398880-2026 - Състезателна процедура
Полша – Изолационни строителни работи – Kompleksowa termomodernizacja wielorodzinnych budynków komunalnych na terenie Miasta Słupska - etap I
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Строителство - Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеKompleksowa termomodernizacja wielorodzinnych budynków komunalnych na terenie Miasta Słupska - etap I
ОписаниеPrzedmiotem postępowania są roboty budowlane prowadzone w ramach zadania: „Kompleksowa termomodernizacja wielorodzinnych budynków komunalnych na ternie Miasta Słupska – etap I – budynki przy: ul. Bałtycka 12,13,i 15; Drewniana 5 i 6; Niemcewicz 13a; Niemcewicza 19; Niemcewicza 22; Poniatowskiego 2, 2a i 2b, Grodzka 5, Kołłątaja 17, Krasińskiego 21, Psie Pole 12”
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаСтроителство
Допълнителен характер на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 45320000 Изолационни строителни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45111300 Работи по събаряне, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45223500 Стоманобетонни конструкции, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 09323000 Топлинна енергия от районна централа, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45111000 Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка, 45232140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на главни тръбопроводи от разпределителна мрежа за централно градско отопление, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45410000 Работи по полагане на мазилка, 45442000 Работи по боядисване и нанасяне на защитни покрития на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 1 – budynki przy ul. Bałtycka 12,13,i 15
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynków wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, - wykonywanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiana lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonywanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonywanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, -. wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacji instalacji wentylacji grawitacyjnej, - montaż i uzbrojenie zewnętrznego, kontenerowego węzła cieplnego wraz z zewnętrznymi instalacjami przyłączeniowymi wod-kan, zasilania elektrycznego oraz rozprowadzenia c.o. i c.w.u. do poszczególnych budynków, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonywanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, wykonanie wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatek schodowych, podwórek. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ : 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 10), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 11) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 12), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 13), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45111300 Работи по събаряне, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45223500 Стоманобетонни конструкции, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45111000 Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка, 45232140 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на главни тръбопроводи от разпределителна мрежа за централно градско отопление, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45410000 Работи по полагане на мазилка, 45442000 Работи по боядисване и нанасяне на защитни покрития на сгради, 09323000 Топлинна енергия от районна централа, 45400000 Довършителни строителни работи, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Варианти
Описание на опциитеnie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 2 – budynki przy ul.Drewniana 5 i 6
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynków wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - renowacja elewacji frontowej wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych, wykonywaniem tynków renowacyjnych, laserowym oczyszczaniem cegieł licowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynków, - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, - wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynków, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonywaniem robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, wykonanie wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatek schodowych, podwórek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ: 1. projekty budowlane (załącznik nr 14), 2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 15) 3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik Nr 16) 4.przedmiary robót budowlanych - w podziale na branże (załącznik nr 17), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45111300 Работи по събаряне, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации, 45332300 Строителни и монтажни работи на канализационни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45400000 Довършителни строителни работи, 45453100 Строителни работи по възстановяване, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 3 – budynek przy ul. Niemcewicza 13a
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, -.wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania ), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, - wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynku, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonywaniem robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - Wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatki schodowej, podwórka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ: 1. projekty budowlane (załącznik nr 18), 2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 19) 3.specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (załącznik nr 20), 4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 21), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45111300 Работи по събаряне, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 4 – budynek ul. Niemcewicza 19
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - renowacja elewacji frontowej wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych, wykonywaniem tynków renowacyjnych, laserowym oczyszczaniem cegieł licowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, - wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynku, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatki schodowej, podwórka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ: 1. projekty budowlane (załącznik nr 22), 2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 23) 3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik Nr 24) 4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 25), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45111300 Работи по събаряне, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 5 – budynek przy ul. Niemcewicza 22
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, - wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynku, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonywaniem robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatki schodowej, podwórka. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ : 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 26), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 27) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 28), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 29), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45111300 Работи по събаряне, 45400000 Довършителни строителни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45331200 Строителни и монтажни работи на вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 6 – budynki przy ul. Poniatowskiego 2, 2a i 2b
Описание- prace rozbiórkowe i murarskie związane z likwidacją wystających części zabudowy w.c. i klatki schodowej – prace objęte decyzją pozwolenia na budowę, - docieplanie ścian zewnętrznych budynków objętych zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - renowacja elewacji frontowej wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych, wykonywaniem tynków renowacyjnych, laserowym oczyszczaniem cegieł licowych, -wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, -wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, -wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów -wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, -wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, -wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, -wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, -wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, -wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynków, -wykonywanie prac instalacyjnych na zewnątrz budynku wraz pracami ziemnymi dla podłączenia budynku Poniatowskiego 2b do węzła cieplnego w pomieszczeniu piwnicznym budynku nr 2a, -serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, -wykonanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatki schodowej, podwórka. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja stanowiące załączniki do SWZ: 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 30),1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 31)1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 32), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 33), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ;2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45111300 Работи по събаряне, 45321000 Топлоизолационни строителни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45420000 Монтажни работи на дограма, интериорни и други завършващи елементи, 45443000 Работи по фасади, 45262500 Зидарски и каменоделски работи, 45223000 Строителни и монтажни работи по изграждане на строителни конструкции, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации, 45230000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на проводи и на пътища, релсови пътища и самолетни писти, 45113000 Работи по оформяне на строителната площадка, 45342000 Монтажни работи на огради, 45332000 Строителни и монтажни работи на водоснабдителни и канализационни инсталации
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 7 – budynek przy ul. Grodzka 5
