397865-2026 - Състезателна процедура
Полша – Уреди за детекция и за анализ – Dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS. Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38430000 Уреди за детекция и за анализ
Допълнителна класификация (cpv): 38433100 Масов спектрометър
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS. Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje wznowień i opcji
397865-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Apparater til fysisk eller kemisk analyse – Dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38430000 Apparater til fysisk eller kemisk analyse
Supplerende klassifikation (cpv): 38433100 Massespektrometer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
397865-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
397865-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
Clasificación adicional (cpv): 38433100 Espectrómetros de masas
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
397865-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet
Lisäluokitus (cpv): 38433100 Massaspektrometri
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
397865-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Aicmiú breise (cpv): 38433100 Mass spectrometer
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
397865-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 38430000 Aparati za detekciju i analizu
Dodatna klasifikacija (cpv): 38433100 Maseni spektrometri
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
397865-2026 - Verseny
Lengyelország – Észlelő- és analizálóberendezések – Dostawa spektrometru mas z jonizacją w plazmie indukcyjnie sprzężonej ICP-MS
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38430000 Észlelő- és analizálóberendezések
További osztályozás (cpv): 38433100 Tömegspektrométer
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
397865-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38433100 Spettrometri di massa
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
397865-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38430000 Detektoriai ir analizės aparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38433100 Masės spektrometrai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
397865-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 38433100 Masspektrometrs
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
397865-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38430000 Apparat tas-sejbien u l-analiżi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38433100 Spettrometri tal-massa
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
397865-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
397865-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38433100 Spektrometry masy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
397865-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 38430000 Aparelhos de detecção e análise
Classificação adicional (cpv): 38433100 Espectrómetros de massa
Opções
397865-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38430000 Aparate de detectare şi de analiză
Clasificare suplimentară (cpv): 38433100 Spectrometre de masă
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni
397865-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38433100 Hmotnostné spektrometre
5. Časť
ČasťLOT-0001
Možnosti
397865-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo
Dodatna klasifikacija (cpv): 38433100 Spektrometer mase
5. Sklop
SklopLOT-0001