2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zastąpienie istniejącej oczyszczalni ścieków „Bobrek” przepompownią ścieków wraz z budową i przebudową sieci do przepompowni „Śródmieście”– Etap I
Описание: 1. Przedmiotem Inwestycji jest budowa przepompowni P2 w nowej lokalizacji w rejonie ul. Modrzewskiego oraz rurociągu tłocznego (podwójnego) 2xDz355 do istniejącej kanalizacji, a dalej do przepompowni ścieków przy ul. Zabrzańskiej wraz z przebudową i przełączeniem wszystkich dopływów. Jest to pierwszy z trzech etapów Inwestycji, którego celem jest zastąpienie istniejącej oczyszczalni ścieków „Bobrek” przepompownią ścieków wraz z budową i przebudową sieci do przepompowni. 2. Zakres zadania w Etapie I obejmuje: a) budowę kanalizacji tłocznej o średnicy Dz355 z rur PE100 RC SDR11-17 o łącznej długości ok. 4104 m (ok. 3,4 km (2 rurociągi po 1,7 km) metodą wykopową oraz ok. 0,7 km (2 rurociągi po 350 m) metodą bezwykopową), b) budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o średnicy DN400 o łącznej długości ok. 39 m, c) budowę kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej o średnicy DN315 o łącznej długości ok. 6 m, d) budowę studni rewizyjno- czyszczakowych DN 2000 oraz studni rozprężnych DN 1000, e) budowę pompowni P2 wraz z komorą armatury (zasuw i przepływomierzy) wraz z zagospodarowaniem terenu, f) budowę ok. 50 m kabla elektrycznego zasilającego pompownię P2, g) odtworzenie nawierzchni w pasie planowanych robót budowlano-montażowych. 3. Wykonawca zobowiązuje się również do: a) sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, jeżeli odrębne przepisy wymagają sporządzenia takiego planu, b) zapewnienia kompleksowej obsługi geodezyjnej wraz z powykonawczą inwentaryzacją geodezyjną zgodnie z wytycznymi Zamawiającego, c) wykonania dokumentacji fotograficznej terenu budowy i terenów przyległych przed rozpoczęciem robót i po ich zakończeniu, d) organizacji, zagospodarowania i likwidacji placu budowy, e) wykonania organizacji ruchu i oznakowanie budowy, zajęcia pasa drogowego wraz z kosztami z tym związanymi, f) zlecenia i opłacenia nadzorów branżowych, g) pokrycia wszelkich kosztów i opłat związanych z realizacją umów między innymi za zajęcie terenu, h) wywozu materiałów rozbiórkowych nienadających się do odzysku na miejsce składowania odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami, i) przywrócenia terenu po zakończeniu robót do stanu poprzedniego, j) wykonania wszelkich niezbędnych badań, w tym zagęszczenia gruntu, k) usuwania wszelkich awarii i szkód wyrządzonych w związku z wykonywanymi robotami lub zaniechaniami ich wykonania, l) oczyszczania terenu i dróg zanieczyszczonych podczas transportu związanego z realizacją przedmiotu umowy, m) przestrzegania obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska i niezwłocznego informowania o wszystkich zdarzeniach mających wpływ na środowisko, n) koordynowania prac realizowanych przez podwykonawców, o) wykonania dokumentacji powykonawczej zgodnie z załącznikiem nr 2 do umowy — 2 kpl. wersji papierowej + 1 kpl. wersji elektronicznej, p) ochrony punktów pomiarowych i wysokościowych, a w przypadku ich uszkodzenia do ich odnowienia, q) wypełnienia względem osób biorących udział przy realizacji zadania, obowiązku informacyjnego w rozumieniu art. 14 RODO w zakresie administrowania danymi osobowymi przez Zamawiającego. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w specyfikacji technicznej załącznik nr 11 do SWZ oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: 12PN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45111000 Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка
Допълнителна класификация (cpv): 45112000 Изкопни и земни работи, 45231000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни проводи, 45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища, 45314000 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: „Zastąpienie istniejącej oczyszczalni ścieków „Bobrek” przepompownią ścieków wraz z budową i przebudową sieci do przepompowni „Śródmieście”– Etap I”.