Описание-docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, -renowacja elewacji frontowej wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych, wykonywaniem tynków renowacyjnych, laserowym oczyszczaniem cegieł licowych, -wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, -wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, -wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, -wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, -wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, -wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, -wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, -wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, -wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, -wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, -wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynku, -serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, -wykonanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, -wywóz i utylizacja 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ : 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 34), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 35) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 36), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 37), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ.Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45113000 Работи по оформяне на строителната площадка, 45400000 Довършителни строителни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 8 – budynek przy ul. Kołłątaja 17
Описание-docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, -renowacja elewacji frontowej wraz z rekonstrukcją detali architektonicznych, wykonywaniem tynków renowacyjnych, laserowym oczyszczaniem cegieł licowych, -wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, -wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, -wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, -wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, -wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, -wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych -wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, -wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, -wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), -modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, -wykonanie prac wielobranżowych dla dostosowania pomieszczenia piwnicznego do użytkowania węzła cieplnego, -wykonanie prac specjalistycznych dla uzbrojenia pomieszczenia węzła cieplnego wraz z z podłączeniem z instalacją wewnętrzną w budynku, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, -wykonywanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, wykonanie wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, -wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatek schodowych, podwórek. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja stanowiące załączniki do SWZ: 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 38), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 39) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 40), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 41), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45443000 Работи по фасади, 45453100 Строителни работи по възстановяване, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 9 – budynek przy ul. Krasińskiego 21
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiana pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiana pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - montaż i uzbrojenie zewnętrznego, kontenerowego węzła cieplnego wraz z zewnętrznymi instalacjami przyłączeniowymi wod-kan, zasilania elektrycznego oraz rozprowadzenia co.o. i c.w.u. do poszczególnych budynków, - serwisowanie węzła cieplnego w okresie gwarancji, - wykonywanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w częściach wspólnych w budynkach mieszkalnych, - wywóz i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek, uporządkowanie piwnic i klatki schodowej, podwórka. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ : 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 42), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 43) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 44), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 45), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia wymiennikowni, Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45111300 Работи по събаряне, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45231000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни проводи, 09323000 Топлинна енергия от районна централа, 45000000 Строителни и монтажни работи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331100 Строителни и монтажни работи на отоплителни тръбопроводни инсталации, 45331210 Строителни и монтажни работи на вентилационни тръбопроводни инсталации, 45113000 Работи по оформяне на строителната площадка, 45342000 Монтажни работи на огради, 45233260 Строителни и монтажни работи на пешеходни пътища
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеCZĘŚĆ Nr 10– budynek przy ul. Psie Pole 12
Описание- docieplanie ścian zewnętrznych budynku wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian oraz montażem elementów wykończeniowych, - wykonanie robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, - wykonanie robót murarskich związanych z przemurowaniem kominów ponad dachem oraz oczyszczeniem przewodów dymowych i spalinowych na pełnej wysokości w budynku, - wykonanie robót ciesielskich w zakresie wzmocnienia lub wymiany elementów konstrukcji dachu, wypełnienia warstw podposadzkowych stropu drewnianego, wymiany lub wzmocnienia balustrad schodowych, - wykonanie robót wykończeniowych w zakresie wymiany tynków wewnętrznych, wymiany okładzin ścian, sufitów i podłóg, schodów, - wykonanie robót stolarskich w zakresie rekonstrukcji lub wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, - wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, - wykonanie instalacji c.o. grzejnikowego, montażem kotłów elektrycznych wraz z instalacją rozprowadzającą, - wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, - wymiany pionów i poziomów instalacji zimnej wody (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - wymiany pionów i poziomów instalacji kanalizacji sanitarnej (instalacje w mieszkaniach są poza zakresem niniejszego postępowania), - modernizacja instalacji wentylacji grawitacyjnej, - wykonanie robót elektrycznych w zakresie wymiany instalacji elektrycznej oświetleniowej, gniazd wtykowych, Wykonania wlz, montażu tablic licznikowych i osprzętu w lokalach mieszkalnych oraz z w częściach wspólnych w budynku, zwiększenie mocy przyłączeniowej w ZE dla poszczególnych lokali mieszkalnych 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja: projekty budowlane, zakres wykonania robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, oraz pomocniczo przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ : 1.1. projekty budowlane (załącznik nr 46), 1.2. szczegółowy zakres wykonania robót (załącznik nr 47) 1.3. specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 48), 1.4. przedmiary robót budowlanych – w podziale na branże (załącznik nr 49), Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją, obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych umową warunkach. Zamawiający wymaga od Wykonawcy i podwykonawców zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących następujące czynności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia: 1. docieplanie ścian zewnętrznych budynku objętego zamówieniem wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej i izolacją przeciwwodną ścian, 2. wykonaniem robót dekarskich w zakresie ocieplenia i pokrycia dachowego, wymiany obróbek blacharskich i orynnowania, 3. wykonanie robót w zakresie sieci i instalacji c.o., wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, wentylacyjnej, gazowej, 4. wykonanie robót ziemnych, rozbiórkowych, porządkowych, o ile mieszczą się one w zakresie art. 22 § 1 Kodeksu Pracy, który brzmi: „Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem”. Sposób dokumentowania zatrudnienia osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań określono w załączniku nr 9 do SWZ – wzorze umowy. Wymagany okres rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Wymagany, minimalny okres gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy. Natomiast na wmontowane urządzenia (indywidualne kotły elektryczne), Zamawiający przyjmie okres gwarancji podany w karcie gwarancyjnej producenta, jednak nie mniejszej niż 36 miesięcy. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia (dokumentacja budowlana) zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) lub odniesiono się do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, Zamawiający dopuszcza produkty o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu lub równoważne. Zamawiający do oceny równoważności będzie brał pod uwagę cechy wskazanych produktów w załączniku nr 50 do SWZ. Wykonawca ma obowiązek udowodnienia, iż zastosowanie rozwiązania równoważnego pozwolą osiągnąć wszystkie założenia techniczne projektu opracowanego dla przedmiotowego zadania. W przypadku przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń równoważnych, do oferty Wykonawca dołącza: 1. wykaz innych, równoważnych rozwiązań, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik Nr 51 do SWZ; 2. dokumenty wykazujące równoważność tych rozwiązań w stosunku do określonych w pkt. 3.62.4. SWZ tj. atesty, aprobaty, deklaracje zgodności przepisami i normami oraz karty katalogowe producentów materiałów równoważnych, potwierdzających, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w dokumentacji budowlanej. Materiały równoważne będą oceniane pod względem możliwości uzyskania określonych dla materiału poziomu funkcjonalności, kosztów eksploatacji, niezawodności działania. Ciężar udowodnienia, że materiały są równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na Wykonawcy. Jeżeli materiały zaoferowane przez Wykonawcę jako równoważne nie będą równoważne do określonych w dokumentacji projektowej w świetle przedłożonych przez Wykonawcę dokumentów, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona jako jako nieodpowiadająca treści SWZ. Jeżeli do oferty nie zostaną załączone dokumenty o którym mowa w pkt.3.62.5. SWZ, Zamawiający przyjmie, że Wykonawca odstępuje od oferowania materiałów równoważnych.
