See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Transport d'usagers déficients sensoriels et/ou ayant des troubles associés
Описание: Le présent marché a pour objet le transport quotidien et hebdomadaire d'usagers déficients sensoriels et/ou ayant des troubles associés entre leur domicile, les sites de l'Institut et les Unités d'Enseignement Externalisées (UEE) sur l'année scolaire 2026-2027 et sur les premiers mois de l'année scolaire 2027-2028.
Вътрешен идентификатор: AOO-2610
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Lot 01
Описание: transport quotidien et hebdomadaire d'usagers déficients sensoriels et/ou ayant des troubles associés
Вътрешен идентификатор: 2610-01
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Lot 02
Вътрешен идентификатор: 2610-02
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lot 03
Вътрешен идентификатор: 2610-03
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Lot 04
Вътрешен идентификатор: 2610-04
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Lot 05
Вътрешен идентификатор: 2610-05
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Lot 06
Вътрешен идентификатор: 2610-06
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Lot 07
Вътрешен идентификатор: 2610-07
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Lot 08
Вътрешен идентификатор: 2610-08
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Lot 09
Вътрешен идентификатор: 2610-09
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Lot 10
Вътрешен идентификатор: 2610-10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Lot 11
Вътрешен идентификатор: 2610-11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Lot 12
Вътрешен идентификатор: 2610-12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Lot 13
Вътрешен идентификатор: 2610-13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Lot 14
Вътрешен идентификатор: 2610-14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Lot 15
Вътрешен идентификатор: 2610-15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Lot 16
Вътрешен идентификатор: 2610-16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Lot 17
Вътрешен идентификатор: 2610-17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Lot 18
Вътрешен идентификатор: 2610-18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Lot 19
Вътрешен идентификатор: 2610-19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Lot 20
Вътрешен идентификатор: 2610-20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Lot 21
Вътрешен идентификатор: 2610-21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Lot 22
Вътрешен идентификатор: 2610-22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Lot 23
Вътрешен идентификатор: 2610-23
Обособена позиция: LOT-0024
Заглавие: Lot 24
Вътрешен идентификатор: 2610-24
Обособена позиция: LOT-0025
Заглавие: Lot 25
Вътрешен идентификатор: 2610-25
Обособена позиция: LOT-0026
Заглавие: Lot 26
Вътрешен идентификатор: 2610-26
Обособена позиция: LOT-0027
Заглавие: Lot 27
Вътрешен идентификатор: 2610-27
Обособена позиция: LOT-0028
Заглавие: Lot 28
Вътрешен идентификатор: 2610-28
Обособена позиция: LOT-0029
Заглавие: Lot 29
Вътрешен идентификатор: 2610-29
Обособена позиция: LOT-0030
Заглавие: Lot 30
Вътрешен идентификатор: 2610-30
Обособена позиция: LOT-0031
Заглавие: Lot 31
Вътрешен идентификатор: 2610-31
Обособена позиция: LOT-0032
Заглавие: Lot 32
Вътрешен идентификатор: 2610-32
Обособена позиция: LOT-0033
Заглавие: Lot 33
Вътрешен идентификатор: 2610-33
Обособена позиция: LOT-0034
Заглавие: Lot 34
Вътрешен идентификатор: 2610-34
Обособена позиция: LOT-0035
Заглавие: Lot 35
Вътрешен идентификатор: 2610-35
Обособена позиция: LOT-0036
Заглавие: Lot 36
Вътрешен идентификатор: 2610-36
Обособена позиция: LOT-0037
Заглавие: Lot 37
Вътрешен идентификатор: 2610-37
Обособена позиция: LOT-0038
Заглавие: Lot 38
Вътрешен идентификатор: 2610-38
Обособена позиция: LOT-0039
Заглавие: Lot 39
Вътрешен идентификатор: 2610-39
Обособена позиция: LOT-0040
Заглавие: Lot 40
Вътрешен идентификатор: 2610-40
Обособена позиция: LOT-0041
Заглавие: Lot 41
Вътрешен идентификатор: 2610-41
Обособена позиция: LOT-0042
Заглавие: Lot 42
Вътрешен идентификатор: 2610-42
Обособена позиция: LOT-0043
Заглавие: Lot 43
Вътрешен идентификатор: 2610-43
Обособена позиция: LOT-0044
Заглавие: Lot 44
Вътрешен идентификатор: 2610-44
Обособена позиция: LOT-0045
Заглавие: Lot 45
Вътрешен идентификатор: 2610-45
Обособена позиция: LOT-0046
Заглавие: Lot 46
Вътрешен идентификатор: 2610-46
Обособена позиция: LOT-0047
Заглавие: Lot 47
Вътрешен идентификатор: 2610-47
Обособена позиция: LOT-0048
Заглавие: Lot 48
Вътрешен идентификатор: 2610-48
Обособена позиция: LOT-0049
Заглавие: Lot 49
Вътрешен идентификатор: 2610-49
Обособена позиция: LOT-0050
Заглавие: Lot 50
Вътрешен идентификатор: 2610-50
Обособена позиция: LOT-0051
Заглавие: Lot 51
Вътрешен идентификатор: 2610-51
Обособена позиция: LOT-0052
Заглавие: Lot 52
Вътрешен идентификатор: 2610-52
Обособена позиция: LOT-0053
Заглавие: Lot 53
Вътрешен идентификатор: 2610-53
Обособена позиция: LOT-0054
Заглавие: Lot 54
Вътрешен идентификатор: 2610-54
Обособена позиция: LOT-0055
Заглавие: Lot 55
Вътрешен идентификатор: 2610-55
Обособена позиция: LOT-0056
Заглавие: Lot 56
Вътрешен идентификатор: 2610-56
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: AOO-2610
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 01
Interne Kennung: 2610-01
Los: LOT-0002
Titel: Lot 02
Interne Kennung: 2610-02
Los: LOT-0003
Titel: Lot 03
Interne Kennung: 2610-03
Los: LOT-0004
Titel: Lot 04
Interne Kennung: 2610-04
Los: LOT-0005
Titel: Lot 05
Interne Kennung: 2610-05
Los: LOT-0006
Titel: Lot 06
Interne Kennung: 2610-06
Los: LOT-0007
Titel: Lot 07
Interne Kennung: 2610-07
Los: LOT-0008
Titel: Lot 08
Interne Kennung: 2610-08
Los: LOT-0009
Titel: Lot 09
Interne Kennung: 2610-09
Los: LOT-0010
Titel: Lot 10
Interne Kennung: 2610-10
Los: LOT-0011
Titel: Lot 11
Interne Kennung: 2610-11
Los: LOT-0012
Titel: Lot 12
Interne Kennung: 2610-12
Los: LOT-0013
Titel: Lot 13
Interne Kennung: 2610-13
Los: LOT-0014
Titel: Lot 14
Interne Kennung: 2610-14
Los: LOT-0015
Titel: Lot 15
Interne Kennung: 2610-15
Los: LOT-0016
Titel: Lot 16
Interne Kennung: 2610-16
Los: LOT-0017
Titel: Lot 17
Interne Kennung: 2610-17
Los: LOT-0018
Titel: Lot 18
Interne Kennung: 2610-18
Los: LOT-0019
Titel: Lot 19
Interne Kennung: 2610-19
Los: LOT-0020
Titel: Lot 20
Interne Kennung: 2610-20
Los: LOT-0021
Titel: Lot 21
Interne Kennung: 2610-21
Los: LOT-0022
Titel: Lot 22
Interne Kennung: 2610-22
Los: LOT-0023
Titel: Lot 23
Interne Kennung: 2610-23
Los: LOT-0024
Titel: Lot 24
Interne Kennung: 2610-24
Los: LOT-0025
Titel: Lot 25
Interne Kennung: 2610-25
Los: LOT-0026
Titel: Lot 26
Interne Kennung: 2610-26
Los: LOT-0027
Titel: Lot 27
Interne Kennung: 2610-27
Los: LOT-0028
Titel: Lot 28
Interne Kennung: 2610-28
Los: LOT-0029
Titel: Lot 29
Interne Kennung: 2610-29
