398257-2026 - Състезателна процедура
Полша – Строителни и монтажни работи – Modernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеModernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
ОписаниеModernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji OPZ (Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami) oraz PROJEKCIE UMOWY - stanowiących załączniki do SWZ. W opisie przedmiotu zamówienia, umowie uwzględniono: 1) art. 100 Pzp: Celem Zamawiającego jest poprawa komfortu, bezpieczeństwa i dostępności infrastruktury ochrony zdrowia dla wszystkich użytkowników obiektu, w szczególności pacjentów, personelu medycznego oraz osób ze szczególnymi potrzebami, poprzez realizację inwestycji zgodnie z zasadami projektowania uniwersalnego oraz dostępności, o których mowa w ww. Zamówienie ma również na celu ograniczenie uciążliwości prowadzonych robót dla użytkowników obiektu oraz minimalizację ryzyka narażenia pacjentów i personelu na oddziaływanie włókien azbestowych. Określenie nakładów na uzyskanie wskazanego efektu: ujęte w zakresie opracowania PFU. Sposób uwzględnienia danego aspektu społecznego w ramach danego zamówienia: • uwzględnienie wymagań dotyczących dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników zgodnie z art. 100 ustawy Pzp, • zastosowanie rozwiązań poprawiających komfort pacjentów i pracowników szpitala, • wykonanie i modernizacja elementów dostępności, w tym pochylni i komunikacji dla osób ze szczególnymi potrzebami, • prowadzenie robót w sposób minimalizujący uciążliwości dla pacjentów i personelu szpitala, • zastosowanie rozwiązań ograniczających ryzyko emisji włókien azbestowych i wpływu robót na bezpieczeństwo zdrowotne użytkowników, • zapewnienie ciągłości funkcjonowania oddziałów szpitalnych podczas realizacji inwestycji, • wymóg zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących roboty budowlane na podstawie stosunku pracy zgodnie z przepisami Kodeksu pracy. 2) art. 96 i art. 101 ust. 1 ustawy PZP: Celem Zamawiającego jest ograniczenie wpływu inwestycji na środowisko poprzez zastosowanie rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną budynków, ograniczających zużycie energii i mediów oraz minimalizujących emisję zanieczyszczeń i strat energii w całym cyklu życia inwestycji. Aspekt środowiskowy uwzględniono w PFU poprzez określenie wymagań dotyczących: • wykonania termomodernizacji budynków, w tym docieplenia elewacji i stropodachów oraz wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, • zastosowania materiałów izolacyjnych poprawiających parametry energetyczne przegród budowlanych, • wykorzystania odnawialnych źródeł energii, w tym instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii, • zastosowania systemu zarządzania energią, • wykorzystania rozwiązań odzysku ciepła odpadowego ze spalarni odpadów medycznych oraz instalacji technologicznych, • modernizacji infrastruktury ciepłowniczej w celu ograniczenia strat ciepła, • zastosowania rozwiązań ograniczających ryzyko emisji włókien azbestowych, • zastosowania materiałów i rozwiązań technicznych o podwyższonej trwałości i ograniczonych kosztach eksploatacji. Efekt innowacyjny realizowany będzie poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, technologicznych i instalacyjnych umożliwiających optymalizację kosztów eksploatacji, zwiększenie efektywności energetycznej oraz automatyzację i monitoring infrastruktury technicznej obiektów. Aspekt innowacyjny uwzględniono w PFU poprzez określenie wymagań dotyczących: • zastosowania systemu zarządzania energią, • wykorzystania instalacji odzysku ciepła odpadowego, • zastosowania automatycznego układu czyszczenia kotła odzyskowego, • wykorzystania systemów monitoringu, sterowania i urządzeń pomiarowo-kontrolnych, • zastosowania nowoczesnych instalacji technologicznych i automatyki budynkowej, • zastosowania urządzeń i rozwiązań ograniczających straty energii oraz koszty eksploatacyjne, wykorzystania rozwiązań poprawiających efektywność energetyczną infrastruktury szpitalnej W przypadku przywołania w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 i ust. 3 ustawy PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „równoważne”. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej miejsca planowanych robót budowlanych. Złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zamawiający ustala terminy wizji lokalnej, które odbędą się w dniach: Dot. pakietu nr 1: 22.06.2026r. od godz. 08:00 do 10:00 Dot. pakietu nr 2: 22.06.2026r. od godz. 10:00 do 12:00 Dot. pakietu nr 3: 22.06.2026r. od godz. 12:00 do 14:00
Вътрешен идентификаторDZPU.2632.23.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради, 45111291 Работи по подготовка на строителния участък, 45223200 Носещи конструкции, 45262520 Работи по зидане с тухли, 45400000 Довършителни строителни работи, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45213316 Строителни работи по изграждане на пешеходни пътеки/алеи, 45320000 Изолационни строителни работи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеPakiet nr 1
ОписаниеModernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji OPZ (Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami) oraz PROJEKCIE UMOWY - stanowiących załączniki do SWZ. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej miejsca planowanych robót budowlanych. Złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zamawiający ustala terminy wizji lokalnej, które odbędą się w dniach: Dot. pakietu nr 1: 22.06.2026r. od godz. 08:00 do 10:00
Вътрешен идентификаторDZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеPakiet nr 2
ОписаниеModernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji OPZ (Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami) oraz PROJEKCIE UMOWY - stanowiących załączniki do SWZ. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej miejsca planowanych robót budowlanych. Złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zamawiający ustala terminy wizji lokalnej, które odbędą się w dniach: Dot. pakietu nr 2: 22.06.2026r. od godz. 10:00 do 12:00
Вътрешен идентификаторDZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеPakiet nr 3
ОписаниеModernizacja energetyczna infrastruktury ochrony zdrowia w województwie Lubuskim (ETAP I), termomodernizacja budynków Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji OPZ (Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) wraz z załącznikami) oraz PROJEKCIE UMOWY - stanowiących załączniki do SWZ. Zamawiający nakłada na Wykonawców obowiązek odbycia wizji lokalnej miejsca planowanych robót budowlanych. Złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej. Zamawiający ustala terminy wizji lokalnej, które odbędą się w dniach: Dot. pakietu nr 3: 22.06.2026r. od godz. 12:00 do 14:00
Вътрешен идентификаторDZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Допълнителна класификация (cpv): 71300000 Инженерни услуги в строителството, 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране, 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи, 45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради, 45111291 Работи по подготовка на строителния участък, 45223200 Носещи конструкции, 45262520 Работи по зидане с тухли, 45400000 Довършителни строителни работи, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45213316 Строителни работи по изграждане на пешеходни пътеки/алеи, 45320000 Изолационни строителни работи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: DZPU.2632.23.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby, 71320000 Technické projektování, 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby, 45300000 Stavební montážní práce, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45110000 Demolice a zemní práce, 45210000 Bytová výstavba, 45111291 Technická příprava staveb, 45223200 Stavba konstrukcí, 45262520 Zednické práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45310000 Elektroinstalační práce, 45213316 Stavební úpravy chodníků, 45320000 Izolační práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet nr 1
Interní identifikátor: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet nr 2
Interní identifikátor: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet nr 3
Interní identifikátor: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Další klasifikace (cpv): 71300000 Technicko-inženýrské služby, 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby, 45300000 Stavební montážní práce, 71320000 Technické projektování, 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby, 45300000 Stavební montážní práce, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45110000 Demolice a zemní práce, 45210000 Bytová výstavba, 45111291 Technická příprava staveb, 45223200 Stavba konstrukcí, 45262520 Zednické práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45310000 Elektroinstalační práce, 45213316 Stavební úpravy chodníků, 45320000 Izolační práce
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZPU.2632.23.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71300000 Ingeniørvirksomhed, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45210000 Byggearbejde, 45111291 Byggemodning, 45223200 Konstruktionsarbejder, 45262520 Murerarbejde, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45213316 Anlæg af fodgængerforbindelser, 45320000 Isoleringsarbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Intern ID: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Intern ID: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Intern ID: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Supplerende klassifikation (cpv): 71300000 Ingeniørvirksomhed, 71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde, 45210000 Byggearbejde, 45111291 Byggemodning, 45223200 Konstruktionsarbejder, 45262520 Murerarbejde, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45213316 Anlæg af fodgængerforbindelser, 45320000 Isoleringsarbejde
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZPU.2632.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45262520 Mauerarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45262520 Mauerarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
