2. Процедура
Процедура
Заглавие: Usługa dostosowania na potrzeby regulacji ruchu pojazdów Ford RANGER. Nr sprawy ZP/PN/34/2026
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Usługa dostosowania na potrzeby regulacji ruchu pojazdów Ford RANGER. Nr sprawy ZP/PN/34/2026 KOD CPV: 50117100-9 Usługi w zakresie zmiany przeznaczenia użytkowego pojazdów mechanicznych. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa - Załącznik nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: ZP/PN/34/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50117100 Услуги по преустройство на автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Usługa dostosowania na potrzeby regulacji ruchu pojazdów Ford RANGER.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Usługa dostosowania na potrzeby regulacji ruchu pojazdów Ford RANGER. Nr sprawy ZP/PN/34/2026 KOD CPV: 50117100-9 Usługi w zakresie zmiany przeznaczenia użytkowego pojazdów mechanicznych. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa - Załącznik nr 1 do SWZ Wymagania Zamawiającego w stosunku do zatrudnienia pracowników na umowę o pracę opisane zostały we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ 1. Wykonawca jest zobowiązany zatrudnić na podstawie umowy o pracę określonej w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2025 r. poz. 277 z późn. zm.) pracowników, którzy w okresie realizacji Umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ będą wykonywać czynności związane z usługą dostosowania. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Pzp), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2 nie więcej jednak niż do 100% łącznej wartości zamówienia podstawowego w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ .
Варианти:
Описание на опциите: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (o jakim mowa w art. 441 ust. 1 Pzp), polegającym na możliwości zwiększenia zamówienia podstawowego określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ, w ramach limitu finansowego określonego w § 5 ust. 2 nie więcej jednak niż do 100% łącznej wartości zamówienia podstawowego w okresie trwania umowy. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy informację o uruchomieniu prawa opcji. 2. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. 3. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. 4. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nie skorzystania przez Zamawiającego z przysługującego mu prawa opcji albo skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie, niewykorzystującym maksymalnego poziomu prawa opcji, 5. Bez względu na to, na jakim poziomie zostaną Wykonawcy udzielone zamówienia w ramach prawa opcji, Wykonawcy zawsze przysługiwało będzie wyłącznie wynagrodzenie z tytułu wykonanych usług. 6. Wykonawca oświadcza, że zgadza się na przewidziane niniejszą umową prawo opcji i nie przysługuje mu żadne roszczenie z tytułu nie udzielenia przez Zamawiającego realizacji dostaw objętych prawem opcji. 7. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do usługi zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/PN/34/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50117100 Přebudování motorových vozidel
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/PN/34/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50117100 Motor vehicle conversion services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/PN/34/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50117100 Mootorsõidukite ümberehitusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/PN/34/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50117100 Services de conversion de véhicules à moteur
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP/PN/34/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/PN/34/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50117100 Gépjármű-átalakítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/PN/34/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50117100 Transporto priemonių pertvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: ZP/PN/34/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50117100 Mehānisko transportlīdzekļu pārbūves pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/PN/34/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50117100 Servizzi ta’ konverżjoni ta’ vetturi bil-magna
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/34/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50117100 Usługi w zakresie zmiany przeznaczenia użytkowego pojazdów mechanicznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP/PN/34/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50117100 Servicii de conversie a autovehiculelor
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP/PN/34/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50117100 Prestavba motorových vozidiel
5. Časť
Časť: LOT-0001