Los: LOT-0030
Titel: Lot 30
Interne Kennung: 2610-30
Los: LOT-0031
Titel: Lot 31
Interne Kennung: 2610-31
Los: LOT-0032
Titel: Lot 32
Interne Kennung: 2610-32
Los: LOT-0033
Titel: Lot 33
Interne Kennung: 2610-33
Los: LOT-0034
Titel: Lot 34
Interne Kennung: 2610-34
Los: LOT-0035
Titel: Lot 35
Interne Kennung: 2610-35
Los: LOT-0036
Titel: Lot 36
Interne Kennung: 2610-36
Los: LOT-0037
Titel: Lot 37
Interne Kennung: 2610-37
Los: LOT-0038
Titel: Lot 38
Interne Kennung: 2610-38
Los: LOT-0039
Titel: Lot 39
Interne Kennung: 2610-39
Los: LOT-0040
Titel: Lot 40
Interne Kennung: 2610-40
Los: LOT-0041
Titel: Lot 41
Interne Kennung: 2610-41
Los: LOT-0042
Titel: Lot 42
Interne Kennung: 2610-42
Los: LOT-0043
Titel: Lot 43
Interne Kennung: 2610-43
Los: LOT-0044
Titel: Lot 44
Interne Kennung: 2610-44
Los: LOT-0045
Titel: Lot 45
Interne Kennung: 2610-45
Los: LOT-0046
Titel: Lot 46
Interne Kennung: 2610-46
Los: LOT-0047
Titel: Lot 47
Interne Kennung: 2610-47
Los: LOT-0048
Titel: Lot 48
Interne Kennung: 2610-48
Los: LOT-0049
Titel: Lot 49
Interne Kennung: 2610-49
Los: LOT-0050
Titel: Lot 50
Interne Kennung: 2610-50
Los: LOT-0051
Titel: Lot 51
Interne Kennung: 2610-51
Los: LOT-0052
Titel: Lot 52
Interne Kennung: 2610-52
Los: LOT-0053
Titel: Lot 53
Interne Kennung: 2610-53
Los: LOT-0054
Titel: Lot 54
Interne Kennung: 2610-54
Los: LOT-0055
Titel: Lot 55
Interne Kennung: 2610-55
Los: LOT-0056
Titel: Lot 56
Interne Kennung: 2610-56
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AOO-2610
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Lot 01
Identificador interno: 2610-01
Lote: LOT-0002
Título: Lot 02
Identificador interno: 2610-02
Lote: LOT-0003
Título: Lot 03
Identificador interno: 2610-03
Lote: LOT-0004
Título: Lot 04
Identificador interno: 2610-04
Lote: LOT-0005
Título: Lot 05
Identificador interno: 2610-05
Lote: LOT-0006
Título: Lot 06
Identificador interno: 2610-06
Lote: LOT-0007
Título: Lot 07
Identificador interno: 2610-07
Lote: LOT-0008
Título: Lot 08
Identificador interno: 2610-08
Lote: LOT-0009
Título: Lot 09
Identificador interno: 2610-09
Lote: LOT-0010
Título: Lot 10
Identificador interno: 2610-10
Lote: LOT-0011
Título: Lot 11
Identificador interno: 2610-11
Lote: LOT-0012
Título: Lot 12
Identificador interno: 2610-12
Lote: LOT-0013
Título: Lot 13
Identificador interno: 2610-13
Lote: LOT-0014
Título: Lot 14
Identificador interno: 2610-14
Lote: LOT-0015
Título: Lot 15
Identificador interno: 2610-15
Lote: LOT-0016
Título: Lot 16
Identificador interno: 2610-16
Lote: LOT-0017
Título: Lot 17
Identificador interno: 2610-17
Lote: LOT-0018
Título: Lot 18
Identificador interno: 2610-18
Lote: LOT-0019
Título: Lot 19
Identificador interno: 2610-19
Lote: LOT-0020
Título: Lot 20
Identificador interno: 2610-20
Lote: LOT-0021
Título: Lot 21
Identificador interno: 2610-21
Lote: LOT-0022
Título: Lot 22
Identificador interno: 2610-22
Lote: LOT-0023
Título: Lot 23
Identificador interno: 2610-23
Lote: LOT-0024
Título: Lot 24
Identificador interno: 2610-24
Lote: LOT-0025
Título: Lot 25
Identificador interno: 2610-25
Lote: LOT-0026
Título: Lot 26
Identificador interno: 2610-26
Lote: LOT-0027
Título: Lot 27
Identificador interno: 2610-27
Lote: LOT-0028
Título: Lot 28
Identificador interno: 2610-28
Lote: LOT-0029
Título: Lot 29
Identificador interno: 2610-29
Lote: LOT-0030
Título: Lot 30
Identificador interno: 2610-30
Lote: LOT-0031
Título: Lot 31
Identificador interno: 2610-31
Lote: LOT-0032
Título: Lot 32
Identificador interno: 2610-32
Lote: LOT-0033
Título: Lot 33
Identificador interno: 2610-33
Lote: LOT-0034
Título: Lot 34
Identificador interno: 2610-34
Lote: LOT-0035
Título: Lot 35
Identificador interno: 2610-35
Lote: LOT-0036
Título: Lot 36
Identificador interno: 2610-36
Lote: LOT-0037
Título: Lot 37
Identificador interno: 2610-37
Lote: LOT-0038
Título: Lot 38
Identificador interno: 2610-38
Lote: LOT-0039
Título: Lot 39
Identificador interno: 2610-39
Lote: LOT-0040
Título: Lot 40
Identificador interno: 2610-40
Lote: LOT-0041
Título: Lot 41
Identificador interno: 2610-41
Lote: LOT-0042
Título: Lot 42
Identificador interno: 2610-42
Lote: LOT-0043
Título: Lot 43
Identificador interno: 2610-43
Lote: LOT-0044
Título: Lot 44
Identificador interno: 2610-44
Lote: LOT-0045
Título: Lot 45
Identificador interno: 2610-45
Lote: LOT-0046
Título: Lot 46
Identificador interno: 2610-46
Lote: LOT-0047
Título: Lot 47
Identificador interno: 2610-47
Lote: LOT-0048
Título: Lot 48
Identificador interno: 2610-48
Lote: LOT-0049
Título: Lot 49
Identificador interno: 2610-49
Lote: LOT-0050
Título: Lot 50
Identificador interno: 2610-50
Lote: LOT-0051
Título: Lot 51
Identificador interno: 2610-51
Lote: LOT-0052
Título: Lot 52
Identificador interno: 2610-52
Lote: LOT-0053
Título: Lot 53
Identificador interno: 2610-53
Lote: LOT-0054
Título: Lot 54
Identificador interno: 2610-54
Lote: LOT-0055
Título: Lot 55
Identificador interno: 2610-55
Lote: LOT-0056
Título: Lot 56
Identificador interno: 2610-56
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: AOO-2610
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Lot 01
Sisäinen tunniste: 2610-01
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Lot 02
Sisäinen tunniste: 2610-02
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Lot 03
Sisäinen tunniste: 2610-03
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Lot 04
Sisäinen tunniste: 2610-04
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Lot 05
Sisäinen tunniste: 2610-05
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Lot 06
Sisäinen tunniste: 2610-06
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Lot 07
Sisäinen tunniste: 2610-07
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: Lot 08
Sisäinen tunniste: 2610-08
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: Lot 09
Sisäinen tunniste: 2610-09
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: Lot 10
Sisäinen tunniste: 2610-10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Lot 11
Sisäinen tunniste: 2610-11
Osa: LOT-0012
Ilmoituksen nimi: Lot 12
Sisäinen tunniste: 2610-12
Osa: LOT-0013
Ilmoituksen nimi: Lot 13
Sisäinen tunniste: 2610-13
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: Lot 14
Sisäinen tunniste: 2610-14
Osa: LOT-0015
Ilmoituksen nimi: Lot 15
Sisäinen tunniste: 2610-15
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: Lot 16
Sisäinen tunniste: 2610-16
Osa: LOT-0017
Ilmoituksen nimi: Lot 17
Sisäinen tunniste: 2610-17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: Lot 18
Sisäinen tunniste: 2610-18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: Lot 19
Sisäinen tunniste: 2610-19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: Lot 20
Sisäinen tunniste: 2610-20
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: Lot 21
Sisäinen tunniste: 2610-21
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: Lot 22
Sisäinen tunniste: 2610-22