Основна класификация (cpv): 45110000 Работи по събаряне и разчистване на сгради; земни работи
Допълнителна класификация (cpv): 45112000 Изкопни и земни работи, 45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища, 45231000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни проводи, 45311000 Работи по изтегляне на кабели за електрически инсталации и по свързване на електрически инсталации, 45314000 Строителни и монтажни работи на инсталации за далекосъобщения
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 12PN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 45111000 Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce
Další klasifikace (cpv): 45112000 Výkopové a zemní práce, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45314000 Instalace a montáž telekomunikačního zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Hlavní klasifikace (cpv): 45110000 Demolice a zemní práce
Další klasifikace (cpv): 45112000 Výkopové a zemní práce, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45311000 Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení, 45314000 Instalace a montáž telekomunikačního zařízení
402922-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Nedrivning, terrænregulering og rydning af byggeplads – Zastąpienie istniejącej oczyszczalni ścieków „Bobrek” przepompownią ścieków wraz z budową i przebudową sieci do przepompowni „Śródmieście”– Etap I
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Bygge- og anlægsarbejder - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID12PN/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45111000 Nedrivning, terrænregulering og rydning af byggeplads
Supplerende klassifikation (cpv): 45112000 Udgravning og fjernelse af jord, 45231000 Arbejder i forbindelse med udlægning af rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45314000 Installation af telekommunikationsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 45110000 Nedrivning og nedbrydning af bygninger og jordarbejde
Supplerende klassifikation (cpv): 45112000 Udgravning og fjernelse af jord, 45233000 Bygge-, funderings- og belægningsarbejder i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45231000 Arbejder i forbindelse med udlægning af rørledninger, kommunikations- og stærkstrømsledninger, 45311000 Installation af el-ledninger og el-armaturer, 45314000 Installation af telekommunikationsudstyr
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 12PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12PN/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45111000 Εργασίες κατεδάφισης, διευθέτησης και εκκαθάρισης εργοταξίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112000 Εργασίες εκσκαφών και μετακίνησης γαιών, 45231000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς, 45314000 Εγκατάσταση τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45112000 Εργασίες εκσκαφών και μετακίνησης γαιών, 45233000 Κατασκευαστικά έργα, έργα θεμελίωσης και επιφανειακά έργα σε αυτοκινητοδρόμους και οδούς, 45231000 Κατασκευαστικές εργασίες για αγωγούς μεγάλων αποστάσεων, καλώδια επικοινωνιών και μεταφοράς ενέργειας, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45314000 Εγκατάσταση τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού
Internal identifier: 12PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45111000 Demolition, site preparation and clearance work
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45314000 Installation of telecommunications equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
Additional classification (cpv): 45112000 Excavating and earthmoving work, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45314000 Installation of telecommunications equipment
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 12PN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 45111000 Lammutamine, ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45112000 Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd, 45231000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide ehitustööd, 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd, 45314000 Telekommunikatsiooniseadmete paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd
Täiendav liigitus (cpv): 45112000 Kaeve- ja pinnase eemaldamistööd, 45233000 Kiir- ja maanteede ehitus-, rajamis- ja pindamistööd, 45231000 Torujuhtmete, side- ja elektriliinide ehitustööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45314000 Telekommunikatsiooniseadmete paigaldamine
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 12PN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45111000 Purkutyöt, rakennustyömaan valmistelu- ja raivaustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt, 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt, 45314000 Televiestintälaitteiston asennustyöt
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45110000 Rakennusten purkutyöt ja maansiirtotyöt
Lisäluokitus (cpv): 45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt, 45233000 Maanteiden, rautateiden ja kiitoratojen rakennus-, perustus- ja päällystystyöt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt, 45311000 Sähköjohto- ja asennustyöt, 45314000 Televiestintälaitteiston asennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 12PN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 45111000 Travaux de démolition, travaux de préparation et de dégagement de chantier
Nomenclature complémentaire (cpv): 45112000 Travaux de fouille et de terrassement, 45231000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communications et de lignes électriques, 45233000 Travaux de construction, de fondation et de revêtement d'autoroutes, de routes, 45314000 Installation de matériel de télécommunications
Nomenclature principale (cpv): 45110000 Travaux de démolition de bâtiments et travaux de terrassement
Nomenclature complémentaire (cpv): 45112000 Travaux de fouille et de terrassement, 45233000 Travaux de construction, de fondation et de revêtement d'autoroutes, de routes, 45231000 Travaux de construction de pipelines, de lignes de communications et de lignes électriques, 45311000 Travaux de câblage et d'installations électriques, 45314000 Installation de matériel de télécommunications
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 12PN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 12PN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45111000 Bontási, terep-előkészítési és eltakarítási munka
További osztályozás (cpv): 45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka, 45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése, 45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása, 45314000 Távközlési berendezések szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 45110000 Épületbontás és bontási munka, földmunka