398257-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works - Services
Internal identifierDZPU.2632.23.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services, 71320000 Engineering design services, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 45300000 Building installation work, 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45210000 Building construction work, 45111291 Site-development work, 45223200 Structural works, 45262520 Bricklaying work, 45400000 Building completion work, 45332300 Drain-laying work, 45310000 Electrical installation work, 45213316 Installation works of walkways, 45320000 Insulation work
5. Lot
LotLOT-0001
TitlePakiet nr 1
Internal identifierDZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
LotLOT-0002
TitlePakiet nr 2
Internal identifierDZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
LotLOT-0003
TitlePakiet nr 3
Internal identifierDZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Additional classification (cpv): 71300000 Engineering services, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 45300000 Building installation work, 71320000 Engineering design services, 71250000 Architectural, engineering and surveying services, 45300000 Building installation work, 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45210000 Building construction work, 45111291 Site-development work, 45223200 Structural works, 45262520 Bricklaying work, 45400000 Building completion work, 45332300 Drain-laying work, 45310000 Electrical installation work, 45213316 Installation works of walkways, 45320000 Insulation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZPU.2632.23.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45111291 Trabajos de ordenación del terreno, 45223200 Obras de estructura, 45262520 Trabajos de albañilería, 45400000 Acabado de edificios, 45332300 Trabajos de tendido de cañerías de desagüe, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45213316 Trabajos de instalación de pasarelas, 45320000 Trabajos de aislamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet nr 2
Identificador interno: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet nr 3
Identificador interno: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Clasificación adicional (cpv): 71300000 Servicios de ingeniería, 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 71320000 Servicios de diseño técnico, 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 45210000 Trabajos de construcción de inmuebles, 45111291 Trabajos de ordenación del terreno, 45223200 Obras de estructura, 45262520 Trabajos de albañilería, 45400000 Acabado de edificios, 45332300 Trabajos de tendido de cañerías de desagüe, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45213316 Trabajos de instalación de pasarelas, 45320000 Trabajos de aislamiento
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZPU.2632.23.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71300000 Insener-tehnilised teenused, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45210000 Hoonete ehitustööd, 45111291 Ehitusplatsi arendustööd, 45223200 Konstruktsioonitööd, 45262520 Müüriladumistööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45332300 Drenaažipaigaldustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45213316 Kõnniteede paigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Pakiet nr 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Pakiet nr 3
Täiendav liigitus (cpv): 71300000 Insener-tehnilised teenused, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45210000 Hoonete ehitustööd, 45111291 Ehitusplatsi arendustööd, 45223200 Konstruktsioonitööd, 45262520 Müüriladumistööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45332300 Drenaažipaigaldustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45213316 Kõnniteede paigaldustööd, 45320000 Isolatsioonitööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZPU.2632.23.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45000000 Rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 45210000 Talonrakentaminen, 45111291 Rakennustyömaan jatkovalmistelut, 45223200 Kantavien rakenteiden rakennustyöt, 45262520 Tiilimuuraustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45332300 Viemäriputkien asennustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45213316 Kävelyreittien asennustyöt, 45320000 Eristystyöt
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 1
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 2
Ilmoituksen nimi: Pakiet nr 3
Lisäluokitus (cpv): 71300000 Insinööripalvelut, 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut, 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45100000 Rakennustyömaan valmistelutyöt, 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt, 45210000 Talonrakentaminen, 45111291 Rakennustyömaan jatkovalmistelut, 45223200 Kantavien rakenteiden rakennustyöt, 45262520 Tiilimuuraustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45332300 Viemäriputkien asennustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt, 45213316 Kävelyreittien asennustyöt, 45320000 Eristystyöt