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: Lot 23
Sisäinen tunniste: 2610-23
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: Lot 24
Sisäinen tunniste: 2610-24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: Lot 25
Sisäinen tunniste: 2610-25
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: Lot 26
Sisäinen tunniste: 2610-26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: Lot 27
Sisäinen tunniste: 2610-27
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: Lot 28
Sisäinen tunniste: 2610-28
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: Lot 29
Sisäinen tunniste: 2610-29
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: Lot 30
Sisäinen tunniste: 2610-30
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: Lot 31
Sisäinen tunniste: 2610-31
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: Lot 32
Sisäinen tunniste: 2610-32
Osa: LOT-0033
Ilmoituksen nimi: Lot 33
Sisäinen tunniste: 2610-33
Osa: LOT-0034
Ilmoituksen nimi: Lot 34
Sisäinen tunniste: 2610-34
Osa: LOT-0035
Ilmoituksen nimi: Lot 35
Sisäinen tunniste: 2610-35
Osa: LOT-0036
Ilmoituksen nimi: Lot 36
Sisäinen tunniste: 2610-36
Osa: LOT-0037
Ilmoituksen nimi: Lot 37
Sisäinen tunniste: 2610-37
Osa: LOT-0038
Ilmoituksen nimi: Lot 38
Sisäinen tunniste: 2610-38
Osa: LOT-0039
Ilmoituksen nimi: Lot 39
Sisäinen tunniste: 2610-39
Osa: LOT-0040
Ilmoituksen nimi: Lot 40
Sisäinen tunniste: 2610-40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: Lot 41
Sisäinen tunniste: 2610-41
Osa: LOT-0042
Ilmoituksen nimi: Lot 42
Sisäinen tunniste: 2610-42
Osa: LOT-0043
Ilmoituksen nimi: Lot 43
Sisäinen tunniste: 2610-43
Osa: LOT-0044
Ilmoituksen nimi: Lot 44
Sisäinen tunniste: 2610-44
Osa: LOT-0045
Ilmoituksen nimi: Lot 45
Sisäinen tunniste: 2610-45
Osa: LOT-0046
Ilmoituksen nimi: Lot 46
Sisäinen tunniste: 2610-46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: Lot 47
Sisäinen tunniste: 2610-47
Osa: LOT-0048
Ilmoituksen nimi: Lot 48
Sisäinen tunniste: 2610-48
Osa: LOT-0049
Ilmoituksen nimi: Lot 49
Sisäinen tunniste: 2610-49
Osa: LOT-0050
Ilmoituksen nimi: Lot 50
Sisäinen tunniste: 2610-50
Osa: LOT-0051
Ilmoituksen nimi: Lot 51
Sisäinen tunniste: 2610-51
Osa: LOT-0052
Ilmoituksen nimi: Lot 52
Sisäinen tunniste: 2610-52
Osa: LOT-0053
Ilmoituksen nimi: Lot 53
Sisäinen tunniste: 2610-53
Osa: LOT-0054
Ilmoituksen nimi: Lot 54
Sisäinen tunniste: 2610-54
Osa: LOT-0055
Ilmoituksen nimi: Lot 55
Sisäinen tunniste: 2610-55
Osa: LOT-0056
Ilmoituksen nimi: Lot 56
Sisäinen tunniste: 2610-56
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: AOO-2610
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Lot 01
Aitheantóir inmheánach: 2610-01
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Lot 02
Aitheantóir inmheánach: 2610-02
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Lot 03
Aitheantóir inmheánach: 2610-03
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Lot 04
Aitheantóir inmheánach: 2610-04
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Lot 05
Aitheantóir inmheánach: 2610-05
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Lot 06
Aitheantóir inmheánach: 2610-06
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: Lot 07
Aitheantóir inmheánach: 2610-07
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: Lot 08
Aitheantóir inmheánach: 2610-08
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: Lot 09
Aitheantóir inmheánach: 2610-09
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: Lot 10
Aitheantóir inmheánach: 2610-10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: Lot 11
Aitheantóir inmheánach: 2610-11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: Lot 12
Aitheantóir inmheánach: 2610-12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: Lot 13
Aitheantóir inmheánach: 2610-13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: Lot 14
Aitheantóir inmheánach: 2610-14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: Lot 15
Aitheantóir inmheánach: 2610-15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: Lot 16
Aitheantóir inmheánach: 2610-16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: Lot 17
Aitheantóir inmheánach: 2610-17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: Lot 18
Aitheantóir inmheánach: 2610-18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: Lot 19
Aitheantóir inmheánach: 2610-19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: Lot 20
Aitheantóir inmheánach: 2610-20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: Lot 21
Aitheantóir inmheánach: 2610-21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: Lot 22
Aitheantóir inmheánach: 2610-22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: Lot 23
Aitheantóir inmheánach: 2610-23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: Lot 24
Aitheantóir inmheánach: 2610-24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: Lot 25
Aitheantóir inmheánach: 2610-25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: Lot 26
Aitheantóir inmheánach: 2610-26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: Lot 27
Aitheantóir inmheánach: 2610-27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: Lot 28
Aitheantóir inmheánach: 2610-28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: Lot 29
Aitheantóir inmheánach: 2610-29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: Lot 30
Aitheantóir inmheánach: 2610-30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: Lot 31
Aitheantóir inmheánach: 2610-31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: Lot 32
Aitheantóir inmheánach: 2610-32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: Lot 33
Aitheantóir inmheánach: 2610-33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: Lot 34
Aitheantóir inmheánach: 2610-34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: Lot 35
Aitheantóir inmheánach: 2610-35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: Lot 36
Aitheantóir inmheánach: 2610-36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: Lot 37
Aitheantóir inmheánach: 2610-37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: Lot 38
Aitheantóir inmheánach: 2610-38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: Lot 39
Aitheantóir inmheánach: 2610-39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: Lot 40
Aitheantóir inmheánach: 2610-40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: Lot 41
Aitheantóir inmheánach: 2610-41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: Lot 42
Aitheantóir inmheánach: 2610-42
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: Lot 43
Aitheantóir inmheánach: 2610-43
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: Lot 44
Aitheantóir inmheánach: 2610-44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: Lot 45
Aitheantóir inmheánach: 2610-45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: Lot 46
Aitheantóir inmheánach: 2610-46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: Lot 47
