397658-2026 - Състезателна процедура
Полша – Настолен компютър – Zawarcie umowy ramowej (13) na dostawę sprzętu komputerowego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZawarcie umowy ramowej (13) na dostawę sprzętu komputerowego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej z maksymalnie trzema Wykonawcami w ramach każdej z części, na sukcesywną dostawę sprzętu komputerowego, wraz z jego instalacją i migracją – jeżeli dotyczy, do wskazanych lokalizacji Zamawiającego, w tym: część 1 – sprzęt komputerowy - stacjonarny. Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu komputerowego stacjonarnego wraz z jego instalacją i migracją – jeżeli dotyczy, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszystkie wymagania jakościowe zostały wskazane w Załączniku nr 1 do Projektu umowy – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projekcie umowy. część 2 – sprzęt komputerowy - przenośny Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu komputerowego do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wszystkie wymagania jakościowe zostały wskazane Załączniku nr 1 do Projektu umowy– Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projekcie umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w projekcie umowy ramowej (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Вътрешен идентификаторCUI-ZZ.3201.10.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30213300 Настолен компютър
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCzęść nr 1 - dostawa sprzętu komputerowego stacjonarnego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej z maksymalnie trzema Wykonawcami w ramach każdej z części, na sukcesywną dostawę sprzętu komputerowego, wraz z jego instalacją i migracją – jeżeli dotyczy, do wskazanych lokalizacji Zamawiającego, w tym: część 1 – sprzęt komputerowy - stacjonarny. Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu komputerowego stacjonarnego wraz z jego instalacją i migracją – jeżeli dotyczy, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Wszystkie wymagania jakościowe zostały wskazane w Załączniku nr 1 do Projektu umowy – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projekcie umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w projekcie umowy ramowej (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCzęść nr 2 - dostawa sprzętu komputerowego przenośnego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej z maksymalnie trzema Wykonawcami w ramach każdej z części, na sukcesywną dostawę sprzętu komputerowego, wraz z jego instalacją i migracją – jeżeli dotyczy, do wskazanych lokalizacji Zamawiającego, w tym: część 2 – sprzęt komputerowy - przenośny Zamówienie obejmuje dostawę sprzętu komputerowego do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wszystkie wymagania jakościowe zostały wskazane Załączniku nr 1 do Projektu umowy– Opis przedmiotu zamówienia oraz w Projekcie umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w projekcie umowy ramowej (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: CUI-ZZ.3201.10.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213300 Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: CUI-ZZ.3201.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: CUI-ZZ.3201.10.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30213300 Ordenadores de mesa
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: CUI-ZZ.3201.10.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213300 Ordinateur de bureau
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: CUI-ZZ.3201.10.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: CUI-ZZ.3201.10.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213300 Stolno računalo
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: CUI-ZZ.3201.10.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30213300 Asztali számítógépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: CUI-ZZ.3201.10.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30213300 Staliniai kompiuteriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
397658-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsCUI-ZZ.3201.10.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213300 Galddators
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
Interne identificatiecode: CUI-ZZ.3201.10.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
397658-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorCUI-ZZ.3201.10.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213300 Komputer biurkowy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Część zamówieniaLOT-0002
397658-2026 - Concurso
Polónia – Computadores de secretária (desktop computers) – Zawarcie umowy ramowej (13) na dostawę sprzętu komputerowego
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoCUI-ZZ.3201.10.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213300 Computadores de secretária (desktop computers)
LoteLOT-0001
LoteLOT-0002
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: CUI-ZZ.3201.10.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30213300 Stolový počítač
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002