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZPU.2632.23.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 71300000 Mérnöki szolgáltatások, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 45300000 Épületszerelési munka, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 45210000 Magasépítési munka, 45111291 Terepkialakítási munka, 45223200 Szerkezetépítési munkák, 45262520 Falazás, 45400000 Épületbefejezési munka, 45332300 Alagcsövezési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45213316 Járdák kivitelezése, 45320000 Szigetelési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet nr 1
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet nr 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet nr 3
További osztályozás (cpv): 71300000 Mérnöki szolgáltatások, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 45300000 Épületszerelési munka, 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 45300000 Épületszerelési munka, 45100000 Terep-előkészítő munkák, 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka, 45210000 Magasépítési munka, 45111291 Terepkialakítási munka, 45223200 Szerkezetépítési munkák, 45262520 Falazás, 45400000 Épületbefejezési munka, 45332300 Alagcsövezési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45213316 Járdák kivitelezése, 45320000 Szigetelési munka
398257-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Lavori - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZPU.2632.23.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici, 45111291 Lavori di sviluppo di siti, 45223200 Lavori strutturali, 45262520 Lavori di muratura, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45332300 Lavori di posa di drenaggi, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45213316 Lavori di installazione di passerelle, 45320000 Lavori di isolamento
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloPakiet nr 1
Identificativo internoDZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
LottoLOT-0002
TitoloPakiet nr 2
Identificativo internoDZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
LottoLOT-0003
TitoloPakiet nr 3
Identificativo internoDZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71300000 Servizi di ingegneria, 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 71320000 Servizi di ideazione tecnica, 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45100000 Lavori di preparazione del cantiere edile, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici, 45111291 Lavori di sviluppo di siti, 45223200 Lavori strutturali, 45262520 Lavori di muratura, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45332300 Lavori di posa di drenaggi, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45213316 Lavori di installazione di passerelle, 45320000 Lavori di isolamento
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZPU.2632.23.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45000000 Statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45210000 Pastatų statybos darbai, 45111291 Statybvietės eksploatavimo darbai, 45223200 Konstrukciniai darbai, 45262520 Plytų mūrijimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45332300 Kanalizacijos tiesimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45213316 Pėsčiųjų takų įrengimo darbai, 45320000 Izoliacijos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Pakiet nr 1
Vidaus identifikatorius: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Pakiet nr 2
Vidaus identifikatorius: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Pakiet nr 3
Vidaus identifikatorius: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71300000 Inžinerijos paslaugos, 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos, 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai, 45210000 Pastatų statybos darbai, 45111291 Statybvietės eksploatavimo darbai, 45223200 Konstrukciniai darbai, 45262520 Plytų mūrijimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45332300 Kanalizacijos tiesimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45213316 Pėsčiųjų takų įrengimo darbai, 45320000 Izoliacijos darbai
Iekšējais identifikators: DZPU.2632.23.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45210000 Ēku celtniecības darbi, 45111291 Būvlaukuma labiekārtošanas darbi, 45223200 Konstrukciju būves, 45262520 Ķieģeļu sienu mūrēšana, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45213316 Gājēju celiņu uzstādīšanas darbi, 45320000 Izolācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pakiet nr 2
Iekšējais identifikators: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pakiet nr 3