Aitheantóir inmheánach: 2610-47
Luchtóg: LOT-0048
Teideal: Lot 48
Aitheantóir inmheánach: 2610-48
Luchtóg: LOT-0049
Teideal: Lot 49
Aitheantóir inmheánach: 2610-49
Luchtóg: LOT-0050
Teideal: Lot 50
Aitheantóir inmheánach: 2610-50
Luchtóg: LOT-0051
Teideal: Lot 51
Aitheantóir inmheánach: 2610-51
Luchtóg: LOT-0052
Teideal: Lot 52
Aitheantóir inmheánach: 2610-52
Luchtóg: LOT-0053
Teideal: Lot 53
Aitheantóir inmheánach: 2610-53
Luchtóg: LOT-0054
Teideal: Lot 54
Aitheantóir inmheánach: 2610-54
Luchtóg: LOT-0055
Teideal: Lot 55
Aitheantóir inmheánach: 2610-55
Luchtóg: LOT-0056
Teideal: Lot 56
Aitheantóir inmheánach: 2610-56
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: AOO-2610
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Lot 01
Interna identifikacijska oznaka: 2610-01
Grupa: LOT-0002
Naslov: Lot 02
Interna identifikacijska oznaka: 2610-02
Grupa: LOT-0003
Naslov: Lot 03
Interna identifikacijska oznaka: 2610-03
Grupa: LOT-0004
Naslov: Lot 04
Interna identifikacijska oznaka: 2610-04
Grupa: LOT-0005
Naslov: Lot 05
Interna identifikacijska oznaka: 2610-05
Grupa: LOT-0006
Naslov: Lot 06
Interna identifikacijska oznaka: 2610-06
Grupa: LOT-0007
Naslov: Lot 07
Interna identifikacijska oznaka: 2610-07
Grupa: LOT-0008
Naslov: Lot 08
Interna identifikacijska oznaka: 2610-08
Grupa: LOT-0009
Naslov: Lot 09
Interna identifikacijska oznaka: 2610-09
Grupa: LOT-0010
Naslov: Lot 10
Interna identifikacijska oznaka: 2610-10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Lot 11
Interna identifikacijska oznaka: 2610-11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Lot 12
Interna identifikacijska oznaka: 2610-12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Lot 13
Interna identifikacijska oznaka: 2610-13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Lot 14
Interna identifikacijska oznaka: 2610-14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Lot 15
Interna identifikacijska oznaka: 2610-15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Lot 16
Interna identifikacijska oznaka: 2610-16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Lot 17
Interna identifikacijska oznaka: 2610-17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Lot 18
Interna identifikacijska oznaka: 2610-18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Lot 19
Interna identifikacijska oznaka: 2610-19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Lot 20
Interna identifikacijska oznaka: 2610-20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Lot 21
Interna identifikacijska oznaka: 2610-21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Lot 22
Interna identifikacijska oznaka: 2610-22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Lot 23
Interna identifikacijska oznaka: 2610-23
Grupa: LOT-0024
Naslov: Lot 24
Interna identifikacijska oznaka: 2610-24
Grupa: LOT-0025
Naslov: Lot 25
Interna identifikacijska oznaka: 2610-25
Grupa: LOT-0026
Naslov: Lot 26
Interna identifikacijska oznaka: 2610-26
Grupa: LOT-0027
Naslov: Lot 27
Interna identifikacijska oznaka: 2610-27
Grupa: LOT-0028
Naslov: Lot 28
Interna identifikacijska oznaka: 2610-28
Grupa: LOT-0029
Naslov: Lot 29
Interna identifikacijska oznaka: 2610-29
Grupa: LOT-0030
Naslov: Lot 30
Interna identifikacijska oznaka: 2610-30
Grupa: LOT-0031
Naslov: Lot 31
Interna identifikacijska oznaka: 2610-31
Grupa: LOT-0032
Naslov: Lot 32
Interna identifikacijska oznaka: 2610-32
Grupa: LOT-0033
Naslov: Lot 33
Interna identifikacijska oznaka: 2610-33
Grupa: LOT-0034
Naslov: Lot 34
Interna identifikacijska oznaka: 2610-34
Grupa: LOT-0035
Naslov: Lot 35
Interna identifikacijska oznaka: 2610-35
Grupa: LOT-0036
Naslov: Lot 36
Interna identifikacijska oznaka: 2610-36
Grupa: LOT-0037
Naslov: Lot 37
Interna identifikacijska oznaka: 2610-37
Grupa: LOT-0038
Naslov: Lot 38
Interna identifikacijska oznaka: 2610-38
Grupa: LOT-0039
Naslov: Lot 39
Interna identifikacijska oznaka: 2610-39
Grupa: LOT-0040
Naslov: Lot 40
Interna identifikacijska oznaka: 2610-40
Grupa: LOT-0041
Naslov: Lot 41
Interna identifikacijska oznaka: 2610-41
Grupa: LOT-0042
Naslov: Lot 42
Interna identifikacijska oznaka: 2610-42
Grupa: LOT-0043
Naslov: Lot 43
Interna identifikacijska oznaka: 2610-43
Grupa: LOT-0044
Naslov: Lot 44
Interna identifikacijska oznaka: 2610-44
Grupa: LOT-0045
Naslov: Lot 45
Interna identifikacijska oznaka: 2610-45
Grupa: LOT-0046
Naslov: Lot 46
Interna identifikacijska oznaka: 2610-46
Grupa: LOT-0047
Naslov: Lot 47
Interna identifikacijska oznaka: 2610-47
Grupa: LOT-0048
Naslov: Lot 48
Interna identifikacijska oznaka: 2610-48
Grupa: LOT-0049
Naslov: Lot 49
Interna identifikacijska oznaka: 2610-49
Grupa: LOT-0050
Naslov: Lot 50
Interna identifikacijska oznaka: 2610-50
Grupa: LOT-0051
Naslov: Lot 51
Interna identifikacijska oznaka: 2610-51
Grupa: LOT-0052
Naslov: Lot 52
Interna identifikacijska oznaka: 2610-52
Grupa: LOT-0053
Naslov: Lot 53
Interna identifikacijska oznaka: 2610-53
Grupa: LOT-0054
Naslov: Lot 54
Interna identifikacijska oznaka: 2610-54
Grupa: LOT-0055
Naslov: Lot 55
Interna identifikacijska oznaka: 2610-55
Grupa: LOT-0056
Naslov: Lot 56
Interna identifikacijska oznaka: 2610-56
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: AOO-2610
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Lot 01
Belső azonosító: 2610-01
Rész: LOT-0002
Cím: Lot 02
Belső azonosító: 2610-02
Rész: LOT-0003
Cím: Lot 03
Belső azonosító: 2610-03
Rész: LOT-0004
Cím: Lot 04
Belső azonosító: 2610-04
Rész: LOT-0005
Cím: Lot 05
Belső azonosító: 2610-05
Rész: LOT-0006
Cím: Lot 06
Belső azonosító: 2610-06
Rész: LOT-0007
Cím: Lot 07
Belső azonosító: 2610-07
Rész: LOT-0008
Cím: Lot 08
Belső azonosító: 2610-08
Rész: LOT-0009
Cím: Lot 09
Belső azonosító: 2610-09
Rész: LOT-0010
Cím: Lot 10
Belső azonosító: 2610-10
Rész: LOT-0011
Cím: Lot 11
Belső azonosító: 2610-11
Rész: LOT-0012
Cím: Lot 12
Belső azonosító: 2610-12
Rész: LOT-0013
Cím: Lot 13
Belső azonosító: 2610-13
Rész: LOT-0014
Cím: Lot 14
Belső azonosító: 2610-14
Rész: LOT-0015
Cím: Lot 15
Belső azonosító: 2610-15
Rész: LOT-0016
Cím: Lot 16
Belső azonosító: 2610-16
Rész: LOT-0017
Cím: Lot 17
Belső azonosító: 2610-17
Rész: LOT-0018
Cím: Lot 18
Belső azonosító: 2610-18
Rész: LOT-0019
Cím: Lot 19
Belső azonosító: 2610-19
Rész: LOT-0020
Cím: Lot 20
Belső azonosító: 2610-20
Rész: LOT-0021
Cím: Lot 21
Belső azonosító: 2610-21
Rész: LOT-0022
Cím: Lot 22
Belső azonosító: 2610-22
Rész: LOT-0023
Cím: Lot 23
Belső azonosító: 2610-23
Rész: LOT-0024
Cím: Lot 24
Belső azonosító: 2610-24
Rész: LOT-0025
Cím: Lot 25
Belső azonosító: 2610-25
Rész: LOT-0026
Cím: Lot 26
Belső azonosító: 2610-26
Rész: LOT-0027
Cím: Lot 27
Belső azonosító: 2610-27
Rész: LOT-0028
Cím: Lot 28
Belső azonosító: 2610-28
Rész: LOT-0029
Cím: Lot 29
Belső azonosító: 2610-29
Rész: LOT-0030
Cím: Lot 30
Belső azonosító: 2610-30
Rész: LOT-0031
Cím: Lot 31
Belső azonosító: 2610-31
Rész: LOT-0032
Cím: Lot 32
