398180-2026 - Състезателна процедура
Полша – Фармацевтични продукти – Dostawa leków
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa leków
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторDZZP-344/11/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеDostawa leków zgodnie z wykazem asortymentowo – cenowym stanowiącym zał. nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификаторDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Zadávání
Polsko – Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky – Dostawa leków
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa leków
Interní identifikátorDZZP-344/11/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Lægemidler – Dostawa leków
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa leków
Intern IDDZZP-344/11/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Licitación
Polonia – Productos farmacéuticos – Dostawa leków
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloDostawa leków
Identificador internoDZZP-344/11/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Hange
Poola – Ravimid – Dostawa leków
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriDostawa leków
Sisemine tunnusDZZP-344/11/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Pharmaceutical products – Dostawa leków
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealDostawa leków
Aitheantóir inmheánachDZZP-344/11/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Nadmetanje
Poljska – Farmaceutski proizvodi – Dostawa leków
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovDostawa leków
Interna identifikacijska oznakaDZZP-344/11/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Verseny
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa leków
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímDostawa leków
Belső azonosítóDZZP-344/11/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Gara
Polonia – Prodotti farmaceutici – Dostawa leków
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloDostawa leków
Identificativo internoDZZP-344/11/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Konkurss
Polija – Farmācijas izstrādājumi – Dostawa leków
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsDostawa leków
Iekšējais identifikatorsDZZP-344/11/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Prodotti farmaċewtiċi – Dostawa leków
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluDostawa leków
Identifikatur internDZZP-344/11/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Mededinging
Polen – Farmaceutische producten – Dostawa leków
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeDZZP-344/11/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Produse farmaceutice – Dostawa leków
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZZP-344/11/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator internDZZP-344/31/2026
398180-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZZP-344/11/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorDZZP-344/31/2026