2. Процедура
Процедура
Заглавие: Définition des aléas inondation sur le bassin versant de l'Orb Amont
Описание: La présente consultation porte sur la définition des aléas inondation sur le bassin versant de l'Orb Amont en vue de l'élaboration de PPRI
Вътрешен идентификатор: Aleas_Orb_Amont
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90711100 Оценка на рисковете и опасностите за цели, различни от тези на строителството
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: Aleas_Orb_Amont
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90711100 Posouzení rizik v jiných případech než u stavby
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Aleas_Orb_Amont
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90711100 Risikovurdering for andet end bygge- og anlægsarbejder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Aleas_Orb_Amont
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Aleas_Orb_Amont
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90711100 Αξιολόγηση υπαρκτών ή δυνητικών κινδύνων, εκτός αυτής που προορίζεται για κατασκευαστικά έργα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: Aleas_Orb_Amont
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90711100 Risk or hazard assessment other than for construction
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Aleas_Orb_Amont
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90711100 Evaluación de riesgos o peligros que no sea para la construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Aleas_Orb_Amont
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90711100 Riskihinnang või ohutegurite analüüs, v.a ehitusega seotud
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Aleas_Orb_Amont
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90711100 Riskien tai vaarojen arviointi muuta kuin rakentamista varten
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Aleas_Orb_Amont
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90711100 Procjena rizika ili opasnosti, osim za građenje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Aleas_Orb_Amont
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90711100 Nem építkezéssel kapcsolatos kockázat- vagy veszélyértékelés
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Aleas_Orb_Amont
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90711100 Valutazione dei rischi o dei pericoli diversa da quella per costruzioni
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Aleas_Orb_Amont
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90711100 Rizikos arba pavojaus vertinimas (ne statyboms)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Aleas_Orb_Amont
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90711100 Valutazzjoni tar-riskju jew tal-periklu għajr għall-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: Aleas_Orb_Amont
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90711100 Risicobeoordeling voor andere dan bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Aleas_Orb_Amont
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90711100 Ocena ryzyka lub zagrożenia innego niż powodowanego przez branżę budowlaną
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90711100 Avaliação de riscos fora do âmbito da construção
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Aleas_Orb_Amont
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90711100 Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decât cea pentru construcţii
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: Aleas_Orb_Amont
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90711100 Posudzovanie rizík alebo nebezpečenstiev v iných prípadoch ako v súvislosti so stavbou
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Aleas_Orb_Amont
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90711100 Ocena tveganja ali nevarnosti, razen za gradbeništvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Aleas_Orb_Amont
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90711100 Risk- eller farobedömning utom för byggprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001