Belső azonosító: 2610-32
Rész: LOT-0033
Cím: Lot 33
Belső azonosító: 2610-33
Rész: LOT-0034
Cím: Lot 34
Belső azonosító: 2610-34
Rész: LOT-0035
Cím: Lot 35
Belső azonosító: 2610-35
Rész: LOT-0036
Cím: Lot 36
Belső azonosító: 2610-36
Rész: LOT-0037
Cím: Lot 37
Belső azonosító: 2610-37
Rész: LOT-0038
Cím: Lot 38
Belső azonosító: 2610-38
Rész: LOT-0039
Cím: Lot 39
Belső azonosító: 2610-39
Rész: LOT-0040
Cím: Lot 40
Belső azonosító: 2610-40
Rész: LOT-0041
Cím: Lot 41
Belső azonosító: 2610-41
Rész: LOT-0042
Cím: Lot 42
Belső azonosító: 2610-42
Rész: LOT-0043
Cím: Lot 43
Belső azonosító: 2610-43
Rész: LOT-0044
Cím: Lot 44
Belső azonosító: 2610-44
Rész: LOT-0045
Cím: Lot 45
Belső azonosító: 2610-45
Rész: LOT-0046
Cím: Lot 46
Belső azonosító: 2610-46
Rész: LOT-0047
Cím: Lot 47
Belső azonosító: 2610-47
Rész: LOT-0048
Cím: Lot 48
Belső azonosító: 2610-48
Rész: LOT-0049
Cím: Lot 49
Belső azonosító: 2610-49
Rész: LOT-0050
Cím: Lot 50
Belső azonosító: 2610-50
Rész: LOT-0051
Cím: Lot 51
Belső azonosító: 2610-51
Rész: LOT-0052
Cím: Lot 52
Belső azonosító: 2610-52
Rész: LOT-0053
Cím: Lot 53
Belső azonosító: 2610-53
Rész: LOT-0054
Cím: Lot 54
Belső azonosító: 2610-54
Rész: LOT-0055
Cím: Lot 55
Belső azonosító: 2610-55
Rész: LOT-0056
Cím: Lot 56
Belső azonosító: 2610-56
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: AOO-2610
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Lot 01
Vidaus identifikatorius: 2610-01
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Lot 02
Vidaus identifikatorius: 2610-02
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Lot 03
Vidaus identifikatorius: 2610-03
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Lot 04
Vidaus identifikatorius: 2610-04
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Lot 05
Vidaus identifikatorius: 2610-05
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Lot 06
Vidaus identifikatorius: 2610-06
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Lot 07
Vidaus identifikatorius: 2610-07
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Lot 08
Vidaus identifikatorius: 2610-08
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Lot 09
Vidaus identifikatorius: 2610-09
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Lot 10
Vidaus identifikatorius: 2610-10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Lot 11
Vidaus identifikatorius: 2610-11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Lot 12
Vidaus identifikatorius: 2610-12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Lot 13
Vidaus identifikatorius: 2610-13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Lot 14
Vidaus identifikatorius: 2610-14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Lot 15
Vidaus identifikatorius: 2610-15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Lot 16
Vidaus identifikatorius: 2610-16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: Lot 17
Vidaus identifikatorius: 2610-17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: Lot 18
Vidaus identifikatorius: 2610-18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: Lot 19
Vidaus identifikatorius: 2610-19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: Lot 20
Vidaus identifikatorius: 2610-20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: Lot 21
Vidaus identifikatorius: 2610-21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: Lot 22
Vidaus identifikatorius: 2610-22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: Lot 23
Vidaus identifikatorius: 2610-23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: Lot 24
Vidaus identifikatorius: 2610-24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: Lot 25
Vidaus identifikatorius: 2610-25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: Lot 26
Vidaus identifikatorius: 2610-26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: Lot 27
Vidaus identifikatorius: 2610-27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: Lot 28
Vidaus identifikatorius: 2610-28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: Lot 29
Vidaus identifikatorius: 2610-29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: Lot 30
Vidaus identifikatorius: 2610-30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: Lot 31
Vidaus identifikatorius: 2610-31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: Lot 32
Vidaus identifikatorius: 2610-32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: Lot 33
Vidaus identifikatorius: 2610-33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: Lot 34
Vidaus identifikatorius: 2610-34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: Lot 35
Vidaus identifikatorius: 2610-35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: Lot 36
Vidaus identifikatorius: 2610-36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: Lot 37
Vidaus identifikatorius: 2610-37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: Lot 38
Vidaus identifikatorius: 2610-38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: Lot 39
Vidaus identifikatorius: 2610-39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: Lot 40
Vidaus identifikatorius: 2610-40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Pavadinimas: Lot 41
Vidaus identifikatorius: 2610-41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: Lot 42
Vidaus identifikatorius: 2610-42
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: Lot 43
Vidaus identifikatorius: 2610-43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: Lot 44
Vidaus identifikatorius: 2610-44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: Lot 45
Vidaus identifikatorius: 2610-45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: Lot 46
Vidaus identifikatorius: 2610-46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: Lot 47
Vidaus identifikatorius: 2610-47
Pirkimo dalis: LOT-0048
Pavadinimas: Lot 48
Vidaus identifikatorius: 2610-48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Pavadinimas: Lot 49
Vidaus identifikatorius: 2610-49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Pavadinimas: Lot 50
Vidaus identifikatorius: 2610-50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Pavadinimas: Lot 51
Vidaus identifikatorius: 2610-51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Pavadinimas: Lot 52
Vidaus identifikatorius: 2610-52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Pavadinimas: Lot 53
Vidaus identifikatorius: 2610-53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Pavadinimas: Lot 54
Vidaus identifikatorius: 2610-54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Pavadinimas: Lot 55
Vidaus identifikatorius: 2610-55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Pavadinimas: Lot 56
Vidaus identifikatorius: 2610-56
Iekšējais identifikators: AOO-2610
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Lot 01
Iekšējais identifikators: 2610-01
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Lot 02
Iekšējais identifikators: 2610-02
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lot 03
Iekšējais identifikators: 2610-03
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Lot 04
Iekšējais identifikators: 2610-04
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Lot 05
Iekšējais identifikators: 2610-05
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Lot 06
Iekšējais identifikators: 2610-06
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Lot 07
Iekšējais identifikators: 2610-07
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Lot 08
Iekšējais identifikators: 2610-08
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Lot 09
Iekšējais identifikators: 2610-09
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Lot 10
Iekšējais identifikators: 2610-10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Lot 11
Iekšējais identifikators: 2610-11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Lot 12
Iekšējais identifikators: 2610-12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Lot 13
Iekšējais identifikators: 2610-13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Lot 14
Iekšējais identifikators: 2610-14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Lot 15
Iekšējais identifikators: 2610-15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Lot 16
Iekšējais identifikators: 2610-16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Lot 17
Iekšējais identifikators: 2610-17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Lot 18
Iekšējais identifikators: 2610-18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Lot 19
Iekšējais identifikators: 2610-19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Lot 20
Iekšējais identifikators: 2610-20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Lot 21
Iekšējais identifikators: 2610-21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Lot 22
Iekšējais identifikators: 2610-22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Lot 23
Iekšējais identifikators: 2610-23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: Lot 24
Iekšējais identifikators: 2610-24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: Lot 25
Iekšējais identifikators: 2610-25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: Lot 26
Iekšējais identifikators: 2610-26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: Lot 27
Iekšējais identifikators: 2610-27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: Lot 28
Iekšējais identifikators: 2610-28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: Lot 29
Iekšējais identifikators: 2610-29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: Lot 30
Iekšējais identifikators: 2610-30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: Lot 31
Iekšējais identifikators: 2610-31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: Lot 32
Iekšējais identifikators: 2610-32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: Lot 33
Iekšējais identifikators: 2610-33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: Lot 34
Iekšējais identifikators: 2610-34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: Lot 35
Iekšējais identifikators: 2610-35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: Lot 36
Iekšējais identifikators: 2610-36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: Lot 37
Iekšējais identifikators: 2610-37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: Lot 38
Iekšējais identifikators: 2610-38
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: Lot 39
Iekšējais identifikators: 2610-39
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: Lot 40
Iekšējais identifikators: 2610-40
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: Lot 41
Iekšējais identifikators: 2610-41
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: Lot 42
Iekšējais identifikators: 2610-42
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: Lot 43
Iekšējais identifikators: 2610-43
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: Lot 44
Iekšējais identifikators: 2610-44
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: Lot 45
Iekšējais identifikators: 2610-45
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: Lot 46
Iekšējais identifikators: 2610-46
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: Lot 47
Iekšējais identifikators: 2610-47
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: Lot 48
Iekšējais identifikators: 2610-48
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: Lot 49
Iekšējais identifikators: 2610-49
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: Lot 50
Iekšējais identifikators: 2610-50
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: Lot 51
Iekšējais identifikators: 2610-51
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: Lot 52
Iekšējais identifikators: 2610-52
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: Lot 53
Iekšējais identifikators: 2610-53
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: Lot 54
Iekšējais identifikators: 2610-54
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: Lot 55
Iekšējais identifikators: 2610-55
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: Lot 56
Iekšējais identifikators: 2610-56
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AOO-2610
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Lot 01
Wewnętrzny identyfikator: 2610-01
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Lot 02
Wewnętrzny identyfikator: 2610-02
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Lot 03
Wewnętrzny identyfikator: 2610-03
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Lot 04
Wewnętrzny identyfikator: 2610-04
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Lot 05
Wewnętrzny identyfikator: 2610-05
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Lot 06
Wewnętrzny identyfikator: 2610-06
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Lot 07
Wewnętrzny identyfikator: 2610-07
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Lot 08
Wewnętrzny identyfikator: 2610-08
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Lot 09
Wewnętrzny identyfikator: 2610-09
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Lot 10
Wewnętrzny identyfikator: 2610-10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Lot 11
Wewnętrzny identyfikator: 2610-11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Lot 12
Wewnętrzny identyfikator: 2610-12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Lot 13
Wewnętrzny identyfikator: 2610-13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Lot 14
Wewnętrzny identyfikator: 2610-14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Lot 15
Wewnętrzny identyfikator: 2610-15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Lot 16
Wewnętrzny identyfikator: 2610-16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Lot 17
Wewnętrzny identyfikator: 2610-17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Lot 18
Wewnętrzny identyfikator: 2610-18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Lot 19
