Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44411100 Водопроводни кранове
Място на изпълнение
Град: Italia
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Napoli (ITF33)
Държава: Итaлия
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44411100 Vodovodní kohoutky
Místo plnění
Obec: Italia
Nižší územní jednotka země (NUTS): Napoli (ITF33)
Země: Itálie
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44411100 Haner
Udførelsessted
By: Italia
Landsdel (NUTS): Napoli (ITF33)
Land: Italien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411100 Wasserhähne
Erfüllungsort
Stadt: Italia
Land, Gliederung (NUTS): Napoli (ITF33)
Wert
402677-2026 - Διαγωνισμός
Ιταλία – Κρουνοί – Accordo Quadro per la fornitura biennale di rubinetti unidirezionali con sistema anti-riflusso
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςAccordo Quadro per la fornitura biennale di rubinetti unidirezionali con sistema anti-riflusso
ΠεριγραφήAccordo Quadro per la fornitura biennale di rubinetti unidirezionali con sistema anti-riflusso
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44411100 Κρουνοί
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
402677-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44411100 Taps
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier1
402677-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44411100 Grifos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44411100 Kraanid
Lepingu täitmise koht
Linn: Italia
Riik – jaotus (NUTS): Napoli (ITF33)
Riik: Itaalia
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44411100 Hanat
Suorituspaikka
Postitoimipaikka: Italia
Maaryhmittely (NUTS): Napoli (ITF33)
Maa: Italia
Arvo
402677-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 44411100 Robinets
Identifiant interne1
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44411100 Taps
An áit feidhmíochta
Baile: Italia
Foroinn tíre (NUTS): Napoli (ITF33)
Tír: An Iodáil
Luach
402677-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 44411100 Slavine
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
402677-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44411100 Csapok, csaptelepek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító1
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44411100 Čiaupai
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Italia
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Napoli (ITF33)
Šalis: Italija
Vertė
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44411100 Vitien ta’ l-ilma
Post tal-prestazzjoni
Belt: Italia
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Napoli (ITF33)
Pajjiż: L-Italja
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44411100 Kranen
Plaats van uitvoering
Stad: Italia
Onderverdeling land (NUTS): Napoli (ITF33)
Land: Italië
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44411100 Kurki
Miejsce realizacji
Miejscowość: Italia
Podpodział krajowy (NUTS): Napoli (ITF33)
Kraj: Włochy
Wartość
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44411100 Robinete
Locul de executare
Localitate: Italia
Subdiviziunea țării (NUTS): Napoli (ITF33)
Țara: Italia
Valoare
402677-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44411100 Kohútiky
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
402677-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44411100 Pipe
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
402677-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44411100 Kranar/tappar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1