2. Процедура
Процедура
Заглавие: Konserwacja i obsługa techniczna budynku Wydziału Psychologii przy ul. Banacha 2D w Warszawie (zamówienie podstawowe – 24 miesiące)
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest konserwacja i obsługa techniczna budynku Wydziału Psychologii przy ul. Banacha 2D w Warszawie. 2. Prace muszą być wykonane zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz należytą starannością w ich wykonaniu, dobrą jakością, właściwą organizacją pracy oraz zachowaniem wymagań i obowiązujących przepisów, w szczególności bhp, p.poż. i branżowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do SWZ. 4. Zamawiający przewiduje w ramach Umowy możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie realizację zamówienia, określonego w Załączniku nr 2 do SWZ, przez okres kolejnych 24 miesięcy (maksymalnie). Zakłada się dwie opcje przedłużenia umowy (I i II): 1) w ramach prawa opcji I, po 24 miesiącach wykonywania umowy (zamówienia podstawowego), Zamawiający zastrzega sobie realizację zakresu zamówienia opisanego w opisie przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy (maksymalnie), 2) w ramach prawa opcji II, po 36 miesiącach wykonywania umowy (24 miesięcy zamówienia podstawowego i 12 miesięcy z prawem opcji I), Zamawiający zastrzega sobie realizację zakresu zamówienia opisanego w opisie przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy (maksymalnie). 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 6. Stosownie do art. 91 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że niedokonanie podziału zamówienia na części uzasadnione jest względami technicznymi, organizacyjnymi i ekonomicznymi. Zakres zamówienia umożliwia uczciwą konkurencję i równe traktowanie Wykonawców oraz dokonywanie wydatków publicznych w sposób efektywny, z uwzględnieniem uwarunkowań organizacyjnych Zamawiającego. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych ani ofert zawierających alternatywy. 8. Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej przed przygotowaniem oferty. Termin wizji lokalnej należy ustalić telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 z Panem Tomaszem Czajkowskim tel. (22) 55 42 820 lub 735 952 842 9. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/28/2026/DZP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: 1. Wymagany termin wykonywania przedmiotu zamówienia (usługi) wynosi: 24 miesiące od dnia wejścia umowy w życie lecz nie wcześniej niż od dnia 24.09.2026r. (w ramach zamówienia podstawowego). 2. Zamawiający przewiduje w ramach umowy możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie realizację zamówienia, określonego w Załączniku nr 2 do SWZ, przez okres kolejnych 24 miesięcy (maksymalnie). Zakłada się dwie opcje przedłużenia umowy (I i II): 1) w ramach prawa opcji I, po 24 miesiącach wykonywania umowy (zamówienia podstawowego), Zamawiający zastrzega sobie realizację zakresu zamówienia opisanego w opisie przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy (maksymalnie), 2) w ramach prawa opcji II, po 36 miesiącach wykonywania umowy (24 miesięcy zamówienia podstawowego i 12 miesięcy z prawem opcji I), Zamawiający zastrzega sobie realizację zakresu zamówienia opisanego w opisie przedmiotu zamówienia przez okres kolejnych 12 miesięcy (maksymalnie). 3. Dotyczy opcji I przedłużenia umowy: 1) Z prawa opcji I Zamawiający skorzysta w przypadku, gdy Wykonawca będzie realizował Umowę w sposób prawidłowy. Przez prawidłową realizację Umowy Zamawiający rozumie brak nałożenia kar umownych na Wykonawcę w okresie realizacji Umowy (zamówienia podstawowego) lub nałożenie kar umownych o łącznej wartości nie przekraczającej 10% wynagrodzenia miesięcznego brutto w okresie pierwszych 23 miesięcy realizacji Umowy (zamówienia podstawowego). 2) W przypadku nienałożenia kar lub nałożenia kar nieprzekraczających limitu określonego w pkt. 1 Zamawiający przedłuży Umowę o 12 miesięcy. 3) Nieskorzystanie z prawa opcji I w przypadku naliczenia kar umownych przekraczających limit określony w pkt. 1 nie daje Wykonawcy podstaw do naliczania kar umownych, odstąpienia od Umowy albo żądania odszkodowania. 4) Podstawą wejścia w życie opcji I będzie jednostronne oświadczenie woli Zamawiającego. Opcjonalny zakres będzie realizowany wyłącznie po uprzednim otrzymaniu przez Wykonawcę w trakcie realizacji Umowy odrębnego pisemnego powiadomienia o decyzji skorzystania z prawa opcji I. 4. Dotyczy opcji II przedłużenia umowy: 1) Z prawa opcji II Zamawiający skorzysta w przypadku, gdy Wykonawca będzie realizował Umowę w sposób prawidłowy. Przez prawidłową realizację Umowy Zamawiający rozumie brak nałożenia kar umownych na Wykonawcę w okresie realizacji Umowy (tj.: okresie 24 miesięcy zamówienia podstawowego i 11 miesięcy z prawem opcji I) lub nałożenie kar umownych o łącznej wartości nie przekraczającej 10% wynagrodzenia miesięcznego brutto w okresie 35 miesięcy realizacji Umowy (tj.: w okresie 24 miesięcy zamówienia podstawowego i 11 miesięcy z prawem opcji I). 2) W przypadku nienałożenia kar lub nałożenia kar nieprzekraczających limitu określonego w pkt. 1 Zamawiający przedłuży Umowę o kolejne 12 miesięcy. 3) Nieskorzystanie z prawa opcji II w przypadku naliczenia kar umownych przekraczających limit określony w pkt. 1 nie daje Wykonawcy podstaw do naliczania kar umownych, odstąpienia od Umowy albo żądania odszkodowania. 4) Podstawą wejścia w życie opcji II będzie jednostronne oświadczenie woli Zamawiającego. Opcjonalny zakres będzie realizowany wyłącznie po uprzednim otrzymaniu przez Wykonawcę w trakcie realizacji Umowy odrębnego pisemnego powiadomienia o decyzji skorzystania z prawa opcji II.
402682-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου – Konserwacja i obsługa techniczna budynku Wydziału Psychologii przy ul. Banacha 2D w Warszawie (zamówienie podstawowe – 24 miesiące)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPOUZ-361/28/2026/DZP
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50700000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
Lugar de ejecución
Dirección postal: ul. Banacha 2D
Localidad: Warszawa
Código postal: 02-097
Subdivisión del país (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
402682-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Konserwacja i obsługa techniczna budynku Wydziału Psychologii przy ul. Banacha 2D w Warszawie (zamówienie podstawowe – 24 miesiące)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierarePOUZ-361/28/2026/DZP
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner