2. Процедура
Процедура
Заглавие: Onderhoud natuurgrasvelden
Описание: De opdracht betreft het uitvoeren van onderhoud aan natuurgrasvelden binnen het beheergebied van de aanbestedende dienst. Het doel van deze opdracht is het waarborgen van een duurzaam, veilig en kwalitatief hoogwaardig gebruik van de sportvelden. Zie offerteaanvraag.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77320000 Услуги по оформяне и поддържане на зелени площи на спортни терени
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Zie offerteaanvraag.
2. Řízení
Řízení
Název: Onderhoud natuurgrasvelden
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77320000 Služby související s údržbou sportovních hřišť
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Zie offerteaanvraag.
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud natuurgrasvelden
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie offerteaanvraag.
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud natuurgrasvelden
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77320000 Sports fields maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie offerteaanvraag.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Onderhoud natuurgrasvelden
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77320000 Servicios de mantenimiento de campos deportivos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie offerteaanvraag.
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Onderhoud natuurgrasvelden
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77320000 Spordiväljakute hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zie offerteaanvraag.
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Onderhoud natuurgrasvelden
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77320000 Urheilukenttien hoitopalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
Optioiden kuvaus: Zie offerteaanvraag.
2. Procédure
Procédure
Titre: Onderhoud natuurgrasvelden
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77320000 Entretien de pelouses sportives
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Onderhoud natuurgrasvelden
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Zie offerteaanvraag.
2. Postupak
Postupak
Naslov: Onderhoud natuurgrasvelden
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77320000 Usluge održavanja sportskih terena
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Zie offerteaanvraag.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77320000 Serviços de manutenção de campos de desporto
Opções:
Descrição das opções: Zie offerteaanvraag.
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77320000 Storitve vzdrževanja športnih igrišč
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: Zie offerteaanvraag.
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77320000 Skötsel av idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Zie offerteaanvraag.