Zadanie 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Zadanie 7
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Zadanie 8
2. Procédure
Procédure
Titre: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Identifiant interne: DZPZ.3320.75.26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Titre: Zadanie 1
Titre: Zadanie 2
Titre: Zadanie 3
Titre: Zadanie 4
Titre: Zadanie 5
Titre: Zadanie 6
Titre: Zadanie 7
Titre: Zadanie 8
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Aitheantóir inmheánach: DZPZ.3320.75.26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Zadanie 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Zadanie 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Zadanie 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Zadanie 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Zadanie 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Zadanie 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Zadanie 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Zadanie 8
2. Postupak
Postupak
Naslov: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Interna identifikacijska oznaka: DZPZ.3320.75.26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Zadanie 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Zadanie 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Zadanie 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Zadanie 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Zadanie 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Zadanie 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Zadanie 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Zadanie 8
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Belső azonosító: DZPZ.3320.75.26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie 1
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie 2
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie 3
Rész: LOT-0004
Cím: Zadanie 4
Rész: LOT-0005
Cím: Zadanie 5
Rész: LOT-0006
Cím: Zadanie 6
Rész: LOT-0007
Cím: Zadanie 7
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie 8
2. Procedura
Procedura
Titolo: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Identificativo interno: DZPZ.3320.75.26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Zadanie 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie 8
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZPZ.3320.75.26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zadanie 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Zadanie 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Zadanie 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Zadanie 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Zadanie 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Zadanie 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Zadanie 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Zadanie 8
Iekšējais identifikators: DZPZ.3320.75.26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Zadanie 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Zadanie 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Zadanie 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Zadanie 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Zadanie 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Zadanie 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Zadanie 8
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Identifikatur intern: DZPZ.3320.75.26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Zadanie 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie 8
Interne identificatiecode: DZPZ.3320.75.26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
2. Procedimento
Procedimento
Título: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Identificador interno: DZPZ.3320.75.26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie 1
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie 2
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie 3
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie 4
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie 5
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie 7
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie 8
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZPZ.3320.75.26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
2. Postup
Postup
Názov: Dostawa sprzętu endoskopowego.
Interný identifikátor: DZPZ.3320.75.26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie 1
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie 2
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie 3
Časť: LOT-0004
Názov: Zadanie 4
Časť: LOT-0005
Názov: Zadanie 5
Časť: LOT-0006
Názov: Zadanie 6
Časť: LOT-0007
Názov: Zadanie 7
Časť: LOT-0008
Názov: Zadanie 8
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZPZ.3320.75.26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZPZ.3320.75.26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008