2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Uzupełnienie infrastruktury w obrębie centrum turystycznego Lubianka - carporty”’w ramach tytułu inwestycyjnego: ,,Szlak turystyki postindustrialnej - Żelazne Doliny’’.
Описание: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja zadania polegającego na budowie trzech mikroinstalacji fotowoltaicznych w ramach jednego zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje: • Oświetlenie: mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 11,76 kWp wraz z magazynem energii o pojemności min. 20,7 kWh, • Budynek B: mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 39,2 kWp wraz z magazynami energii o łącznej pojemności nie mniejszej niż 41,4 kWh, • Budynek D: mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 46,06 kWp wraz z magazynami energii o łącznej pojemności nie mniejszej 41,4 kWh. Wszystkie moduły powyższych instalacji będą zamontowane na jednym carporcie, który będzie wybudowany na parkingu przy Zalewie Lubianka w ramach tego samego zamówienia. Każda z trzech mikroinstalacji fotowoltaicznych zostanie wpięta do innego przyłącza (tzn. do innego licznika). Wbudowane urządzenia ( np. falownik, magazyn energii, rozdzielnice AC, rozdzielnice DC, kable) muszą być zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Wykonawca dokona skutecznego zgłoszenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego każdej z trzech mikroinstalacji fotowoltaicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót. Znaki towarowe znajdujące się w dokumentacji projektowej użyte są tylko i wyłącznie w celu jej sporządzenia. Należy zastosować rozwiązania równoznaczne lub wyższe jakościowo w stosunku do rozwiązań w znajdujących się w dokumentacji projektowej. Z uwagi na charakter przedmiotu zamówienia nie uwzględnia się wymagań w zakresie dostępności osób niepełnosprawnych. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj. wykonanie robót branży ogólnobudowlanej i instalacyjnej z zakresu instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych. Zamówienie będzie finansowane z projektu „Budowa tężni przy Parku Kultury w Starachowicach oraz uzupełnienie infrastruktury w obrębie centrum turystycznego Lubianka”. Planowane dofinansowanie w ramach Działania 6.1 Rozwój miast i miejskich obszarów funkcjonalnych (ZIT) Priorytetu 6 Fundusze Europejskie dla wspólnot lokalnych programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 - 2027, nabór nr FESW.06.01-IZ.00-003/25 Rozwój miast i miejskich obszarów funkcjonalnych (ZIT). Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia. Nie wymaga się, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie.
Вътрешен идентификатор: ZP.271.29.2026.ESł
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 09331200 Слънчеви фотоволтаични модули
Допълнителна класификация (cpv): 31712331 Фотоелементи, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45310000 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Uzupełnienie infrastruktury w obrębie centrum turystycznego Lubianka - carporty”’w ramach tytułu inwestycyjnego: ,,Szlak turystyki postindustrialnej - Żelazne Doliny’’
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.271.29.2026.ESł
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09331200 Solcellemoduler
Supplerende klassifikation (cpv): 31712331 Fotovoltaiske celler, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45310000 Udførelse af elektriske installationer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP.271.29.2026.ESł
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31712331 Photovoltaische Zellen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Internal identifier: ZP.271.29.2026.ESł
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 31712331 Photovoltaic cells, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP.271.29.2026.ESł
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09331200 Módulos solares fotovoltaicos
Clasificación adicional (cpv): 31712331 Células fotovoltaicas, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP.271.29.2026.ESł
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09331200 Fotogalvaanilised päikesemoodulid
Täiendav liigitus (cpv): 31712331 Fotogalvaanilised elemendid, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45310000 Elektripaigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
402844-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP.271.29.2026.ESł
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09331200 Aurinkosähkömoduulit
Lisäluokitus (cpv): 31712331 Valosähkökennot, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45310000 Sähköjohtojen asennus ja muut sähköasennustyöt
OsaLOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.271.29.2026.ESł
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09331200 Modules solaires photovoltaïques
Nomenclature complémentaire (cpv): 31712331 Cellules photovoltaïques, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45310000 Travaux d'équipement électrique
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.271.29.2026.ESł
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.271.29.2026.ESł
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09331200 Solarni fotonaponski moduli
Dodatna klasifikacija (cpv): 31712331 Fotonaponske ćelije, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45310000 Elektroinstalacijski radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.271.29.2026.ESł
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09331200 Fényelektromos napelemmodulok
További osztályozás (cpv): 31712331 Fényelemek, 45300000 Épületszerelési munka, 45310000 Villamos szerelési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.271.29.2026.ESł
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09331200 Saulės fotovoltiniai moduliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 31712331 Fotovoltiniai elementai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45310000 Elektros instaliacijos montavimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP.271.29.2026.ESł
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09331200 Saules fotoelementu moduļi
Papildu klasifikācija (cpv): 31712331 Fotoelementi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45310000 Elektrības vadu instalācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
402844-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeZP.271.29.2026.ESł
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331200 Fotovoltaïsche zonnecellen
Aanvullende classificatie (cpv): 31712331 Fotovoltaïsche cellen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45310000 Aanleg van elektriciteit
5. Perceel
PerceelLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.29.2026.ESł
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09331200 Słoneczne moduły fotoelektryczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 31712331 Fotoogniwa, 45300000 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ZP.271.29.2026.ESł
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09331200 Module solare fotovoltaice
Clasificare suplimentară (cpv): 31712331 Celule fotovoltaice, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.271.29.2026.ESł
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09331200 Slnečné fotoelektrické moduly
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31712331 Fotovoltické články, 45300000 Stavebno-inštalačné práce, 45310000 Elektroinštalačné práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09331200 Moduli s sončnimi fotonapetostnimi celicami
Dodatna klasifikacija (cpv): 31712331 Fotonapetostne celice, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.271.29.2026.ESł
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09331200 Solcellsmoduler
Ytterligare klassificering (cpv): 31712331 Fotoelektromotoriska celler, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001