Wewnętrzny identyfikator: 2610-19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Lot 20
Wewnętrzny identyfikator: 2610-20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Lot 21
Wewnętrzny identyfikator: 2610-21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Lot 22
Wewnętrzny identyfikator: 2610-22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Lot 23
Wewnętrzny identyfikator: 2610-23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Lot 24
Wewnętrzny identyfikator: 2610-24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: Lot 25
Wewnętrzny identyfikator: 2610-25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Lot 26
Wewnętrzny identyfikator: 2610-26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Lot 27
Wewnętrzny identyfikator: 2610-27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Lot 28
Wewnętrzny identyfikator: 2610-28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Lot 29
Wewnętrzny identyfikator: 2610-29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Lot 30
Wewnętrzny identyfikator: 2610-30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Lot 31
Wewnętrzny identyfikator: 2610-31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Lot 32
Wewnętrzny identyfikator: 2610-32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Lot 33
Wewnętrzny identyfikator: 2610-33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: Lot 34
Wewnętrzny identyfikator: 2610-34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: Lot 35
Wewnętrzny identyfikator: 2610-35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: Lot 36
Wewnętrzny identyfikator: 2610-36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: Lot 37
Wewnętrzny identyfikator: 2610-37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: Lot 38
Wewnętrzny identyfikator: 2610-38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: Lot 39
Wewnętrzny identyfikator: 2610-39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: Lot 40
Wewnętrzny identyfikator: 2610-40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: Lot 41
Wewnętrzny identyfikator: 2610-41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: Lot 42
Wewnętrzny identyfikator: 2610-42
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: Lot 43
Wewnętrzny identyfikator: 2610-43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: Lot 44
Wewnętrzny identyfikator: 2610-44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: Lot 45
Wewnętrzny identyfikator: 2610-45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: Lot 46
Wewnętrzny identyfikator: 2610-46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: Lot 47
Wewnętrzny identyfikator: 2610-47
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: Lot 48
Wewnętrzny identyfikator: 2610-48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: Lot 49
Wewnętrzny identyfikator: 2610-49
Część zamówienia: LOT-0050
Tytuł: Lot 50
Wewnętrzny identyfikator: 2610-50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: Lot 51
Wewnętrzny identyfikator: 2610-51
Część zamówienia: LOT-0052
Tytuł: Lot 52
Wewnętrzny identyfikator: 2610-52
Część zamówienia: LOT-0053
Tytuł: Lot 53
Wewnętrzny identyfikator: 2610-53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: Lot 54
Wewnętrzny identyfikator: 2610-54
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: Lot 55
Wewnętrzny identyfikator: 2610-55
Część zamówienia: LOT-0056
Tytuł: Lot 56
Wewnętrzny identyfikator: 2610-56
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: AOO-2610
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Lot 01
Identificator intern: 2610-01
Lot: LOT-0002
Titlu: Lot 02
Identificator intern: 2610-02
Lot: LOT-0003
Titlu: Lot 03
Identificator intern: 2610-03
Lot: LOT-0004
Titlu: Lot 04
Identificator intern: 2610-04
Lot: LOT-0005
Titlu: Lot 05
Identificator intern: 2610-05
Lot: LOT-0006
Titlu: Lot 06
Identificator intern: 2610-06
Lot: LOT-0007
Titlu: Lot 07
Identificator intern: 2610-07
Lot: LOT-0008
Titlu: Lot 08
Identificator intern: 2610-08
Lot: LOT-0009
Titlu: Lot 09
Identificator intern: 2610-09
Lot: LOT-0010
Titlu: Lot 10
Identificator intern: 2610-10
Lot: LOT-0011
Titlu: Lot 11
Identificator intern: 2610-11
Lot: LOT-0012
Titlu: Lot 12
Identificator intern: 2610-12
Lot: LOT-0013
Titlu: Lot 13
Identificator intern: 2610-13
Lot: LOT-0014
Titlu: Lot 14
Identificator intern: 2610-14
Lot: LOT-0015
Titlu: Lot 15
Identificator intern: 2610-15
Lot: LOT-0016
Titlu: Lot 16
Identificator intern: 2610-16
Lot: LOT-0017
Titlu: Lot 17
Identificator intern: 2610-17
Lot: LOT-0018
Titlu: Lot 18
Identificator intern: 2610-18
Lot: LOT-0019
Titlu: Lot 19
Identificator intern: 2610-19
Lot: LOT-0020
Titlu: Lot 20
Identificator intern: 2610-20
Lot: LOT-0021
Titlu: Lot 21
Identificator intern: 2610-21
Lot: LOT-0022
Titlu: Lot 22
Identificator intern: 2610-22
Lot: LOT-0023
Titlu: Lot 23
Identificator intern: 2610-23
Lot: LOT-0024
Titlu: Lot 24
Identificator intern: 2610-24
Lot: LOT-0025
Titlu: Lot 25
Identificator intern: 2610-25
Lot: LOT-0026
Titlu: Lot 26
Identificator intern: 2610-26
Lot: LOT-0027
Titlu: Lot 27
Identificator intern: 2610-27
Lot: LOT-0028
Titlu: Lot 28
Identificator intern: 2610-28
Lot: LOT-0029
Titlu: Lot 29
Identificator intern: 2610-29
Lot: LOT-0030
Titlu: Lot 30
Identificator intern: 2610-30
Lot: LOT-0031
Titlu: Lot 31
Identificator intern: 2610-31
Lot: LOT-0032
Titlu: Lot 32
Identificator intern: 2610-32
Lot: LOT-0033
Titlu: Lot 33
Identificator intern: 2610-33
Lot: LOT-0034
Titlu: Lot 34
Identificator intern: 2610-34
Lot: LOT-0035
Titlu: Lot 35
Identificator intern: 2610-35
Lot: LOT-0036
Titlu: Lot 36
Identificator intern: 2610-36
Lot: LOT-0037
Titlu: Lot 37
Identificator intern: 2610-37
Lot: LOT-0038
Titlu: Lot 38
Identificator intern: 2610-38
Lot: LOT-0039
Titlu: Lot 39
Identificator intern: 2610-39
Lot: LOT-0040
Titlu: Lot 40
Identificator intern: 2610-40
Lot: LOT-0041
Titlu: Lot 41
Identificator intern: 2610-41
Lot: LOT-0042
Titlu: Lot 42
Identificator intern: 2610-42
Lot: LOT-0043
Titlu: Lot 43
Identificator intern: 2610-43
Lot: LOT-0044
Titlu: Lot 44
Identificator intern: 2610-44
Lot: LOT-0045
Titlu: Lot 45
Identificator intern: 2610-45
Lot: LOT-0046
Titlu: Lot 46
Identificator intern: 2610-46
Lot: LOT-0047
Titlu: Lot 47
Identificator intern: 2610-47
Lot: LOT-0048
Titlu: Lot 48
Identificator intern: 2610-48
Lot: LOT-0049
Titlu: Lot 49
Identificator intern: 2610-49
Lot: LOT-0050
Titlu: Lot 50
Identificator intern: 2610-50
Lot: LOT-0051
Titlu: Lot 51
Identificator intern: 2610-51
Lot: LOT-0052
Titlu: Lot 52
Identificator intern: 2610-52
Lot: LOT-0053
Titlu: Lot 53
Identificator intern: 2610-53
Lot: LOT-0054
Titlu: Lot 54
Identificator intern: 2610-54
Lot: LOT-0055
Titlu: Lot 55
Identificator intern: 2610-55
Lot: LOT-0056
Titlu: Lot 56
Identificator intern: 2610-56
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: AOO-2610