Допълнителна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи, 45100000 Работи по подготовка на строителната площадка, 45260000 Покривни и други специализирани строителни и монтажни работи, 45400000 Довършителни строителни работи, 45443000 Работи по фасади, 45453100 Строителни работи по възстановяване, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45316000 Монтажни работи на осветителни и сигнализационни системи за пътища, летища и други, 45315000 Строителни и монтажни работи на електрическо отопление и други електрически уредби в сгради, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации, 45331000 Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации
See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45320000 Izolační práce
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45111300 Demontážní práce, 45321000 Tepelné izolace, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45223500 Železobetonové konstrukce, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 09323000 Místní vytápění, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45111000 Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce, 45232140 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45410000 Omítací práce, 45442000 Aplikace ochranných nátěrů
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45111300 Demontážní práce, 45321000 Tepelné izolace, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45223500 Železobetonové konstrukce, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45111000 Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce, 45232140 Stavební práce vztahující se k přípojkám dálkového vytápění, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45410000 Omítací práce, 45442000 Aplikace ochranných nátěrů, 09323000 Místní vytápění, 45400000 Práce při dokončování budov, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
Možnosti:
Popis možností: nie dotyczy
Část: LOT-0002
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45111300 Demontážní práce, 45321000 Tepelné izolace, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů, 45332300 Instalace a montáž odpadních rozvodů, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45400000 Práce při dokončování budov, 45453100 Modernizace budov, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce
Část: LOT-0003
Další klasifikace (cpv): 45111300 Demontážní práce, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů
Část: LOT-0004
Další klasifikace (cpv): 45111300 Demontážní práce, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45321000 Tepelné izolace, 45400000 Práce při dokončování budov, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů
Část: LOT-0005
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45111300 Demontážní práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace
Část: LOT-0006
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45111300 Demontážní práce, 45321000 Tepelné izolace, 45400000 Práce při dokončování budov, 45420000 Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce, 45443000 Práce na fasádách, 45262500 Kamenické a zednické práce, 45223000 Výstavba stavebních konstrukcí, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace, 45230000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, pro dálnice, silnice, přistávací plochy a železnice; zarovnávání ploch, 45113000 Provoz staveniště, 45342000 Instalace a montáž oplocení, 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů
Část: LOT-0007
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45113000 Provoz staveniště, 45400000 Práce při dokončování budov, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
Část: LOT-0008
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45443000 Práce na fasádách, 45453100 Modernizace budov, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
Část: LOT-0009
Další klasifikace (cpv): 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45111300 Demontážní práce, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 09323000 Místní vytápění, 45000000 Stavební práce, 45300000 Stavební montážní práce, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331100 Instalace a montáž ústředního topení, 45331210 Instalace a montáž větrání, 45113000 Provoz staveniště, 45342000 Instalace a montáž oplocení, 45233260 Výstavba cest pro pěší
Část: LOT-0010
Další klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45260000 Střešní práce a jiné specializované stavební práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45443000 Práce na fasádách, 45453100 Modernizace budov, 45300000 Stavební montážní práce, 45310000 Elektroinstalační práce, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45316000 Instalace a montáž osvětlovacích a signalizačních systémů, 45315000 Elektroinstalační práce pro vytápění budov a montáž jiných elektrická zařízení, 45330000 Instalatérské a sanitární práce, 45331000 Instalace a montáž topení, větrání a klimatizace
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 45320000 Isoleringsarbejde
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45111300 Demonteringsarbejde, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45223500 Bygværker af armeret beton, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 09323000 Fjernvarme (indenbys), 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45111000 Nedrivning, terrænregulering og rydning af byggeplads, 45232140 Anlægsarbejde: hovedledninger til fjernvarme, 45262500 Murværks- og murerarbejder, 45410000 Pudsearbejde, 45442000 Påføring af beskyttelseslag
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45111300 Demonteringsarbejde, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45223500 Bygværker af armeret beton, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45111000 Nedrivning, terrænregulering og rydning af byggeplads, 45232140 Anlægsarbejde: hovedledninger til fjernvarme, 45262500 Murværks- og murerarbejder, 45410000 Pudsearbejde, 45442000 Påføring af beskyttelseslag, 09323000 Fjernvarme (indenbys), 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: nie dotyczy
Delkontrakt: LOT-0002
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45111300 Demonteringsarbejde, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45332300 Lægning af afløbsrør, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45453100 Istandsættelsesarbejder, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene
Delkontrakt: LOT-0003
Supplerende klassifikation (cpv): 45111300 Demonteringsarbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde
Delkontrakt: LOT-0004
Supplerende klassifikation (cpv): 45111300 Demonteringsarbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde
Delkontrakt: LOT-0005
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45111300 Demonteringsarbejde, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg
Delkontrakt: LOT-0006
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45111300 Demonteringsarbejde, 45321000 Varmeisoleringsarbejde, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45420000 Opsætning af snedkerarbejde, 45443000 Facadearbejde, 45262500 Murværks- og murerarbejder, 45223000 Bygge-anlægsarbejder: forskellige bygværker, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg, 45230000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, med hovedveje, veje, flyvepladser og jernbaner; nivelleringsarbejde, 45113000 Byggepladsarbejder, 45342000 Opsætning af hegn, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde
Delkontrakt: LOT-0007
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45113000 Byggepladsarbejder, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
Delkontrakt: LOT-0008
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45443000 Facadearbejde, 45453100 Istandsættelsesarbejder, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
Delkontrakt: LOT-0009
Supplerende klassifikation (cpv): 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45111300 Demonteringsarbejde, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg, 45231000 Arbejder i forbindelse med udlægning af rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, 09323000 Fjernvarme (indenbys), 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45331210 Arbejde i forbindelse med ventilationsanlæg, 45113000 Byggepladsarbejder, 45342000 Opsætning af hegn, 45233260 Bygge-anlægsarbejde: gangstier
Delkontrakt: LOT-0010