Iekšējais identifikators: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Papildu klasifikācija (cpv): 71300000 Inženiertehniskie pakalpojumi, 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi, 45210000 Ēku celtniecības darbi, 45111291 Būvlaukuma labiekārtošanas darbi, 45223200 Konstrukciju būves, 45262520 Ķieģeļu sienu mūrēšana, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45213316 Gājēju celiņu uzstādīšanas darbi, 45320000 Izolācijas darbi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZPU.2632.23.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini, 45111291 Xogħol ta’ l-iżvilupp tas-sit, 45223200 Xogħlijiet strutturali, 45262520 Xogħol tal-bricks, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45332300 Xogħol tat-tqegħid tal-katusi tad-drena, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45213316 Xogħol ta' stallazzjoni ta’ mogħdijiet għall-mixi, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1
Identifikatur intern: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Lott: LOT-0002
Titlu: Pakiet nr 2
Identifikatur intern: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Pakiet nr 3
Identifikatur intern: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71300000 Servizzi ta' l-inġinerija, 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn, 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45100000 Xogħol għall-preparazzjoni tas-sit, 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak, 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini, 45111291 Xogħol ta’ l-iżvilupp tas-sit, 45223200 Xogħlijiet strutturali, 45262520 Xogħol tal-bricks, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45332300 Xogħol tat-tqegħid tal-katusi tad-drena, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45213316 Xogħol ta' stallazzjoni ta’ mogħdijiet għall-mixi, 45320000 Xogħol ta’ l-insulazzjoni
Interne identificatiecode: DZPU.2632.23.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45210000 Bouwen van gebouwen, 45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45223200 Structuurbouw, 45262520 Metselwerk in baksteen, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45213316 Installatiewerkzaamheden voor voetpaden, 45320000 Isolatiewerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 71320000 Technische ontwerpdiensten, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45210000 Bouwen van gebouwen, 45111291 Inrichten van de bouwplaats, 45223200 Structuurbouw, 45262520 Metselwerk in baksteen, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45213316 Installatiewerkzaamheden voor voetpaden, 45320000 Isolatiewerkzaamheden
398257-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Obras - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZPU.2632.23.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoObras
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 71300000 Serviços de engenharia, 71320000 Serviços de concepção técnica, 71250000 Serviços de arquitectura, engenharia e levantamento topográfico, 45300000 Instalações em edifícios, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45110000 Demolição e destruição de edifícios e movimento de terras, 45210000 Construção de edifícios, 45111291 Desenvolvimento dos locais para construção, 45223200 Obras de estrutura, 45262520 Assentamento de tijolos, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45332300 Instalação de drenos, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45213316 Instalação de passarelas, 45320000 Obras de isolamento
LoteLOT-0001
TítuloPakiet nr 1
LoteLOT-0002
TítuloPakiet nr 2
LoteLOT-0003
TítuloPakiet nr 3
Classificação adicional (cpv): 71300000 Serviços de engenharia, 71250000 Serviços de arquitectura, engenharia e levantamento topográfico, 45300000 Instalações em edifícios, 71320000 Serviços de concepção técnica, 71250000 Serviços de arquitectura, engenharia e levantamento topográfico, 45300000 Instalações em edifícios, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45110000 Demolição e destruição de edifícios e movimento de terras, 45210000 Construção de edifícios, 45111291 Desenvolvimento dos locais para construção, 45223200 Obras de estrutura, 45262520 Assentamento de tijolos, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45332300 Instalação de drenos, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45213316 Instalação de passarelas, 45320000 Obras de isolamento
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZPU.2632.23.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45210000 Byggnadsanläggning, 45111291 Tomtindelning, 45223200 Konstruktionsarbete, 45262520 Tegelläggning, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45213316 Anläggning av gångbana, 45320000 Isoleringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DZPU.2632.23.2026- Pakiet 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: DZPU.2632.23.2026 Pakiet 3
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45110000 Rivning av byggnader och schaktning, 45210000 Byggnadsanläggning, 45111291 Tomtindelning, 45223200 Konstruktionsarbete, 45262520 Tegelläggning, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45213316 Anläggning av gångbana, 45320000 Isoleringsarbeten