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Lot 01
Interný identifikátor: 2610-01
Časť: LOT-0002
Názov: Lot 02
Interný identifikátor: 2610-02
Časť: LOT-0003
Názov: Lot 03
Interný identifikátor: 2610-03
Časť: LOT-0004
Názov: Lot 04
Interný identifikátor: 2610-04
Časť: LOT-0005
Názov: Lot 05
Interný identifikátor: 2610-05
Časť: LOT-0006
Názov: Lot 06
Interný identifikátor: 2610-06
Časť: LOT-0007
Názov: Lot 07
Interný identifikátor: 2610-07
Časť: LOT-0008
Názov: Lot 08
Interný identifikátor: 2610-08
Časť: LOT-0009
Názov: Lot 09
Interný identifikátor: 2610-09
Časť: LOT-0010
Názov: Lot 10
Interný identifikátor: 2610-10
Časť: LOT-0011
Názov: Lot 11
Interný identifikátor: 2610-11
Časť: LOT-0012
Názov: Lot 12
Interný identifikátor: 2610-12
Časť: LOT-0013
Názov: Lot 13
Interný identifikátor: 2610-13
Časť: LOT-0014
Názov: Lot 14
Interný identifikátor: 2610-14
Časť: LOT-0015
Názov: Lot 15
Interný identifikátor: 2610-15
Časť: LOT-0016
Názov: Lot 16
Interný identifikátor: 2610-16
Časť: LOT-0017
Názov: Lot 17
Interný identifikátor: 2610-17
Časť: LOT-0018
Názov: Lot 18
Interný identifikátor: 2610-18
Časť: LOT-0019
Názov: Lot 19
Interný identifikátor: 2610-19
Časť: LOT-0020
Názov: Lot 20
Interný identifikátor: 2610-20
Časť: LOT-0021
Názov: Lot 21
Interný identifikátor: 2610-21
Časť: LOT-0022
Názov: Lot 22
Interný identifikátor: 2610-22
Časť: LOT-0023
Názov: Lot 23
Interný identifikátor: 2610-23
Časť: LOT-0024
Názov: Lot 24
Interný identifikátor: 2610-24
Časť: LOT-0025
Názov: Lot 25
Interný identifikátor: 2610-25
Časť: LOT-0026
Názov: Lot 26
Interný identifikátor: 2610-26
Časť: LOT-0027
Názov: Lot 27
Interný identifikátor: 2610-27
Časť: LOT-0028
Názov: Lot 28
Interný identifikátor: 2610-28
Časť: LOT-0029
Názov: Lot 29
Interný identifikátor: 2610-29
Časť: LOT-0030
Názov: Lot 30
Interný identifikátor: 2610-30
Časť: LOT-0031
Názov: Lot 31
Interný identifikátor: 2610-31
Časť: LOT-0032
Názov: Lot 32
Interný identifikátor: 2610-32
Časť: LOT-0033
Názov: Lot 33
Interný identifikátor: 2610-33
Časť: LOT-0034
Názov: Lot 34
Interný identifikátor: 2610-34
Časť: LOT-0035
Názov: Lot 35
Interný identifikátor: 2610-35
Časť: LOT-0036
Názov: Lot 36
Interný identifikátor: 2610-36
Časť: LOT-0037
Názov: Lot 37
Interný identifikátor: 2610-37
Časť: LOT-0038
Názov: Lot 38
Interný identifikátor: 2610-38
Časť: LOT-0039
Názov: Lot 39
Interný identifikátor: 2610-39
Časť: LOT-0040
Názov: Lot 40
Interný identifikátor: 2610-40
Časť: LOT-0041
Názov: Lot 41
Interný identifikátor: 2610-41
Časť: LOT-0042
Názov: Lot 42
Interný identifikátor: 2610-42
Časť: LOT-0043
Názov: Lot 43
Interný identifikátor: 2610-43
Časť: LOT-0044
Názov: Lot 44
Interný identifikátor: 2610-44
Časť: LOT-0045
Názov: Lot 45
Interný identifikátor: 2610-45
Časť: LOT-0046
Názov: Lot 46
Interný identifikátor: 2610-46
Časť: LOT-0047
Názov: Lot 47
Interný identifikátor: 2610-47
Časť: LOT-0048
Názov: Lot 48
Interný identifikátor: 2610-48
Časť: LOT-0049
Názov: Lot 49
Interný identifikátor: 2610-49
Časť: LOT-0050
Názov: Lot 50
Interný identifikátor: 2610-50
Časť: LOT-0051
Názov: Lot 51
Interný identifikátor: 2610-51
Časť: LOT-0052
Názov: Lot 52
Interný identifikátor: 2610-52
Časť: LOT-0053
Názov: Lot 53
Interný identifikátor: 2610-53
Časť: LOT-0054
Názov: Lot 54
Interný identifikátor: 2610-54
Časť: LOT-0055
Názov: Lot 55
Interný identifikátor: 2610-55
Časť: LOT-0056
Názov: Lot 56
Interný identifikátor: 2610-56
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: AOO-2610
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 2610-01
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2610-02
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 2610-03
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 2610-04
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 2610-05
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 2610-06
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 2610-07
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 2610-08
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 2610-09
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 2610-10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 2610-11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 2610-12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 2610-13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 2610-14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 2610-15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 2610-16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 2610-17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: 2610-18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: 2610-19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: 2610-20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: 2610-21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: 2610-22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: 2610-23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: 2610-24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: 2610-25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: 2610-26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: 2610-27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: 2610-28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: 2610-29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: 2610-30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: 2610-31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: 2610-32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: 2610-33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 2610-34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: 2610-35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: 2610-36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 2610-37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: 2610-38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: 2610-39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: 2610-40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: 2610-41
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: 2610-42
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: 2610-43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: 2610-44
Sklop: LOT-0045
Notranji identifikator: 2610-45
Sklop: LOT-0046
Notranji identifikator: 2610-46
Sklop: LOT-0047
Notranji identifikator: 2610-47
Sklop: LOT-0048
Notranji identifikator: 2610-48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 2610-49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 2610-50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 2610-51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 2610-52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 2610-53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 2610-54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 2610-55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 2610-56