Supplerende klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45260000 Tagarbejde og andet specialarbejde inden for byggefagene, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45443000 Facadearbejde, 45453100 Istandsættelsesarbejder, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45316000 Installation af belysning og elektriske signalanlæg, 45315000 Installation af el-varme og andre elektriske apparater i bygninger, 45330000 Blikkenslagerarbejde, 45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
398880-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Έργα - Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΈργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45320000 Εργασίες μόνωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45223500 Κατασκευές από οπλισμένο σκυρόδεμα, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 09323000 Κεντρική αστική θέρμανση, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45332300 Εργασίες τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45111000 Εργασίες κατεδάφισης, διευθέτησης και εκκαθάρισης εργοταξίου, 45232140 Κατασκευαστικές εργασίες κεντρικών αγωγών τηλεθέρμανσης, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45442000 Εργασίες εφαρμογής προστατευτικών επικαλύψεων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45223500 Κατασκευές από οπλισμένο σκυρόδεμα, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45332300 Εργασίες τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45111000 Εργασίες κατεδάφισης, διευθέτησης και εκκαθάρισης εργοταξίου, 45232140 Κατασκευαστικές εργασίες κεντρικών αγωγών τηλεθέρμανσης, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45442000 Εργασίες εφαρμογής προστατευτικών επικαλύψεων, 09323000 Κεντρική αστική θέρμανση, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45332300 Εργασίες τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45453100 Εργασίες αποκατάστασης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης
ΠαρτίδαLOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών
ΠαρτίδαLOT-0004
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών
ΠαρτίδαLOT-0005
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45331200 Εργασίες εγκαταστάσεων αερισμού και κλιματισμού
ΠαρτίδαLOT-0006
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45321000 Εργασίες θερμομόνωσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45420000 Εργασίες τοποθέτησης στοιχείων από ξύλο, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45262500 Εργασίες τοιχοποιίας και οπτοπλινθοδομών, 45223000 Κατασκευαστικές εργασίες για δομικές κατασκευές, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού, 45230000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, αυτοκινητόδρομους, οδούς, αεροδρόμια και σιδηρόδρομους· εργασίες διάστρωσης, 45113000 Εργασίες εργοταξίου, 45342000 Τοποθέτηση περιφράξεων, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών
ΠαρτίδαLOT-0007
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45113000 Εργασίες εργοταξίου, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
ΠαρτίδαLOT-0008
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45453100 Εργασίες αποκατάστασης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
ΠαρτίδαLOT-0009
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45111300 Υπηρεσίες αποσυναρμολόγησης, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45231000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, 09323000 Κεντρική αστική θέρμανση, 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331100 Εργασίες εγκατάστασης κεντρικής θέρμανσης, 45331210 Εργασίες εγκατάστασης αερισμού, 45113000 Εργασίες εργοταξίου, 45342000 Τοποθέτηση περιφράξεων, 45233260 Κατασκευαστικές εργασίες για πεζοδρόμους
ΠαρτίδαLOT-0010
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες, 45100000 Εργασίες προπαρασκευής εργοταξίων, 45260000 Στεγαστικές εργασίες και άλλες κατασκευαστικές εργασίες ειδικής φύσης, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45453100 Εργασίες αποκατάστασης, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45316000 Εργασίες εγκατάστασης συστημάτων φωτισμού και σηματοδότησης, 45315000 Ηλεκτρολογικές εργασίες εγκατάστασης θέρμανσης και άλλου ηλεκτρολογικού εξοπλισμού κτιρίων, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45331000 Εργασίες εγκαταστάσεων θέρμανσης, αερισμού και κλιματισμού
398880-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works - Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Additional nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 45320000 Insulation work
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45111300 Dismantling works, 45321000 Thermal insulation work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 09323000 District heating, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45332300 Drain-laying work, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45100000 Site preparation work, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45232140 District-heating mains construction work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45410000 Plastering work, 45442000 Application work of protective coatings
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45111300 Dismantling works, 45321000 Thermal insulation work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45223500 Reinforced-concrete structures, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332300 Drain-laying work, 45100000 Site preparation work, 45111000 Demolition, site preparation and clearance work, 45232140 District-heating mains construction work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45410000 Plastering work, 45442000 Application work of protective coatings, 09323000 District heating, 45400000 Building completion work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
Options
Description of the optionsnie dotyczy
LotLOT-0002
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45111300 Dismantling works, 45321000 Thermal insulation work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45332000 Plumbing and drain-laying work, 45332300 Drain-laying work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45400000 Building completion work, 45453100 Refurbishment work, 45260000 Roof works and other special trade construction works
LotLOT-0003
Additional classification (cpv): 45111300 Dismantling works, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45400000 Building completion work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work
LotLOT-0004
Additional classification (cpv): 45111300 Dismantling works, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45321000 Thermal insulation work, 45400000 Building completion work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45332000 Plumbing and drain-laying work
LotLOT-0005
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45111300 Dismantling works, 45400000 Building completion work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45331200 Ventilation and air-conditioning installation work
LotLOT-0006
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45111300 Dismantling works, 45321000 Thermal insulation work, 45400000 Building completion work, 45420000 Joinery and carpentry installation work, 45443000 Facade work, 45262500 Masonry and bricklaying work, 45223000 Structures construction work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork, 45113000 Siteworks, 45342000 Erection of fencing, 45332000 Plumbing and drain-laying work
LotLOT-0007
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45113000 Siteworks, 45400000 Building completion work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
LotLOT-0008
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45100000 Site preparation work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45400000 Building completion work, 45443000 Facade work, 45453100 Refurbishment work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
LotLOT-0009
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45111300 Dismantling works, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45400000 Building completion work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 09323000 District heating, 45000000 Construction work, 45300000 Building installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331100 Central-heating installation work, 45331210 Ventilation installation work, 45113000 Siteworks, 45342000 Erection of fencing, 45233260 Pedestrian ways construction work
LotLOT-0010
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work, 45100000 Site preparation work, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45400000 Building completion work, 45443000 Facade work, 45453100 Refurbishment work, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems, 45315000 Electrical installation work of heating and other electrical building-equipment, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 45320000 Trabajos de aislamiento
