2. Процедура
Процедура
Заглавие: PNE.U.NPE.29.26
Описание: Kompleksowe usługi prania, dezynfekcji i reparacji bielizny szpitalnej dla Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 98310000 Услуги по пране и химическо чистене
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Kompleksowe usługi prania, dezynfekcji i reparacji bielizny szpitalnej dla Szpitala Wojewódzkiego w Opolu sp. z o.o.
Описание: Kompleksowe usługi prania, dezynfekcji i reparacji bielizny szpitalnej przez okres 11 m-cy, w tym: 1) świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej, w tym operacyjnej (z transportem) wraz z wyposażeniem Zamawiającego w: a) system RFID HF i/lub UHF umożliwiający m.in. automatyczne liczenie oraz identyfikację asortymentów w siedzibie Zamawiającego oraz wdrożenie tego systemu u Zamawiającego, b) system szaf wydająco-zbierających odzież operacyjną w oparciu o system RFID HF i/lub UHF oraz wdrożenie tego systemu u Zamawiającego, 2) świadczenie usługi prania asortymentu będącego własnością Zamawiającego (wraz z transportem)
Варианти:
Описание на опциите: Nie dotyczy
398896-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Vask og rensning – PNE.U.NPE.29.26
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelPNE.U.NPE.29.26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98310000 Vask og rensning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerNie dotyczy
398896-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – PNE.U.NPE.29.26
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy
398896-2026 - Competition
Poland – Washing and dry-cleaning services – PNE.U.NPE.29.26
Contract or concession notice – standard regime
Services
TitlePNE.U.NPE.29.26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsNie dotyczy
398896-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de lavado y limpieza en seco – PNE.U.NPE.29.26
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloPNE.U.NPE.29.26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesNie dotyczy
398896-2026 - Hange
Poola – Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused – PNE.U.NPE.29.26
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriPNE.U.NPE.29.26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 98310000 Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusNie dotyczy
398896-2026 - Kilpailu
Puola – Pesu- ja kuivapesupalvelut – PNE.U.NPE.29.26
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiPNE.U.NPE.29.26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 98310000 Pesu- ja kuivapesupalvelut
Optiot
Optioiden kuvausNie dotyczy
398896-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services de blanchisserie et de nettoyage à sec – PNE.U.NPE.29.26
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
TitrePNE.U.NPE.29.26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 98310000 Services de blanchisserie et de nettoyage à sec
Description des optionsNie dotyczy
398896-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealPNE.U.NPE.29.26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannaNie dotyczy
398896-2026 - Gara
Polonia – Servizi di lavanderia e di lavaggio a secco – PNE.U.NPE.29.26
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
TitoloPNE.U.NPE.29.26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 98310000 Servizi di lavanderia e di lavaggio a secco
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioniNie dotyczy
398896-2026 - Konkursas
Lenkija – Skalbimo ir sauso valymo paslaugos – PNE.U.NPE.29.26
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasPNE.U.NPE.29.26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasNie dotyczy
398896-2026 - Konkurss
Polija – Mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi – PNE.U.NPE.29.26
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
NosaukumsPNE.U.NPE.29.26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98310000 Mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsNie dotyczy
398896-2026 - Mededinging
Polen – Wasserij- en stomerijdiensten – PNE.U.NPE.29.26
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesNie dotyczy
398896-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de lavagem e de limpeza a seco – PNE.U.NPE.29.26
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 98310000 Serviços de lavagem e de limpeza a seco
Opções
Descrição das opçõesNie dotyczy
398896-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve pralnic in kemičnih čistilnic – PNE.U.NPE.29.26
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
NaslovPNE.U.NPE.29.26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Opis možnostiNie dotyczy
398896-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Tvätt- och kemtvättstjänster – PNE.U.NPE.29.26
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner
Beskrivning av alternativenNie dotyczy