2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mlecznych różnego rodzaju, tj.: jogurtów, kefirów, serów oraz mleka.
Вътрешен идентификатор: 68/DZZ/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
398316-2026 - Zadávání
Polsko – Mléčné výrobky – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor68/DZZ/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky
5. Část
ČástLOT-0001
398316-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Γαλακτοκομικά προϊόντα – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό68/DZZ/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
398316-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier68/DZZ/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5. Lot
LotLOT-0001
398316-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus68/DZZ/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
5. Osa
OsaLOT-0001
398316-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Produits laitiers – DOSTAWA MLEKA I PRZETWORÓW MLECZNYCH
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne68/DZZ/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureZamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15500000 Produits laitiers
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15500000 Dairy products
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Baile: Warszawa
Cód poist: 00-908
Foroinn tíre (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
A teljesítés helye
Város: Warszawa
Irányítószám: 00-908
398316-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators68/DZZ/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Post tal-prestazzjoni
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 00-908
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Miejsce realizacji
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-908
398316-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare68/DZZ/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001