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45321000 Trabajos de aislamiento térmico, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45223500 Estructuras de hormigón armado, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 09323000 Calefacción urbana, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45332300 Trabajos de tendido de cañerías de desagüe, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45111000 Trabajos de demolición, explanación y limpieza del terreno, 45232140 Trabajos de construcción de redes de calefacción urbana, 45262500 Trabajos de mampostería y albañilería, 45410000 Trabajos de enlucido, 45442000 Aplicación de recubrimiento protector
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45321000 Trabajos de aislamiento térmico, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45223500 Estructuras de hormigón armado, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45332300 Trabajos de tendido de cañerías de desagüe, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45111000 Trabajos de demolición, explanación y limpieza del terreno, 45232140 Trabajos de construcción de redes de calefacción urbana, 45262500 Trabajos de mampostería y albañilería, 45410000 Trabajos de enlucido, 45442000 Aplicación de recubrimiento protector, 09323000 Calefacción urbana, 45400000 Acabado de edificios, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
Opciones:
Descripción de las opciones: nie dotyczy
Lote: LOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45321000 Trabajos de aislamiento térmico, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45332300 Trabajos de tendido de cañerías de desagüe, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45400000 Acabado de edificios, 45453100 Trabajos de reacondicionamiento, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados
Lote: LOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45400000 Acabado de edificios, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe
Lote: LOT-0004
Clasificación adicional (cpv): 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45321000 Trabajos de aislamiento térmico, 45400000 Acabado de edificios, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe
Lote: LOT-0005
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45400000 Acabado de edificios, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45331200 Trabajos de instalación de ventilación y aire acondicionado
Lote: LOT-0006
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45321000 Trabajos de aislamiento térmico, 45400000 Acabado de edificios, 45420000 Trabajos de instalación de carpintería de madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45262500 Trabajos de mampostería y albañilería, 45223000 Trabajos de construcción de estructuras, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado, 45230000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, de autopistas, carreteras, aeródromos y vías férreas; trabajos de explanación, 45113000 Trabajos a pie de obra, 45342000 Instalación de barandillas, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe
Lote: LOT-0007
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45113000 Trabajos a pie de obra, 45400000 Acabado de edificios, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
Lote: LOT-0008
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45400000 Acabado de edificios, 45443000 Trabajos de fachada, 45453100 Trabajos de reacondicionamiento, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
Lote: LOT-0009
Clasificación adicional (cpv): 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45111300 Trabajos de desmantelamiento, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45400000 Acabado de edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45231000 Trabajos de construcción de tuberías, líneas de comunicación y líneas de conducción eléctrica, 09323000 Calefacción urbana, 45000000 Trabajos de construcción, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331100 Trabajos de instalación de calefacción central, 45331210 Trabajos de instalación de ventilación, 45113000 Trabajos a pie de obra, 45342000 Instalación de barandillas, 45233260 Trabajos de construcción de vías peatonales
Lote: LOT-0010
Clasificación adicional (cpv): 45000000 Trabajos de construcción, 45100000 Trabajos de preparación del terreno, 45260000 Trabajos de techado y otros trabajos de construcción especializados, 45400000 Acabado de edificios, 45443000 Trabajos de fachada, 45453100 Trabajos de reacondicionamiento, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45316000 Trabajos de instalación de sistemas de alumbrado y señalización, 45315000 Trabajos de instalación eléctrica de equipos de calefacción y otros equipos eléctricos para edificios, 45330000 Trabajos de fontanería, 45331000 Trabajos de instalación de calefacción, ventilación y aire acondicionado
398880-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Oibreacha - Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaOibreacha
Cineál breise an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannanie dotyczy
LuchtógLOT-0002
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
LuchtógLOT-0005
LuchtógLOT-0006
LuchtógLOT-0007
LuchtógLOT-0008
LuchtógLOT-0009
LuchtógLOT-0010
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45320000 Izoliacijos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45223500 Gelžbetonio konstrukcijos, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 09323000 Centralizuotas šilumos tiekimas, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45332300 Kanalizacijos tiesimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45111000 Griovimo, statybvietės parengimo ir valymo darbai, 45232140 Centrinio šildymo vamzdžių tiesimo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45410000 Tinkavimo darbai, 45442000 Apsauginių dangų įrengimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45223500 Gelžbetonio konstrukcijos, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai, 45332300 Kanalizacijos tiesimo darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45111000 Griovimo, statybvietės parengimo ir valymo darbai, 45232140 Centrinio šildymo vamzdžių tiesimo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45410000 Tinkavimo darbai, 45442000 Apsauginių dangų įrengimo darbai, 09323000 Centralizuotas šilumos tiekimas, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: nie dotyczy
Pirkimo dalis: LOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai, 45332300 Kanalizacijos tiesimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45453100 Atnaujinimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111300 Išmontavimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45111300 Išmontavimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45331200 Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45321000 Šiluminės izoliacijos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45420000 Stalių ir dailidžių montavimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45262500 Mūrijimas ir plytų mūrijimas, 45223000 Konstrukcijų statybos darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai, 45230000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų, greitkelių, kelių, aerodromų ir geležinkelių statybos darbai; paviršių lyginimo darbai, 45113000 Statybvietės darbai, 45342000 Aptvarų statymas, 45332000 Vandentiekio ir kanalizacijos tiesimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45113000 Statybvietės darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45453100 Atnaujinimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45111300 Išmontavimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 09323000 Centralizuotas šilumos tiekimas, 45000000 Statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331100 Centrinio šildymo įrengimo darbai, 45331210 Vėdinimo įrengimo darbai, 45113000 Statybvietės darbai, 45342000 Aptvarų statymas, 45233260 Pėsčiųjų kelių statybos darbai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45000000 Statybos darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45260000 Stogų dengimas ir kiti specialieji profesiniai statybos darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45443000 Fasadų įrengimo darbai, 45453100 Atnaujinimo darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45316000 Apšvietimo ir signalizacijos sistemų montavimo darbai, 45315000 Šildymo ir kitos pastato elektros įrangos elektros instaliacijos montavimo darbai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai, 45331000 Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45320000 Izolācijas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 09323000 Centralizētā siltumapgāde, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45111000 Ēku demontāžas, būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45232140 Centrālapkures maģistrāļu būvdarbi, 45262500 Mūrnieku darbi un ķieģeļu sienu mūrēšana, 45410000 Apmešanas darbi, 45442000 Aizsargsegumu uzklāšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45111000 Ēku demontāžas, būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 45232140 Centrālapkures maģistrāļu būvdarbi, 45262500 Mūrnieku darbi un ķieģeļu sienu mūrēšana, 45410000 Apmešanas darbi, 45442000 Aizsargsegumu uzklāšana, 09323000 Centralizētā siltumapgāde, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Iespējas:
Opciju apraksts: nie dotyczy
Daļa: LOT-0002
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi, 45332300 Cauruļu ielikšana, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45453100 Kosmētiskais remonts, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi
Daļa: LOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 45111300 Demontēšanas darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi
Daļa: LOT-0004
Papildu klasifikācija (cpv): 45111300 Demontēšanas darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi
Daļa: LOT-0005
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45331200 Ventilācijas un gaisa kondicionēšanas ierīču uzstādīšana
Daļa: LOT-0006
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45111300 Demontēšanas darbi, 45321000 Siltumizolācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45420000 Galdniecības un namdaru amata darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45262500 Mūrnieku darbi un ķieģeļu sienu mūrēšana, 45223000 Konstrukciju celtniecības darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana, 45230000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju, lielceļu, ceļu, lidlauku un dzelzceļa līniju būvdarbi; lēzenas konstrukcijas, 45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi, 45342000 Nožogojuma uzstādīšana, 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi
Daļa: LOT-0007
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Daļa: LOT-0008
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45453100 Kosmētiskais remonts, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
Daļa: LOT-0009
Papildu klasifikācija (cpv): 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45111300 Demontēšanas darbi, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi, 45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi, 09323000 Centralizētā siltumapgāde, 45000000 Celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331100 Centrālapkures ierīkošana, 45331210 Ventilācijas ierīkošana, 45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi, 45342000 Nožogojuma uzstādīšana, 45233260 Gājēju celiņu būvdarbi
Daļa: LOT-0010
Papildu klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45260000 Jumtu klāšanas darbi un citi amatspecifiski celtniecības darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45443000 Fasādes darbi, 45453100 Kosmētiskais remonts, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45316000 Apgaismes un signalizācijas ierīču ierīkošanas darbi, 45315000 Apkures un citu ēkas elektroietaišu ierīkošanas darbi, 45330000 Sanitārtehnikas darbi, 45331000 Apkures, ventilācijas un gaisa kondicionieru uzstādīšana
398880-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Aanvullende aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45320000 Isolatiewerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45223500 Gewapendbetonstructuren, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 09323000 Stadsverwarming, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45410000 Pleisterwerk, 45442000 Aanbrengen van beschermende lagen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45223500 Gewapendbetonstructuren, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 45232140 Aanleggen van stadsverwarmingsleidingen, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45410000 Pleisterwerk, 45442000 Aanbrengen van beschermende lagen, 09323000 Stadsverwarming, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
Opties
Beschrijving van de optiesnie dotyczy
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45332300 Leggen van afvoerbuizen, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45453100 Opknapwerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
PerceelLOT-0003
Aanvullende classificatie (cpv): 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen
PerceelLOT-0004
Aanvullende classificatie (cpv): 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen
PerceelLOT-0005
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning
PerceelLOT-0006
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45262500 Metselwerk in baksteen en bouwsteen, 45223000 Assemblagewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45113000 Werken op bouwterrein, 45342000 Plaatsen van hekwerk, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen
PerceelLOT-0007
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45113000 Werken op bouwterrein, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
PerceelLOT-0008
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45453100 Opknapwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
PerceelLOT-0009
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45111300 Demontagewerkzaamheden, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45231000 Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen, 09323000 Stadsverwarming, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45330000 Loodgieterswerk, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45331210 Installeren van ventilatiesystemen, 45113000 Werken op bouwterrein, 45342000 Plaatsen van hekwerk, 45233260 Bouwen van voetwegen
PerceelLOT-0010
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45453100 Opknapwerkzaamheden, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45315000 Elektrische installatiewerkzaamheden voor verwarming en andere elektrische apparatuur in gebouwen, 45330000 Loodgieterswerk, 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
398880-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Roboty budowlane - Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaRoboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45320000 Roboty izolacyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45321000 Izolacja cieplna, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 09323000 Węzeł cieplny lokalny, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45332300 Roboty instalacyjne kanalizacyjne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45111000 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne, 45232140 Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych, 45262500 Roboty murarskie i murowe, 45410000 Tynkowanie, 45442000 Nakładanie powierzchni kryjących
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45321000 Izolacja cieplna, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45332300 Roboty instalacyjne kanalizacyjne, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45111000 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne, 45232140 Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych, 45262500 Roboty murarskie i murowe, 45410000 Tynkowanie, 45442000 Nakładanie powierzchni kryjących, 09323000 Węzeł cieplny lokalny, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Opcje
Opis opcjinie dotyczy
Część zamówieniaLOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45321000 Izolacja cieplna, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45332300 Roboty instalacyjne kanalizacyjne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45453100 Roboty renowacyjne, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
Część zamówieniaLOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Część zamówieniaLOT-0004
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45321000 Izolacja cieplna, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Część zamówieniaLOT-0005
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Część zamówieniaLOT-0006
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45321000 Izolacja cieplna, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45420000 Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45262500 Roboty murarskie i murowe, 45223000 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 45230000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu, 45113000 Roboty na placu budowy, 45342000 Wznoszenie ogrodzeń, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Część zamówieniaLOT-0007