További osztályozás (cpv): 45112000 Földkitermelési és talajmozgatási munka, 45233000 Autópályák és közutak építése, alapozása és burkolása, 45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése, 45311000 Villamos huzalozás és szerelés, 45314000 Távközlési berendezések szerelése
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 12PN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 45111000 Lavori di demolizione, di preparazione del sito e sgombero
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45112000 Lavori di scavo e movimento terra, 45231000 Lavori di costruzione di condutture, linee di comunicazione e linee elettriche, 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade, 45314000 Installazione di dispositivi di telecomunicazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione principale (cpv): 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45112000 Lavori di scavo e movimento terra, 45233000 Lavori di costruzione, di fondazione e di superficie per autostrade e strade, 45231000 Lavori di costruzione di condutture, linee di comunicazione e linee elettriche, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45314000 Installazione di dispositivi di telecomunicazione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 12PN/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45111000 Griovimo, statybvietės parengimo ir valymo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112000 Kasimo ir žemės perstūmos darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai, 45314000 Telekomunikacijų įrangos įrengimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45110000 Pastatų griovimo ir ardymo bei žemės perstūmos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112000 Kasimo ir žemės perstūmos darbai, 45233000 Greitkelių, kelių tiesimo, jų pamatų ir dangos klojimo darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45311000 Elektros laidų tiesimo ir įrengimo darbai, 45314000 Telekomunikacijų įrangos įrengimas
Iekšējais identifikators: 12PN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45111000 Ēku demontāžas, būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi, 45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi, 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi, 45314000 Telekomunikāciju aprīkojuma uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Galvenā klasifikācija (cpv): 45110000 Ēku demontāžas un nojaukšanas darbi un zemes pārvietošanas darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi, 45233000 Automaģistrāļu un ceļu būves, pamatu ielikšanas un virsmas noklāšanas darbi, 45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi, 45311000 Elektrības vadu ievilkšanas un elektroinstalācijas darbi, 45314000 Telekomunikāciju aprīkojuma uzstādīšana
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 12PN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45111000 Demolizzjoni, preparazzjoni tas-sit u xogħol tat-tindif
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45112000 Xogħol ta’ l-eskavazzjoni u t-twarrib tal-materjal, 45231000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija, 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija, 45314000 Stallazzjoni ta’ apparat tat-telekommunikazzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45110000 Demolezzjoni ta’ bini u xogħol tat-tfarrik u xogħol tat-tneħija tal-materjal imfarrak
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45112000 Xogħol ta’ l-eskavazzjoni u t-twarrib tal-materjal, 45233000 Kostruzzjoni, pedamenti u xogħol tal-wiċċ għal toroq u toroq ewlenija, 45231000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, linji tal-komunikazzjoni u ta’ l-enerġija, 45311000 Xogħol ta' mogħdija ta' wajers u elettriku, 45314000 Stallazzjoni ta’ apparat tat-telekommunikazzjoni
Wewnętrzny identyfikator: 12PN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 45111000 Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg, 45314000 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 45110000 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45112000 Roboty w zakresie usuwania gleby, 45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg, 45231000 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych, 45311000 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45314000 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 12PN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 45111000 Lucrări de demolare, de pregătire şi de degajare a şantierului
Clasificare suplimentară (cpv): 45112000 Lucrări de excavare şi de terasament, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor, 45314000 Instalare de echipament de telecomunicaţii
Clasificarea principală (cpv): 45110000 Lucrări de demolare de clădiri şi de terasament
Clasificare suplimentară (cpv): 45112000 Lucrări de excavare şi de terasament, 45233000 Lucrări de construcţii, de fundaţie şi de îmbrăcare a autostrăzilor şi a drumurilor, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, 45311000 Lucrări de cablare şi conexiuni electrice, 45314000 Instalare de echipament de telecomunicaţii
402922-2026 - Súťaž
Poľsko – Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce – Zastąpienie istniejącej oczyszczalni ścieków „Bobrek” przepompownią ścieków wraz z budową i przebudową sieci do przepompowni „Śródmieście”– Etap I
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Práce - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor12PN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45111000 Demolácie, úpravy staveniska a vyčisťovacie práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112000 Výkopové zemné práce a presun zemín, 45231000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest, 45314000 Inštalovanie telekomunikačných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112000 Výkopové zemné práce a presun zemín, 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest, 45231000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, 45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení, 45314000 Inštalovanie telekomunikačných zariadení
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 12PN/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45111000 Rušitvena dela, pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112000 Izkopna in zemeljska dela, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest, 45314000 Inštalacija telekomunikacijske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112000 Izkopna in zemeljska dela, 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45314000 Inštalacija telekomunikacijske opreme
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 12PN/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning, 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 45110000 Rivning av byggnader och schaktning
Ytterligare klassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning, 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor, 45231000 Bygg- och anläggningsarbeten för rör-, kommunikations- och kraftledningar, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning