2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Rakowiec
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Rakowiec. W związku z obszernym i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia został on zamieszczony w załączniku nr 7 do SWZ, który jest dostępny pod adresem https://gminasiedlce.logintrade.net/.
Вътрешен идентификатор: OZF.271.28.2026.PJ
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Place of performance
Town: Siedlce
Country subdivision (NUTS): Siedlecki (PL925)
Country: Poland
Value
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Lugar de ejecución
Localidad: Siedlce
Subdivisión del país (NUTS): Siedlecki (PL925)
País: Polonia
Valor
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: OZF.271.28.2026.PJ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144210 Tuletõrjeautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144210 Véhicules de lutte contre l'incendie
Lieu d’exécution
Ville: Siedlce
Subdivision pays (NUTS): Siedlecki (PL925)
Pays: Pologne
Valeur
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Baile: Siedlce
Foroinn tíre (NUTS): Siedlecki (PL925)
Tír: An Pholainn
Luach
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
Mjesto izvršenja
Grad: Siedlce
Zemlja – podregija (NUTS): Siedlecki (PL925)
Zemlja: Poljska
Vrijednost
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
Luogo di esecuzione
Località: Siedlce
Suddivisione del paese (NUTS): Siedlecki (PL925)
Paese: Polonia
Valore
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: OZF.271.28.2026.PJ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
Plaats van uitvoering
Stad: Siedlce
Onderverdeling land (NUTS): Siedlecki (PL925)
Land: Polen
Waarde
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Local de execução
Cidade: Siedlce
País: Polónia
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Miesto plnenia
Mesto: Siedlce
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Siedlecki (PL925)
Krajina: Poľsko
Hodnota
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: OZF.271.28.2026.PJ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: OZF.271.28.2026.PJ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001