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45113000 Roboty na placu budowy, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Część zamówieniaLOT-0008
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45443000 Roboty elewacyjne, 45453100 Roboty renowacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Część zamówieniaLOT-0009
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45111300 Roboty rozbiórkowe, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 09323000 Węzeł cieplny lokalny, 45000000 Roboty budowlane, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45331210 Instalowanie wentylacji, 45113000 Roboty na placu budowy, 45342000 Wznoszenie ogrodzeń, 45233260 Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
Część zamówieniaLOT-0010
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane, 45100000 Przygotowanie terenu pod budowę, 45260000 Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze, 45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, 45443000 Roboty elewacyjne, 45453100 Roboty renowacyjne, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45316000 Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych, 45315000 Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45331000 Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 45320000 Lucrări de izolare
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45111300 Lucrări de demontare, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45223500 Structuri din beton armat, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 09323000 Încălzire urbană, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45332300 Lucrări de instalare de conducte de evacuare, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45111000 Lucrări de demolare, de pregătire şi de degajare a şantierului, 45232140 Lucrări de construcţii de conducte de încălzire urbană, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45410000 Lucrări de tencuire, 45442000 Lucrări de aplicare de acoperitoare de protecţie
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45111300 Lucrări de demontare, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45223500 Structuri din beton armat, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45332300 Lucrări de instalare de conducte de evacuare, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45111000 Lucrări de demolare, de pregătire şi de degajare a şantierului, 45232140 Lucrări de construcţii de conducte de încălzire urbană, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45410000 Lucrări de tencuire, 45442000 Lucrări de aplicare de acoperitoare de protecţie, 09323000 Încălzire urbană, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45111300 Lucrări de demontare, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45332300 Lucrări de instalare de conducte de evacuare, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45453100 Lucrări de renovare, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Lot: LOT-0003
Clasificare suplimentară (cpv): 45111300 Lucrări de demontare, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare
Lot: LOT-0004
Clasificare suplimentară (cpv): 45111300 Lucrări de demontare, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare
Lot: LOT-0005
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45111300 Lucrări de demontare, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat
Lot: LOT-0006
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45111300 Lucrări de demontare, 45321000 Lucrări de izolare termică, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45420000 Lucrări de tâmplărie şi de dulgherie, 45443000 Lucrări de faţade, 45262500 Lucrări de zidărie şi de zidire, 45223000 Lucrări de construcţii de structuri, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat, 45230000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare, 45113000 Lucrări de şantier, 45342000 Montare de garduri, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare
Lot: LOT-0007
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45113000 Lucrări de şantier, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Lot: LOT-0008
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45443000 Lucrări de faţade, 45453100 Lucrări de renovare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Lot: LOT-0009
Clasificare suplimentară (cpv): 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45111300 Lucrări de demontare, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, 09323000 Încălzire urbană, 45000000 Lucrări de construcţii, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45331210 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie, 45113000 Lucrări de şantier, 45342000 Montare de garduri, 45233260 Lucrări de construcţii de căi de acces pentru pietoni
Lot: LOT-0010
Clasificare suplimentară (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii, 45100000 Lucrări de pregătire a şantierului, 45260000 Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45443000 Lucrări de faţade, 45453100 Lucrări de renovare, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45316000 Lucrări de instalare de sisteme de iluminare şi de semnalizare, 45315000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire şi de alte echipamente electrice pentru clădiri, 45330000 Lucrări de instalaţii de apă, 45331000 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
398880-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce - Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 45320000 Izolačné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45111300 Demontážne práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45223500 Konštrukcie zo železobetónu, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 09323000 Mestské vykurovanie, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45332300 Kladenie kanalizačných potrubí, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45100000 Príprava staveniska, 45111000 Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45232140 Stavebné práce na hlavnom potrubí miestneho vykurovania, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45410000 Omietkarské práce, 45442000 Nanášanie ochranných vrstiev
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45111300 Demontážne práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45223500 Konštrukcie zo železobetónu, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45332300 Kladenie kanalizačných potrubí, 45100000 Príprava staveniska, 45111000 Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce, 45232140 Stavebné práce na hlavnom potrubí miestneho vykurovania, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45410000 Omietkarské práce, 45442000 Nanášanie ochranných vrstiev, 09323000 Mestské vykurovanie, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
ČasťLOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45111300 Demontážne práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45332300 Kladenie kanalizačných potrubí, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45453100 Renovačné práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce
ČasťLOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45111300 Demontážne práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí
ČasťLOT-0004
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45111300 Demontážne práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí
ČasťLOT-0005
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45111300 Demontážne práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie
ČasťLOT-0006
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45111300 Demontážne práce, 45321000 Tepelnoizolačné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45420000 Inštalovanie stolárskych a tesárskych výrobkov, 45443000 Fasádne práce, 45262500 Murovanie a murárske práce, 45223000 Stavebné práce na stavebných konštrukciách, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie, 45230000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch, 45113000 Práce na stavenisku, 45342000 Montáž oplotenia, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí
ČasťLOT-0007
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45113000 Práce na stavenisku, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
ČasťLOT-0008
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45100000 Príprava staveniska, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45443000 Fasádne práce, 45453100 Renovačné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
