2. Процедура
Процедура
Заглавие: furnizarea de ” mobilier si materiale didactice pentru dotarea unitatilor de invatamant din Orasul Campeni, jud. Alba”, în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unitatilor de invatamant din orasul Campeni”
Описание: Conform contractului de finanțare nr. 1272//DOT/2023 derulat prin intermediul PROGRAMULUI NAȚIONAL DE REDRESARE ȘI REZILIENȚĂ, de către Orasul CAMPENI, jud. Alba și astfel, se impune achiziționarea de mobilier si materiale didactice pentru dotarea unitatilor de invatamant din Orasul Campeni, jud. Alba”, în cadrul proiectului ”Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unitatilor de invatamant din orasul Campeni”, dupa cum urmeaza: Lot 1. – Mobilier scolar, conform Anexei 1 la caietul de sarcini Lot 2. – Materiale didactice, conform Anexei 2 la caietul de sarcini Lot 3. – Materiale sala de sport, conform Anexei 3 la caietul de sarcini
Вътрешен идентификатор: anexa 3.10
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39160000 Училищна мебелировка
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Mobilier scolar
Описание: conform Anexei 1 la caietul de sarcini
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Materiale didactice
Описание: Materiale didactice, conform Anexei 2 la caietul de sarcini
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 39162100 Дидактично оборудване
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Materiale sala de sport
Описание: Materiale sala de sport, conform Anexei 3 la caietul de sarcini
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 39162200 Оборудване, свързано с образованието
397978-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDanexa 3.10
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 39160000 Skolemøbler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelMobilier scolar
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
TitelMateriale didactice
Intern ID2
Primær klassifikation (cpv): 39162100 Undervisningsudstyr
DelkontraktLOT-0003
TitelMateriale sala de sport
Intern ID3
Primær klassifikation (cpv): 39162200 Undervisningshjælpemidler og -anordninger
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: anexa 3.10
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39160000 Σχολικά έπιπλα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Mobilier scolar
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Materiale didactice
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Materiale sala de sport
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162200 Βοηθήματα και υλικό κατάρτισης
397978-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusanexa 3.10
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 39160000 Koolimööbel
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriMobilier scolar
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriMateriale didactice
Sisemine tunnus2
Peamine liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud
OsaLOT-0003
PealkiriMateriale sala de sport
Sisemine tunnus3
Peamine liigitus (cpv): 39162200 Koolitusvahendid ja -seadmed
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: anexa 3.10
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39160000 Mobilier scolaire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Mobilier scolar
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: Materiale didactice
Identifiant interne: 2
Nomenclature principale (cpv): 39162100 Matériel pédagogique
Lot: LOT-0003
Titre: Materiale sala de sport
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 39162200 Matériels et appareils de formation
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: anexa 3.10
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39160000 Školski namještaj
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Mobilier scolar
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Materiale didactice
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila
Grupa: LOT-0003
Naslov: Materiale sala de sport
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 39162200 Nastavna pomagala i naprave
397978-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóanexa 3.10
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39160000 Iskolabútor
5. Rész
RészLOT-0001
CímMobilier scolar
Belső azonosító1
RészLOT-0002
CímMateriale didactice
Belső azonosító2
Fő osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések
RészLOT-0003
CímMateriale sala de sport
Belső azonosító3
Fő osztályozás (cpv): 39162200 Képzési segédanyagok és eszközök
397978-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsanexa 3.10
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39160000 Mēbeles skolām
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsMobilier scolar
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
NosaukumsMateriale didactice
Iekšējais identifikators2
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162100 Mācību aprīkojums
DaļaLOT-0003
NosaukumsMateriale sala de sport
Iekšējais identifikators3
Galvenā klasifikācija (cpv): 39162200 Mācību līdzekļi un ierīces
Interne identificatiecode: anexa 3.10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Mobilier scolar
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Materiale didactice
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Perceel: LOT-0003
Titel: Materiale sala de sport
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162200 Leerhulpmiddelen en -toestellen
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: anexa 3.10
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39160000 Meble szkolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Mobilier scolar
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Materiale didactice
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Materiale sala de sport
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 39162200 Pomoce i artykuły szkoleniowe
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: anexa 3.10
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39160000 Školský nábytok
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Mobilier scolar
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: Materiale didactice
Interný identifikátor: 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie
Časť: LOT-0003
Názov: Materiale sala de sport
Interný identifikátor: 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162200 Učebné pomôcky a zariadenia