2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji w formie leasingu operacyjnego dla Gdańskie Wody Sp. z o.o.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu specjalistycznego do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji w formie leasingu operacyjnego dla Gdańskie Wody Sp. z o.o. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 3 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Вътрешен идентификатор: TP-NB- 7/2026/AW
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
Допълнителна класификация (cpv): 66114000 Услуги по финансов лизинг
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: TP-NB- 7/2026/AW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: TP-NB- 7/2026/AW
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144000 Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 66114000 Υπηρεσίες χρηματοδοτικής μίσθωσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: TP-NB- 7/2026/AW
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: TP-NB- 7/2026/AW
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144000 Eriotstarbelised mootorsõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 66114000 Finantsliisinguteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Lepingu täiendav olemus: Teenused
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: TP-NB- 7/2026/AW
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144000 Erikoismoottoriajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 66114000 Rahoitusleasingpalvelut
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: TP-NB- 7/2026/AW
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144000 Véhicules automobiles à usage spécifique
Nomenclature complémentaire (cpv): 66114000 Services de leasing financier
Nature complémentaire du marché: Services
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TP-NB- 7/2026/AW
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TP-NB- 7/2026/AW
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144000 Motorna vozila za posebne namjene
Dodatna klasifikacija (cpv): 66114000 Usluge financijskog leasinga
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna priroda ugovora: Usluge
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: TP-NB- 7/2026/AW
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144000 Különleges célú gépjárművek
További osztályozás (cpv): 66114000 Pénzügyi lízing szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: TP-NB- 7/2026/AW
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144000 Autoveicoli per usi speciali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 66114000 Servizi di leasing finanziario
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: TP-NB- 7/2026/AW
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144000 Specialios paskirties motorinės transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 66114000 Finansinio lizingo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Iekšējais identifikators: TP-NB- 7/2026/AW
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 66114000 Finanšu līzinga pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Interne identificatiecode: TP-NB- 7/2026/AW
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144000 Motorvoertuigen voor speciale doeleinden
Aanvullende classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Wewnętrzny identyfikator: TP-NB- 7/2026/AW
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144000 Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 66114000 Usługi leasingu finansowego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: TP-NB- 7/2026/AW
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144000 Autovehicule cu utilizare specială
Clasificare suplimentară (cpv): 66114000 Servicii de leasing financiar
Natura suplimentară a contractului: Servicii