2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de combustible de automoción para el Parque móvil de Teidagua, S.A.
Описание: Suministro de combustible de automoción para el Parque móvil de Teidagua, S.A.
Вътрешен идентификатор: Expte 002/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09100000 Горива
Допълнителна класификация (cpv): 09132000 Бензин, 09134000 Газьол
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: Expte 002/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09100000 Paliva
Další klasifikace (cpv): 09132000 Automobilový benzin, 09134000 Plynové oleje
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Expte 002/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09100000 Brændselsstoffer
Supplerende klassifikation (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gasolier
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Expte 002/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09100000 Καύσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 09132000 Βενζίνη, 09134000 Ακάθαρτο πετρέλαιο
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Expte 002/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09100000 Combustibles
Clasificación adicional (cpv): 09132000 Gasolina, 09134000 Gasóleos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Expte 002/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09100000 Kütused
Täiendav liigitus (cpv): 09132000 Nafta, 09134000 Gaasiõlid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Expte 002/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09100000 Polttoaineet
Lisäluokitus (cpv): 09132000 Bensiini, 09134000 Kaasuöljyt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Expte 002/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09100000 Fuels
Aicmiú breise (cpv): 09132000 Petrol, 09134000 Gas oils
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Expte 002/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09100000 Tüzelőanyagok
További osztályozás (cpv): 09132000 Benzin, 09134000 Gázolaj
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Expte 002/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09100000 Combustibili
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09132000 Benzina, 09134000 Gasoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Expte 002/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09100000 Kuras
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09132000 Benzinas, 09134000 Gazolis
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: Expte 002/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
Papildu klasifikācija (cpv): 09132000 Benzīns, 09134000 Gāzeļļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Expte 002/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09100000 Fjuwil
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09132000 Petrol, 09134000 Żjut tal-gass
5. Lott
Lott: LOT-0000
398401-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeExpte 002/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
Aanvullende classificatie (cpv): 09132000 Benzine, 09134000 Gasolie
5. Perceel
PerceelLOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 09100000 Combustíveis
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: Expte 002/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09100000 Combustibili
Clasificare suplimentară (cpv): 09132000 Benzină, 09134000 Combustibil gazos
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: Expte 002/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09100000 Palivá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09132000 Automobilový benzín, 09134000 Plynové oleje
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Expte 002/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09100000 Goriva
Dodatna klasifikacija (cpv): 09132000 Motorni bencin, 09134000 Plinska olja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Expte 002/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09132000 Bensin, 09134000 Gasolja
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000