2. Процедура
Процедура
Заглавие: XRF-onderzoek voor Lood in particuliere tuinen
Описание: De gemeente Utrecht wil 2 raamovereenkomsten afsluiten voor het doen van bodemonderzoek naar lood met een XRF-apparaat. De omvang bedraagt maximaal 750 onderzoeken ter waarde van €750.000
Вътрешен идентификатор: 2026-OOR-607
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71351500 Услуги по проучване на почвата
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 2026-OOR-607
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71351500 Pozemní průzkum
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-OOR-607
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-OOR-607
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71351500 Υπηρεσίες εδαφολογικών ερευνών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-OOR-607
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351500 Ground investigation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-OOR-607
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71351500 Servicios de estudio de suelos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-OOR-607
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71351500 Maaperän tutkimuspalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-OOR-607
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026-OOR-607
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71351500 Usluge istraživanja tla
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-OOR-607
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71351500 Talaj-ellenőrzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
402890-2026 - Gara
Paesi Bassi – Servizi di investigazione del terreno – XRF-onderzoek voor Lood in particuliere tuinen
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno2026-OOR-607
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71351500 Servizi di investigazione del terreno
5. Lotto
LottoLOT-0000
Identificativo interno1
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 2026-OOR-607
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71351500 Grunts izpētes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: 2026-OOR-607
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: 2026-OOR-607
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71351500 Usługi badania gleby
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71351500 Serviços de estudo de terrenos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-OOR-607
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71351500 Servicii de cercetare a solului
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026-OOR-607
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71351500 Pozemný prieskum
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026-OOR-607
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71351500 Markundersökningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1