ČasťLOT-0009
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45100000 Príprava staveniska, 45111300 Demontážne práce, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45231000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, 09323000 Mestské vykurovanie, 45000000 Stavebné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45331210 Inštalovanie ventilácie, 45113000 Práce na stavenisku, 45342000 Montáž oplotenia, 45233260 Stavebné práce na stavbe ciest pre chodcov
ČasťLOT-0010
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce, 45100000 Príprava staveniska, 45260000 Zastrešovacie práce a iné špeciálne remeselné stavebné práce, 45400000 Kompletizačné (dokončovacie) práce, 45443000 Fasádne práce, 45453100 Renovačné práce, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45316000 Inštalovanie osvetľovacích a signalizačných systémov, 45315000 Elektroinštalácie kúrenia a iných elektrických zariadení v budovách, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce, 45331000 Inštalovanie kúrenia, ventilácie a klimatizácie
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45320000 Izolacijska dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45111300 Razstavljanje, 45321000 Termoizolacijska dela, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45223500 Konstrukcije iz armiranega betona, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 09323000 Toplovodno ogrevanje, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45332300 Polaganje odvodnih cevi, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45111000 Rušitvena dela, pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45232140 Gradbena dela na omrežjih toplovodnega ogrevanja, 45262500 Zidarska dela, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45442000 Nanašanje zaščitnih premazov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45111300 Razstavljanje, 45321000 Termoizolacijska dela, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45223500 Konstrukcije iz armiranega betona, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45332300 Polaganje odvodnih cevi, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45111000 Rušitvena dela, pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45232140 Gradbena dela na omrežjih toplovodnega ogrevanja, 45262500 Zidarska dela, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45442000 Nanašanje zaščitnih premazov, 09323000 Toplovodno ogrevanje, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
Opis možnosti: nie dotyczy
Sklop: LOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45111300 Razstavljanje, 45321000 Termoizolacijska dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45332300 Polaganje odvodnih cevi, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45453100 Sanacijska dela, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok
Sklop: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111300 Razstavljanje, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi
Sklop: LOT-0004
Dodatna klasifikacija (cpv): 45111300 Razstavljanje, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45321000 Termoizolacijska dela, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi
Sklop: LOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45111300 Razstavljanje, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav
Sklop: LOT-0006
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45111300 Razstavljanje, 45321000 Termoizolacijska dela, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45420000 Dela za vgraditev stavbnega pohištva, 45443000 Dela na fasadi, 45262500 Zidarska dela, 45223000 Gradbena dela na konstrukcijah, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav, 45230000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, na daljinskih cestah, cestah, letališčih in železnicah; planiranje, 45113000 Oprema gradbišča, 45342000 Storitve montaže ograj, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi
Sklop: LOT-0007
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45113000 Oprema gradbišča, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
Sklop: LOT-0008
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45443000 Dela na fasadi, 45453100 Sanacijska dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
Sklop: LOT-0009
Dodatna klasifikacija (cpv): 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45111300 Razstavljanje, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 09323000 Toplovodno ogrevanje, 45000000 Gradbena dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja, 45331210 Inštalacija prezračevalnih naprav, 45113000 Oprema gradbišča, 45342000 Storitve montaže ograj, 45233260 Gradbena dela na poteh za pešce
Sklop: LOT-0010
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45260000 Krovska dela in druga gradbena dela specialnih strok, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45443000 Dela na fasadi, 45453100 Sanacijska dela, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45316000 Inštalacija sistemov za razsvetljavo in signalizacijo, 45315000 Elektroinštalacijska dela na ogrevanju in drugi električni opremi v stavbah, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45331000 Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav
398880-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 45320000 Isoleringsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111300 Demonteringsarbeten, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45223500 Konstruktioner av armerad betong, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 09323000 Fjärrvärme, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten, 45232140 Byggnadsarbeten: fjärrvärmehuvudledningar, 45262500 Murning och tegelläggning, 45410000 Stuckarbeten, 45442000 Påstrykning av skyddsöverdrag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111300 Demonteringsarbeten, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45223500 Konstruktioner av armerad betong, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten, 45232140 Byggnadsarbeten: fjärrvärmehuvudledningar, 45262500 Murning och tegelläggning, 45410000 Stuckarbeten, 45442000 Påstrykning av skyddsöverdrag, 09323000 Fjärrvärme, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Optioner
Beskrivning av alternativennie dotyczy
Del (anbudsområde)LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111300 Demonteringsarbeten, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45332300 Läggning av avloppsledningar, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg
Del (anbudsområde)LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 45111300 Demonteringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45332000 VA- och dräneringsarbeten
Del (anbudsområde)LOT-0004
Ytterligare klassificering (cpv): 45111300 Demonteringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45332000 VA- och dräneringsarbeten
Del (anbudsområde)LOT-0005
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111300 Demonteringsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
Del (anbudsområde)LOT-0006
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111300 Demonteringsarbeten, 45321000 Värmeisoleringsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45420000 Snickerimonteringar, 45443000 Fasadarbeten, 45262500 Murning och tegelläggning, 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45230000 Bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, kommunikations- och kraftledningar, huvudvägar, vägar, flygplatser och järnvägar; mark- och grundarbeten, 45113000 Tomtarbeten, 45342000 Uppförande av stängsel, 45332000 VA- och dräneringsarbeten
Del (anbudsområde)LOT-0007
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45113000 Tomtarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Del (anbudsområde)LOT-0008
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45443000 Fasadarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Del (anbudsområde)LOT-0009
Ytterligare klassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45111300 Demonteringsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 09323000 Fjärrvärme, 45000000 Anläggningsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331100 Installation av centralvärme, 45331210 Installation av ventilation, 45113000 Tomtarbeten, 45342000 Uppförande av stängsel, 45233260 Anläggningsarbeten för gångvägar
Del (anbudsområde)LOT-0010
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45443000 Fasadarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45316000 Installation av belysnings- och signalsystem, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering